Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2011., 11:10   #3201
Quote:
hot&cold kaže: Pogledaj post
ajmee.. sad sam vidjela šta sam napisala.. Erman nevalja,mislila sam napisat Izo. jela sam njihovu tortu i mogu reć da je ok.. inače šta se tiče torta,kraj Labina ima jedna teta Nevija.. radi božanstvene torte i ako se ikad udam ,hoću njenu tortu na svadbi


istina, meni je Nevija radila sve kolače i bili su vrhunski!!!! tortu mi nije mogla radit jer su me u restoranu tražili deklaraciju za tortu, a ona mi ju nije mogla dati... Ali žena je stvarno majstorica i nadam se da će takva i ostati!!!
cocolina0508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 11:12   #3202
Cure ako imate priliku odite danas i sutra na sajam vjenčanja u Pulu jer tamo dobijete popuste na razne stvari, mi smo vjenčano prstenje platili 20% manje jer smo ga naručili na sajmu vjenčanja.
cocolina0508 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 17:01   #3203
Hvala vam na savjetima, ali ja bi još...ima možda neko iskustva sa dekoracijom studia Brzak iz Poreča, gledam malo po njihovoj stranici pa su mi malo upali u oko!!
A sad da se malo prebacim na kolače..ja sa isto probala tortu od Izza i bila je savršena, uglavnom sve pohvale. Samo nisam baš upoznata sa cjenama, nadam se da nisu baš preskupi!!
lacoste5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 17:27   #3204
Neznam kako se kreću cjene kod njih. Čitam da je netko bio jako zadovoljan sa Anticom. torte su im predivne ali ne valjaju ništa. torta mora biti mokra a kod njih toga nema.. još kad zabarikadiraju cijelu tortu sa onom tićino masom.. ajmeeee uff.
da se malo tu reklamiram -moja susjeda i ja radimo sve vrste kolača i tjestenina za svadbe i ostale prigode.Cijenom smo dosta jeftinije od drugih,naravno,što je veća količina kolača ili tjestenine,to je cijena manja .. Garantiram za kvalitetu. I.naravno,dostavljamo ih po cijeloj Istri pa ako želite fine i ukusne slastice ili tjesteninu javite se nećete požalit
hot&cold is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 17:28   #3205
Quote:
Gravity Grave kaže: Pogledaj post
Hello ! Trazim krojacicu za sivanje posto sam u 2.mj pozvana u svatove ... Ima li netko kakvu preporuku molim vas jer sam ocajnaaaaaaa.... :-(
Jesi pronašla krojačicu?
hot&cold is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2011., 18:58   #3206
Quote:
hot&cold kaže: Pogledaj post
Neznam kako se kreću cjene kod njih. Čitam da je netko bio jako zadovoljan sa Anticom. torte su im predivne ali ne valjaju ništa. torta mora biti mokra a kod njih toga nema.. još kad zabarikadiraju cijelu tortu sa onom tićino masom.. ajmeeee uff.
da se malo tu reklamiram -moja susjeda i ja radimo sve vrste kolača i tjestenina za svadbe i ostale prigode.Cijenom smo dosta jeftinije od drugih,naravno,što je veća količina kolača ili tjestenine,to je cijena manja .. Garantiram za kvalitetu. I.naravno,dostavljamo ih po cijeloj Istri pa ako želite fine i ukusne slastice ili tjesteninu javite se nećete požalit
Sve pohvale ako se sama baviš time. Ali vidiš da nekada zna biti problem, kada se traži deklaracija.
Moram komentirati ovo od Antice. Ali imam osječaj da je kod svih tako: kako se dogovoriš, tako i dobiješ! Pa tako i kod torte. Ako ništa ne kažeš, svi će napraviti nešto prosječno. Ja konkretno sam si tri puta predomišljala u vezi okusa torte, i na kraju je napravila kako sam htjela. Čak sam i htjela da bude krema sočnija. A isto tako sam htjela da biskvit bude dobro "nasaftan". Naravno da torta nije dobra, ako je suha. Ali takav je moj ukus. A o ukusima se ne raspravlja. Šta ne?
Moram reći da su njezini kolači (suhi i kremasti) izvrsni, jer večina kolača (bar ono što sam ja probala na bivšim sajmovima vjenčanja) imaju okus po umjetnom - čitaj: aditivi! A toga kod Antice nema. Kod nje su uvijek sviježi kolači i oni nemaju rok trajanja 2 mjeseca. Što je i ok.
A i cijena kod nje je velika konkurencija drugima. Uostalom, ja sam gledala tako: bolje njoj dati 10kn po kg više, pa znam što ću imati na stolu.

Evo, nadam se da sam malo pomogla svima, koji su još u fazi biranja.
vital is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 12:12   #3207
Quote:
lacoste5 kaže: Pogledaj post
Hvala vam na savjetima, ali ja bi još...ima možda neko iskustva sa dekoracijom studia Brzak iz Poreča, gledam malo po njihovoj stranici pa su mi malo upali u oko!!
A sad da se malo prebacim na kolače..ja sa isto probala tortu od Izza i bila je savršena, uglavnom sve pohvale. Samo nisam baš upoznata sa cjenama, nadam se da nisu baš preskupi!!
Bok!Pjevam u bandu i svirali smo na nekoliko svatova gdje je Studio Brzak radio kompletno sve za vjenčanje (dekoracije ,snimanje,slikanje...) Mogu ti reći da je sve vrhunski.Možda je malo skuplji , ali vjeruj mi da je bez greške
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 21:08   #3208
Smile

Citam malo unatrag i vidim da se spominju taxi cure za sminku i frizuru te da ih jako hvalite. malo sam si razmišljala da li za vjenčanje dati se u ruke svojim curama a uz to još bi morala lutati od jedne do druge ili da se prepustim taxi curama koje i došle ravno meni.
Uglavnom odlučila se ja da bi baš te cure koje vi spominjete i preporučate, pa bi vas zamolila neku preporuku i broj telefona. moj pm čeka...
lacoste5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 16:11   #3209
Opet svi zaspali...
Trebamo preporuku za cvjećara iz Pule i okolice..ma može i iz Poreča, Pazina.. (a da nije Florami jer sam čula jako loše o njoj i da nije Decor verde ili Boris Ružić jer su im cijene u odnosu na ponudu paprene .. ) ..ne, uopće ne kompliciram.. i trebamo catering..zna netko? i šminkericu koja bi mogla doći doma..

Zadnje uređivanje TweetyTheBird! : 01.02.2011. at 16:32.
TweetyTheBird! is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 17:38   #3210
Ja baš nisam u toku, pa ako bi mi netko mogao objasnit tko su Taxi cure? Dal ih se može nać negdje na internetu?
Bokići is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 00:07   #3211
Quote:
Bokići kaže: Pogledaj post
Ja baš nisam u toku, pa ako bi mi netko mogao objasnit tko su Taxi cure? Dal ih se može nać negdje na internetu?
Taxi Make up - super su cure

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001006894787
lolita1890 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 01:10   #3212
Quote:
lolita1890 kaže: Pogledaj post
Hvala
Bokići is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 21:58   #3213
Bok svima! Molim vas ako tko ima broj telefona od Duo Magnolija da mi napiše, hvala
goldie14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 19:23   #3214
Bok cure! E evo još jedne nove udavace Zanima me da li netko od vas ima kakvih iskustava s vjencanjem u hotelu histrija? Šta preporucate za pozivnice, gdje ih je najbolje i najpovoljnije naručiti . Planirala sam ih prvo raditi sama ali je malo problem naći potreban materijal. A cvjecarna? Su još uvijek aktualne florami i flora n?
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 20:55   #3215
Quote:
lacoste5 kaže: Pogledaj post
Citam malo unatrag i vidim da se spominju taxi cure za sminku i frizuru te da ih jako hvalite. malo sam si razmišljala da li za vjenčanje dati se u ruke svojim curama a uz to još bi morala lutati od jedne do druge ili da se prepustim taxi curama koje i došle ravno meni.
Uglavnom odlučila se ja da bi baš te cure koje vi spominjete i preporučate, pa bi vas zamolila neku preporuku i broj telefona. moj pm čeka...
Ja ću ih uzeti za šminku, a možda i frizuru. Inače, dragi se bavi fotkanjem pa mu je Sanja šminkala modela i super posao je napravila.
Ina1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 23:48   #3216
Cure nema vas baš ali meni trebaju preporuke...treba mi šminka za vjenčanje, probala sam ovu taxi curu ali mi je je rekla da joj je termin ful zauzet može koja preporuka...uostalom radi li još neko taxi šminku...ja sam kontaktirala Sanju ali ona je fulll....ima li možda još koja da ju znate...??????
lacoste5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 10:39   #3217
histra i pozivnice

Quote:
Lulu7 kaže: Pogledaj post
(...)Zanima me da li netko od vas ima kakvih iskustava s vjencanjem u hotelu histrija? (...) Planirala sam ih prvo raditi sama ali je malo problem naći potreban materijal.(...)
Ja sam prošle godine u 9.mj bila kuma na vječanju i večera je bila u restoranu hotela histrije. Bilo je pristojno, ambient je malo "običan" ali sasvim u redu ako imaš puno ljudi koji drugdje ne stanu (mogu primiti i do 250 ljudi). Par mjeseci prije su neki svatovi bili jako veliki (250ljudi) u tom istom restoranu i rekli su da su malo kiksali s posluživanjem. Nisu stizali poslužiti sve stolove u relativno istom vremanu. Nama je sa svatovima do 120ljudi bilo sasvim ok.
Inače Histria ima i manji restoan u kojem stanu 40-50 ljudi. Zove se Taverna i bolje izgleda od njihovog velikog restorana. A lijepa im je i terasa ispred recepcije za kakve prijeme ili buffete priječina vječanja.

Što se tiće pozivnica itd. ja sam ih odlučila raditi sama, a materijal ću kupiti malo po Puli (parirnica Aurea), malo po Rovinju (Repro veleprodaja) i malo po internetu ako nešto baš ne nađem ovdje u blizini. Za izradu svih tih "sitnica imaš poseban topic gdje sam je našla dosta korisnih informamcija pa probaj pogledati.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=164903&page=329
arhimara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 11:31   #3218
Hvala ti puno Nas će biti negdje oko 100,110. Stvar je tome da bi najradje u Puli kako ljudi ne bi morali puno voziti a opet da smo komotni sto se tiče veličine sale. Sljedeći tjedan idem vidjeti u histriu; navodno oni imaju 3-4 sale pa ću vidjet šta nude.
Sto se tiče pozivnica, gledala sam papire u papirnici pajo, i nemaju ništa posebno. U aurei nisam bila, možda tamo nešto nadjem. Dante se navodno zatvorio.Pula stvarno ima slab izbor.
Lulu7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 21:10   #3219
Možda će nekome trebati pa evo ponuda koju smo dobili za Villu Annette

Osnovne informacije u svezi upita :
- 50 – 60 sudionika
- vjenčanje na bazenu
- Primanje pjenušac
- Večera u restoranu
- Smještaj u hotelu Villa Annette


Ponuda Smještaja na bazi cjenika za 10. mjesec do 09.10. :

Classic Suite (2 osobe ) : 1118,00 kn / dan sa doručkom
Comfort Suite ( 3 osoba) : 1418,00 kn / dan sa doručkom
Family Suite ( 4 osoba ) : 1868,00 kn / dan sa doručkom

Čin Vjenčanja i primanje na bazenu (prijedlog):

- Predlažemo pjenušac Freixenet ( Cordon Negro i Carta Nevada) po cijeni 160,00 kn / 0,75 l ili Misal Brut , Peršurić, Istra po cijeni 270,00 kn / 0,75 l .
- dekoracija bazena za čin vjenčanja i primanje ovisno o željama (cvijeće ,ukrasna platna, stolnjaci, lučice, dekor, service ) = cca 5 000,00 kn

Svečana Večera u restoranu hotela :

- dekoracija restorana ovisno o željama (cvijeće ,nadstolnjaci, navlake za stolice, stolnjaci, lučice, dekor, service ) = cca 5 - 7000,00 kn

Svadbeni Menu

- Preporučili smo Vam mesni menu od svježih sezonskih namirnica i plodova Istarskog podneblja . Cijeli menu možemo mijenjati prema vašim željama. Sva hrana se radi isključivo na maslinovom ulju

HLADNO PREDJELO

Piculece našega kraja (pršut, sir, skuta, ombolo)

JUHA

Terra Istriana (vrganji, istarski plodovi jeseni)

TOPLO PREDJELO I

Istarski fuži/njoki sa divljači

TOPLO PREDJELO II

Rissoto od ječma sa šumskim gljivama ili Gnocchi od buče sa vrganjima

GLAVNO JELO

Biftek Villa Annette u umaku od Terana Ili Kozlić na padelu sa istarskim krumpirom

DESSERT

Istarski krafi u umaku od naranče i oraha Ili Mascarpone sa smokvama u umaku od prošeka i scagliama od badema


CIJENA : 500,00 kn / osoba
Ina1011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 14:28   #3220
Planiramo vjenčanje u 8.mjesecu.
Broj gostiju cca 40-tak.
Voljeli bismo da to bude romantično i ujedno vedro i veselo vjenčanje u lijepom i ugodnom okruženju sa dozom spontanosti i ugodnom ambijentu.
Molim pomoć pri odabiru lokacije od forumašica koje su već prošle te slatke muke.
Svaka pomoć,savjet i sugestija je dobrodošla.
Unaprijed zahvaljujem
simply nice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:20.