Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2004., 03:01   #1
Red face Vichy kreme

Naime, imam malo proširene pore (ljudi kažu da ne vide al ko ih yebe, ja ih vidim).
Našla sam neko mazivo od Vichya, NetroDerm, kaže ovako: ako imate proširene pore, ako imate mitesere, blablakenj, pa potom: širi pore izvlači prljavštinu.... ko tu kog navlači?

Jel neko probao?
Jel valja?
...dat 150 kn za tubu od 50 ml...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2004., 03:02   #2
da napomenem da sam tu u nuždi.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2004., 03:27   #3
gle, iz vlastitog iskustva...miteser cisti najbolje (i najbolnije) samo kozmeticarka. ostalo je cista kenjaza...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2004., 10:31   #4
baš tak, prvo kozmetičarka, onda krema po preporuci
nemoj sama stiskati po sebi ako ne želiš rupe po licu
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2004., 19:35   #5
a prosirene pore?
jel probao netko tu kremu?

sto se mitesera tice, oni su normalni, kao sto ih svi imaju, nisam neki extrem tako da ne osjecam mesarsko-mazohisticke porive, no me zanima ova krema.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2004., 19:55   #6
gle, koristim vichy kremu za suhu kožu i jos neki losion za suhu kozu na nogama. vichy je jedini koji mi nije neke negativne nuspojave izazvao...a i pomaze. stvarno pomaze. pa ako su svi proizvodi kako ova moja dva toplo ti preporucujem tu kremu. ako nisi sigurna, u apoteci cesto daju testere pa zamoli tester da budes sigurna sta kupujes.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2004., 20:03   #7
i na kozmetickim preporukama (znam da je tesko ali mozes ti to) na nekoj 8.stranici (da nemoras citat sve) hvlae vichyjevu loniju novadermi jos neku. pretpostavljam da nema neke vece razlike.
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2004., 03:31   #8
novaderm jest ta o kojoj pisem.
tnx
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 15:11   #9
Jel zna netko koliko Vichyeva tonirana krema ima nijansi?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 15:27   #10
Ima tri, ne znam kako se zovu, a meni je recimo ta najsvjetlija "01 -Claire Satinee" tamna . Inace moj ten je otprilike u nijansi 02 - Ivory Seamless Maxfactor.
Sandalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 15:45   #11
Quote:
Sandalica kaže:
Ima tri, ne znam kako se zovu, a meni je recimo ta najsvjetlija "01 -Claire Satinee" tamna . Inace moj ten je otprilike u nijansi 02 - Ivory Seamless Maxfactor.
nasvjetljija pretamna? kako se zove tonirana krema? daj pogledaj pliz
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 16:42   #12
Quote:
Sandalica kaže:
Ima tri, ne znam kako se zovu, a meni je recimo ta najsvjetlija "01 -Claire Satinee" tamna . Inace moj ten je otprilike u nijansi 02 - Ivory Seamless Maxfactor.
Ne znam jel mislimo na isto.. Ja koristim Lumineuse, i najsvjetlije nijanse su 00, a ne 01.. E sad, imaš za normalnu i kombiniranu kožu - ta je Naturelle mate i ta mi je najbolja, nije pretamna (meni je inače sve pretamno )

Imaš 00 i za suhu kožu (ti valjda na nju misliš?) zove se - naturelle satinee, isto nije pretamna, ali ima one svjetlucave čestice..

Za masnu kožu nisam probala..

No, kako čujem, više se ove kremice ne proizvode i neće ih dobivati, dolazi neka nova linija

Ja imam zalihu od par komada i planiram još pokupovati (ne znam koliko je pametno da to objavljujem na net, haha) Tako da u ljekarnama u kojima vidite da nema ni jedne 00, već bijah

I ne sada svi potrčati i zeznuti me
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 16:44   #13
Quote:
Ava Adore kaže:
nasvjetljija pretamna? kako se zove tonirana krema? daj pogledaj pliz
Ava, a bila si im tako blizu u mojoj kupaoni

Možeš doći probati
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 17:36   #14
Quote:
Patagonija kaže:
Ava, a bila si im tako blizu u mojoj kupaoni

Možeš doći probati
kaj fakat? zasto ja nis ne primjecujem?
mislim mene su jednom pitali u srednjoj koje boje mi je bila zgrada osnovne skole i nisam znala

znaci imam jos jedan izgovor za doci
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 17:53   #15
Ma pitam jer sam ujutro nasla neki uzorak i natrackala se njime ali mislim da je to puder bas a ne tonirana krema, vise ne znam s tim francuskim spikama

zove se aera teint-fond de teint creme satinee ultra confort
nijansa 23 teint clair-ivory

to je puder jelda? mislim koliko ja znam foundation je puder ali vise nis ne znam mozak mi se isprao cijelo jutro i popodne je u pogonu

znaci krema je lumineuse... tko bi to sve zapamtio
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 00:13   #16
E da, Aera teint creme satinee ti je puder, imam i ja taj testerčić, i mislim čak da je to najsvjetlija nijansa (i neka kao najnovija) iako za to nisam ziher.. Ali u svakom slučaju, to je puder
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 02:29   #17
aera teint = najbolji puder na svijetu! Najbolji, najbolji, najbolji!
Bolji i od višestruko skupljih i razvikanijih firmi...lagan, ne čepi pore(to je meni s masnom kožom najvažnije), super se razmazuje, gotovo neprimjetan, a sve sve pokriva.... ma
A cijena samo 100-tinjak kuna!
Najbolji!

p.s.
čovječe, mene bi vichy trebao plaćat kol'ko ga reklamiram. A ovak još i ja njima plaćam...
Al kad su super!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 14:54   #18
Postoji i nijansa 00?!
Oh, pa ta bi mi sasvim odgovarala pretpostavljam . Istina svoju kremicu sam kupila jos pretproslog ljeta kad mi je i ta nijansa 01 Claire Satinee donekle odgovarala (bile su jos samo dvije 02 i 03). Moguce da su uveli u medjuvremenu i tu njesvijetliju (kao sto su npr ucinili skoro sa Area Tient puderom u tubi - zato te mozda podsjeca na kremu, jer imaju ih i u teglicama). Ta nijansa Teint Clair - Ivory 23 bi onda odgovarala ovoj mojoj kod Lumineuse Claire Satinee 01, a ta nova koju su skorije uveli - pise nova nijansa od prije neki mjesec broj 12 (ne znam naziv) bi za Lumineuse bila 00. Moracu pogledati, ovo sam skuzila sa reklame

Da moj je Lumineuse za suhu i osjetljivu kozu.
Sandalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 22:02   #19
Wink Dobre vijesti za Patagoniju

Idem ja danas u apoteku po Triquilar i pitam zenu jel se prestaje proizvoditi Lumineuse, ona mi odgovori da ne. Ja njoj, kako ne, pa frendica mi je rekla da se prestaje proizvoditi , a ona meni da su i oni to govorili kupcima ali da izgleda nije istina, da oni jos uvijek narucuju i dolazi i dalje...

Patagonija ne moras isprazniti police
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2004., 23:15   #20
Re: Dobre vijesti za Patagoniju

Quote:
Ava Adore kaže:
Idem ja danas u apoteku po Triquilar i pitam zenu jel se prestaje proizvoditi Lumineuse, ona mi odgovori da ne. Ja njoj, kako ne, pa frendica mi je rekla da se prestaje proizvoditi , a ona meni da su i oni to govorili kupcima ali da izgleda nije istina, da oni jos uvijek narucuju i dolazi i dalje...

Patagonija ne moras isprazniti police
Hehe, dobar pokušaj

Šalim se, haha
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:43.