Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2009., 17:28   #121
Quote:
FEMMEFATALE kaže: Pogledaj post
dali normalni muskarci vole dlakave zene?
kad kazem dlakave mislim na dlake po nogama, ispod pazuha, po straznjici, brkove...

ako ne, zasto se onda cude sto i mi zene nevolimo dlake???
Nemoj generalizirati...

Ja ne podnosim muške koji se depiliraju... ak nema malo dlaka po prsima, ak nema dlakave noge, ak nije dlakav dolje (može bit podšišan), ak se brije ispod pazuha... to za mene nije pravo muško i grdo mi je za vidit muško tijelo bez dlaka
Spomenka is offline  
Old 24.04.2009., 17:31   #122
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
Po meni, to je stvar privlacnosti.

Ako mi je on i rastopim se cim ga vidim, ne bi mi smetalo ni da je poprilicno dlakav. Vjerojatno. Ali ako mi nije bas nesto, svaka sitnica ce mi smetati.

A opet... s druge strane... to je stvar higijene. Koliko god mi sutili o tome.

To nema veze s higijenom... Nemreš reći da je muškarac s dlakavim prsima manje čist od nekog koji se izdepiliral kak neka tetkica... Ak se čovjek redovito pere, bil bu čist i s dlakama i bez njih...

Ja ne razmem kak se nekim deklama sviđa kad mužjak ima depilirana prsa il nogr??? Meni je to toliko nemuževno, da nemrem opisat. Pa muško mora imat dlake...
Spomenka is offline  
Old 24.04.2009., 17:32   #123
Ja volim dlake. To mi je...zvjerski.
Perl is offline  
Old 24.04.2009., 17:34   #124
Meni je najidealnije dok je mužjak kak na ovoj sliki:



Mmmmmmmmmmljac!
Spomenka is offline  
Old 24.04.2009., 17:41   #125
Quote:
Spomenka kaže: Pogledaj post
Meni je najidealnije dok je mužjak kak na ovoj sliki:



Mmmmmmmmmmljac!
ajme ja ipak preferiram glatko
Andariel is offline  
Old 24.04.2009., 17:41   #126
@Spomenka Baš je yummy
Perl is offline  
Old 24.04.2009., 17:43   #127
dlakav sam po cijelom tijelu.jedina mista di mi se dlake gade su leđa i ramena i njih ja ili moja cura obrijemo.ponosan sam na dlake, osjećam se muževnijim samim tim što je to jedna od osnovnih razlika među spolovima!nekim curama se sviđaju nekim ne.i one s kojima sam bia a koje su govorile da im to nije baš napeto(dok nisam skinia majicu pa su skužile da sam dlakav) na kraju su s guštom prelazile prstima po dlakama na prsima.dakle smatram da i nije toliko stvar u dlakama ili ćosavosti nego u muškarcu.
dlakave žene?
brennner is offline  
Old 24.04.2009., 17:44   #128
Quote:
Andariel kaže: Pogledaj post
ajme ja ipak preferiram glatko
Mužjak može imati savršen torzo, al ak je depiliran, meni se to ne dopada...

Na ovoj slici je po mom ukusu idealno muško tijelo.... Idealno!

......

Najgorše mi je za vidit kad mužjak ima depilirane noge! E to je stvarno bljutavo...

Jedino mi se ne sviđaju dlake na muškim leđima... ali prsa moraju bit dlakava... ovak kak ima tip na sliki...
Spomenka is offline  
Old 24.04.2009., 17:48   #129
Quote:
brennner kaže: Pogledaj post
dlakav sam po cijelom tijelu.jedina mista di mi se dlake gade su leđa i ramena i njih ja ili moja cura obrijemo.ponosan sam na dlake, osjećam se muževnijim samim tim što je to jedna od osnovnih razlika među spolovima!nekim curama se sviđaju nekim ne.i one s kojima sam bia a koje su govorile da im to nije baš napeto(dok nisam skinia majicu pa su skužile da sam dlakav) na kraju su s guštom prelazile prstima po dlakama na prsima.dakle smatram da i nije toliko stvar u dlakama ili ćosavosti nego u muškarcu.dlakave žene?
Naravno da je bitno kakav je muškarac općenito, al tu se spominjemo o tome kaj nam je privlačno... Meni nije muževno dok je muškarac depiliran...
Spomenka is offline  
Old 24.04.2009., 17:48   #130
Quote:
Spomenka kaže: Pogledaj post
Nemoj generalizirati...

Ja ne podnosim muške koji se depiliraju... ak nema malo dlaka po prsima, ak nema dlakave noge, ak nije dlakav dolje (može bit podšišan), ak se brije ispod pazuha... to za mene nije pravo muško i grdo mi je za vidit muško tijelo bez dlaka
spomenka draga šteta šta si predaleko...inače bi bilo malopa na kraju
a to za mušku depilaciju mi je prederpekasto!i ja podšišan dlake na pazuhu ali skroz brijati?, i još samo podšišam dlake oko qurtza u gaćama, tako da i njega malo uredim!
brennner is offline  
Old 24.04.2009., 17:49   #131
Ja volim ljubavni tepih to je obilježje pravoga muškarca.
Alenkica is offline  
Old 24.04.2009., 17:58   #132
Ja imam lijep ljubavni tepih i to mi je ok...
Nikola_zg is offline  
Old 24.04.2009., 18:01   #133
Quote:
brennner kaže: Pogledaj post
!i ja podšišan dlake na pazuhu ali skroz brijati?, i još samo podšišam dlake oko qurtza u gaćama, tako da i njega malo uredim!
tak treba...
Spomenka is offline  
Old 24.04.2009., 18:04   #134
Quote:
Spomenka kaže: Pogledaj post
tak treba...
Ja imam ljubavni tepih i ovako sam dosta dlakav,malo po leđima i ramenima al to obrijem
Nego mene hebe dlakava guzica kaj s njom radit??
Zanima me kako žene gledaju na dlakavu mušku guzicu???
Nikola_zg is offline  
Old 24.04.2009., 18:12   #135
Quote:
Nikola_zg kaže: Pogledaj post
Ja imam ljubavni tepih i ovako sam dosta dlakav,malo po leđima i ramenima al to obrijem
Nego mene hebe dlakava guzica kaj s njom radit??
Zanima me kako žene gledaju na dlakavu mušku guzicu???
pusti je na miru!jednom sam je obrija bilo skroz neprorodno a dlake oštre kad su počele rast!totalno u kontrastu s tamnim i dlakavim nogama!nikad više!
ma glavno da ti je guza čvrsta i dobro izgleda!
brennner is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger