Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2007., 09:27   #1081
evo nešto za kikicu26, narančasto-zelena kombinacija (samo bez ovih bobica):

varijacija na temu:

i nešto što treba prilagoditi:
__________________
Some days you're a windshield,
and some days you're a bug.
pandalavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 09:53   #1082
hvala pandice! ja sam već odabrala, ipak se udajem za 3 dana, al će sigurno drugim curama pomoći tvoje idejice...ja ću imati ove amarilise ako Bog dragi da ih se uspiju naći, ako ne onda narančaste orhidejice...
__________________
www.artmotiv.eu
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 09:59   #1083
Kikica jako lijepo!
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 12:03   #1084
Quote:
Little M kaže: Pogledaj post
E,malo sam u dilemi,ja bi buket kuglu od malih ružica,znači onaj što se nosi kao torbica,ak me razumijete,a sigurna sam da razumijete,malo sam se kasno uključila u pretragu svega,pa ima li tko slikica nekih ili iskustvo s tim?Jako mi se svidja !
vjerojatno mislis na ovak nesto. Jedina im je mana kaj znaju bit dosta skupi jer treba puno cvijeca za njih (jedan mi je cvjecar provalio da treba 50 ruza za takvo sto). Ne znam, nisam strucnjak. Obzirom da sam ja jako trapava i stalno se popikavam, dragi mi je rekao da bi mi bilo dobro imati tak neki buket, jer ako padnem, buket ce mi i dalje bit u ruci - jedino ako ga ne zgnjecim





eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:05   #1085
ja bi to imala u sali kao ukras, a ne kao buket. kugle na koje se to pika mogu biti različite veličine pa ne mora biti tako skupo. na ovom sigurno nema 50 ruža
Quote:
eruditio kaže: Pogledaj post
__________________
Some days you're a windshield,
and some days you're a bug.
pandalavanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:10   #1086
Quote:
pandalavanda kaže: Pogledaj post
ja bi to imala u sali kao ukras, a ne kao buket. kugle na koje se to pika mogu biti različite veličine pa ne mora biti tako skupo. na ovom sigurno nema 50 ruža
Ja i moja cvječarka brojale.. na takve kugle ko ova nam je išlo 80 karanfila, a za veliku nismo ni brojale, ali bilo je oko 150-170 sigurno... čini se kao da ide malo, a u biti ide pun k.. samo što na ovoj imaš i zelenila pa je manje cvijeća, ali ne i puno manje..jedino ako uzmeš najmanje kugle, ali onda ispadne manje od ovog na slici
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:42   #1087
molim vas misljenje....thanx

nije bas najbolji primjerak, al kad dodem doma stavit cu i neku bolju slikicu...

http://img405.imageshack.us/img405/2407/dsc07117td4.jpg
laura1903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:52   #1088
Jako se lose vidi, skoro nista!
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 14:57   #1089
Hvala,eruditio,na slikicama i mišljenju,ja ću definitivno uzeti to od malih ružica,rekla mi cvjećarka oko 500kn da bi došlo,a baš mi se svidja.Pošto sam štedila na cvijeću za auto,crkvu i revere,neka buketić bude baš poseban,a imam i jednostavnu vjenčanicu kojoj baš tako nešto odgovara,tak su mi rekli..
__________________
34+
Little M is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 15:54   #1090
Quote:
Little M kaže: Pogledaj post
Hvala,eruditio,na slikicama i mišljenju,ja ću definitivno uzeti to od malih ružica,rekla mi cvjećarka oko 500kn da bi došlo,a baš mi se svidja.Pošto sam štedila na cvijeću za auto,crkvu i revere,neka buketić bude baš poseban,a imam i jednostavnu vjenčanicu kojoj baš tako nešto odgovara,tak su mi rekli..
Ne kuzim?! Zasto za vjenacne uzimaju 500 kn,a kad uzimas obicni ima vec velikih i lijepih buketa za 100 - 150 kn?!
Jel' te to oderu cim kazes da je za vjencanje?
Ok,ne racunam tu kolicinu samog cvijeca,shvacam da je vjencanji gusci od obicnih buketa,ali koliko moze biti ruza unutra pa makar i malih?
__________________
svibanj 2009
Malavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 15:55   #1091
to ti je isto kao i za vjenčanu frizuru. Ako si mlada-plačaš više, nego kuma!
__________________
Album robice
marija36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 16:58   #1092
Quote:
Malavida kaže: Pogledaj post
Ne kuzim?! Zasto za vjenacne uzimaju 500 kn,a kad uzimas obicni ima vec velikih i lijepih buketa za 100 - 150 kn?!Jel' te to oderu cim kazes da je za vjencanje?
Ok,ne racunam tu kolicinu samog cvijeca,shvacam da je vjencanji gusci od obicnih buketa,ali koliko moze biti ruza unutra pa makar i malih?
to je i mene iznenadilo, jel buket za 150 kn je fakat mrak, al oni ti se pravdaju da su to specijalne spuzve, zice i pi... materine, sorry na izrazu, al to ti kao treba da buket drzi cijelu noc.

Ja sam dobila super ponudu u Konzumovoj cvjecarnici, jer oni ti naplacuju samo cijenu cvijeca, a ne i aranziranje pa te izadje puno jeftinije, i svidjaju mi se slike koje su mi pokazali, kao i izlozeni buketi, al me pati sto ih nijedna cura dosad nije imala...mozda ja budem ta koja ce probit led. Btw - cijene su im samo dvije - tri kune vise nego na zelenoj trznici. Kad uracunas benzin i vrijeme koje ti treba da odes tamo, mislim da se isplati, pogotovo jer ja nemam smisla za aranziranje
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 17:06   #1093
Quote:
Malavida kaže: Pogledaj post
Ne kuzim?! Zasto za vjenacne uzimaju 500 kn,a kad uzimas obicni ima vec velikih i lijepih buketa za 100 - 150 kn?!
Jel' te to oderu cim kazes da je za vjencanje?
Ok,ne racunam tu kolicinu samog cvijeca,shvacam da je vjencanji gusci od obicnih buketa,ali koliko moze biti ruza unutra pa makar i malih?
E,vjeruj da neznam,al sutra ću je baš pitati!A što se tiče da nas deru za vjenčanja,tu si u pravu,zato i nisam nešto pretjerivala sa cvijećem,imam ružmarin za revere,malo ukrašen,i za auto i salu sam uzela isti buket koji ćemo seliti ,nadam se lijepom vremenu,a i ne brinem toliko jer nema puno ni vožnje.
__________________
34+
Little M is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 18:07   #1094
Quote:
eruditio kaže: Pogledaj post
to je i mene iznenadilo, jel buket za 150 kn je fakat mrak, al oni ti se pravdaju da su to specijalne spuzve, zice i pi... materine, sorry na izrazu, al to ti kao treba da buket drzi cijelu noc.

Ja sam dobila super ponudu u Konzumovoj cvjecarnici, jer oni ti naplacuju samo cijenu cvijeca, a ne i aranziranje pa te izadje puno jeftinije, i svidjaju mi se slike koje su mi pokazali, kao i izlozeni buketi, al me pati sto ih nijedna cura dosad nije imala...mozda ja budem ta koja ce probit led. Btw - cijene su im samo dvije - tri kune vise nego na zelenoj trznici. Kad uracunas benzin i vrijeme koje ti treba da odes tamo, mislim da se isplati, pogotovo jer ja nemam smisla za aranziranje
Bas me interesiraju ti buketi za 150kn. Pošalji koju fotku da ja to vidim jer sam vidla slike s jednog vjenčanja na kojem je Konzum radio cvijeće ito je bilo prestrašno. Uopče nemaju smisao za boje, zelenjave da boli glava itd.
To ti je isto ko da ideš sama cipele raditi osim ako ti nije važno kako će to izgledati. Ja nebi željela buket od 10 ruža na svom vjenčanju.
Ko voli nek izvoli.
Buket kugla ima sa svih strana cvijeće , ako vam je to možda previš bolje da uzmete klasičan buket.
Buket sa malo rura može biti isto lijep a nemora puno koštati.
Meni se inače sviđaju kugle ali ću imati od malih ružica buket ko pola kugle pa mi je jeftinije.
Ja nebi riskirala sa Konzumom je nebi se htjela zeznuti ko moja sestra sa neprofesionalcima.
TAMI 80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 18:30   #1095
Quote:
TAMI 80 kaže: Pogledaj post
Bas me interesiraju ti buketi za 150kn. Pošalji koju fotku da ja to vidim jer sam vidla slike s jednog vjenčanja na kojem je Konzum radio cvijeće ito je bilo prestrašno. Uopče nemaju smisao za boje, zelenjave da boli glava itd.
To ti je isto ko da ideš sama cipele raditi osim ako ti nije važno kako će to izgledati. Ja nebi željela buket od 10 ruža na svom vjenčanju.
Ko voli nek izvoli.
Buket kugla ima sa svih strana cvijeće , ako vam je to možda previš bolje da uzmete klasičan buket.
Buket sa malo rura može biti isto lijep a nemora puno koštati.
Meni se inače sviđaju kugle ali ću imati od malih ružica buket ko pola kugle pa mi je jeftinije.
Ja nebi riskirala sa Konzumom je nebi se htjela zeznuti ko moja sestra sa neprofesionalcima.

ja govorim o klasicnom buketu za 150 kn, kad ides nekome za rodjendan kupit.
Jel tvoja sestra uzela Konzum ili to znas iz neke trece ruke? O kojem se Konzumu radi? Ja sam pitala u Velikoj Gorici i stvarno su ostavili dobar dojam na mene.
Ja na svojoj svadbi zelim samo jednu boju (rozu!!!!), tako da ne vjerujem da me tu mogu zeznuti po pitanju kombinacije boja.
Ako naglasis da neces zelenje, je li moguce da ga oni ipak stave?
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 18:48   #1096
Ja bi ti preporučila da ti pokaže radove sa svadbe.
sad mi je jasno da je buket 150kn ,zato jer je rođendanski, a svadbeni?
Inaće nije moja sestra radila kod njih, ali sam vidla druge fotke i čula komentar o njima. Neznam za Velku Goricu.
Kolkim su oni uopče mladencima i radili vjenčanje?
Budi na oprezu!
Sretno! Još se raspitaj.
TAMI 80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 18:52   #1097
Little M
Mislim da će ti biti super takav buket uz jednostavnu haljinu.
TAMI 80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 18:52   #1098
pa iskreno ja ne poznam nijedne mladence kojima su radili cvijece - pokusala sam se raspitati tu na forumu, ali nitko nije nista cuo o njima, ti si prva.

one slike koje su mi pokazali su skroz ok, onak standardna ponuda za vjencanje, a ja ne zelim nist komplicirano - roze ruze i to je to.

javim se ak saznam jos sta sastrane
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 19:08   #1099
Svakako nam javi.
TAMI 80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2007., 19:55   #1100
Quote:
TAMI 80 kaže: Pogledaj post
Little M
Mislim da će ti biti super takav buket uz jednostavnu haljinu.
Joj,jelda...Baš se veselim,ko malo dijete
__________________
34+
Little M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.