Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2013., 03:27   #61
Prije neko vrijeme se spominjao omega3 od Kyanija, pa evo video zašto je on tako poseban i različit od ostalih i koja je uloga tokotrienola u tome svemu.
http://www.youtube.com/watch?v=7ac2ooQq3KY

Također još par zanimljivih iskustava:
http://www.youtube.com/watch?v=d-mtOf1tU3g
http://www.youtube.com/watch?v=2eBu1ukjy2c
http://www.youtube.com/watch?v=MvDaceKhmz0
http://www.youtube.com/watch?v=I8-cQwkBFOs
http://www.youtube.com/watch?v=cryqJ3bEDf4
http://www.youtube.com/watch?v=VKjpwENd5Ls
http://www.youtube.com/watch?v=OMQYPNA-seI
http://www.youtube.com/watch?v=YkprWDaTd8g
http://www.youtube.com/watch?v=wEo0KEDnTZ0

Zadnje uređivanje GameDeveloper : 18.08.2013. at 04:22.
GameDeveloper is offline  
Old 19.08.2013., 02:44   #62
Imaju li ti clipovi titlove na engleskom? Mogu shvatiti samo pisani engleski, ne i govorni.

Na Kyaniscience nema informacija o Omegi 3 (30 raznih masnoća je navodno stavljeno u sunset). I herbalife snavodno isot ima njih 30 u Herbalifeline.

Itekako imate što skrivati od svojih konkurenata. Očito se bojite izlistati svih 30 omega3 masnoća u sunsetu.

Borovnica ima svugdje, a ne znam čemu toliko hvalite NO ili NO2 kad se radi o veoma raširenom soju kojeg se može dobiti iz biljaka koje fiksiraju dušik. Kao npr. iz obične djeteline.

Što je toliko mistično u NO ili NO2???

Zadnje uređivanje DNB1 : 19.08.2013. at 02:50.
DNB1 is offline  
Old 20.08.2013., 11:22   #63
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Ne, distributeri imaju mogućnost da poklone da probaš (ako im je ostalo promotivnih materijala) međutim pakovanja su takva da traju 30 dana i zapakirana ti dolazu na adresu, to nema veze s distributerima jer ti ne kupuješ od distributera već direktno od firme a zahvaljujući našoj informaciji si ti došao do proizvoda.
Ono što ti kao kupac imaš jest 30 dana garancije povrata novca, znači kupiš....potrošiš i ako ti nije imalo djelovanje firma ti vraća novac.
Ako te zanima detaljnije možeš mi pisati privatnu poruku.

u prvom postu jasno kaže:
"Molim stvarna iskustva, ne želim reklame distributera."

dosadio si brate više
miccek is offline  
Old 20.08.2013., 11:53   #64
Quote:
miccek kaže: Pogledaj post
u prvom postu jasno kaže:
"Molim stvarna iskustva, ne želim reklame distributera."

dosadio si brate više
Oprosti kolega, ali odgovorio sam na nečije pitanje i zanimanje, nikakva reklama a kao što gore vidiš postavljena su iskustva.
Bio ne-bio ja distributer imam svoja iskustva i iskustva svojih klijenata koja želim podjeliti ali ne iz reklame nego zato što možda nekom pomogne kao i drugima iz mog neposrednog iskustva, moja iskustva se protežu od MS-a, migrene, dijabetesa, prekarcogenih stanja, tromboze, karcinoma itd itd i mislim da su to ozbiljne stvari da bi ja tebi dosadio
GameDeveloper is offline  
Old 28.08.2013., 22:41   #65
Evo, danas sam i ja odradila kratki informativni sastanak o Kyani proizvodima. I kao već neki drugi na ovom forumu, u svim odlukama o kupnji ili ne kupnji takvih proizvoda vodim se detaljnim pregledom Interneta u potrazi za pravim znanstvenim podacima. Obradovala sam se linku na kojem, kako je obećano, sam trebala pronaći znanstvene dokaze o učinkovitosti ovog proizvoda. Na žalost, ništa od toga. Da, postoji tamo "research" stranica koja sadrži nekoliko "white paper-a". No ne postoji niti jedan rad koji opisuje detalje nekog znanstvenog istraživanja provedenog na Kyani proizvodima, a objavljenog u nekom od nezavisnih, cijenjenih znanstvenih časopisa nakon rigoroznog "peer-review procesa". Naime, znanošću se bavim i sama; to mi je posao i način života. Osmišljavam i provodim znanstvena istraživanja, pišem o njima, te svoje radove šaljem na objavu u renomirane svjetske znanstvene časopise u svom području; neki budu objavljeni nakon "peer-review procesa" i prepravki s moje strane, neki ne budu. Takav je život znanstvenika. Stoga, eto, vjerujem u znanost.
Dakle, s obzirom na tvrdnje da je učinak Kyani proizvoda znanstveno dokazan, ljubazno molim link na neki članak (ili barem referencu za isti) objavljen u renomiranom znanstvenom časopisu u kojem je testiran učinak Kyani proizvoda (molim, ne pojedinih sastojaka, nego baš te kombinacije, odnosno gotovog proizvoda), te koji sadrži sve relevantne podatke (koje su znanstvene reference autora, na kojem je uzorku ispitanika i na koji način proizvod testiran, tijekom kojeg perioda, koji su točno rezultati dobiveni i na koji su način analizirani, te kako se na osnovu tih rezultata došlo do zaključka da je proizvod učinkovit).
Ne igram se vražjeg odvjetnika, nego me iskreno zanima i htjela bih znati što to točno kupujem, ako kupujem.
Unaprijed hvala.
chouffe is offline  
Old 26.09.2013., 21:23   #66
Quote:
chouffe kaže: Pogledaj post
Evo, danas sam i ja odradila kratki informativni sastanak o Kyani proizvodima.
Ne igram se vražjeg odvjetnika, nego me iskreno zanima i htjela bih znati što to točno kupujem, ako kupujem.
Unaprijed hvala.
I ja isto tako i zainteresirala za proizvode ali šokirala stilom prezentacije u stilu najjači antioksidans na planeti, najjači znanstvenici, "poznati znanstvenik 1998 dobio Nobelovu nagradu za otkriće dušikovog oksida" - da doslovno tako kao da je neki tip eto otkrio taj spoj (!?) a ne tim koji je skužio način i važnost djelovanja istog u organizmu. Letak koji sam dobila je također kao da ga je pisao polupismeni penzić, taj letak od srama ne bi nikom pokazala a i ne znam koga bi iz svog kruga ljudi dovela na tu prezentaciju, a nepoznate ljude ne bi lovila okolo. Nakon toga išao je drugi dio, tipična MLM sranja, opet kao da nemamo najosnovnijeg pojma o matematici i malo zdrave logike, pa pazi sad - trebamo s ploče precrtavati kako raste mreža MLM-a. Pa onda moguću zaradu u prva tri mjeseca u USD i kažu u kunama cca 7.00 HRK te uspoređuju sa prosječnom plaćom ali ne uspoređuju distributerski start paket koji moraš uzeti u EUR 400 plus PDV = 3800 HRK - naglasak je na tim stupnjevima žadovima, safirma dijamantima i sličnim nazivima i pripadajućim bonusima, a cijena start paketa se jedva spomene i brzo ide dalje - ali di ću s ovim prosječnim plaćama naći nekog ko će dati 3.800 i dalje opet tako..Mislim prvi korak je važan a prag malo previsok...došla zbog frendice i da možda vidim nekaj korisnoga a kad ono tipična prezentacija kao i prije desetak godina kad su me navukli na jedno MLM isto za neke proizvode za zdravlje.. Uglavnom stoji da je lakše i brže koristiti to jer nemamo ujutro vremena, živimo stresno i loše se hranimo i da zašto ljudi imaju za kutiju cigareta kad za te novce mogu imati svaki dan ovakav pripravak - ali za koje novce ako ja moram uzeti neki distributerski start paket a ne mjesečnu dozu proizvoda koje ja želim i koje možeš naručiti direktno sa Kyani web stranice, bez gnjavaže sa distributerima. Sve u svemu MLM i njihove prezentacije me odbijaju ...kao i customer testimonials i slično na njihovom webu.. nakon svega bilo bi dobro da večeras popijem jednu čašu dobro crnog vina jer ima isto toliko antioksidansa a uz to opušta!
Ko meni garantira da je to ekstrakt baš aljaške a ne uzgojene ili obične borovnice jer ako je aljaška di je nađu toliko samonikle da ih uspiju proizvesti tako puno tih sunrise-a, je li ekstarkt goji bobica sa Himalaje ili su to iz uzgoja (one iz uzgoja možete kupiti u dućanu bez problema) jer poanta je u tome da zbog klimatskih uvjeta i sastava tla na kojem rastu imaju takvo djelovanje..
I konačno može li se ili ne onda bez tog startnog distributerskog paketa od 3.80= HRK uzet što želiš i po kojoj cijeni - kolika je cijena 30 vrećica sunrisea?
neka mi netko na to odgovori!
fairywich is offline  
Old 28.09.2013., 14:12   #67
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
MLM sistem nije najskuplji već je iste cijene kao i apotekarni sistem, ono što se izgubi u distribuciji ide za uzvrat distributerima unutar MLM sistema.
A gdje se gubi novac, pa evo:

Proizvođač-->Kontinentalni distributer-->Regionalni distributer-->Nacionalni distributer-->Lokalni distributer-->Apoteka , e sad svaki od njih uzima postotak od prodaje proizvoda i ovakav sistem distribucije je najskuplji na svijetu što se također može provjeriti....raspitati itd.
U MLM sistemu samo sedam posto cijene proizvoda ide radnicima. Sve ostalo pojedu članovi u piramidi. U apotekarnom sistemu nekih 8 ili 9 posto cijene proizvoda ide radnicima.
DNB1 is offline  
Old 28.09.2013., 21:26   #68
Quote:
fairywich kaže: Pogledaj post
I ja isto tako i zainteresirala za proizvode ali šokirala stilom prezentacije u stilu najjači antioksidans na planeti, najjači znanstvenici, "poznati znanstvenik 1998 dobio Nobelovu nagradu za otkriće dušikovog oksida" - da doslovno tako kao da je neki tip eto otkrio taj spoj (!?) a ne tim koji je skužio način i važnost djelovanja istog u organizmu. Letak koji sam dobila je također kao da ga je pisao polupismeni penzić, taj letak od srama ne bi nikom pokazala a i ne znam koga bi iz svog kruga ljudi dovela na tu prezentaciju, a nepoznate ljude ne bi lovila okolo. Nakon toga išao je drugi dio, tipična MLM sranja, opet kao da nemamo najosnovnijeg pojma o matematici i malo zdrave logike, pa pazi sad - trebamo s ploče precrtavati kako raste mreža MLM-a. Pa onda moguću zaradu u prva tri mjeseca u USD i kažu u kunama cca 7.00 HRK te uspoređuju sa prosječnom plaćom ali ne uspoređuju distributerski start paket koji moraš uzeti u EUR 400 plus PDV = 3800 HRK - naglasak je na tim stupnjevima žadovima, safirma dijamantima i sličnim nazivima i pripadajućim bonusima, a cijena start paketa se jedva spomene i brzo ide dalje - ali di ću s ovim prosječnim plaćama naći nekog ko će dati 3.800 i dalje opet tako..Mislim prvi korak je važan a prag malo previsok...došla zbog frendice i da možda vidim nekaj korisnoga a kad ono tipična prezentacija kao i prije desetak godina kad su me navukli na jedno MLM isto za neke proizvode za zdravlje.. Uglavnom stoji da je lakše i brže koristiti to jer nemamo ujutro vremena, živimo stresno i loše se hranimo i da zašto ljudi imaju za kutiju cigareta kad za te novce mogu imati svaki dan ovakav pripravak - ali za koje novce ako ja moram uzeti neki distributerski start paket a ne mjesečnu dozu proizvoda koje ja želim i koje možeš naručiti direktno sa Kyani web stranice, bez gnjavaže sa distributerima. Sve u svemu MLM i njihove prezentacije me odbijaju ...kao i customer testimonials i slično na njihovom webu.. nakon svega bilo bi dobro da večeras popijem jednu čašu dobro crnog vina jer ima isto toliko antioksidansa a uz to opušta!
Ko meni garantira da je to ekstrakt baš aljaške a ne uzgojene ili obične borovnice jer ako je aljaška di je nađu toliko samonikle da ih uspiju proizvesti tako puno tih sunrise-a, je li ekstarkt goji bobica sa Himalaje ili su to iz uzgoja (one iz uzgoja možete kupiti u dućanu bez problema) jer poanta je u tome da zbog klimatskih uvjeta i sastava tla na kojem rastu imaju takvo djelovanje..
I konačno može li se ili ne onda bez tog startnog distributerskog paketa od 3.80= HRK uzet što želiš i po kojoj cijeni - kolika je cijena 30 vrećica sunrisea?
neka mi netko na to odgovori!
Ne znam gdje si bila na prezentaciji, molio bih dan, adresu i ime i prezime osobe ali da mi to napišeš u privatnu poruku da sačuvamo privatnost, ako je istina to što si opisala ...to mi zvuči malo neozbiljno i moja ekipa to tako ne radi.
Ne trebaš ti biti distributer, ti trebaš samo distributera preko čijeg ID-a ćeš ti naručiti proizvod....isto tako ja tebi mogu dati svoj ID preko kojeg se prijaviš na web stranice kyania ....kupiš i proizvod ti je za 2 dana na adresi.
Cijena sunrisea (30 dana doza) za kupce je 406 kn + 69 kn dostava koja ide preko overseas express-a.
Obavezno sačuvaj kutiju u kojoj se nalazi sunrise u slučaju da budeš htio-la tražiti povrat novca jer to je uvijet za povrat novca.
Što se tiče aljaške borovnice, gojia i vjerodostojnosti sastojaka, bilo je doktora i nutricionista koji su to provjeravali jer nisu vjerovali, bilo je i distributera koje osobno poznajem koji su slali u laboratorij na analizu i sve je onako kako piše stoga ja svakom ću isto reći....provjeri sam jer za one koji su turbo skeptični je to najbolji način da vide što kupuju.
Što se tiče zdrastvenih rezultata, tu sam se zaista nagledao svega, tko god me pita imamo li iskustvo s nečim mogu reći DA ili NE, ako imam onda opišem slučaj a mogu nabaviti i kontakt s tom osobom.
GameDeveloper is offline  
Old 28.09.2013., 21:59   #69
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Onaj tko ne vjeruje a ima problem, dovoljno mu je piti 5 dana i nakon toga izvaditi krvnu sliku i urin.
Nakon toga više neće biti dvojbe niti pitanja.
Možeš ovo malo pojasniti molim te?
SayWhatAgain is offline  
Old 28.09.2013., 22:02   #70
Quote:
SayWhatAgain kaže: Pogledaj post
Možeš ovo malo pojasniti molim te?
Dakle, dokazivo je da jedna doza sunrisea u roku sat vremena potpuno alkalizira krv i tijelo stoga je dovoljno 5 dana zaredom piti sunrise i otići izvaditi krv i urin (oni koji imaju problem koji se vidi na krvnoj slici) da se uvjere u poboljšanja krvne slike u samo 5 dana.
Dakle, izvadi se krv prije konzumacije i onda nakon 5 dana konzumacije i u doktora se usporedu te dvije krvne slike.

Zadnje uređivanje GameDeveloper : 28.09.2013. at 22:10.
GameDeveloper is offline  
Old 28.09.2013., 22:19   #71
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Dakle, dokazivo je da jedna doza sunrisea u roku sat vremena potpuno alkalizira krv i tijelo stoga je dovoljno 5 dana zaredom piti sunrise i otići izvaditi krv i urin (oni koji imaju problem koji se vidi na krvnoj slici) da se uvjere u poboljšanja krvne slike u samo 5 dana.
Dakle, izvadi se krv prije konzumacije i onda nakon 5 dana konzumacije i u doktora se usporedu te dvije krvne slike.
Znači šta, leukociti, eritrociti, željezo, jetreni enzimi, masnoće itd. sve se dovede u red za 5 dana? Šta ako prestaneš piti nakon 5 dana, jel se vrati na staro?

Kako misliš potpuno alkalizira krv, zar krv ne treba biti samo blago alkalna?
SayWhatAgain is offline  
Old 28.09.2013., 22:34   #72
Quote:
SayWhatAgain kaže: Pogledaj post
Znači šta, leukociti, eritrociti, željezo, jetreni enzimi, masnoće itd. sve se dovede u red za 5 dana? Šta ako prestaneš piti nakon 5 dana, jel se vrati na staro?

Kako misliš potpuno alkalizira krv, zar krv ne treba biti samo blago alkalna?
Omjer alkalno kiselo mora biti 80:20 u korist alkalnog, dakle blago kiselo i bogato alkalno jer alkalno je kisik.
Da dakle te vrijednosti u krvi koje spominješ, vidjeti će se razlika i da se krvna slika popravila što označava djelovanje.
Ako u organizmu postoji problem ili je hrana koju jedeš loša vratit će se na staro, ista stvar ako prestaneš jesti umirati ćeš od gladi jer ovdje se radi o bogatstvu vitamina i minerala koji su nam neophodni za zdravlje a više ih nema toliko u hrani koju jedemo.
Treba vidjeti uzrok loše krvne slike i raditi na tome, prvo promjeniti hranu i prehranu, uzimati bogatu sumplementaciju (kyani) i nakon nekog vremena se može očekivati da se stanje toliko popravi da više se neće vraćati na staro....no to sve ovisi o samom uzroku u organizmu.
Što se mene tiče ja sam toliko oduševljen Kyanijem da ću ga piti cijeli život i mnogi drugi isto tako.
GameDeveloper is offline  
Old 28.09.2013., 22:48   #73
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Omjer alkalno kiselo mora biti 80:20 u korist alkalnog, dakle blago kiselo i bogato alkalno jer alkalno je kisik.
Ček malo, jel to još uvijek o krvi pričamo? S obzirom da je pH krvi 7.35–7.45 što je samo blago alkalno, ako ju ovaj preparat može potpuno alkalizirati to je šok za organizam jer mora vratiti pH krvi u normalne granice i to što prije. To mi se čini baš pozitivno.

Quote:
Da dakle te vrijednosti u krvi koje spominješ, vidjeti će se razlika i da se krvna slika popravila što označava djelovanje.
Ako u organizmu postoji problem ili je hrana koju jedeš loša vratit će se na staro, ista stvar ako prestaneš jesti umirati ćeš od gladi jer ovdje se radi o bogatstvu vitamina i minerala koji su nam neophodni za zdravlje a više ih nema toliko u hrani koju jedemo.
Treba vidjeti uzrok loše krvne slike i raditi na tome, prvo promjeniti hranu i prehranu, uzimati bogatu sumplementaciju (kyani) i nakon nekog vremena se može očekivati da se stanje toliko popravi da više se neće vraćati na staro....no to sve ovisi o samom uzroku u organizmu.
Što se mene tiče ja sam toliko oduševljen Kyanijem da ću ga piti cijeli život i mnogi drugi isto tako.
A shvaćam, to je u biti jedna vrlo skupa suplementacija koju treba konstantno uzimati.
SayWhatAgain is offline  
Old 28.09.2013., 22:58   #74
Quote:
SayWhatAgain kaže: Pogledaj post
Ček malo, jel to još uvijek o krvi pričamo? S obzirom da je pH krvi 7.35–7.45 što je samo blago alkalno, ako ju ovaj preparat može potpuno alkalizirati to je šok za organizam jer mora vratiti pH krvi u normalne granice i to što prije. To mi se čini baš pozitivno.



A shvaćam, to je u biti jedna vrlo skupa suplementacija koju treba konstantno uzimati.
Mislim da pričamo o istim stvarima, organizmu je potrebno lužnato stanje bogato kisikom no u tom omjeru pričam 80:20 a ne o prekomjernoj lužnatosti stoga nema nikakvog šoka već dovođenje u balans.
To jeste suplementacija po mnogo čemu drugačija od drugih i zbog njene snage dešavaju se velike promjene na zdravlje čovjeka.
Suplementacija se treba uzimati svakodnevno i to je propisano od svjetske zdrastvene organizacije još 2004 godine jer hrana nam više nema dovoljno potrebnih nutrijenata zbog toga što smo uništili zemlju u koju sadimo.

Copy-Paste:
Istraživanja govore kako se rak ne može razvijati u lužnatoj okolini, nego u kiseloj, tako bi pH krvi trebao biti što viši. Inače, 7,0 pH je oznaka za neutralno, a naše je tijelo blago lužnato – 7,4 pH. Omjer za zdrave ljude, kako bi se izbjeglo bolesno stanje, trebao bi biti 75% “lužnate hrane” i 25% “kisele” tijekom dana. Zato je vrlo bitno da se upoznamo s namirnicama i da promjenom prehrane pomognemo našem tijelu da uspostavi kiselo-lužnatu ravnotežu.
GameDeveloper is offline  
Old 29.09.2013., 10:12   #75
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Mislim da pričamo o istim stvarima, organizmu je potrebno lužnato stanje bogato kisikom no u tom omjeru pričam 80:20 a ne o prekomjernoj lužnatosti stoga nema nikakvog šoka već dovođenje u balans.
A ne, osvrnuo sam se na to što si rekao da taj suplement potpuno alkalizira krv u roku sat vremena. To me zabrinulo, jer s obzirom na to koliko pH krvi mora biti - smatram da je to šok za organizam i potencijalno vrlo opasan suplement.

Quote:
Copy-Paste:
Istraživanja govore kako se rak ne može razvijati u lužnatoj okolini, nego u kiseloj, tako bi pH krvi trebao biti što viši. Inače, 7,0 pH je oznaka za neutralno, a naše je tijelo blago lužnato – 7,4 pH. Omjer za zdrave ljude, kako bi se izbjeglo bolesno stanje, trebao bi biti 75% “lužnate hrane” i 25% “kisele” tijekom dana. Zato je vrlo bitno da se upoznamo s namirnicama i da promjenom prehrane pomognemo našem tijelu da uspostavi kiselo-lužnatu ravnotežu.
Ne znam od kuda taj copy paste. Neki dijelovi tijela moraju biti kiseli, dok su neki više lužnati. Rak se pojavljuje i na jednima i na drugima. Mislim da su to vrlo smjele, da ne kažem netočne, tvrdnje.

Što čini lužnatu hranu lužnatom? Kako ju prepoznati?
SayWhatAgain is offline  
Old 29.09.2013., 11:10   #76
Quote:
SayWhatAgain kaže: Pogledaj post
A ne, osvrnuo sam se na to što si rekao da taj suplement potpuno alkalizira krv u roku sat vremena. To me zabrinulo, jer s obzirom na to koliko pH krvi mora biti - smatram da je to šok za organizam i potencijalno vrlo opasan suplement.



Ne znam od kuda taj copy paste. Neki dijelovi tijela moraju biti kiseli, dok su neki više lužnati. Rak se pojavljuje i na jednima i na drugima. Mislim da su to vrlo smjele, da ne kažem netočne, tvrdnje.

Što čini lužnatu hranu lužnatom? Kako ju prepoznati?
Nije nikakav šok, sjedni i razgovaraj s doktorima i nutricionistima jer počinjemo ulaziti u offtopic.
Nisu to nikakve netočne tvrdnje, uzročnik raka je otkriven 1930 godine i za njega je dobivena nobelova nagrada no zataškan je uzrok od strane farmacije kasnijih godina.
Google i wiki su ti najbolji prijatelji da provjeriš informacije.

http://magazin.net.hr/zdravlje/nutri...je-razlikovati
GameDeveloper is offline  
Old 29.09.2013., 11:42   #77
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Nije nikakav šok, sjedni i razgovaraj s doktorima i nutricionistima jer počinjemo ulaziti u offtopic.
S obzirom da se baviš prodajom tih suplemenata, ti si taj koji bi trebao porazgovarati s doktorima i nutricionistima oko svojih tvrdnji jer ili obamjuješ ljude i iznosiš netočne podatke da ti suplementi potpuno alklaziraju krv u roku sat vremena ili ako je to istina,tada su ti suplementi potencijalno opasni iz razloga što krv NE SMIJE biti potpuno alkalna, već samo blago alkalna pa je onda to potpuno alakaliziranje krvi šok za organizam koji mora što prije dovesti pH krvi u optimalno stanje. Ne vidim ništa pozitivno u tome.

Quote:
Nisu to nikakve netočne tvrdnje, uzročnik raka je otkriven 1930 godine i za njega je dobivena nobelova nagrada no zataškan je uzrok od strane farmacije kasnijih godina.
Google i wiki su ti najbolji prijatelji da provjeriš informacije.

http://magazin.net.hr/zdravlje/nutri...je-razlikovati
Pa kažem ti da postoje dijelovi tjela koji su blago ili više alkalni i oni koji su blago ili više kiseli. To uostalom piše i na linku koji si dao. Rak se pojavljuje i na jednima i na drugima, tako da su mi potpuno nejasne one tvrdnje sa copy/pastea tj. smatram ih neistinitima.

Da, dakle postoji hrana koja povećava kiselost organizma, a postoji i ona koja ga alkalizira, ali šta točno u toj hrani alkalizira organizam?
SayWhatAgain is offline  
Old 29.09.2013., 16:40   #78
Gle, ja doktor nisam, ja ti ne mogu dati takve detaljne podatke koje ti tražiš niti je to dio teme o kojoj raspravljamo.
Ja jesam razgovarao s doktorima i nutricionistima, pročitao popriličan broj članaka i white papera no opet ja svakog pozivam da napravi isto to što sam i ja jer ja osobno nisam doktor niti nutricionist već prenosim njihove informacije dalje jer je mene interesiralo sve navedeno zbog čega i jesam tu di jesam i radim to što radim.
GameDeveloper is offline  
Old 29.09.2013., 16:45   #79
Quote:
GameDeveloper kaže: Pogledaj post
Gle, ja doktor nisam, ja ti ne mogu dati takve detaljne podatke koje ti tražiš niti je to dio teme o kojoj raspravljamo.
Ja jesam razgovarao s doktorima i nutricionistima, pročitao popriličan broj članaka i white papera no opet ja svakog pozivam da napravi isto to što sam i ja jer ja osobno nisam doktor niti nutricionist već prenosim njihove informacije dalje jer je mene interesiralo sve navedeno zbog čega i jesam tu di jesam i radim to što radim.
Nisam ni ja doktor ni nutricionist, ali zbog određenih stvari pratim tu tematiku par godina pa ti zato skrećem pažnju na nelogičnosti u tvojim postovima u vezi tog suplementa i načina na koji ga promoviraš.
SayWhatAgain is offline  
Old 29.09.2013., 18:06   #80
Quote:
SayWhatAgain kaže: Pogledaj post
Nisam ni ja doktor ni nutricionist, ali zbog određenih stvari pratim tu tematiku par godina pa ti zato skrećem pažnju na nelogičnosti u tvojim postovima u vezi tog suplementa i načina na koji ga promoviraš.
Ne znam gdje smo se izgubili u prijevodu, možda mislimo na isto izražavajući drugačije a možda mislimo različito.
U svakom slučaju šta se tiče proizvoda kao proizvoda vidio sam vrlo dobre rezultate i svak može probati te ako mu ne odgovara dobiti povrat novca od firme.
Ako te zanimaju detalji, što-kako-zašto javi mi se u privatno da ne odlazimo opet u offtopic, možda te mogu proslijedit nekom ovisno u kojem si gradu.
GameDeveloper is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:58.