Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2013., 16:19   #1
jedna stara ofucana šupendarska priča

jedna stara ofucana priča o šupendari

evo ja napisala još jednu malo sukrvavu, a više plačnu priču. no, ta nije za javnost. možda ću je metnuti javno jednog dana, kad se sve smiri, i kad se smiri moj ostatak nade, kojeg sam okrutno stjerala u neki smrdljivi prašni kut pun truleži, u želji da i to malo nade istrune i krepa, crkne i ostavi me na miru od tog čovjeka. ne mogu si pomoći, još uvijek razmišljam kako istina možda i nije takva kako se meni čini, beozosjećajna, i da ta osoba možda i nije izgubljena od mene zauvijek. glupa šupendara. sorkač, baš sam u nekom očajnom nagrizajućem raspoloženju. da barem mogu plakati.

odoh na izlet s frendom, da se zezam s veselim društvom,
kadli me hapa jedan tip i pokaže svoju naklonost. pasalo mi je. na drugom čoporativnom druženju već mi uvalio kis. prizbnajem, već me dugo nitko nije tako nonšalantno pomeo (ajmeee, ovak nekaj zbilja strasno luđački doživet, mljac, mljac).

no onda sam skužila , dočula od klafežea da je kao u krasnoj vezi, vjeran, da mu ne pada na pamet niš sa strane, daje to svemirska ljubav, iako o njemu kruže čudne priče, niš to nije istina, interijer je nešto sasvim drugo, on je vrlo solidan tip i ne bi to učinio svojoj obožavanoj, bla, bla. i onda mu velim u lice da je obični muški prasac jer ima curu i kaj onda z menom dela. ne, ne, nije to veza koja obećava, ona mu zapravo ne paše, ne voli ju, nije baš školovana, druži se s čudnim ljudima, nije on tu sretan, seksualno ga ne privlači, nije već dugo spavao s njom...senzualnost koju je pokazivao, zaluđujuću strast i radosno hofiranje sam prihvatila kao mogući pokazatelj da, možda, možda, govori i istinu. željela sam vjerovati. osjećala sam se sjajno, ženstveno, poželjno, i nije mi bilo važno što će biti sutra. jer, danas je bilo slatko, žestoko i zanosno. ooodaaa... bio je uporan, dolazio mi u kvart, pratio me do doma, zvao me, pisao mi porukice, nalazili se skoro svaki dan, i odlazili zajedno poslije druženja u škvadri, čak je došao i na književnu večer što inače ne dolazi.

vidjela nas je jedna njegova frendica iz škvadre, inače prijateljica njegove hanume (reko je da je cura bila u njega zaljubljena, no sigurno ga neće otkucati jer joj je činio neke usluge, to je tako suvereno tvrdio) i naravno da je odmah signalizirala. odonda se njegova cura redovito interesira u klubu na fejsu što se događa, čak i piše pokoji komentar,počela je naglo stavljati sladunjave slikice na svoj zid, srčeka, poljupčeke, natpise tipa: "zauzeta sam, imam najboljeg dečka na svijetu", dok smo se mi ljubakali i petingovali naveliko, dok nisam skužila da je ona skužila pa mi se smučilo, jer očito njegove pričice i nisu bile blizu nekog njihovog raskida. i tako to. još smo se neko vrijeme nalazili, insistirao je, a u meni se javila luda nada zatelebane šiparice namjerno sam ostavila razum da čuči pred vratima. kaj buš, valjda klimakterične tete povremeno i pobudale od hormonske neravnoteže, ha, ha, . jednog ću dana objelodaniti njegove prekrasne maštovite poruke da ne mislite da sam nasjela na nezanimljivog, nekulturnog, nešarmantnog, sirovog, neduhovitog i bezveznog tipa, doduše to se ne odnosi na njegov emocionalni i moralni habitus, naravno. nekako se kroz sve to nazirala patologija histrionskog tipa i petarpanski nedostatak odgovornosti za druge. s druge strane, kad bih ga slušala kako govori o svijetu, sebi, ljudima, čitala njegove upise i postove na netu, taj trenutak sam mu vjerovala sve. i, čudno, uopće mi nije žao što jesam.

govorio je da nam se ne žuri, da se ne želi sa mnom samo seksati, da želi voditi ljubav. onda sam mu rekla: ok, pazi kaj si sad rekel, voditi ljubav nema istu vrijednost kao kresnuti se. osim toga, za tjedan dana imaš godišnjicu sa svojom curom. odgovorio mi je zaneseno : "ja žudim za tobom, bez obzira na taktiku, frenndice i godišnjicu".

a onda, dan-dva poslije toga, naglo je zamuknuo, čak ni da pošalje bijednu poruku: gotovo je. naravno, takva izjašnjavanja takvi tipovi izbjegavaju kao kugu. elegantnije im je pravit se blesav i glumatat ko da niš nije bilo. i stalno se pojavljuje s njom u društvu. kad sam je prvi put vidjela na druženjima sa škvadrom, iako dotad nikad nije dolazila, pravila sam se neuka, pružila joj ruku i upoznala se s njom. on je izbjegavao moj pogled, no po svom običaju, ne može odoljeti da mi se ponekad ne približi, onak lovački po defaultu, ščipne me za bokić, protepa mi nešto tipa kak si mi mačak. i šuti ko pizda. i još kad sam čula priče s druge strane, da povaljuje kaj mu dopadne šaka, da je čak jedna morala ove zime abortirati, a tek je par mjeseci bio u vezi sa svojom sultanijom, pa ona farsa s proslavom godišnjice njihove veze na sva zvona uz objave na fejsu, kao svi im čestitaju na svemirskoj karmičkoj ljubavi, pa pitaš se ko tu koga jebe.

samo ne kužim takve žene koje čine kazalište od svoje veze, a zapravo su hilari klinton. s tom razlikom da mu ja nisam popušila kao što je to napravila monica. sva sreća, možda bih dobila
kakav sifilis ili trišu. samo mi nije jasno kak ta hilari klinton iizdrži kad joj se vrati obliven svim tim tuđim slinama i izlučevinama, ha, ha, mmora da ima dobar želudac ili da ju pale takve stvari. sve mi je to poprilično sicky.

a još uvijek, u svojem nevinom mozgiću sklonom hepi endu, pomislim, možda ju inače ne vara, možda su to samo tračevi ljubomornih žena koje ga nisu uspjele dobiti, a on se smjerno vratio svojoj dragoj, jer je uvidio pogrešku, shvatio da mu je bolje s njom nego nesigurna veza sa mnom. da, imam još uvijek onu prokletu trunku trule nade da se ipak varam, ha, prava šupendara!

znaš, nemam šprancu takvog ponašanja u glavi, pa si ne mogu prispodobiti pravu istinu. koja je vjerojatno takva da je on tipično muško govno kojem paše imati formalnu vezu iz koje ima ogromne benefite: ženska ima više love od njega, kuću, auto, viksu u zagorju, na moru, i očito je spremna da ga dočekuje nakon njegovih malih izleta. to što je o njoj pričao s izrazom sažaljenja na licu, tipična je finta da onoj drugoj pokaže kako je valjda suosjećajan i pažljiv. bljak.

i, jedino mi je žal kaj se nismo kresnuli, stvarno mi je žal. jer zna napalit, očito mu to jako dobro ide, ha, ha. u svemu ostalom je Ženskar Je Bi Vetar
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:21   #2
ne, još nisam došla k sebi

ne, nisam došla još k sebi, iako se svesrdno trudim. i zapravo uopće ne znam kad bum se otarasila tih misli. već dugo mi se tako nešto nije dogodilo, da sam se naprosto prepustila, kako mi je jednom rekao: prepusti se tom jesenskom vjetru. mislim da netko ljudskiji i pošteniji tako nešto nikad ne bi činio. anjemu je to očito u krvi, nemir, pokušaj popunjavanja osobne praznine, kompleksa i dizanje ega. koji mu je očito jako nisko kad ga ima potrebu stalno podizati, ha, ha.

no ona najbolja je...zamisli...da i nema one druge...bila bi treća...ili ...možda se i njih dvoje poigravaju na taj način...znaš da se ona prijateljima često javi sa njegovog...i obrnuto...- kaže mi prijateljica - možda si nasjela na "igru!"

isuse! pa to je totalno morbidno! a ja budalesina mećem postove samo za frendove. a on mi se ponudio za frenda i ja prihvatila. sva sreća, nismo si nikad pisali ovdje!niti sam mu ja ikad komentirala njegove postove. upičmač, a ona je, ne vidjevši ga nikad i uopće ga ne poznavajući, poslalla zahtjev za prijateljstvo jednom mom frendu, vjerojatno znajući da će mi on to reći. i, kao, pisala mu da se ona ne viđa baš često sa svojim dečkom, da je to slobodna veza, da kad će se naći na kavi, pa o svom poslu, bla, bla. ne, teško mi je shvatiti da netko mže biti tako perverzan, pa to je bolesno, bolesno. jesu li se to onda našla dva psihopata???pa uživaju mučiti druge.

moguće da se igraju tako...ili dokazuju jedno drugome...))

što dokazuju? treniranje vjernosti, ha, ha. ono tipa: zavodit ću, napravit ću i dijete, a ti uživaj u mojim pustolovinama. a kad se naslinim s drugom, onda će mi libido biti tako velik da ću svoju curu vrhunski poševit, ha, ha. zato jer mi treba veliki poticaj da mi se digne pimpek. urnebesno!!!

no...možda i istinito!

kad je bil z menom stajal mu je do nebesa, ha, ha. neka ga van kuće napali, a onda se on istresa na legalnoj curi, ha, ha. možda je i istina ono kaj mi je rekel o njoj, da mu je ružna i da ga ne privlači. a budući da ona ima bolje materijalne pozicije, bogec mora trpit tu debelu napudranu mješinu, ha, ha

Ne znam ...no..ona je puno mlađa od njega...

znam, ima oko 4 banke, no zgleda poprilično znucano jer je predebela za svoje godine, i jadno je kad mi on pričao kako je neprivlačna, neseksi , neobrazovana, druži se s kojekakvim mafijašima i da je u tu vezu ušao, isto kao i ona, bez ikakvih osjećaja, tek toliko da ima vezu i da ne bude sam. a kad sam ga pitala zašto je u takvoj vezi, veli da mu je teško kako da joj objasni da mu se na nju ne diže, ha, ha. pazi, ovo je već ozbiljna manipuolatorska patologija.

užas...

jer, ako mu jest privlačna (pretpostavljam da ipak jest u neku ruku kad je ostao s njom), nije mi jasno čemu onda ta bezumna lovina na friške komade? ili je on stvarno impotentan pa mu treba jačeg poticaja, ha, ha. u svkaom slučaju su oboje za dugotrajno psihijatrijsko liječenje, ha, ha. kad bolje pogledaš, on muca od djetinjstva. a takvi obično imaju puno kompleksa koje kompenziraju svakakvim "djelatnostima", među inima i perverzije kojekakve vrste.


ne razumijem kakav sam gaf napravila? osim što sam pristala da budem s vezanim čovjekom, vjerujući mu da namjerava raskinuti staru vezu. da, to sam vjerovala i onom tipu prije, i očito prerano uletila u priču sa novim.

upravo taj,..prepustila se...

ma kad pogledam, bilo je izlazaka, ljubljenja i malo maženja (koliko se to uopće može na javnom mjestu), bilo je dugih razgovora o svemu i svačemu, lijepih obećanja. nježnih i strastvenih riječi. i to je sve. zapravo, objektivno nije krenulo nikuda, ostalo je u tom ćorsokaku. ne mogu poreći da me je jako privukao i da su mi njegovi zagrljaji godili. no psihički nisam dobila ništa, baš ništa.

kak se to njoj ne gadi? pa skupa su samo godinu dana, i u tih godinu je nabral više komada nego dok ni bil u vezi. zasad smo u klafežeu nabrojale najmanje 5-6 slučajeva u tih godinu dana. bilo bi lijepo objaviti popis harema, ha, ha. zakaj bi bilo frke, pa napisala bum samo jednu priču o čudnoj "ljubavi", impotentnom frajeru koji treba dodatno rajcanje jer ga cura nemre napalit dovoljno, ha, ha

Moj savjet zaboravi i baci se na nekog drugog komada
5-6 pa to je strašno! Zbilja to ne kužim! I ta cura je lik za pamčenje, jbt takve valja nigdje nema!! Da bi sve to tolerirala, zato i je on sa njom!! Gde bu takvu našel?


"...voditi ljubav moze samo onaj koji ima osobni kontakt s tobom, a to ukljucuje otvorenost i iskkrenost ... tip je ocito sponzorusa koja ide linijom manjeg otpora u zivotu, i onda uvijek vise plati na kraju
.. nije ni cudo kaj je svjestan da ga puno kosta i da nemre nekad disat ... meni se cini da si ti sa svojom fatalnoscu vatalnoscu tipa otkravila da se bolje vidi i sagleda, ali ocito mu to sad jos vise burden nego oslobodjenje. ne vjerujem da ,,,,,

draga, vuce me krevet, stra cu nastavit razmisljat o takvima koji su te skoro maznuli ali nisu. oni to nikad, su dio namjestaja koje ta kobajagi jadnica posjeduje a kao uza svu slobodu. kaj je to? sakramentalna ljubav sigurno nije. mozda on misli da je to umjetnost jebenog zivota. ili vjecno utvrdjivanje pazara. znati pravi trenutak. ,,. eh, kad se to ide mozgom delat, a za druge organe nevidljive se nema vremena , il su nekonvertibilni ..." da, draga moja, upravo si i ja tak razmišljam, ha, ha.


ha, znači da sam ipak dobro naslućivala, sve je to čista psihijatrijska šarada, ha, ha, o tome ću napisati priču: kako se impotentni tip mora napaljivat dodatnim komadima da bi povalio vlastitu cuuru, ha, ha. čula sam još iz nekih izvora da se to i inače zna u škvadri, samo mi nisu jasne sve one cure koje i dalje strpljivo puze pred njim, ha, ha.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:23   #3
lovačka priča

nije se dogodilo ništa neočekivano. sve je teklo rutinski, po algoritmu.

već na početku učinio si nekoliko tipičnih taktičkih grešaka, a tako nastavio dalje, uvjeren da ih neću zapaziti očiju zamagljenih od zanesenosti tvojom slatkorječivošću. da sam toliko željna tvojih usana natopljenih pivskim zadahom, prstiju koji se baš nisu iskazali i kurcem kojeg si mi zdušno obećavao blagoglagoljavši o vođenju ljubavi, ne o seksanju ili kresanju. jer ja sam obrađivala tebe. ti si se samo prepustio misleći da vodiš igru.

promatrajući izdaleka tvoje vješte finte zaobilaženja otvorenog prostora i izričitih odgovora, dopustila sam sa smiješkom dobrohotne dadilje da umočiš prst kao što dječačić krade sa stola komadić nenačetog kolača. oo, kako si trijumfalno ozario facu, kao svi oni samodopadni tipovi koji po muškom defaultu vrhuncem svoga uspjeha smatraju upravo taj bezazleni detalj: gotova si! pala!

zatomio si u svojim moždanima evidentnu činjenicu da ti kurac i nije bio baš u punoj snazi. ili je možda jednostavno tak mali? do razrješenja te enigme se nije ni stiglo. ubrzala sam situaciju vrućim poručicama i razgovorčićima dubokog povjerenja i odanosti, uvodeći te u fazu uvjerenja da postaje komplicirano i prezahtjevno. ključni momenat!

jer takvima kao ti više nije stalo da utaže svoje jebačke nagone, oh, prešao si u sofisticiraniji modus operandi. tvoj ego se hrani tripovima samog osvajanja tuđe duše, tijela su ti postala manje zanimljiva.

lovački ker koji podivlja na sam miris košuta koje ga bezazleno i radoznalo okružuju. njuškaš ih, oblizuješ se, pohlepan, očiju crvenih od slasti. nije tebi do hrane. tebi je do gonjenja, da osjetiš kako ti se koža pretvara u vučju, mišići napinju, oči postaju dva škiljeća proreza, u skoku te čudovišne metamorfoze postaješ ono što zapravo jesi. podivljali vuk kojem je samo do klanja. do neutažive želje da zariješ svoje očnjake u meso, da čupaš podatno tkivo, i u razjarenom divljaštvu udišeš miris lipteće krvi.

a onda zastaneš pred oborenim truplom, ispražnjen, iscijeđena tijela i mozga, drhtav od orgazmičke euforije koja još uvijek struji tvojim vučjim bićem. zatim se polako, brišući izdajničke tragove krvave pjenušave sline s njuške vraćaš u brlog svojoj družici.

no, zaboravio si da neka zvjerad ima deblju kožu od tvoje. i da je njihova krv za tebe fatamorgana. za njih si ti samo deja vu.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:24   #4
iskustvo? postajemo li time netko drugi?

ma već odavno nisam postala netko drugi. ne, poprilično brzo sam počela shvaćati koliko ima različitih tipova, ulaziti u njihove mozgiće, osjećati ih ko zverina, njušiti te raskalašne sokove nedovoljno snažnog ega koji nastoji neprestano se pumpati novom svježom infuzijom tuđe krvce. onda je bilo bolno, i prebrzo. naučila sam se. prihvatila sam da sam takva kakva jesam, samo mi iskustvo povećava kvantum mudrosti. na žalost, ne smanjuje mi i glupost. zbog neizbježnog biološkog habitusa, neuroplastici usprkos, težimo ispunjenju onih istih potreba koje nas čine živima. ne možemo ih negirati, potiskivati i zatući, jer time bismo prestali biti ono što jesmo. unikati u svemiru. ne stidim se toga, ne smatram se glupavom kokoši, niti jeftinom sladunjavom nerealnom romantičarkom.

dosadni ljudi. da, većina njih. mogu biti dobri. pošteni, puni suosjećanja. ljubavnog nastojanja. brižni. ne mogu mi dati ništa u tolikoj mjeri da zajedno stvorimo nešto novo. na taj način samo crpe mene. no ljudi kao dotični egzemplar bogatstva osobnosti koju uzalud prosipa, ispune neki trenutak čežnje, zadovolje bar zalogajem ogromne moje apetite (ne, imam pravo biti i proždrljiva i pohlepna i nezasitna!) premda sam itekako svjesna da će mi napravit žgaravicu. posllije se ponekad brzo očistim, dobim proljev. kakvo olakšanje! a ponekad mi taj slatki otrov uđe u tijelo i kola tjednima, mjesecima. s godinama se istaloži negdje u kostima, zjenicama, koži, spremim ga u neke svoje neurone, i ponekad vratim da potaknem impuls imuniteta pred slijedeću prigodu. no, ti gadovi su ponekad poprilično rezistentni i teško mi je stvoriti dovoljnu toleranciju. znaš zakaj? zato jer svaka tolerancija izaziva potrebu za sve većom i učestalijom dozom! i zato tražiš dilere s najkvalitetnijom robom, svaki put kad naiđeš na slični virus, tijelo ti odgovara sve jačom reakcijom, ali ti treba i jača doza da bi se zadovoljio s takvim dopom. pa onda ispada pred drugima da si glup i nisi ništa naučio.

ha,ha, kakva zabluda. na tako nešto se ne možeš naučiti. strast za životom, senzualnost, osjećanje drugog bića, kako diše, prepoznavanje u njemu vlastitih htijenja, barem u onom malom segmentu zajedničkog vremena i prostora...mmm...elegantno zaobiđimo sve ostale različitosti koje nam ne dozvoljavaju da zajedno ostanemo. oni se hrane tom našom slabošću. mi se hranimo njihovom žestinom. čudan simbiotski odnos na koji oboje pristajemo. s tom razlikom da oni teže što prije otići dalje i srkati sokove s nekog drugog.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:25   #5
žena koja nije potrebna

budi bez brige, ne trebam savjesti tvojih prijatelja koji me tješe, tvoja je savjest na kušnji. no više je za mene nemaš.

one večeri sam te željela samo tiho zagrliti i reći: sve će biti u redu. plači. držati te za ruku dok spavaš. da se odmoriš od svega što nije važno. drhtala sam od nježnosti, brbljajući besmislene rečenice koje nisi mogao, tako umoran i očajan, uopće strpati u svoje misli. izgledalo je sebično što sam zahtijevala ispriku, a ja sam bila samo dotučena tvojim jadom. a kad si me pitao jesam li vidjela svih onih dana udaljenosti tvoje poglede koji su mi govorili nijemo, i da se u tebi nije ništa, baš ništa promijenilo, shvatila sam da si od mene odustao. vjerujem ti, u tim trenucima bila je istina sve što si govorio. ali već sutra za tebe ta istina neće značiti ništa.

ja ti nisam potrebna. naprosto sam uletila, posve suvišno (odaa, moram priznati, već dugo me nije nitko tako nonšalantno pomeo), i na trenutak te skrenula s putovanja za koje misliš da će te dovesti do tvojih želja. na toj stazi nisi trasirao ženu poput mene. ni znao nisi da takve postoje. koje neće zvati. koje ti se neće vješati oko vrata niti puzati na koljenima. koje te ne žele mijenjati. ali su spremne držati te u pozadni svojih misli u svakom trenu, dok rade, dok spavaju, dok hodaju. koje neće reći: umorna sam, idi sam. koje neće pitati: što se to s tobom događa. znat će. za takvu ženu ti ne pada napamet da razmišljaš da li je voliš. nećeš je zbunjeno opisivati sintagmom: paa, nedostaje mi kad je nema. i nadam se da ti ove riječi neće replicirati ona kojoj to nije palo na pamet do sada.

one večeri sam te samo htjela zagrliti da se odmoriš na sigurnom. nisam se usudila, po prvi put s nisam usudila, znajući da ne postoji nikakvo slobodno mjesto gdje bih ti bila blizu.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:26   #6
utješno prijateljstvo

ženu je najlakše otkantat pričom kako bi je želio kao prijatelja. i onda se to obično preobrazi u povuci-potegni igrice gdje mučna težina neutaženih osjećaja jednoga prevagne nad bezbrižnom lakoćom durogoga i gura ga u sve dublji kal neizvjesnosti i ispraznih nadanja.

u tomu ponekad ni onaj drugi nema neki naročiti benefit ako mu imalo proradi savjest. jer, ako nekoga zaista voliš kao prijatelja, nećeš ni po cijenu prijateljstva dopustiti da zbog tebe pati. tad valja prekinuti svaki kontnakt, svaku vezu. nema "prijateljskog" nalaženja, rzgovora, porukica ni druženja dok se stvari potpuno ne smire.

no prije toga valja imati muda i reći nedvosmisleno: ja te ne volim kao ti mene, niti onako kako ti želiš da te volim. i nema tu više ziheraških pričica o tome kako, doduše, ne treba gubiti nadu, nitko ne zna što budućnost nosi, tko zna što će biti sutra, ah, mi imamo sve svoje vrijeme, bla, bla...

ponekad se tako nešto desi zbog istinske potrebe da uz tebe bude netko tko ti po mnogomu odgovara, tko je pouzdan, valjan, potreban kao prijatelj, a ne osjećaš prema njemu takvu privlačnost da ga poželiš kao ljubavnika ili nešto još više. no, ne nudi prijateljstvo onomu tko izgara za tobom! žednom u pustinji ne treba pršut ni usoljeni inčuni.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:27   #7
hoću tvoju zemlju

hoću tvoju zemlju
makar spaljenu, vatrama sažganu
crnu i sivu od pepela
oštru i suhu, rasutu nevremenom

hoću tvoj komad zemlje
da na nju legnem
da me zagrli sa svih strana
topla i mirna, čuvar mojih snova

daj mi zemlju, tvrdu zemlju
da nađem svoj dom pod stopalima
i ulijem nemirnu vodu
u tvoju posudu od stijenja

daruj mi zemlju
kamen, pijesak i treset
da putujem kao rijeka tvojom obalom
i napojim žedne biljke i mahovinu
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:28   #8
granice osobnog prostora

Prodro si silovito preko granica mojeg osobnog prostora. zato što sam ti to predano dozvolila. no, nisi ih poštovao.

nesposobnost zadržavanja pažnje na ljudima koje zapravo smatraš vrijednima zapanjujuća je. kao dječarac tražiš uvijek novu i novu igračku. uživaš u konstruiranju događaja koji te ushićuju i pokazuju tvoju bezgraničnu maštovitost. iako te takve igrice već odavno zamaraju. na kraju je površno rasturiš i ostaviš na podu da je ostali dokrajče i zgaze. no, tvoje zanimanje je već prestalo, ne osvrćeš se, i dalje je vidiš samo kao nepotrebnu stvar, nedostojnu ni da je šutneš u kut.

rekao si mi: - nadam se da se šališ!

negdje duboko, jako duboko, tamo gdje čuvaš svoju pravu istinu i ne dozvoljavaš da izađe preko maske zabavljača i priznatog alfe, znaš da imam pravo. namjerno puštaš da ostane u kukuljici bojeći se da iz tog kokuna ne izmili crv koji bi te nagrizao. ah, kakvog li kukavičluka! izjeda te neistina, vidljiva tek rijetkima, manipulacija živiinskog nagona za preživljavanjem.

uzeo si taj sitni djelić mene, ne znajući da će se učahuriti. nesvjestan si da je ono tamo već odavno bilo, u tvome vlastitom tkivu, istim stanicama, i da se oboje napajamo od iste hrane. i uporno, po navici, ne želiš se obazirati na moje postojanje. ne znam hoćeš li ikad smoći snage da se otarasiš te navike.

vjerujem u tvoje riječi: - nas dvoje ćemo se još vidjeti.
a rekao si i: - bojim se da me nećeš toliko čekati.

možda to i nisi mislio ozbiljno, možda je to bila tek uhodana formula da me makneš s vidika. no, hoćeš-nećeš, u tebi sam, makar kao jajašce. i, bojim se, nikad nećeš dozvoliti da ti razvijem dovoljno leptirića u trbuhu da bismo letjeli zajedno.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:28   #9
ono što je moglo biti lijepo

već sam ti rekla. nije toliko bitna tehnička izvedba koliko umjetnički dojam. a to podrazumijeva potpuno pripadanje, makar i u onom kratkom trenutku zajedništva. bez prošlosti, bez planova za budućnost. prihvaćanje sadašnjosti. ali i odabir, trenutni odabir hoćemo li ili nećemo, prema životnoj hrabrosti. i biti svjestan da nije nužno da to danas-sutra postane ondašnja sadašnjost. koliko god je željeli.

ponekad mi je jedino žao što nikada neće postojati ono što je moglo biti lijepo.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:29   #10
razgovor o svemu i svačemu...

opet ja o .... valjda se neću smiriti dok ne razbucam onog njegovog visuljka, ha, ha. jesam li odustala od svega drugoga što mi je podastro kao svoj potencijal? bojim se da još nisam. malo previše dobrog ima u sebi da bih samo tako napravila zid. čak nisam sigurna je li vrijeme da počnem slaggati te proklete cigle zaborava i nabavim mješalicu za mort? a možda će se sve to na ovoj kišurini naprosto s vremenom rastopiti. hm, a kaj bum onda sa svim onim sranjem do kolena? ak mi mulj dojde do vrata? ak se počnem gušiti u tom živom blatu?

ja, da, imaš pravo, toliko puta sam se našla u paničnom strahu od emocionalnog vakuuma.
osjećajne praznine, ubitačnog pritiskanja nečega ničega, kao da sam astronaut odbačen od
matičnog broda, otrgnut od pupčane vrpce, i klizim svemirom u nepovrat, svjesna da mi
preostaje još samo malo zraka, a oko mene golema praznina, mrak i točkice udaljenih, nedohvatnih
zvijezda. užasan doživljaj, kojeg sam jednom proživjela tokom astralne projekcije. neka te ne
čudi, ulazim u te čudne svjetove s lakoćom luđaka, iako su mi svi, baš svi psihijatrijski
parametri nesmiljeno uredni. ali, premda znanstveno orijentirana,usprkos zdravom razumu, empirijski dopuštam
da ima nekih pojava koje su imanentne takvima kao ja. za tebe ne znam, čini mi se da si više uzemljena.

ne znam, po pitanju kronično otromboljenih visuljaka baš i nemam iskustva. ili sam uvijek dobro ošacala jel se isplati ili ne. i kad bi zaškripalo (čak se i ne sjećam kad je to bilo), bilo je razloga, što zbog pretjerane pijače, što zbog situacionih
okolnosti. moj vučji nos nanjuši testosteronce na kilometre. tako sam nanjušila i njega. ma
drek! on je nanjušio mene, između svih onih baba i ljepotica. i to što je praskalo između nas, eh,
u mojoj dugogodišnjoj i bogatoj karijeri, eh, nije se dešavalo baš često.
velim, čak se ne radi o kalibru, inčima i colima, nego naprosto o erupciji strasti, čistom
zovu prirode, životinjskom nagonu odabira u vrsti. natrapati na takvu kompletnu senzualnost, i još igra sudbine da naletimo jedno na drugo, mmmmm....kapitalac!

ha, ha, pričaj mi malo o saibabi! apsolvirala sam ne njega, nego i cijelu bulumentu takvih, od
gauthame, konfucija, lao-cea, amaterasu, tiamat, astarte,protagore, heraklita, knjige mrtvih, o jobu da ne
pričam. abelard, sv. toma, cartesius, kant, egzistencijalisti, ha, ha, ha... da nisam, mislim da bih bila izložbeni primjerak za studente u vrapču, ha, ha. s naznakom: ova ima bodove za mensu, šteta ju je.

Sutra ću doći, iako, zapravo, treba mi da pokupim prnje i odem na mjesec dana na
pusti otok. i kontempliram. oh, ne, ne, i to sam već sve razriješila odavno. treba mi samo da se
ispraznim od svega. od misli, od želja, od osjetila, od razuma... nemoguća misija.

„…ma nemre čovjek otić od sebe..kamo god otišao. tako gledano, možda bolje da se vratiš sebi.
meni je poznata ova tvoja faza..“

eh, draga, itekako smo obje u sebi samoj! a nije važno gdje si, nego s kim si. a malo pustog otoka
je upravo to: makneš se od dosadnjakovštine, suvišnih impulsa. uostalom, pusti otok može biti i klupa u parku, tuširanje s mirisnim sapunčićima, vordanje žlicom po tanjuru, vozikanje u travaju punom ljudi do posla, pogled kroz prozor, slušanje dosadnog suseda o povišenju plinarine... jer ima ih toliko da naprosto
smetaju, možeš oguglat ko debelokožac, uroniti do krajnje osobne biti, no ta okolina me moralno
zavlači i ždere mi snagu. nije to neko veliko uzimanje, nego više nekak, ko krvcu na slamku.
jer smo takve kakve jesmo: u stanju se obazirati na patnju i crva i slona. osim toga, nikad nisam
bila pripadnica ikakvog čopora. ja sam vučica samotnjakinja, ne zato što sam to toliko željela
(ne, u neko doba mladenaštva ti je čopor itekako potreban), nego zato što sam uvidjela da
efikasnije funkcioniram i za sebe i za druge ako postanem i ostanem avalokiteshvara, bodhisatva.
sama sa sobom. kad to naučiš, tek onda si spreman biti dobro u čoporu, i čopor s tobom.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:30   #11
čokolada

draga moja, na ovaj tvoj zadnji upis... što da
kažem...?

ooh... da, rijetki su koji upravljaju
sami sa sobom. kamoli tehničkom izvedbom. a
ponajmanje umjetničkim dojmom. znaš, za mene
seks može biti sve: od skrivenog pogleda pod okom koje gleda
u potpuno drugom smjeru, od usputnog smicanja
trbuščićem po mojim leđima, naglog glasnog
izgovaranja riječi dok prolazim pokraj njega, i
naoko formalni pozdravi pred mnoštvom. dovoljno
mi je da gurne komadić čokolade namočene u crno
vino u usta, a onda obliže svaki prst kojim
je dotaknuo moje usne, moj jezik...makar poslije
otišao ne rekavši mi ni riječi. eh, za takvog
znam da odmah dobija desetku! jer znam da svoj
performance ne može prezentirati ni jednoj
drugoj, nego samo ovakvoj kao što sam ja. ne
tješi me pomisao da ga izvodi izuzetno rijetko, i
da mu je ono bila samo vježba za eventualni pravi
nastup. možda sam bila samo privremena
scenografija, cameo uloga. a možda me ipak
predvidio za glavnu rolu? nije bitno.

opet ispada,
kao što si rekla, da je sve na čekanju, kao kod
doktora, u dućanu, a onda ispada da je roba
rasprodana. i nitko ne postavi natpis na vrijeme:
nemojte čekati, ne isplati se. kemiju sam već
odavno apsolvirala,
toliko-i-toliko-atoma-nečega-daje-toliko-i
toliko-molova molekula. jbg, mogu brojat zauzete
valencije, no ipak se tvrdoglavo i naivno nadati
da će se uplesti teorija kaosa, zakon velikih
brojeva, kvantna fizika i šredingerova mačka. i
da će se neki novi heisenberg nedeterminiranosti ufluktuirati u
one gluone, rascopati kvante, preokrenuti spinove
i sve će završiti jednim big-bangom.

da vjerujem riječima: - jedva čekam naš dvoboj.
(onda njegova omiljena sintagma dragim ženama), vidjet ćeš kad te se
dočepam, ni tvoji specijalci ti neće pomoći.

ne preostaje ništa drugo nego da čekam, i
osjećam okus čokolade i vina s njegovih
prstiju. dok se ne zadesi netko posve drugi,
donesen strujama akašičkog polja.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:31   #12
klozetfrau

klozetfrau

Znate li da smo dobili novu klozetfrau u društvu?

koka koja je vjerojatno silno ljubomorna zbog svog drageca na sve živo što nosi grudnjak (hmmm, ne odlučuje li o izboru između dvije žene ipak - muškarac?), dolazi u društvo u zadnje vrijeme da bi kao rotvajler kontrolirala što njezin dragi radi i s kim se druži, da ne bi otišao u kvar. obično dolazi među prvima, zasjedne za visoki barski stolac i odande ima čist vidik i pregled kompletne situacije. iz ptičje perspektive, nema tu labavo.

no, eto, zgodi se da sam taj dan došla u klub nešto ranije i s kompićima zaposjela njezin tron. kad je dotična konačno stigla, našla je svoje počasno mjesto zauzeto, te se ukazala potreba za hitnom primjenom plana Be. sjesti na poziciju gdje je vidljivost terena približno dovoljna za kontrolu i nadgledanje. tik do veceja. zbog štednje, rola higijenskih ubrusa za ruke nalazi se na tom dijelu šanka, gdje je gospodična Kerber rassprostrla svoje raskošne laktove i poprsje.

obavivši nužne potrebe izšla sam iz klozetskih odaja mokrih opranih ruku i zamolila je ljubazno da me pusti da dohvatim papirnu rolu. - ah, da, izvoli - s osmijehom ledene kraljice br. 17 uljudno se odmaknula. -hvala- ljubazno sam uzvratila osmijeh.

dva sata kasnije dvije male pive odradile su svoje, pa sam i ja odradila minus par deci na zahodu. kad sam krenula obrisati ruke, ponovno ista situacija: cca 110 kila žive vage razvaljeno po šanku i zakriljuje tako žuđenu rolu papira. ponovila sam istu molbu: - molim te, mogu li uzeti... Okrenula sa za 180 stupnjeva, u svojoj punoj veličini, dohvatila rolu i otrgnula komad za brisanje ruku, dodavši uz sladak osmijeh: - ah, nema problema, dat ću ja tebi kao što sam i drugima davala... - hvala.

eh, baš lijepo kad ti ispred veceja stoji ljubazna klozetfrau i dijeli papirnate ručnike. besplatno!
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:33   #13
nepismena

ja sam prirodna plavuša
ne shvaćam logiku riječi
suhoparnu višeznačnost zvukova, slova i boja
ionako njihov eho čuje svatko pismen
(ah, moja se sinestezija opet žestoko razmahala)

ostavljaš mi putokaze bez oznaka i kilometraže
dok listaš po manualu za hitne intervencije
i tražiš poglavlje:
kako reći da, kako reći ne, bez dosadnih nuspojava
indiferentno gledajući kako ekvilibriram na ivici provalije

nemam snage ni vremena, pa nije ovo špilšul, da filozofiram logiku riječi
dok mi stopala klize po masnom blatu
(ne, ovdje nema spasonosnih grmova i granja iz holivudskih filmova
da se primim i zadržim
dok ne dođe gorska služba spašavanja!)

stojiš i dalje iza mene
mumljaš nejasne upute za dezinfekciju savjesti
i čekaš dihotomiju srca i uma da riješi stvar
umjesto da me povučeš natrag iz bezdana
ili barem milosrdno šutneš na drugu stranu

kažu: i udarac nogom u guzicu je korak naprijed
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:34   #14
uzaludna molba

odgovor: kako ljigavo. nikad ne moliti za ljubav!




učinio si sve to istodobno, multitasking
ah, nitko me već dugo nije tako nonšalantno pomeo
kao uragan, ma ke, tsunami!
i osjećam se kao šiparica
(a ja sam ipak žena u godinama)

vratio si se, kao što je prorekla vučica šamanica
jer, imao si se vratiti,
nahranjen i napojen mojim malim zalogajem, kapljicom žudnje,
bacio čarobni ključić vilenjaka,
onaj kojim si pootvarao
sve moje tajne ciferšluse, ziherice i vrpce
posljednju obrambenu liniju moje ispravnosti
ma jebe se meni za moral i čudoređe
jasno je da ne čitamo glas koncila,
odrasli smo ljudi
i gajiš posebne simpatije prema mojoj guzi
i obećao si da me nećeš nikad povrijediti
pa makar me više nikad ne dodirnuo
a ja sam rekla da me možeš povrijediti samo ako ti ja to dopustim.

pravo mi i budi, kad sam plavuša
i vjerujem odraslim stričekima
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 16:35   #15
slutim li koji ćeš link staviti uz ovo?

_____________________________
slutim li koji ćeš link staviti uz ovo?



ne, nema tu mjesta nicku caveu i preslatkoj Kylie
ne traži od mene patetiku i brutalnost, to nije stavka u mom habitusu
živa sam još i ne marim
svaki mi je udah težak
i jedan dan precrtan u kalendaru

ne treba tu n horoskop, ni tarot, ni grah
tek špil je u ruci, ulog na stolu
a ja pojma nemam zašto su me posjeli ovamo
jel u pitanju bridž, bela ili crni petar, možda magarac

kibiceri mi šapuću, šalju čudne mailove
prijeteće SMS-ove, ma znam,
to je ona gadura
sladostrasno oslikana od Vincenta iz Kastva
(dan-danas se čudim thanatofiliji,
što u tomu ima lijepoga?)

na kraju, ionako neću čuti
posljednji jingle: game over!
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 09:58   #16
„… to je ona gadura
sladostrasno oslikana od Vincenta iz Kastva
(dan-danas se čudim thanatofiliji,
što u tomu ima lijepoga?)

na kraju, ionako neću čuti
posljednji jingle: game over!“



EFEKT GALVANSKOG ČLANKA

(uz fresku Vincenta iz Kastva: „Mrtvački ples“)

Jesi li, srce babino, umorilo se jako?
(Upita srce moje stara žena iz mraka.)
O, umorilo sam se... umorilo sam se, bako!
Dođi u krilo moje! Odmorit će te baka…

O, srce moje! O, ludo srce moje!
Zašto starici, što krije lice svoje,
Iz torbe vire, o Bože mi oprosti,
Krvava srca i oglodane kosti?

I zašto drže njene ruke trule,
Mrtvačku kosu preko clavicule?

O kucaj, srce!
O nemoj, nemoj stati!
O kucaj, kucaj!
O, nemoj prestajati!

Uzalud.
Bilo je kasno.
Srce je utihnulo.
Njen zov je bio slađi.
Više me
Nije
Čulo.

Bešumno proletješe tek dvije crne ptice
Kroz rekvijemski skerzo iz njene kosirice.

Zadrhta još jedanput (moj urođeni defekt!)
Srčana opna tanka!
Ili to bješe samo… primordijalni efekt,
Efekt galvanskog članka?
Discipulus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 10:46   #17
jadna hilari klinton. mnoge se uspoređuju snjom

Zadnje uređivanje Zego : 17.11.2013. at 10:56.
Zego is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 16:41   #18
sven adam ewin

"Odustani, dovraga od čekanja pa bilo gdje si,
Toliko za mnom nisi luda.
Ili ipak… jesi?"

jesam li?

pa nek bude zrno ludosti
u bivanju jednog uz drugo
makar na kilometre, kroz zidove
nečija tijela, zvuk i košulje

pristajem na tračak bezumlja
(nek i doktori za dušu imaju posla)
a kažu da si i poljubac poslao,
katapultiran na brzinu, s vrata,
dakako, brižno pritvorenih
ili mi se samo pričinilo u mojoj ludosti?
a možda su lagali?


predaleko, s druge strane vratnica
ostalo je tvoje tamno, teško tijelo
u gomili zadimljenih sardina
koje su glasno pljeskale repovima
u crnoj kutiji gdje si ostao zatvoren

da, zbiljam sam tako šašava
jer: nosila sam fotone tvojih očiju na svojima
i onda ih ugasila koracima
samo okret, preko ramena, ruka u zraku
i vrata su se zatvorila

znam da sam brižno pozdravljena
lud ludom pri odlasku daje blagoslov
makar vrata bila i zatvorena
i sad reci da sam blesava
lunatik što vlastitom sjenom za leđima
maše samom sebi i šalje poljupce

ako hoćeš, može i tako:
luda sam i čekam.
pa što?


http://www.youtube.com/watch?v=1ODVyWqW4ps
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 13:09   #19
prije pjesama:



Louise-Rose-Étiennette Gérard, jedna ivna rečenia o ljubavi...


katalizator

čitam te. iako, priznajem, nisam baš u fazi sposobnosti potpune koncentracije na tuđe misli. nisam se u stanju potpuno zainteresirati za bilo koga drugoga osim za svoj banalni problem. to da sam uglavnom samo katalizator koječega ikojekoga, posrednik između njihovih misli i stvarnosti. i često mi kažu: ovo još nisam znao, o ovome nisam dosad razmišljao, ovo mi još nitko nije rekao. donosim spoznaje drugima. svoj imam već odavno. eh, kad će mene netko/nešto konačno katalizirati prema nekomu/nečemu?


ne, nisam dobro i znam da imam problem. neću se zavaravati i pjevati si sretne mantre kad znam u čemu je problem, no zasad ga nemam snage riješiti. dođe doba kad mi oorganizam kaže: e, sad je dosta, treba ohanut. kad pomalo pregorim. i zagorim, ha, ha. no onda se obično u lagodnom odmoru previše opustim i uđem u fazu totalne tuposti. iz koje me teško izvući. bajdvej, uvijek se izvučem sama, ha, ha. baš sam jučer rekla frendici: ma pogleč, nitko me ne dodiruje mjesecima. osim pesa i miceka kad mi se uvuku na krevet. to ti je tako kad u nekome pronajdeš stvarno, objektivno i realno divne osobine za koje se uhvatiš, vidiš i one loše koje su definitivno nespojive s onim prvima, a ipak moraš prihvatiti činjenicu da je
sve to dio jedne jedine osobe. a kad primamo srodnu dušu, onda je prihvaćamo u totalitetu. neoprezno previđajući (ne, intuicija nam uviijek govori, samo je ne želimo čuti!) da dopuštamo da nas one druge mogu gadno povrijediti.. zašto? naprosto zato što nemamo u mozgu istu šprancu, engram ponašanja i posljedica. jer nam ne pada na pamet da bi bilo u redu činiti ono što sami ne smatramo ispravnim. glupost? ne bih rekla. prije će biti da nismo ipak toliko srodne duše,
ha, ha. jer se grčevito hvatamo za ono što nam u tom svemu čini imalo dobrog.


da, draga, ni meni ne uspijeva da se naroljam. ni ne pokušavam. znam da ne pomaže nimalo.. i kad sam
naroljana do daske (ma davno bilo, na nekom martinju), kad mi ruke i noge više ne funkcioniraju ni za ležanje u krevetu, gotovo prestajem disati od inhibicije, mozak mi radi. raščlanjujem sve na proste faktor, misao postaje kristalna i bistra kao dijamant. oštra do boli. i otvara se treće oko, vidim sve, jasno kao na suncu, bez sjena, bez zamagljenosti, bez oblaka i mutnih obrisa. pa tek onda reže, reže. nema anestezije koja će me dotući da ne osjećam i ne mislim.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 13:11   #20
prije pjesama, pjesma:



sonetne vježbe


dragi em, ne kudi me jako, ovo je samo pokušaj, samo nastojanje da u formu strpam ono što mi bezglavo luta u glavi. ta znaš me, često me žestina odvede u nekontrolirani dio mozga, gdje se nemoćno prepuštam strasti. a onda ratio posustaje jer sam ja tako htjela. nepopravljiva hedonistica. i znaš da me muza zajebe u ključnom trenutku.

oh, ti me tjeraš pisat sonete
pretešku formu išteš od mene
daj se skuliraj, ne budi dijete
što čekaš od žene zaljubljene?

ne vidim, eto, pred svojim nosom
ni ekran, ni tipke, sve mi je bijelo
prekrila sliku svojom sam kosom
drhti mi pogled na tvoje tijelo

bio si blizu, prokleto blizu
usna na usnu, prste na grudi
bedro na bedro, cjelov u nizu
ruka mi tvoja ludilo budi

i što sad mogu osim soneta
kad tvoja žudnja već drugoj leta

on:

budalo mala, naivna ludo
ne moči suzama moje rame
ja volim mamit ženskinje hudo
to je tek vesela igra za me

ne trebam ljubav, ni tvoje tijelo
tek trofej, recka, ti si u nizu
hvatao tebe samo sam smjelo
da osjetim kako uzdišeš blizu,

čezneš, žudiš, vapiješ mene
dotaknut barem, dobiti pažnju
zamijetih tvoje očajne zjene
i znadoh odmah - već si na ražnju.

uživam patnju, dobit me nećeš!
paklenih muka putem se krećeš.
__________________
ako nisi u stanju izdržati ženu mog kalibra, odi lovit girice i ostani papak
οὔτοι συνέχθειν, ἀλλὰ συμφιλεῖν ἔφυν.
maher18 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:19.