Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2013., 09:24   #61
I nisam i jesam.

Nisam jer ne smišljam nikakve paklene planove i akcije za osvetu.

Jesam jer mi je stvarno pri srcu milo i drago kad "zločinca" sustigne neka nesreća, pa si kažem "ima boga".

I onda ako imam priliku kažem "To ti je zato što si onomad ...., sjećaš se?"

Eto, ne mogu si pomoći.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 10:36   #62
ja sam previse lijena za osvetu.

ionako ti svemir vrati istom mjerom kad tad.

za zapadne standarde joba i na kaznjavanje muza ko da je cetverogodisnjak
meni to nije osveta, nego tragikomedija. ne kazem da se nemate pravo ljutit, ali trenirat strogocu na taj nacin mi je, ono, jadno. lame, jelte.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 18:29   #63
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
ja sam previse lijena za osvetu.

ionako ti svemir vrati istom mjerom kad tad.

za zapadne standarde joba i na kaznjavanje muza ko da je cetverogodisnjak
meni to nije osveta, nego tragikomedija. ne kazem da se nemate pravo ljutit, ali trenirat strogocu na taj nacin mi je, ono, jadno. lame, jelte.
Eee tako i ja. Ali "Karma is a bitch".
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 14:11   #64
Samo sam se jednom osvetila "prijateljici" čiji se dugogodišnji dečko zaljubio u mene i nije to skrivao, a ona se naljutila na mene, prestala sa mnom pričati i počela širiti priče o meni a prije toga smo bile stvarno dobre prijateljice, iznenadila me reakcija. Naravno, s njim je ostala u vezi.

Tada sam i ja imala dečka kojem se ta cura sviđala daavno prije nas, i onda je ona počela nešto pokušavat s njim, nama to nije bilo jasno.

Kad sam prekinula s tim dečkom (nevezano za nju), iz osvete sam završila s njenim dečkom jednu večer. On ju je nakon toga ostavio, no ja nisam htjela biti s njim jer nije bio baš dečko za vezu, pa joj se onda vratio. Ona ga je primila natrag, a znala je zašto ju je ostavio

Iako je od toga dosta prošlo, nekih 5 godina, sad mi je žao što sam se uopće upuštala u to, mogla sam proći i bez toga.
__________________
"Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will."
Kate68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 22:29   #65
Osveta mi se cini kao gubljenje vremena, zivaca i energije na ljude koji toga nisu vrijedni.
Djavo ionako dodje po svoje.

A mislim da je najbolja osveta kad se prema nekome ko je bez razloga ispao supak prema tebi (ako se nadjes u situaciji da mu ti mozes pomoci ili odmoci) poneses ljudski i pomognes, te mu das do znanja da si bolji covjek od njega.

Mislim da je zlicama to veca "pljuska" nego da si im ko zna kakvo zlo napravio.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 22:52   #66
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
A mislim da je najbolja osveta kad se prema nekome ko je bez razloga ispao supak prema tebi (ako se nadjes u situaciji da mu ti mozes pomoci ili odmoci) poneses ljudski i pomognes, te mu das do znanja da si bolji covjek od njega.

Mislim da je zlicama to veca "pljuska" nego da si im ko zna kakvo zlo napravio.
Ne, to im je samo znak da si budala. Zlice ne razmišljaju kao dobrice.
hellno kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 23:43   #67
A vrlo moguce i da bi tako mislili...u pravu si, zvuci logicno...
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 00:02   #68
Jesam, ali samo u mislima. Prepuštam karmi da odradi svoje, a to je istovremeno i razlog zašto nikad ne napravim nešto konkretno - neću da mi se vrati. A i zahtijeva previše energije.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 00:15   #69
Nisam, niti malo. Čak mi kažu da previše opraštam i zaboravljam nepravde koje su mi nanijeli pojedinci.
Ponekad se bojim i pomisliti na nešto da se ne ostvari. U biti primjetila sam da nam se naše misli vraćaju poput bumeranga koji ponekad promaši, ponekad nas pogodi direkt u glavu. Trudim se ne razmišljati negativno i ne raditi drugima ono što ne bi željela da rade meni.
AmelieRouz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 00:33   #70
Prevelika sam kukavica da bih se osvetio. Uglavnom me strah zatvorske kazne. Ponekad maštam kako unajmljujem plaćenog ubojicu da kokne gada.
Irenicus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 17:23   #71
Dečko i ja smo nedavno razmišljali osvetiti se na neki način njegovom bivšem šefu, ustvari više bi to bilo upozorenje ljudima da se ne upuštaju u poslove s njim. Mislili smo polijepit plakate kao s nekim upozorenjem po njegovom kvartu jer čovjek ne plaća svoje radnike što je mog dečka dovelo u velike probleme, poput izbacivanja iz stana...Na kraju smo odustali, neznam zašto, nekako mislim vratit će mu se jedan dan deseterostruko...valjda...nadam se...
Ananda19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2013., 18:57   #72
Quote:
rosita22 kaže: Pogledaj post
Jesam jer mi je stvarno pri srcu milo i drago kad "zločinca" sustigne neka nesreća, pa si kažem "ima boga".

I onda ako imam priliku kažem "To ti je zato što si onomad ...., sjećaš se?"
joj da i ja volim to kad im se vrati sve po zaslugama
uglavnom nemam snage ni ideje () za osvetu što se drugih ljudi tiče, većinom se nadam da će ih sustići pravda
al što se moje druge polovice tiče...nema goreg zlopamtila i osvetoljubljivice od mene ne svađamo se često, al kad mi se zamjeri, izvučem sve propuste koje je učinio svih ovih godina i onda nabacim na nos divna osobina..
branka primorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 19:51   #73
Nisam osvetoljubljiva, ali sam zlopamtilo.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 00:56   #74
Grozno sam osvetoljubiva. Kad mi netko napravi nešto nažao, redovno smislim elaboriranu, strašnu osvetu, koja će gada definitivno koštati posla, braka, svih prijatelja na svijetu i penzije.

Problem je samo što sam i prelijena da smišljenu opravdanu kaznu (č: osvetu) sprovedem u djelo.
Ili nema za kupit određenog artefakta neophodnog za sprovođenje misli u djelo.
Ili me prođe.
__________________
"(...) Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all.
For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)
BlackQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 01:11   #75
Nisam, ne da mi se gubiti vrijeme uopće na razmišljanje o dotičnoj osobi.
I na kraju se pokaže da su sami sebi najgori neprijatelji.
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.