Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2011., 08:48   #4561
Quote:
eli'sFantasy kaže: Pogledaj post

evo nešto novo od mene...

Super je komplet! Da neznam da su to oni krugovi iz zeljezare, ne bi nikad pogodila, odlicno si ih uklopila
MadeByMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 10:16   #4562
jesu da bas su mi inspiracija u zadnje vrijeme. ima ih svih velicina. malo zice i slazes...
__________________
moj nakit
eli'sFantasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 11:27   #4563
Quote:
munja_666 kaže: Pogledaj post
a ja sam danas konačno dovršila neke pregače o kojima razmišljam još od prošle godine.
E da, preslatke su
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 14:49   #4564
evo ja sam napravila prve kutijice za nakit, ovo je bilo zapravo za probu, ima još puno radova u nedovršenoj fazi stavim ovih dana na blog



htjela bi još negdje naći za kupiti onako baš fine drvene kutijice za nakit ali da nisu previše skupe, jel zna netko gdje bi ih mogla nać?
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 16:33   #4565
Kutijica mi je preeee :cerek
Quote:
eli'sFantasy kaže: Pogledaj post
evo nešto novo od mene...

Super si ih uklopila, zbilja
Lijepo izgleda.
KissOnTheRain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 16:54   #4566
cure, koji materijal preporučujete za izradu (punjenje) jastuka a da nije obična vata ili spužva? ja sam prije radila plišane životinjice za frendicu, jednom i jastuk, al sam koristila običnu vatu koja je ipak premekana za jastuk min. veličine 45x30 cm. za ove male dekorativne možda da...
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 16:55   #4567
hvala PoljubacNaKiši
__________________
moj nakit
eli'sFantasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 18:43   #4568
U nedostatku resina probala sam napraviti nekaj slično ovome, ali s vrućim ljepilom.


Problem prvi - ljepilo je mutno. Problem drugi - ljepilo je žućkasto. Ovo mi je drugi susret s The Pištoljem (prvi je bio jučer), sutra kanim ubosti jedan za sebe u Lidlu jer je ovaj strava tvrd, trebam ga stiskati s dvije ruke. Ima li boljih (čitaj prozirnijih) patron za kupiti?
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 19:50   #4569
Imaš prozirne patrone - piše na njima transparent... Doduše, ne znam kako bi ovo ispalo s njima, u tankom sloju je prozirno, u debljem je bijelo

Ja sam isto planirala raditi s čepovima pa nikako da počnem
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:34   #4570
hvala! @eli's Fantasy & Madison Avenue


Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
cure, koji materijal preporučujete za izradu (punjenje) jastuka a da nije obična vata ili spužva? ja sam prije radila plišane životinjice za frendicu, jednom i jastuk, al sam koristila običnu vatu koja je ipak premekana za jastuk min. veličine 45x30 cm. za ove male dekorativne možda da...
ja sam prije znala puniti starim (poderanim) najlonkama pa to onda može i u mašinu na pranje,
jedino ih ne smije biti previše jer je onda jastuk dosta tvrd i neudoban ako bude korišten za drijemanje/spavanje.

ima za kupiti i "trgane" spužve, znači komadići raznih spužvi (valjda ostataka koje tak iskoriste)
za nekih 40-ak kuna po kili čini mi se...

jedna cura je ukrasne jastuke punila onim šuškavim plastičnim vrećicama, ispadne lijepo pufast i mekan jastuk,
ali vjerujem da bi to šuškanje nakon nekog vremena postalo iritantno
munja_666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 14:03   #4571
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
cure, koji materijal preporučujete za izradu (punjenje) jastuka a da nije obična vata ili spužva? ja sam prije radila plišane životinjice za frendicu, jednom i jastuk, al sam koristila običnu vatu koja je ipak premekana za jastuk min. veličine 45x30 cm. za ove male dekorativne možda da...
pogledaj u onom ducanu sa materijalima za tapiciranje. mislim da sam tamo vidjela punila za plisane igracke i ukrasne jastuke.
Charmel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 19:17   #4572
Quote:
Acid_2 kaže: Pogledaj post
cure, koji materijal preporučujete za izradu (punjenje) jastuka a da nije obična vata ili spužva? ja sam prije radila plišane životinjice za frendicu, jednom i jastuk, al sam koristila običnu vatu koja je ipak premekana za jastuk min. veličine 45x30 cm. za ove male dekorativne možda da...
Zag Mag (Ilica 100) ima takav materijal tj. to punjenje
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 22:23   #4573
Question novčanik i decoupage tehnika

ciao cure! imam pitanje za one koje se bave decoupage tehnikom..
tražim neki novčanik sa cvjetnim uzorkom no nemogu nać prvo ono što želim,, a i nešto sam našla na netu al je dosta skupo pa sam došla na ideju da hrpu starih novčanika koje imam probam tom tehnikom ukrasiti.. pa me zanjima da li je to uopče izvedivo i isplativo? ili postoji koja druga tehnika? i dali mogu i na platenene novčanike ili samo na kožne? molim dobro dušicu za odg.

ja bi nešto ovako http://www.polyvore.com/cgi/img-thin...l&tid=28375895

unaprijed hvala
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 09:03   #4574
Možeš decoupage na bilo kakav tekstil, ali za to se onda koristi ljepilo baš za tekstil. Ljepilo dođe oko 35kn, a salvete ako već nemaš sam u Lumosu vidjela za oko 2-3 kune po komadu. Ako su tamni, morat ćeš ih i s malo bijelog akrila proći.. mala bočica boje za tekstil je oko 20kn.

Izračunaj sama koliko novčanika možeš od toga napraviti i je li ti isplativo
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 09:31   #4575
munja_666 slatke su pregačice, samo više su modni detalj nego što koriste... ja kad kuham i perem suđe zakenjam se od brade do koljena

BTW kad smo kod željezare, ovo je pred par godina napravila jedna cura s drugog foruma.. po meni izvanredna ideja http://img40.imageshack.us/img40/7325/rammsteini.jpg
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 10:16   #4576
Quote:
morgana le fay kaže: Pogledaj post
Možeš decoupage na bilo kakav tekstil, ali za to se onda koristi ljepilo baš za tekstil. Ljepilo dođe oko 35kn, a salvete ako već nemaš sam u Lumosu vidjela za oko 2-3 kune po komadu. Ako su tamni, morat ćeš ih i s malo bijelog akrila proći.. mala bočica boje za tekstil je oko 20kn.

Izračunaj sama koliko novčanika možeš od toga napraviti i je li ti isplativo
hvala ti na odg. a sve ću ja to potrošit ne za novčanike možda za nešto drugo.. meni stalno neke ideje frcaju.. a budem još malo potražila novčanike pa možda se nađe koji da mi se sviđa a da nije preskup..
nego htjela sam te pitat imam ja akrilne boje ove za crtati, jesi možda na to mislila? jesu neki tamniji :S morat ću vidjet koji mi najbolje odg.
ovaj ART POTCH GLIMMER sa šljokicama mogu odmah koristiti ili bih trebala prvo neki običan npr.TEKSTIL POTCH i onda taj?

Zadnje uređivanje cokoladne_oci : 06.05.2011. at 10:29.
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 10:46   #4577
Ja za tekstil ne koristim iste boje kao za slikanje.
Slabo se bavim decoupage-om, nisam eksperimetirala s drugim vrstama ljepila
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 10:51   #4578
Quote:
morgana le fay kaže: Pogledaj post
Ja za tekstil ne koristim iste boje kao za slikanje.
Slabo se bavim decoupage-om, nisam eksperimetirala s drugim vrstama ljepila
okej.. hvala ti
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 12:59   #4579
Cure, evo link od youtube stranice Giany koja pravi sve i svasta od odjece:
http://www.youtube.com/user/GiannyL
Nadam se da ce vam dobro doci!
Btw, svima koji slave Djurdjevdan - Srecna slava!
Millanchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 13:39   #4580
jedno tehničko pitanje

zanima me na koji način bi mogla slike na blogu staviti dostupne na google tražilicu...dakle, blog kao takav je dostupan na tražilici ako gledate "web" ali ako tražite pod "slike" nema ih. Da li se može to nekako napraviti?
__________________
Ne budite oni koji cijeli tjedan čekaju petak, cijelu godinu čekaju ljeto i cijeli život sreću!
Mrs. T is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:11.