Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2008., 16:27   #21
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Mislim da je osnovni problem, opet, kažem iz svog iskustva , taj što često puta muškarci to rade prežestoko i pregrubo ... Dakle, ako nisam navlažena sama pomisao da mi netko pokuša gurnuti prst izaziva

Prvo se treba usredotočiti na klit i laganim pritiskom ga kružno masirati.....Tek nakon toga ići na guranje prsta u rodnicu...

Htjela sam čuti da vas, dragi muškarci, objasnite detaljnije kako to radite....
i dodala bih: zaboga nikad odozdo prema gore dirati/povlaciti
nego uvijek prema dole . boli inace
miss blondie is offline  
Old 03.03.2008., 16:28   #22
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Mislim da je osnovni problem, opet, kažem iz svog iskustva , taj što često puta muškarci to rade prežestoko i pregrubo ... Dakle, ako nisam navlažena sama pomisao da mi netko pokuša gurnuti prst izaziva

Prvo se treba usredotočiti na klit i laganim pritiskom ga kružno masirati.....Tek nakon toga ići na guranje prsta u rodnicu...

Htjela sam čuti da vas, dragi muškarci, objasnite detaljnije kako to radite....
Odmah na klit?,



Prvo idu lagani dodiri preko gaćica tj. kombinacija kružnih i vertikalnih pokreta po cijeloj pici, nakon što gaćice iščeznu, nastavljaju se kružni pokreti po cijeloj pici uz ovlaš ispobavanje prstom da se ustvrdi vlažnost...kada je vlažnost dražesnog procjepa optimalna, dio vaše vlažnosti se prenese na klit...kružni pokreti navlaženog klita pridonose još većoj vlažnosti nakon koje možemo prijeći na prstek koji onda gurnemo tam kam treba...

Kombinacija prsta u rodnici i na klitu dovodi do orgazma poprilično brzo...ili samo prst na klitu. Kada je u igri samo prst...brzo se rodi želja da taj prst zamijeni nešto veće

A kad je kombinacija u igri, žena ni ne stigne razmišljati od ekstaze

Jesam ga nadrobio
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 03.03.2008., 16:30   #23
Quote:
Vrbo kaže: Pogledaj post
Misliti je drek znati
INN........

Znam da znam što radim i kako treba....
I.G. is offline  
Old 03.03.2008., 16:30   #24
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Odmah na klit?,



Prvo idu lagani dodiri preko gaćica tj. kombinacija kružnih i vertikalnih pokreta po cijeloj pici, nakon što gaćice iščeznu, nastavljaju se kružni pokreti po cijeloj pici uz ovlaš ispobavanje prstom da se ustvrdi vlažnost...kada je vlažnost dražesnog procjepa optimalna, dio vaše vlažnosti se prenese na klit...kružni pokreti navlaženog klita pridonose još većoj vlažnosti nakon koje možemo prijeći na prstek koji onda gurnemo tam kam treba...

Kombinacija prsta u rodnici i na klitu dovodi do orgazma poprilično brzo...ili samo prst na klitu. Kada je u igri samo prst...brzo se rodi želja da taj prst zamijeni nešto veće

A kad je kombinacija u igri, žena ni ne stigne razmišljati od ekstaze

Jesam ga nadrobio
ako je suha onda je bolno dirati po cijeloj pici, kao da tebi netko nateže glavić na suho....

ostalo
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 03.03.2008., 16:31   #25
Quote:
I.G. kaže: Pogledaj post
INN........

Znam da znam što radim i kako treba....
Opiši...
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 03.03.2008., 16:34   #26
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Mislim da je osnovni problem, opet, kažem iz svog iskustva , taj što često puta muškarci to rade prežestoko i pregrubo ... Dakle, ako nisam navlažena sama pomisao da mi netko pokuša gurnuti prst izaziva

Prvo se treba usredotočiti na klit i laganim pritiskom ga kružno masirati.....Tek nakon toga ići na guranje prsta u rodnicu...

Htjela sam čuti da vas, dragi muškarci, objasnite detaljnije kako to radite....
dakle ovako nekako;
-rajski vrt je prvo potrebno navlaziti,po mogucnosti prirodnim sokovima,zatim(....preskacemo predradnje u svrhu zadovoljenje autorice) kad smo pred vratima raja,mozemo se upustiti u razno razne igrice vlastitim igrackama,dakle ni u kom slucaju ne ubacivati suhe tvari na najnjeznije djelove vrta,vec po mogucnosti jezikom i usnama lagano obigravati tj dodirivati sasvim njezno unutarnje i vanjske djelove,povremeno sasvim lagano dodirivajuci stablo spoznaje dok ne vidimo da isto polagano raste,ucvrscuje se,cvjeta ili vec ovisno o vrsti...ne navaljivati na stablo jer ga to gusi(pa jebemu,osnove agronomije),nastaviti s inim i slicnim radnjama,povremeno se odmicuci od stabla da bi mu se opet vratili,istovremeno igrajuci se prsticem(ima) po ovecoj rupici (u koju cemo naknadno posaditi sjeme,sad je samo pripremamo),takodjer potrebno je povremeno jezikom prijeci cijelom duzinom vrta,nekad sasvim lagano,nekad malo brze,al nikad ne pritiskati prejako,pa ne peremo stakla,pobogu!

to bi bile neke osnove za prvi sat,a majstorima cemo vas uciniti tek kada ovladate finesama,a za to morate jos mnogo puta zaprljati se u vrtu
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Old 03.03.2008., 16:53   #27
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Mislim da je osnovni problem, opet, kažem iz svog iskustva , taj što često puta muškarci to rade prežestoko i pregrubo ... Dakle, ako nisam navlažena sama pomisao da mi netko pokuša gurnuti prst izaziva

da, grozno! a jos groznije je kad nakon orgazma nastavi dirati klit i pokvari cili dozivljaj. heloooouu.
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 03.03.2008., 16:54   #28
Quote:
jebe se non kaže: Pogledaj post
dakle ovako nekako;
-rajski vrt je prvo potrebno navlaziti,po mogucnosti prirodnim sokovima,zatim(....preskacemo predradnje u svrhu zadovoljenje autorice) kad smo pred vratima raja,mozemo se upustiti u razno razne igrice vlastitim igrackama,dakle ni u kom slucaju ne ubacivati suhe tvari na najnjeznije djelove vrta,vec po mogucnosti jezikom i usnama lagano obigravati tj dodirivati sasvim njezno unutarnje i vanjske djelove,povremeno sasvim lagano dodirivajuci stablo spoznaje dok ne vidimo da isto polagano raste,ucvrscuje se,cvjeta ili vec ovisno o vrsti...ne navaljivati na stablo jer ga to gusi(pa jebemu,osnove agronomije),nastaviti s inim i slicnim radnjama,povremeno se odmicuci od stabla da bi mu se opet vratili,istovremeno igrajuci se prsticem(ima) po ovecoj rupici (u koju cemo naknadno posaditi sjeme,sad je samo pripremamo),takodjer potrebno je povremeno jezikom prijeci cijelom duzinom vrta,nekad sasvim lagano,nekad malo brze,al nikad ne pritiskati prejako,pa ne peremo stakla,pobogu!

to bi bile neke osnove za prvi sat,a majstorima cemo vas uciniti tek kada ovladate finesama,a za to morate jos mnogo puta zaprljati se u vrtu
nakon (citanja) ovoga ce neke forumasice morat otic na osamu ili pod tus!
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 03.03.2008., 17:00   #29
od ozbiljne teme...

kako se vrlo brzo priča pretvori u plodove zemlje
__________________
WE DO BAD THINGS 2BAD PEOPLE!
BEASTMASTER is offline  
Old 03.03.2008., 17:21   #30
hm,ja nekak to prvo prek hlaca malo,pa onda odu hlacu...pa preko tangica laganini skroz,dok mi je jedna ruka dole,a jedna na sisama...,onda odu i tangice pa se nastavi skorz laganini po pici kruzno po klitu ( iako vec u ovom stadiju je sva navlazena),a onda dok je zatisje pred buru,spustim se dolje i jezikom kruzno obradujem klit,a dok se prstici igraju u zabavnom parku... nakon nekoliko minuta prakticki me moli da udem s necim vecim unutra...a onda udem skroz njezno...i naravno vecinu vremena mi je jedna ruka na klitu radi kruzne pokrete,dok je druga na sisama,a jezik se bavi vratom...

i nakon onda nekoliko minuta lagane voznjice u zabavnom parku,pocinje ono divljacki iskoristavanje,s povremenim usporavanjima radi dozivljaja...
__________________
Boze kako godine lete...
tony_zg is offline  
Old 03.03.2008., 17:21   #31
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
ako je suha onda je bolno dirati po cijeloj pici, kao da tebi netko nateže glavić na suho....
stekla sam dojam da ne priča o sluznici.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 03.03.2008., 17:27   #32
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Mislim da je osnovni problem, opet, kažem iz svog iskustva , taj što često puta muškarci to rade prežestoko i pregrubo ... Dakle, ako nisam navlažena sama pomisao da mi netko pokuša gurnuti prst izaziva

Prvo se treba usredotočiti na klit i laganim pritiskom ga kružno masirati.....Tek nakon toga ići na guranje prsta u rodnicu...

Htjela sam čuti da vas, dragi muškarci, objasnite detaljnije kako to radite....
Pa tako kako si ti napisala,a kad ubacim prst ili dva obavezno riban gornju stranu u kombinacija sa jezikon tj tako mi pricao jedan pajdo da se to tako radi
spalato78 is offline  
Old 03.03.2008., 17:59   #33
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Ponukana temom o drkanju i svojim iskustvom sa muškim rodom gdje je maaaliii broj muškaraca znao što i kako raditi po, u i na ženskom spolovilu prstima zanimaju me vaša iskustva i stavovi?

Dobro to je poznato da mi muskarci nist neznamo al me cude tvoja iskustva...zar je mogao neki proci kroz tvoje ruke a da ga nisi naucila kako i sta treba?????
bingooo is offline  
Old 03.03.2008., 18:26   #34
Quote:
-lavica- kaže: Pogledaj post
Ponukana temom o drkanju i svojim iskustvom sa muškim rodom gdje je maaaliii broj muškaraca znao što i kako raditi po, u i na ženskom spolovilu prstima zanimaju me vaša iskustva i stavovi?

Samo je treba pogledat u oči i sve će biti jasno - jel' uživa i koliko.. I isprobavat dok ne skužiš u čemu istinski uživa..
Jebate.. pa nije diranje pičke nekaj teško da to ne bi znali... Mislim, znali napraviti kak se spada... Kaj to neki ne znaju?
miro30 is offline  
Old 03.03.2008., 18:31   #35
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
Dobro to je poznato da mi muskarci nist neznamo al me cude tvoja iskustva...zar je mogao neki proci kroz tvoje ruke a da ga nisi naucila kako i sta treba?????:p
naravno da ne....

Quote:
miro30 kaže: Pogledaj post
Samo je treba pogledat u oči i sve će biti jasno - jel' uživa i koliko.. I isprobavat dok ne kužiš u čemu istinksi uživa..
Jebate.. pa nije lizanje pičke nekaj teško da to ne bi znali... Mislim, znali napraviti kak se spada... Kaj to neki ne znaju?
Nije tema lizanje već diranje prstima....
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Old 03.03.2008., 19:07   #36
da,sve to štima,nježnost,poznavanje partnera...al nekad te zanese,neki dan sam dragu ogrebo noktom,ubit me htjela.zato muški rode oprezno sa p....i podštucajte nokte prije toga.
zagrepčanec is offline  
Old 03.03.2008., 19:10   #37
Kad ja krenem ,djevojka počne vrištat,derat se i grčit se a tehnika je hrsk u pičku.
NeXu is offline  
Old 03.03.2008., 19:29   #38
iako se djevojka navlazi dok se mazite to ne mora znaciti da uziva u onome sto joj radite prstima po picicu
white panties is offline  
Old 03.03.2008., 19:35   #39
Quote:
spalato78 kaže: Pogledaj post
Pa tako kako si ti napisala,a kad ubacim prst ili dva obavezno riban gornju stranu u kombinacija sa jezikon tj tako mi pricao jedan pajdo da se to tako radi
__________________
over and out!
Grazia is offline  
Old 03.03.2008., 20:31   #40
ne znam..oš me naučit?
Pali_andjeo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger