Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Pogledaj rezultate ankete: Da li radiš zdravstvene pretrage na vlastitu inicijativu?
Često 3 16.67%
Ponekad 9 50.00%
Samo ako liječnik każe 2 11.11%
Ne radim uopće 4 22.22%
Glasovatelji: 18. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2016., 22:38   #1
Hepatitis B

Moje lijećenje Hepatitisa C.

U 11mj 2014g istragom krvi ustanovljeno je da imam Hepatitis C (najvjerovatnije zarażen za vrijeme vadjenja zuba kod zubara par mjeseci ranije).
U 12mj 2014g napravljena mi je druga istraga krvi nekim drugim testom, koja je potvrdila da imam Hepatitis C.

Poćeo sam se intensivno informirati u internetu na temu te bolesti kao i lijećenja.
Klasićno lijećenje ne garantira izlećenje te bolesti.
To mi se nije svidjelo (kao i nuspojave klasićnog lijećenja), pa sam se poćeo interesirati alternativnim lijećenjem.

Poslije viśe dana krstarenja internetom u potrazi za alternativnim lijećenjem, odlućio sam se da probam sa uljem od Oregana i Kurkumom.

Sijedilo je ponovno krstarenje internetom u potrazi, koje ulje od Oregana i koju Kurkumu (porijeklo, dostavljać) da koristim, kao i u kojem obliku -u kapsulama ili prirodno (prah, ulje).

Odlućio sam se za 20% razrijedjeno ulje Oregana s djevićim maslinovim uljem i Kurkumu u prahu iz Indije -firme dostavljaća nisu bitne jer ovo nije reklama.

Pio sam ulje Oregana 2x dnevno (ne sjećam se koliko kapi, ali mislim da je bilo 5) pomijeśano sa vodom i 1x dnevno żlicu (za juhu) Kurkume u prahu s biberom i popijao ćaśom vode -u oba slućaja voda je bila izvorska, negazirana iz boce (kupovna).

Uzimao sam gore navedeno 3 mjeseca poslije ćega u 3mj 2014g iz znatiżelje sam iśao napraviti kontrolu krvi koja je ustvrdila, da nemam Hepatitis C.
Pitao sam da li je taj test pouzdan (htio sam biti siguran) na śta nisam dobio oćekivani odgovor, te sam pitao koji test je najbolji.
Saznavśi napravio sam i taj drugi test.

Poslije dva tjedna oćekivanja nalaza kontrole krvi dobio sam nalaz, koji je potvrdio da nemam Hepatitis C.

Ne tvrdim da sam se izlijećio na opisanim ovdje naćinom, niti da sam izlijećen na zauvijek (iskreno rećeno nisam se interesirao, da li se bolest może vratiti), ali odlućio sam da ovo napiśem jer możda nekome może pomoći ili poslużiti kao putokaz.

U medjuvremenu koristim dalje (ne non-stop) Kurkumu (vrhovatu żlicu s biberom i sada dodatno s djevićim kokosovim uljem) i 20% ulje od Oregana (sada uzimam 1x dnevno 10 kapi pomijeśano sa malinovim sirupom u ćaśi kefira) naizmjenićno.
Ne uzimam ih u isto vrijeme da se organizam może "odmoriti", a i smatram (koliko sam saznao), da nije dobro kada se neśto uzima non-stop.
Par mjeseci pa par mjeseci pauze.

Odlućio sam danas da poslije Nove Godine ponovim test/nalaz pa ću obavijestiti ovdje o njegovom ishodu.

Mnogo zdravlja żelim svima i da nikad od nićeg ne obolite osim od bezbriżnosti i pozitivnog pristupa żivotu i ljudima

PS: Sve nalaze pohranjujem.

PS2: Trażilica ne radi, na prvih 5 strana PDFa nema o ovoj bolesti zato sam otvorio topic.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 23:16   #2
Sjajna priča. Hvala da si podijelio.

EDIT: ma jesi ti siguran da si imao hepatitis c? Pa koji je to zubar kod kojeg si se zarazio? Malo mi je sumnjiva cijela priča jer, mislim, pa ja bih doslovno ubila zubara da me zarazi kroničnom neizlječivom bolesti, a ti sasvim mirno pišeš o tome. Barem bih svugdje napisala ime i prezime o tog zubara da drugi ljudi ne idu kod njega...
I ne spominješ da si imao bilo kakve simptome, a simptomi znaju biti velika gnjavaža...
Lleena is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 23:35   #3
Sjajna će biti ako bilo kad nekome pomogne, jer to je njen cilj.

Btw kada sam onda krstario internetom, trażio sam koji su najjaći prirodni lijekovi (ulja, biljke itd) na upalne procese u organizmu i onda (kraj 2014) je proizaślo, da ta dva navedena.

Navodno je joś jako dobro ulje od Sibirskog bora ali mora se piti s medom jer mnogi virusi, bakterije itd hrane se śećerom -ćelije raka isto.
Sastojki tog ulja ih ubijaju, ali neće ga "konzumirati", ako nema śećera u sebi.
Pośto je normalni (bijeli) śećer jako śtetan preporućuje se ga uzimati s medom.

Zato sada uzimam ulje od Oregana pomijeśano s malinovim sirupom i kefirom.
Sirup da ga virusi, bakterije itd radije "konzumiraju", a kefir da neutralizira "bljutavost" tog ulja.
Prije sam to ulje pio sa vodom i "umirao" sam svaki puta -brrr...

Znam da u malinovom sirupu ima śećera, ali s medom se ne żeli promijeśati. Tjeśim se barem da ih taj śećer ubija a ne hrani.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 23:43   #4
Quote:
Lleena kaže: Pogledaj post

EDIT: ma jesi ti siguran da si imao hepatitis c? Pa koji je to zubar kod kojeg si se zarazio? Malo mi je sumnjiva cijela priča jer, mislim, pa ja bih doslovno ubila zubara da me zarazi kroničnom neizlječivom bolesti, a ti sasvim mirno pišeš o tome. Barem bih svugdje napisala ime i prezime o tog zubara da drugi ljudi ne idu kod njega...
I ne spominješ da si imao bilo kakve simptome, a simptomi znaju biti velika gnjavaža...
Ako nalazi lażu, lażem i ja.
Simptome nisam imao nikakve -valjda jer su mi otkrili bolest ubrzo poslije zarażivanja.

Ako ne vjerujeś Tvoja stvar i izbor.
Cilj mi je pomoći a ne ubedjivati bilo koga.

Btw da sam mladji dvadesetak godina, jako bi se uvrijedio, śto tvrdiś da sam je mogao izmisliti, ali mnogogodiśnje ubedjivanje samog sebe, da nerviranje se radi drugih samo śteti ćovjeku, dali su rezultate.

Zubara ne mogu niti ne trebam imenovati, jer żivim u inostranstvu, a ovdje nema Hrvata (pa ne ćitaju ovaj forum) -nisam nikad sreo.

PS: Ukljući logiku: pogledaj od kada sam forumaś, koliko postova sam napisao i da li reklamiram neki proizvod ili firmu

PS2: Da sam bolestan (bio) saznao sam slućajno, jer sam se dobrovoljno prijavio na testiranje jednog lijeka, a da me uzmu kao pokusnog kunića bio je preduvjet da sve nalaze imam u redu.
Za vrijeme radjenja tih nalaza izaśla je na vidjelo ta bolest.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.

Zadnje uređivanje Benny : 27.12.2016. at 23:53.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 17:44   #5
Koliki je anti-HCV?
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2018., 10:08   #6
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Moje lijećenje Hepatitisa C.

U 11mj 2014g istragom krvi ustanovljeno je da imam Hepatitis C (najvjerovatnije zarażen za vrijeme vadjenja zuba kod zubara par mjeseci ranije).
U 12mj 2014g napravljena mi je druga istraga krvi nekim drugim testom, koja je potvrdila da imam Hepatitis C.

Poćeo sam se intensivno informirati u internetu na temu te bolesti kao i lijećenja.
Klasićno lijećenje ne garantira izlećenje te bolesti.
To mi se nije svidjelo (kao i nuspojave klasićnog lijećenja), pa sam se poćeo interesirati alternativnim lijećenjem.

Poslije viśe dana krstarenja internetom u potrazi za alternativnim lijećenjem, odlućio sam se da probam sa uljem od Oregana i Kurkumom.

Sijedilo je ponovno krstarenje internetom u potrazi, koje ulje od Oregana i koju Kurkumu (porijeklo, dostavljać) da koristim, kao i u kojem obliku -u kapsulama ili prirodno (prah, ulje).

Odlućio sam se za 20% razrijedjeno ulje Oregana s djevićim maslinovim uljem i Kurkumu u prahu iz Indije -firme dostavljaća nisu bitne jer ovo nije reklama.

Pio sam ulje Oregana 2x dnevno (ne sjećam se koliko kapi, ali mislim da je bilo 5) pomijeśano sa vodom i 1x dnevno żlicu (za juhu) Kurkume u prahu s biberom i popijao ćaśom vode -u oba slućaja voda je bila izvorska, negazirana iz boce (kupovna).

Uzimao sam gore navedeno 3 mjeseca poslije ćega u 3mj 2014g iz znatiżelje sam iśao napraviti kontrolu krvi koja je ustvrdila, da nemam Hepatitis C.
Pitao sam da li je taj test pouzdan (htio sam biti siguran) na śta nisam dobio oćekivani odgovor, te sam pitao koji test je najbolji.
Saznavśi napravio sam i taj drugi test.

Poslije dva tjedna oćekivanja nalaza kontrole krvi dobio sam nalaz, koji je potvrdio da nemam Hepatitis C.

Ne tvrdim da sam se izlijećio na opisanim ovdje naćinom, niti da sam izlijećen na zauvijek (iskreno rećeno nisam se interesirao, da li se bolest może vratiti), ali odlućio sam da ovo napiśem jer możda nekome może pomoći ili poslużiti kao putokaz.

U medjuvremenu koristim dalje (ne non-stop) Kurkumu (vrhovatu żlicu s biberom i sada dodatno s djevićim kokosovim uljem) i 20% ulje od Oregana (sada uzimam 1x dnevno 10 kapi pomijeśano sa malinovim sirupom u ćaśi kefira) naizmjenićno.
Ne uzimam ih u isto vrijeme da se organizam może "odmoriti", a i smatram (koliko sam saznao), da nije dobro kada se neśto uzima non-stop.
Par mjeseci pa par mjeseci pauze.

Odlućio sam danas da poslije Nove Godine ponovim test/nalaz pa ću obavijestiti ovdje o njegovom ishodu.

Mnogo zdravlja żelim svima i da nikad od nićeg ne obolite osim od bezbriżnosti i pozitivnog pristupa żivotu i ljudima

PS: Sve nalaze pohranjujem.

PS2: Trażilica ne radi, na prvih 5 strana PDFa nema o ovoj bolesti zato sam otvorio topic.
A jesi usput i smršavio 45 kila pijući čang šlang !! I da li su ti se nakon oporavka popravili izgledi dobitka na lutriji ??
Templi Tovari is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 03:21   #7
Red face Ispravak moje zabune -imao sam Hepatitis B a ne C

Isprićavam se svima, jer sam pogreśno mislio da se je radilo o Hepatitisu C a u stvari sam imao Hepatitis B.

Mea culpa...
Otvorio sam ovu temu ca 2 godine poslije izlijećenja i u medjuvremenu zaboravio/pobrkao slova...

Naime ne bih niti znao o tome, nego sam nedavno bio na lijećnićkom pretrażivanju, te sam radi toga morao donjesti svu lijećnicku dokumentaciju i nalaze iz zadnjih godina śto sam imao.

Medju njima je bio i nalaz o kojem sam pisao ovdje i iz kojeg se ispostavilo, da se je radilo o Hepatitis B a ne C.

Slovo razlike i razlićiti virusi

Kad pdf opet dobije moda, zamolit ću ga da promijeni slovo u naslovu teme.
Sve ostalo śto sam napisao ovdje je toćno i sigurno se nisam zabunio, jer za razliku od potrebe za nazivom/slovom Hepatitisa, spomenute prije prirodne "lijekove"/sastojke sam imao mjesecima svakodnevno u rukama, jer sam se njima lijećio, te silom prilike nisam ih mogao zaboraviti od razlike tog nesretnog slova, kojeg sam ćuo/ćitao na samom poćetku par puta.

Na kraju dodajem, da sam prije dva tjedna napravio ponovan test na Hepatitis B (ujedno i na C -jer je bilo u kompletu sa joś par testova) i izaśao je negativno u smislu da i dalje od mog izlijećenja nije otkriven virus Hepatitisa B u mom organizmu

PS: Napisao sam sada zamolbu do Nice u vezi ispravka moje greśke u naslovu tj nesretnog slova, jer sam pomislio da mod może biti pridjeljen pdf-u i za godinu a możda i nikada, te nebi to slovo bilo ispravljeno a time moja greśka...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 09:49   #8
Nisi ti imao nikakav hepatitis.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 10:03   #9
Prekrasno je znati da je sad sa "zubarske" stolice dobiveni "hepatitis c" postao narkomanski "hepatitis b", kojem u osnovi definicije stoji: Hepatitis B se NE MOŽE prenijeti dijeljenjem pribora za jelo, grljenjem, poljupcem, držanjem za ruku, kašljanjem, kihanjem, hranom i vodom.

Od jedne laži u drugu laž pa u još veću glupost, a naš "nemam pojma koje slovo" hepatitičar još i radi s djecom. Prema tome, nadam se da si na radnom mjestu rekao da imaš hepatitis jer inače bi mogao još završiti iza rešetaka.
Vani su još manje tolerantni na ovakve gluposti od nas ovdje.
A upravo radi takvih "nemam pojma koje slovo" se hepatitis B nalazi na listi bolesti protiv kojih je cijepljenje djece obvezno.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 15:05   #10
Benny, da li si ti kao dijete bio uredno (pitam se kakvo je to neuredno) cijepljen protiv Hep B?
__________________
Istina je kao poezija, rijetke zanima, mnogi je ne razumiju a većina je mrzi.
Naja Naja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 18:09   #11
Naja, ne znam i nemam kako saznati.
Na rukama imam tragove od 2 ili 3 cjepljenja, ali protiv ćega su bili ne znam.

Da nije bilo te neodgovorne dentistice, ne bi se zarazio.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2019., 20:46   #12
Bi, zarazio bi se jer nije od nje..čak i da je ona imala HepaB ne bi ti ga prenijela. Stoga pitanje je li uopće ona kriva ili je kriv netko drugi.

Ali je lakše okriviti neku "no-name dentisticu" nego si neke stvari priznati.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2019., 02:01   #13
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Nisi ti imao nikakav hepatitis.
Primijetio sam da za svaki primjer koji je netko naveo kazes da nije uopce bio bolestan a za bolesti govoris da su neizljecive..nema mi to logike. Ti znaci znas bolje od nekoga dal je bio bolestan a ako je bio i ako se izlijecio onda kazes da se nije izlijecio..
GnuUjnineStrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2019., 11:26   #14
čitaš parcijalno, s nerazumjevanjem i pogrešno zaključuješ. On ti je rekao da NIJE imao hepatitis. A ne da nije bio bolestan.

Po onome kako on opisuje, hepatitis (za kojeg ne zna ni koji je) mu svakako nije prenijela zubarica jer se hepB tako ne prenosi. Osim toga, cijepljenjem se hep B više ne može ni dobiti. Kod nas se cijepi od 1999., vani od početka 90tih. On ni ne zna od čega je cijepljen. Ali je tvrdio da je dobio prvo jedan pa drugi iako valjda doma ima nalaz koji je.
Quote:
Benny kaže: Pogledaj post
Btw stid me je (ali priznajem se pognute glave), jer sam otvorio ovdje temu, kako sam izlijećio Hepatitis C, ali nedavno sam morao predoćiti lijećnićku dokumentaciju a u njoj stoji, da sam imao Hepatitis B a ne C...
Jer to nije ni gripa ni prehlada pa da ne znaš koji je kad ga pobereš. A nije obična žutica (bolest "prljavih ruku"). Osim toga, spominjao je i cijelu epidemiju u razredu u školi pa je čak tvrdio:
Quote:
Benny kaže: Pogledaj post
Ostao mi je "C" u glavi jer je u mojoj OŚ u ZG (7 i 8 razred) bila mala epidemija "żutice" dakle Hepatitis-a C a i moj bratić se zarazio njom/njim, pa je ćeśće bilo govora o njoj/njemu.
gdje se isprovalio "junački" i dokazao da zapravo ni ne zna koji je koji hepatitis i koji se kako dobiva i zove.

Kako god bilo, on je svoj hepB pobrao negdje "drugdje" (osobna njegova stvar čime i s kime se zabavljao) a nije mu kriva "zubarica". A ni "izlječenje" koje je spominjao, baš i ne ide samo od sirove kurkume i papra. Jer inače bi se svi liječili samo time. Priča puna neistina, rupa i pretpostavki koje ne stoje.

Inače, ovo je službeno na koje se osobe obraća pažnja prilikom sumnje u zarazu HepB (HBV)- namjerno stavljam original, bez prijevoda da ne bi bilo sumnje kako nešto krivo prevodim:

"Persons born in countries with 2% or higher HBV prevalence
Men who have sex with men
Persons who inject drugs
HIV-positive persons
Household and sexual contacts of HBV-infected persons
Persons requiring immunosuppressive therapy
Persons with end-stage renal disease (including hemodialysis patients)
Blood and tissue donors
Persons infected with hepatitis C
Persons with elevated alanine aminotransferase levels (>19 IU/L for women and >30 IU/L for men)
Incarcerated persons
Pregnant women (HBsAg only is recommended)
Infants born to HBV-infected mothers (HBsAg and anti-HBs are only recommended)"


Simptomi Hep-B:
"Fever
Fatigue
Loss of appetite
Nausea
Vomiting
Abdominal pain
Dark urine
Clay-colored bowel movements
Joint pain
Jaundice"


A ovo je napisao Benny:
Quote:
Benny kaže: Pogledaj post
Simptome nisam imao nikakve -valjda jer su mi otkrili bolest ubrzo poslije zarażivanja..
Zato je @biljka to s pravom napisao, a čak je i @Naja krenula s pitanjem u dobrom smjeru.

I iako sam mu na ignore listi, sad sam skužio da je posivio...onda neću dalje komentirati...
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 03:18   #15
Quote:
Naja Naja kaže: Pogledaj post
Benny, da li si ti kao dijete bio uredno (pitam se kakvo je to neuredno) cijepljen protiv Hep B?
To bi bilo zanimljivo saznati. Pricekati cemo da se Benny vrati pa da vidimo.
GnuUjnineStrine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 09:11   #16
I hepatitis b i hepatitis c su ozbiljne bolesti. Ako dobijete neku takvu ozbiljnu bolest, itekako ćete se potruditi zapamtiti naziv, simptome, prognozu i sl. Ovo mi je jako sumnjiv dio.

Što se tiče ostalog, hepatitis može biti asimptomatski, a nekako sumnjam da je dotični bio cijepljen, mislim da sada u generaciju koju nije zahvatilo cijepljenje protiv hepB.

Teoretski, moguće je dobiti hep kod zubara, ali ako postoji takva sumnja, svatko savjestan tko ima bilo kakvu zaraznu bolest, bi trebao odmah reagirati i upozoriti druge da se spriječi širenje zaraze, a zubarica bi završila na kontroli i razmatranju prava na rad. Ovdje ne naslućujem da se isto desilo, pa ni zahtjev za odštetom i sl., i sve mi je to jako sumnjivo.

Sumnjivo je i to što čovjek u uvodnom postu piše i poziva se na nalaze, da bi par godina kasnije priznao da je pisalo iz glave, bez provjere nalaza. Takva aljkavost, kao i to da ne može napisati kakav plan terapije je provodio, znači točne doze, prehrana, kontrole kod liječnika, drugi lijekovi ako ih je bilo, zvone mi na alarm.
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 09:16   #17
Jedan prijatelj davno mi je govorio da mu cura ima C i da je jedini način prenošenja krv na krv. On je toj curi čak cuclao krv i opet se nije zarazio. Znači samo ako se krv dodirne sa zaraženom krvi.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 12:36   #18
Koje ti sad perverzije pišeš, nije ni čudo da ovi lurkeri stalno spominju ljes
jednoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 18:35   #19
Quote:
lemonzoo kaže: Pogledaj post
Jedan prijatelj davno mi je govorio da mu cura ima C i da je jedini način prenošenja krv na krv. On je toj curi čak cuclao krv i opet se nije zarazio. Znači samo ako se krv dodirne sa zaraženom krvi.
Bitno da se on nije zarazio.
A je li se cura izliječila?
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 18:43   #20
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Bitno da se on nije zarazio.
A je li se cura izliječila?
Mislim da nije. Kako mi je on tada rekao, to je neizlječivo.
Valjda jest, ne da mi se guglati.
__________________
Filmovi i serije
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.