Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2008., 16:46   #221
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Hvala.
__________________
The sky is not the limit, the ground is!
hrga12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 17:07   #222
Quote:
Putnick kaže: Pogledaj post
na mestima gdje se talasi dodiruju, vodena pregrada sprečava mešanje voda.
Kakve veze imaju valovi s miješanjem vodâ?

Jel znaš ti razliku između longitudinalnih i transverzalnih valova?
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 10:09   #223
Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Mislis na sve price koje postoje u kuranu?

ma uopce nisu prepisane
Mislim i cekam jedan prepis koji ste nasli u Ku ranu mozete otici i do svestenika, fratara i ostalih i dajte mi vec jednom jedan prepis bogato cu vas nagraditi bilo koji
dino_sara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 10:17   #224
Quote:
dino_sara1 kaže: Pogledaj post
Mislim i cekam jedan prepis koji ste nasli u Ku ranu mozete otici i do svestenika, fratara i ostalih i dajte mi vec jednom jedan prepis bogato cu vas nagraditi bilo koji
Pa da. Nek probaju naći npr. ono o mravima koji pričaju među sobom dok prolazi Solomonova vojska (đini, ptice... postrojeni). Te znanstvene činjenice (da mravi govore) nema u Bibliji.

27:17. I sakupiše se Sulejmanu vojske njegove, džini, ljudi i ptice, sve četa do čete, postrojeni,
27:18. i kad stigoše do mravlje doline, jedan mrav reče: "O mravi, ulazite u stanove svoje da vas ne izgazi Sulejman i vojske njegove, a da to i ne primijete!"
27:19. I on se nasmija glasno riječima njegovim

4:82. A zašto oni ne razmisle o Kur’anu? Da je on od nekog drugog, a ne od Allaha, sigurno bi u njemu našli mnoge protivrječnosti.
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 11:47   #225
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Pa da. Nek probaju naći npr. ono o mravima koji pričaju među sobom dok prolazi Solomonova vojska (đini, ptice... postrojeni). Te znanstvene činjenice (da mravi govore) nema u Bibliji.

27:17. I sakupiše se Sulejmanu vojske njegove, džini, ljudi i ptice, sve četa do čete, postrojeni,
27:18. i kad stigoše do mravlje doline, jedan mrav reče: "O mravi, ulazite u stanove svoje da vas ne izgazi Sulejman i vojske njegove, a da to i ne primijete!"
27:19. I on se nasmija glasno riječima njegovim

4:82. A zašto oni ne razmisle o Kur’anu? Da je on od nekog drugog, a ne od Allaha, sigurno bi u njemu našli mnoge protivrječnosti.
To i dalje ne pokazuje 80% prepisa iz Biblije . SLEDECIIIIII
dino_sara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 12:41   #226
Quote:
dino_sara1 kaže: Pogledaj post
To i dalje ne pokazuje 80% prepisa iz Biblije . SLEDECIIIIII
Adam, Eva, Abraham, Izak, Mojsije, Noa, David, Solomon, Isus, Marija itd. itd. itd. itd. itd. sve su mitološko-alegorijski likovi iz Biblije, sklopljene barem 300 godina prije Kur'ana.
Ne misliš valjda da je pisac Kur'ana sam došao do informacija o tim ljudima, ili su mu prišapnula nebesa?

_______________
67,5 Mi smo najbliže nebo uresili svjetlilima koja smo pripravili da se ima čime kamenovati Zloduhe i za njih smo pripravili kaznu Žeravnika.
Kur'anska "znanost"
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 12:52   #227
Quote:
Nepoznati kaže: Pogledaj post
Adam, Eva, Abraham, Izak, Mojsije, Noa, David, Solomon, Isus, Marija itd. itd. itd. itd. itd. sve su mitološko-alegorijski likovi iz Biblije, sklopljene 300 godina prije Kur'ana.
Ne misliš valjda da je pisac Kur'ana sam došao do informacija o tim ljudima, ili su mu prišapnula nebesa?
MIslim da je Bog ima moc da zna ko jezivio prije 300 godina i Ku ran je objavio Bog nije niko pisao . ni to nije prepis NEXT
dino_sara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 13:39   #228
Quote:
dino_sara1 kaže: Pogledaj post
MIslim da je Bog ima moc da zna ko jezivio prije 300 godina i Ku ran je objavio Bog nije niko pisao . ni to nije prepis NEXT


jos da imas ikakav dokaz za ovu gadost.
satori@sanitarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 14:22   #229
Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post


jos da imas ikakav dokaz za ovu gadost.
Ako nevjerujes u Boga onda stvarno nemam jer ti si ocigledno neko ko nezeli da Vjeruje u Boga. Ali ako i malo vjerujes onda moras znati da Bog sve vidi sve zna. zar ne ili mozda od mene trazis opet dokaz za to. Mislim da ces ga dobiti kad umres kad dodjes na onaj svijet.
dino_sara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 14:46   #230
Quote:
dino_sara1 kaže: Pogledaj post
Ako nevjerujes u Boga onda stvarno nemam jer ti si ocigledno neko ko nezeli da Vjeruje u Boga. Ali ako i malo vjerujes onda moras znati da Bog sve vidi sve zna. zar ne ili mozda od mene trazis opet dokaz za to. Mislim da ces ga dobiti kad umres kad dodjes na onaj svijet.
Prvo kazes da nije prjepis a sad tu pricas da je sve stvar vjerovanja.

Ajd se ljepo odluci.
satori@sanitarium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 15:11   #231
Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Prvo kazes da nije prjepis a sad tu pricas da je sve stvar vjerovanja.

Ajd se ljepo odluci.
Fini moj momce, jel ti neces da razumijes ili nisi u stanju da razumijes? Ja govorim o tebi ako ti si nevjernik kako mogu s tobom pricati i ubijedit te u nesto. Hajde pokusaj lijepo razgovarati, hajde pokusaj ne provocirati i pokusaj ne pricati nebuloze vjeruj mi nas razgovor ce da bude zdraviji, normalniji i vidjeces da je nepotrebno provociranje ( koje ti ne uspijeva). A sada mi objasni ovaj post i kakvu ima vezu sa prepisom.???????????????
dino_sara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 15:27   #232
Quote:
dino_sara1 kaže: Pogledaj post
<cut>

A sada mi objasni ovaj post i kakvu ima vezu sa prepisom.???????????????
Toliko o inteligenciji vjernika
satori@sanitarium is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.08.2008., 15:38   #233
Quote:
satori@sanitarium kaže: Pogledaj post
Toliko o inteligenciji vjernika
E momce moj dobri, vidi tvoj post tesko da moze preci preko 5 rijeci (inteligencija nevjernika). Posto vidim da nemas znanja o ovome ingorisacu tvoje postove. I zamolicu Boga da te izvede na pravi put.
dino_sara1 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:04.