Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2013., 01:50   #81
Quote:
Fidelio- kaže: Pogledaj post
U kakvom ti paranoičnom svijetu živiš?
Nije paranoicni svijet taj gdje je jasno vidljivo kako sve propada i nestaje. To je jednostavno tako. Pogotovo u ovom potrosackom mentalitetu. Svi govorimo o ljubavi, ali zapravo govorimo o sebeljublju i svojatanju.
I da, pod tim "svi" se zaista usudim generalizirati sve. Bez altruizma nema istinske ljubavi, a altruizam jednostavno ne moze prezivjeti u ovom vremenu.
__________________
“Where the good and the bad and the worst and the best have gone to their eternal rest.”
Ithuriel46XY is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 12:38   #82
Quote:
Ithuriel46XY kaže: Pogledaj post
Nije paranoicni svijet taj gdje je jasno vidljivo kako sve propada i nestaje. To je jednostavno tako. Pogotovo u ovom potrosackom mentalitetu. Svi govorimo o ljubavi, ali zapravo govorimo o sebeljublju i svojatanju.
I da, pod tim "svi" se zaista usudim generalizirati sve. Bez altruizma nema istinske ljubavi, a altruizam jednostavno ne moze prezivjeti u ovom vremenu.
Da bi volio nekoga istinski prvo moras voljeti sebe i biti sebican!
Ricarda Gasquet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 13:20   #83
Quote:
Lucien kaže: Pogledaj post
Uslijed nekih životnih teškoća, jer život prema meni nije bio baš nježan, već naprotiv vrlo grub i violentan dugo nisam imao mogućnosti za intimnu vezu. Govorim prvenstveno o emocionalnoj vezi i o voljenju nekoga, jer sve što sam radio u zadnjih 10 godina mog stradavanja (da se razumijemo ovo nije ispovijest mladog vertera, ili neka druga jadikovka), su površne veze, usputni seksovi i nemogućnost dubljeg emocionalnog povezivanja. Volio bih ponovo biti zaljubljen i naći tu neku djevojku koju bih bezuvjetno volio. Jer ja nikada nisam znao drugačije voljeti nego bezuvjetno, s totalnim predavanjem. Cinici će reći da se prodajem, a ja ću im uzvratiti da ih nabijem na qurac u tu njihovu ciničnu bulju.

Nema ljubavi na ovome svijetu, ljubav je ugasla, izgubili smo djetinju naivnost , i kako starimo samo gledamo materijalno, moć i korist. Jadno. Poserem se na takav svijet.
a covjek koji je prestao sanjati (i voljeti) je mrtvac i zivi les.

zaljubiti se? nista lakse, ali prvo treba biti zaljubljen u zivot I guess....biti ziv jel, a ne otupljenih osjetila -zivi lesh.
Grazia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger