Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2023., 13:22   #641
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Meni je uBlock origin na Chromeu "popustio" i YouTube je počeo odbrojavanje da ne mogu samo zatvoriti popup
Ovo mi izgleda najjednostavnije za uradit
Na uBlock Origin proširenju (vrijedi za Chrome ili bilo koji drugi preglednik s ovim proširenjem) odi u postavke (klikneš na proširenja i onda oni zupčanici)
Odeš na Moji filteri i zalijepiš ovo:
Kod:
youtube.com##+js(set,yt.config_.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel,false)
youtube.com##+js(set,Object.prototype.adBlocksFound,0)
youtube.com##+js(set,ytplayer.config.args.raw_player_response.adPlacements,[])
youtube.com##+js(set,Object.prototype.hasAllowedInstreamAd,true)
Klikneš Primijeni promjene ili Apply changes ako ti je na engleskom i voila.
Ovo funkcionira tako da mijenja varijable JavaScripta u browseru tako da YouTube misli da nemaš adblockere i da si dopustio reklame na videu.
Nema više popupa, a nema ni reklama na yt ni ostalim stranicama.
Martar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2023., 16:01   #642
Quote:
Martar kaže: Pogledaj post
[B]Ovo mi izgleda najjednostavnije za uradit
Ne radi na Vivaldiju a baziran je na Chromiumu isto kao i Chrome. Jucer su me blokirali.

Onda sam instalirao Firefox, skinuo uBlock i sve opet radi.

U najgorem slucaju video otvoris u "private window".

A za Android Revanced.
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2023., 16:22   #643
Na FF je nestalo ono Niste povezani s internetom.
Ali samo iščekujem što će biti sljedeće jer ovi neće odustati. Ovo je čisti rat!
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2023., 16:37   #644
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Ne radi na Vivaldiju a baziran je na Chromiumu isto kao i Chrome. Jucer su me blokirali.
Onda sam instalirao Firefox, skinuo uBlock i sve opet radi.
U najgorem slucaju video otvoris u "private window".
A za Android Revanced.
Revanced je super.
Martar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2023., 21:06   #645
Vivaldi radi opet. Nakon azuriranja se automatski ukljucio adblocker i zato nije radilo.

Znaci treba iskljuciti ugradeni adblocker i ukljuciti samo uBlock.
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2023., 21:08   #646
Quote:
Martar kaže: Pogledaj post
Revanced je super.
Da, to je besplatna Youtube Premium aplikacija. Ma nek jedu govna, ne dam im jedan cent.

Youtube uzima 50% zarade od reklama i jos uvijek nisu profitabilni. Jedini razlog zasto ne prodaju platformu je kontrola nad informacijama. To ti govori o kakvim psihopatima se radi.
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2023., 22:40   #647
Quote:
Hugh Mungus kaže: Pogledaj post
Da, to je besplatna Youtube Premium aplikacija. Ma nek jedu govna, ne dam im jedan cent.
Youtube uzima 50% zarade od reklama i jos uvijek nisu profitabilni. Jedini razlog zasto ne prodaju platformu je kontrola nad informacijama. To ti govori o kakvim psihopatima se radi.
Možda nisu profitabilni jer daju previše Youtuberima ?
Onaj Nikocado Avocado koji se prežderava previše para dobija od YouTubea,
a ima i svoj Cameo i OnlyFans.
Martar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2023., 00:32   #648
jučer mi na kompu sa upaljenim u blockom nije htjelo otvarati videe, a večeras pak sve radi normalno

jel otkriven neki novi hack za jutjub osim ovih sa zadnje stranice, dvije?
lujozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2023., 09:15   #649
Meni jutros ne želi otvoriti video. Koji god da kliknem 0.00/0.00 mi je tajming. Nadam se nekom patchu kroza dan.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2023., 23:19   #650
Odjavih se s YT i sada mogu gledati bez problema. Ne mogu komentirati niti lajkati. I ne znam što će biti ako se budem opet pokušao prijaviti. Nisam danas pokušavao.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2023., 00:33   #651
Quote:
Moby kaže: Pogledaj post
Odjavih se s YT i sada mogu gledati bez problema. Ne mogu komentirati niti lajkati. I ne znam što će biti ako se budem opet pokušao prijaviti. Nisam danas pokušavao.
Koristis uBlock?
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2023., 08:58   #652
ADblocker premium na FF-u. Od jučer ujutro ne želi pokrenuti video na YT. Odjavih se i sve ide ko prije 13.10. kad sam počeo imati prve probleme s YT. Nema History i nema komentiranja videa, ali ništa mi ne prekida bilo koji video.
Svoj kanal nemam, a ovih 15-ak na koje sam bio pretplaćen mogu i ručno posjetiti i provjeriti ima li što nova.
Moby is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2023., 00:31   #653
Pocisti uBlock cache i azuriraj filtere.
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2023., 11:31   #654
Ja često slušam glazbu, podcastove i politićke emisije, ne sve, samo neke kad neki ljudi gostuju u nekim emisijama preko androida, imam nesto poput bleutooth slušalice pa slušam kad vozim itd.

Često upisujem u tražilicu ime te osobe i podesim da to bude unutsr 1 dana ili 1 tjedan. I to moram ponovit za više osoba.


Dali postoji brže rješenje??? Neka odvojena aplikacija koja će pretražit po ključnim riječima i za određeno vrijeme, dakle sve bude spremljeno, ja bi samo klikao na imena tih pretraga da brzinski vidim dali ima išta

i nakon toga želim da otvorim taj link u mojoj youtube app.
3metraiznadneba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2023., 22:18   #655
Ne znam kakvu imaju politiku sa oglasima.
Ja sam prijavio par onih prevarantskih oglasa. Jedan sa Josipom Lisac i onim lijekovima (server je na Papui Novoj Gvineji). Drugi je bio sa lažnim razgovorom između Šprajca i Glavaša koji su stavili na lažnu stranicu Jutarnjeg Lista. Prijavio sam obadva, i stigao je odgovor "da oglasi ne krše pravila".
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:52.