Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2009., 16:27   #21
Quote:
Makavelii kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je to još jedna obmana javnosti. S.Korea nema tehnologiju za smanjenje atomske glave da bi ju mogao nositi balistički projektil.

S.korea nemože nikada biti gl.igrač u regiji. niti ima industriju, niti ima dovoljno hrane, a tehnologija joj je na razini 60-tih. Ali zato može biti topovsko meso za neku drugu jaču ekipu; ili za same Amere, ili za ovu ekipu: Towards a China Russia Axis? Medvedev, Hu sign joint statement, several coop agreements
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 19.06.2009., 17:46   #22
http://www.youtube.com/watch?v=zAqKFltDqPU

Snimka djece u sjevernoj koreji kako umiru od gladi...
Ja neznam za vas, ali u ovom sukobu navijam za amerikance.
Ja se ovoga bojim a ne čipranja, broja zvjeri ili bog zna kakvih
baba roga.
dobrimag is offline  
Old 19.06.2009., 19:37   #23
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=zAqKFltDqPU

Snimka djece u sjevernoj koreji kako umiru od gladi...
Ja neznam za vas, ali u ovom sukobu navijam za amerikance.
Ja se ovoga bojim a ne čipranja, broja zvjeri ili bog zna kakvih
baba roga.
a jooj taj dokumentarac je bio na TV-u - strašno nešto
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Old 19.06.2009., 21:19   #24
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
a jooj taj dokumentarac je bio na TV-u - strašno nešto
Najgore od svega je što papci od diktatora odbijaju daljnu pomoć u hrani...
dobrimag is offline  
Old 20.06.2009., 11:44   #25
OLED e-passport
nobie is offline  
Old 20.06.2009., 12:17   #26
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=zAqKFltDqPU

Snimka djece u sjevernoj koreji kako umiru od gladi...
Ja neznam za vas, ali u ovom sukobu navijam za amerikance.
Ja se ovoga bojim a ne čipranja, broja zvjeri ili bog zna kakvih
baba roga.
Pa tako ce i biti... ili jos i gore ako se ostvari nwo (jedna svijetska vlada, jedna vojska, jedna valuta etc.) u cijelom svijetu.... + jos ces biti cipiran da se nemres nigdje sakriti ili pobjeci....
nobie is offline  
Old 20.06.2009., 12:31   #27
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Pa tako ce i biti... ili jos i gore ako se ostvari nwo (jedna svijetska vlada, jedna vojska, jedna valuta etc.) u cijelom svijetu.... + jos ces biti cipiran da se nemres nigdje sakriti ili pobjeci....
welcome back nobie, vidim da prštiš od optimizma. jel to zbog nagle promjene vremena?
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Old 20.06.2009., 14:43   #28
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
welcome back nobie,


Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
vidim da prštiš od optimizma. jel to zbog nagle promjene vremena?
Pa dugorocno ja bas i ne vidim razloga za optimizam.... ekonomska kriza, propast dolara, uvođenje amero-a, "stvaranje" tj. prije otkrivanje americke unije jer je sve vec dogovoreno i potpisano, Iran razvija nuklearno oružje, Sj. koreja isto tako razvija nuklearno oružje, etc... A sve to je illuminatska predstava za javnost.... Jedino nisam ovdje 100% siguran kakvu ulogu igra Rusija...

Ovako bi otprilike trebala izgledati NWO struktura...



nope.... ja bas i ne mislim da nas ceka svijetla buducnost.... (ustvari kad razmislim i ceka nas "svijetla" buducnost... illuminati su "prosvijetljeni" a kad nas cipiraju i mi cemo biti isto... ) no ima i moj "optimistican" stav svoje prednosti... barem me nemre nista, ili malo toga iznenaditi....
nobie is offline  
Old 20.06.2009., 15:16   #29
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Pa tako ce i biti... ili jos i gore ako se ostvari nwo (jedna svijetska vlada, jedna vojska, jedna valuta etc.) u cijelom svijetu.... + jos ces biti cipiran da se nemres nigdje sakriti ili pobjeci....
Tako je kod njih jel su zatvoreni u svoje granice.
Nepovjerenje, paranoja i diktatura (low tech ofc).
Da se otvore, otvore granice i prestanu izmišljavati teorije urote toga nebi bilo.
Zemlje koje su otvorene, demokratske, temeljene na kapitalizmu i visoko tehnološke nemaju takve prizore.
dobrimag is offline  
Old 20.06.2009., 15:44   #30
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Tako je kod njih jel su zatvoreni u svoje granice.
Nepovjerenje, paranoja i diktatura (low tech ofc).
Da se otvore, otvore granice i prestanu izmišljavati teorije urote toga nebi bilo.
Zemlje koje su otvorene, demokratske, temeljene na kapitalizmu i visoko tehnološke nemaju takve prizore.
gdje nabavljaš roze naočale?

ja mislim da se situacija sigurno ne bi trebala tumačiti kao sasvim normalna i da su razno razni interesi i kolektivna mahnitost i gramzljivost poprilično uzeli maha.
ne vjerujem baš u najmračnije ishode, ali imam dosta primjedbi
jesi li sinoć možda gledao o GMO-u u emisiji lica nacije? Vrlo poučno.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Old 20.06.2009., 15:52   #31
Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Tako je kod njih jel su zatvoreni u svoje granice.
Nepovjerenje, paranoja i diktatura (low tech ofc).
Da se otvore, otvore granice i prestanu izmišljavati teorije urote toga nebi bilo.
Zemlje koje su otvorene, demokratske, temeljene na kapitalizmu i visoko tehnološke nemaju takve prizore.
Ne, u tim zemljama ljudi samo prolaze pokraj osoba koima nije dobro i koje trebaju pomoc kao da se to njih ne tice...

Imas i na forumu primjer:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=449043

A o ostalom da i ne pricam.... Ne kažem da nama nije sad puno bolje nego u Sj. koreji ali nakon uvođenja NWO-a neces se imati gdje vise "otvoriti" jer ce cijeli svijet prakticki postat poput jedne države... a u toj "državi" sigurno nece biti demokracija...
nobie is offline  
Old 20.06.2009., 17:23   #32
pa naravno da nece bit demokracije kako bi izgledlo glasanje 6 miljardi ljudi
Antonio20 is offline  
Old 20.06.2009., 18:30   #33
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Ne, u tim zemljama ljudi samo prolaze pokraj osoba koima nije dobro i koje trebaju pomoc kao da se to njih ne tice...

Imas i na forumu primjer:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=449043
To ti je klasičan primjer iz psihologije. Što je više ljudi u blizini, to će ljudi sporije reagirati. Stvar je kompleksna ali je duboko usađena u ljudsku psihologiju.
Ako vidiš na videu u Sjevernoj Koreji gdje mali umire od gladi, a pored njega ekipa jede. To već nema veze ženom koja pada u nesvjest to su strahote koje se javljaju iz IZOLACIJE jedne nacije.
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
a u toj "državi" sigurno nece biti demokracija...
Sad već izmišljaš. Nemože biti političkog ustroja a da nije demokratski.
Tako nešto se nemože desiti u otvorenom svijetu.
Samo u izoliranim zajednicama kao Sjeverna Korea. To je čitava poanta EU.
Da se imalo kužiš politiku to bi ti bilo jasno.
dobrimag is offline  
Old 20.06.2009., 18:41   #34
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
gdje nabavljaš roze naočale?

ja mislim da se situacija sigurno ne bi trebala tumačiti kao sasvim normalna i da su razno razni interesi i kolektivna mahnitost i gramzljivost poprilično uzeli maha.
ne vjerujem baš u najmračnije ishode, ali imam dosta primjedbi
jesi li sinoć možda gledao o GMO-u u emisiji lica nacije? Vrlo poučno.
Pa čitava poanta današnjeg sustava jest da možeš čuti razna razmišljanja.
To se zove sloboda govora i glavna je fora otvorene države.
Što ne znači da sve što čuješ na televiziji je točno.
A ja se ne sjećam da ljudi nekada nisu bili gramzljivi. Pitam se zašto ti to toliko smeta?
dobrimag is offline  
Old 20.06.2009., 23:31   #35
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Pa tako ce i biti... ili jos i gore ako se ostvari nwo (jedna svijetska vlada, jedna vojska, jedna valuta etc.) u cijelom svijetu....
Pogledaj kako se stvara evropska unija,jedna valuta (euro) jedna vojska (nato) a sad glasaju i za jednu vladu.
Zar to nije bio Hitlerov san?
Njega proglasavaju zlocincem,antikristom i cime vec sve ne a ovi danas isto rade.
Samo sto su se ovi danas modernizirali i furaju se jos na chipove.
Da je to evropa prije uradila,sad bi ameri nama lizali guz*** a ne obrnuto.
nixon69 is offline  
Old 20.06.2009., 23:51   #36
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Upravo o tom poretku se uvijek i radilo.
Zasto smo mi MASA (ljudi) uvijek na zadnjem mjestu?
Zasto i kako su nam nametnuli da pratimo i slusamo NJIH?
Kad smo vec brojniji i jaci od tih par punoglavaca koji nam sole pamet par tisuca godina.
Koliko nam jos treba vremena da se osvijestimo i velimo WTF,no more?
nixon69 is offline  
Old 21.06.2009., 00:13   #37
Quote:
nixon69 kaže: Pogledaj post
Pogledaj kako se stvara evropska unija,jedna valuta (euro) jedna vojska (nato) a sad glasaju i za jednu vladu.
Zar to nije bio Hitlerov san?
Njega proglasavaju zlocincem,antikristom i cime vec sve ne a ovi danas isto rade.
Samo sto su se ovi danas modernizirali i furaju se jos na chipove.
Da je to evropa prije uradila,sad bi ameri nama lizali guz*** a ne obrnuto.
Da... bas bi nam trebalo da je proces NWO-a poceo jos prije.... A kaj se tice "lizanja" guzice, nema tu nikakvog lizanja.... pa svi su oni zajedno... svi su oni jedna ekipa... a "lizanje" dupeta i ostale gluposti su samo predstava za javnost...
nobie is offline  
Old 21.06.2009., 01:52   #38
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Da... bas bi nam trebalo da je proces NWO-a poceo jos prije.... A kaj se tice "lizanja" guzice, nema tu nikakvog lizanja.... pa svi su oni zajedno... svi su oni jedna ekipa... a "lizanje" dupeta i ostale gluposti su samo predstava za javnost...
pa i info koji "procuri u javnost" je takodje serviran.. razumijem tvoje polaziste ali mislim da to nije tako orkestrirano vec prosto saka ljudi za svoje osobne ciljeve radi na tom da porobi covjecanstvo.
Valja istaci da se sami guramo u red da nam se stave lanci, iza svega prije ce biti da stoje multikorporacije zajedno sa svjetskom bankom.

Apokalipticnu viziju svijeta Huxley (Vrli novi svijet) je dozivio kad je prvi put posjetio Ameriku, pocetkom proslog stoljeca, takodje i Orwellov 1984 govori o istom. Ako nisi obavezno procitaj.
Neminovna buducnost ako je dozivimo je masovna zombizacija veceg djela covjecanstva i suvremeno ropstvo. Stvarno ne vidim zasto bi "vladi u sjeni" bilo u interesu da pobije pola kugle zemaljske; ko bi onda pio colu i radio od jutra do sutra za stvari koje mu u biti niti netrebaju. Kapitalu je potrebno da se obrce, a ako krene WWIII nista od obrtanja.
Ako do pokolja o kom ti govoris dodje to ce biti prije slucjno da stvari izmaknu kontroli.
Ovako je dobro ljudi se boje, stanca se dolar, kupuje se oruzije, placa se grda logistika da se veliki decki poigraju u pjesku.
Ako su oni toliko mocni kako ih prokuzi... mislim da je masinerija zaglupljivanja masa presla na skroz sofisticiranu razinu.

Sta nas zaboli q. sta brije Iran ili S. Korea? Od kad se mi to brinemo za ljudska prava i slobodu. Ustvari njihov grijeh je sto ne piju kolu a ne sto su fanatici a i njihov fanatizam se ogleda u tom sto ne piju colu.
A ovaj teatar je samo to 3D igrica i netreba se puno opterecivati. Nisu sad vremena gora samo nam je info dostupan.
Margery Daw is offline  
Old 21.06.2009., 09:40   #39
Quote:
Margery Daw kaže: Pogledaj post
pa i info koji "procuri u javnost" je takodje serviran.. razumijem tvoje polaziste ali mislim da to nije tako orkestrirano vec prosto saka ljudi za svoje osobne ciljeve radi na tom da porobi covjecanstvo.
Valja istaci da se sami guramo u red da nam se stave lanci, iza svega prije ce biti da stoje multikorporacije zajedno sa svjetskom bankom.

Apokalipticnu viziju svijeta Huxley (Vrli novi svijet) je dozivio kad je prvi put posjetio Ameriku, pocetkom proslog stoljeca, takodje i Orwellov 1984 govori o istom. Ako nisi obavezno procitaj.
Neminovna buducnost ako je dozivimo je masovna zombizacija veceg djela covjecanstva i suvremeno ropstvo. Stvarno ne vidim zasto bi "vladi u sjeni" bilo u interesu da pobije pola kugle zemaljske; ko bi onda pio colu i radio od jutra do sutra za stvari koje mu u biti niti netrebaju. Kapitalu je potrebno da se obrce, a ako krene WWIII nista od obrtanja.
Ako do pokolja o kom ti govoris dodje to ce biti prije slucjno da stvari izmaknu kontroli.
Ovako je dobro ljudi se boje, stanca se dolar, kupuje se oruzije, placa se grda logistika da se veliki decki poigraju u pjesku.
Ako su oni toliko mocni kako ih prokuzi... mislim da je masinerija zaglupljivanja masa presla na skroz sofisticiranu razinu.

Sta nas zaboli q. sta brije Iran ili S. Korea? Od kad se mi to brinemo za ljudska prava i slobodu. Ustvari njihov grijeh je sto ne piju kolu a ne sto su fanatici a i njihov fanatizam se ogleda u tom sto ne piju colu.
A ovaj teatar je samo to 3D igrica i netreba se puno opterecivati. Nisu sad vremena gora samo nam je info dostupan.
Ispijanje kole i prežderavanja s čipsom spada u ono; "kruha i igara" ... dakle demokratsko uređenje treba tako nešto nebili se ljudi binili i bunom ponovo vratili u nekakav oblik diktature. NWO neće biti demokracija, pa neće biti potrebna ni cola

Novi svjetski poredak nije nešto novo, on se puno puta dogodio ... čak 2put u 20.stoljeću, i to uglavnom poslije svjetskih ratova, jer nemoguće je nešto tako veliko progurati u mirnim vremenima, dok je u ratu sve dopušteno.

WW3 je vjerovatno nešto što je već isplanirano, jer bez njega neće biti mogućni sve češće najavljivani NWO. Najveći problem nije NWO, već ono što on ovaj puta donosi, a to je svjetska vlada u privatnom vlasništvu malog broja najmoćnijih obitelji na zapadu.

Kad su već svj.ratovi toliko bitni za taj proces, pogledajmo malo uvjete prije WW2 ...

Uzroci 2.svj.rata:

Izbijanje drugog svjetskog rata bio je proces koji je trajao skoro cijeli jedan decenij, i kome je glavni katalizator bila Velika ekonomska kriza, koja je bila počela u SAD u listopadu 1929. godine. Ona se manifestirala kroz globalni rast nezaposlenosti i siromaštva, koje je mase stanovništva u mnogim zemljama okretalo ekstremnim ideologijama s lijeva i s desna, a u mnogim državama dovodilo i do međuetničkih napetosti, pogotovo u Istočnoj Evropi gdje je došlo do naglog porasta antisemitizma. U mnogim državama, pogotovo one koje su zaostajale za Britanijom i Francuskom, kriza je dovela do uvjerenja kako versajski poredak predstavlja kočnicu njihovog ekonomskog razvoja te da se on mora izmijeniti, ako je potrebno i oružanom silom, odnosno osvajanjem novih teritorija. Britanija i Francuska, glavni zagovornici politike globalnog razoružanja, su također bili snažno pogođeni krizom koja je spriječila njihovo ponovno naoružavanje.


Prva manifestacija tog procesa dogodila se u Japanu, koji je, kao zemlja bez vlastitih izvora mnogih važnih resursa, bio snažno pogođen ekonomskom krizom. Kao posljedica toga, u japanskim vladajućim krugovima je počeo bujati militarizam, odnosno uvjerenje da Japan može osigurati prosperitet jedino na račun susjednih azijskih država, odnosno evropskih kolonijalnih posjeda. Godine 1931. Japanci su izveli invaziju kineske provincije Mandžurije te u njoj uspostavili marionetsku vlast na čelu s bivšim kineskim carem Pu Yiem. Mnogi japanski, a i drugi, historičari smatraju upravo taj događaj stvarnim početkom drugog svjetskog rata. Zapadne sile, iscrpljene i prezaokupljene ekonomskom krizom, na njega nisu reagirale te tako stvorile presedan koji će koristiti druge države.

U Njemačkoj Weimarskoj republici je ekonomska kriza izazvala rekordnu nezaposlenost i naglo siromašenje, produbila sveopće nezadovoljstvo odredbama Versajskog mira koji se smatrao nepravednim te izazvala političku nestabilnost i trajnu krizu koju postojeći demokratski poredak nije bio u stanju riješiti. Početkom 1933. je, obećavajući rješenje tih problema, na vlast je došla Nacionalsocijalistička stranka Adolfa Hitlera te uspostavila fašistički režim. Temelj nacističke ideologije predstavljala je rasistička zamisao u širenju njemačkog životnog prostora (lebensraum) na istok, na račun slavenskih naroda. Na kraći rok se ta ideologija manifestirala kao proklamirani cilj okupljanja svih zemalja gdje živi njemačka manjina u jedinstvenu državu - Veliku Njemačku. Nacistička vlada je postepeno jednostrano odbacila odredbe versajskog ugovora te započela s ponovnim naoružavanjem u svrhu postizanja tih ciljeva oružanim putem.




Podsječa li vas to malo na današnju situaciju?? Globalna kriza, jačanje desnice i nacionalnih interesa, povečano upumpavanje novčanih sredstava u naoružavanje, pojava ksenofobije u Europi(+Rusija) i SAD-u??

Irak, Afganistan, S.Korea, Iran, Zakavkazje i START III paket je danas što je nekada bila Manđurija, Češki sudeti, aneksija Austrije, hitlerov i staljinov pakt o nenapadanju i dr. ... dakle, priprema za velike promjene.

Problem je što su sada ulozi mnogo viši nego prije WW2, pa se mogu dogoditi i neke stvari koje nisu do kraja predviđene.

Ljudi danas puno više znaju nego što su znali prije WW2. Putin danas otvoreno govori o stvaranju i protivljenju stvaranja sv.vlade, što je ujedno i pokazatelj da bi upravo ti "pogani" dede mogli biti primarna meta dijela ruskih balističkih projektila.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 21.06.2009., 14:01   #40
Evo ga prenosim link sa teme o David Icke-u... pricaju o WW3... o Sj. koreji etc.
http://www.youtube.com/watch?v=jpscV...e=channel_page
nobie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.