Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2017., 21:10   #741
Slakica, zena od 51 ciji muz ima ED, ne zadoljava ju vise sexualno? - ne bi me iznenadio da je broj po dajting stranicama velik.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 22:50   #742
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ti stvarno ne kužiš o čemu pišeš. Ženama upravljaju isto hormoni- ali DRUGAČIJI. Znači, ženi se luči hormon kod orgazma koji ju ZALJUBLJUJE i PRODUBLJUJE osjećaje prema partneru.
Kod muškarca - suprotno.
slijedeći tu logiku muški što više jebu i svršavaju,to se više odljubljuju?
sad si me nagovorio...nema sexa s likom,pa nek ostane bar kolko je zaljubljen zaljubljen je
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 22:57   #743
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
slijedeći tu logiku muški što više jebu i svršavaju,to se više odljubljuju?
sad si me nagovorio...nema sexa s likom,pa nek ostane bar kolko je zaljubljen zaljubljen je
Ne. Nego ako nemaju neke osjećaje prema ženi (osim čiste pohote) - neće ih ni steći nakon seksa.

Ako su se emocionalno zagrijali prije seksa sa ženom, emocije će EDIT: vjerovatno ostati i nakon seksa. Tako je otkad je seksa i vijeka.

Ali kažem, ne brkati mušku napaljenost tipa "jebo bi te" s nesebičnim emocijama.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 22:59   #744
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
...koja je bila zajebancija, dok nisi dao svoj osebujan doprinos :drolja:
Tvoj je bio baš neophodan kao i prisutnost na MK. Šta ga čitaš kad te nije briga?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:04   #745
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Ne. Nego ako nemaju neke osjećaje prema ženi (osim čiste pohote) - neće ih ni steći nakon seksa. .
Iz vlastitog iskustva mogu reći kako je ova rečenica potpuno netočna.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:17   #746
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Iz vlastitog iskustva mogu reći kako je ova rečenica potpuno netočna.
Iz tvog vlastitog pisanja si imala iza sebe estetske operacije. Jesi isto tako imala i dovoljno samopouzdanja i bila zadovoljna svojim izgledom pa si sigurna i u ovo što ovdje pišeš?

Znam, bezobrazan sam........ ...čak ti se i ispričavam zbog toga.

Kako znaš da nije prije seksa imao NIKAKVE emocije prema tebi? Kako znaš da nisi zapravo spavala s nekim levatom za kojeg si bila premija, pa je htio biti s tobom jer je 1000% siguran da ne može bolje?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:29   #747
Quote:
HHmischko kaže: Pogledaj post
Iz tvog vlastitog pisanja si imala iza sebe estetske operacije. Jesi isto tako imala i dovoljno samopouzdanja i bila zadovoljna svojim izgledom pa si sigurna i u ovo što ovdje pišeš?

Znam, bezobrazan sam........ ...čak ti se i ispričavam zbog toga.

Kako znaš da nije prije seksa imao NIKAKVE emocije prema tebi? Kako znaš da nisi zapravo spavala s nekim levatom za kojeg si bila premija, pa je htio biti s tobom jer je 1000% siguran da ne može bolje?
Ne znam koliko si star ali ne bitno je sada .
U svim debatama mora postojati neka vrsta bontona u razgovoru sa drugima .
Licno obozavam zafrkanciju ali organski ne podnosim adhominem napade .
Ako nemas validni argumenata da ponistis njenu tezu vredjati ju besplatno je ne dozvoljeno .
Morat ces mi vjerovati na rijec za napisano . Dokazati ti ne mogu . Bio sam u vezi sa najljepsim najzogdnijim bicem po mome misljenju .
Imao sam dojam da sam dobio na lutriji . Kemija je frcala izmdju nas . Vreme je stalo i nista drugo nije postojalo osim nas dvoje .
Dan kada smo odlucili imati seksualni odnos ili snosaj napetos je bila na vrhuncu .
Seks je bio totalni promasaj . Nikakve kompatibilnosti . Djabe emocie djabe nevidjena kemija seks nije valjao .
Ni drugi pokusaj nije bio uspijesniji .
Naravno da me je ostavila .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:37   #748
Malo cu sad otic off, al fakat me zanima koja je motivacija ponekih mudkih forumasa da toliko zelotski zagovaraju musku nezainteresiranost za zenski spol osim ako sex nije u pitanju.
Zanima me sto to tim forumasima predstavlja? Sto time dobijaju? Na koji nacin ih takve izjave na forumu cine sretnima?
I za kraj, zastoimaju isto tako ogromnu potrebu to zensma objasnjavat?
Nelogicno je, zar ne?

Ti i takvi muskarci tvrde da su zene (parafraziram) naive i glupe jer ocekuju ljubav nakon seve. Medjutim, to je cak, prema tim
forumasimsi i bioloski i hormonski i prirodno nemoguce.
Ono, kak? Totalni raspad logike glede motivacijr zakaj recimo ovaj mischko gore pise da ' muskarci' osvoje i odma ostave.
Pa jebote, mischko ostat cete ovako suhog kurca. Koja ce te htjeti?

Ono sto ti i tebi slicni zapravo pisete je da vam je u biti nemoguce zadovoljit zenu.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:42   #749
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Iz vlastitog iskustva mogu reći kako je ova rečenica potpuno netočna.
al kako može bit netočna kad tako piše u nekoj knjizi koju je on pročitao i sad dijeli lekcije svima na MK??
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:42   #750
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Malo cu sad otic off, al fakat me zanima koja je motivacija ponekih mudkih forumasa da toliko zelotski zagovaraju musku nezainteresiranost za zenski spol osim ako sex nije u pitanju.
Zanima me sto to tim forumasima predstavlja? Sto time dobijaju? Na koji nacin ih takve izjave na forumu cine sretnima?
I za kraj, zastoimaju isto tako ogromnu potrebu to zensma objasnjavat?
Nelogicno je, zar ne?

Ti i takvi muskarci tvrde da su zene (parafraziram) naive i glupe jer ocekuju ljubav nakon seve. Medjutim, to je cak, prema tim
forumasimsi i bioloski i hormonski i prirodno nemoguce.
Ono, kak? Totalni raspad logike glede motivacijr zakaj recimo ovaj mischko gore pise da ' muskarci' osvoje i odma ostave.
Pa jebote, mischko ostat cete ovako suhog kurca. Koja ce te htjeti?

Ono sto ti i tebi slicni zapravo pisete je da vam je u biti nemoguce zadovoljit zenu.
Jao ljubav mi se vrnula u standardnom raspoloženju! A koliko točno si ti našla muškaraca na ovoj temi koji promišljaju na taj način koji si navela? Pari da si ih 23 našla kako si složila post!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:46   #751
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
.
Seks je bio totalni promasaj . Nikakve kompatibilnosti . Djabe emocie djabe nevidjena kemija seks nije valjao .
Ni drugi pokusaj nije bio uspijesniji .
Naravno da me je ostavila .
znam nismo na erotici,al jel možeš pobliže u čem bio problem?
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:47   #752
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Jao ljubav mi se vrnula u standardnom raspoloženju! A koliko točno si ti našla muškaraca na ovoj temi koji promišljaju na taj način koji si navela? Pari da si ih 23 našla kako si složila post!
Šta ti je ta ruskinja, bivša žena?
tabanšaban is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:47   #753
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
znam nismo na erotici,al jel možeš pobliže u čem bio problem?
AKo može i ja bi lijepo prosil!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:49   #754
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Šta ti je ta ruskinja, bivša žena?
Molim? Pa jesi lud? Za kaj ti mene smatraš!? Ona mi je forumaški Nemesis! Napiše post kao da su svi muškarci koji komuniciraju na ovom forumu budale i čudi se tome,a jedan je nebuloze pisao na ovoj temi ,a ostali svi ko bebice normalne stavove imaju.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:55   #755
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
znam nismo na erotici,al jel možeš pobliže u čem bio problem?
Pojma nemam . Moguce da sam bio pregladan ili ne zasicen (kako god hoces ).
Ogromna iscekivanja , velika trema .
Seprtljav sam bio . Nisam uopce bio svjestan u tom trenu da smo frolirali katastrofu .
Nasa idila se nastavila i pao je drugi seks . Jednostavno morao sam se suociti sa cinjenicom da si seksualno ne pasemo .
Nas dvoje smo se fenomenalno slagali . Smijali uzivali jedno u drugom ,ali u krevetu katastrofa .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 23:58   #756
Quote:
tabanšaban kaže: Pogledaj post
Šta ti je ta ruskinja, bivša žena?
Ja odavno sumnjam da je fatalno zaljubljen u mene, al ko za vraga crnoga, nemre si to priznat.
Boji se odbijanja, to je problem.
Attacment issue, garant
Prerano ostao bez mamine sise, milo malo neudojeno
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:01   #757
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ja odavno sumnjam da je fatalno zaljubljen u mene, al ko za vraga crnoga, nemre si to priznat.
Boji se odbijanja, to je problem.
Attacment issue, garant
Prerano ostao bez mamine sise, milo malo neudojeno
Jesam! Priznajem!Volim te! Kada se rastaneš trčal bum za tobom ko dečarac od 15-tak godina! Pusa!
A sad probaj navest koliko je to muških forumaša na ovoj temi imalo onakve stavove o kojima tako strastveno pišeš da ih ne razumiješ1? 2? Lepo bi te prosil nakon moje dobrodošlice.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:08   #758
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Ne znam koliko si star ali ne bitno je sada .
U svim debatama mora postojati neka vrsta bontona u razgovoru sa drugima .
Licno obozavam zafrkanciju ali organski ne podnosim adhominem napade .
Ako nemas validni argumenata da ponistis njenu tezu vredjati ju besplatno je ne dozvoljeno .
Morat ces mi vjerovati na rijec za napisano . Dokazati ti ne mogu . Bio sam u vezi sa najljepsim najzogdnijim bicem po mome misljenju .
Imao sam dojam da sam dobio na lutriji . Kemija je frcala izmdju nas . Vreme je stalo i nista drugo nije postojalo osim nas dvoje .
Dan kada smo odlucili imati seksualni odnos ili snosaj napetos je bila na vrhuncu .
Seks je bio totalni promasaj . Nikakve kompatibilnosti . Djabe emocie djabe nevidjena kemija seks nije valjao .
Ni drugi pokusaj nije bio uspijesniji .
Naravno da me je ostavila .
I uopće mi nije jasno šta negiraš time? Pa naravno da te ostavila! Šta je tu čudno? A koga sam ja direktno vrijeđao?

Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Malo cu sad otic off, al fakat me zanima koja je motivacija ponekih mudkih forumasa da toliko zelotski zagovaraju musku nezainteresiranost za zenski spol osim ako sex nije u pitanju.
Gdje je to pisalo? Zaljubljujemo se mi i te kako!
Quote:
Zanima me sto to tim forumasima predstavlja? Sto time dobijaju? Na koji nacin ih takve izjave na forumu cine sretnima?
I za kraj, zastoimaju isto tako ogromnu potrebu to zensma objasnjavat?
Nelogicno je, zar ne?
Kako je nelogično? Ja osobno strašno poštujem žene i nagledao sam se ostavljenih i uplakanih prijateljica, a nije mi ni rođena sestra nešto presretna po pitanju muškaraca. Samo ih želim upozoriti da ne shvaćaju olako seks, nego da bi im bilo pametnije AKO ŽELE NEKU DUBLJU VEZU, A NE SAMO SEX, da pričekaju s istim dok se ne uvjere da je muško iskreno emocionalno povezano.

Ništa više.


Quote:
Ti i takvi muskarci tvrde da su zene (parafraziram) naive i glupe jer ocekuju ljubav nakon seve.
Opet - nigdje nije pisalo, to su tvoji zaključci. Neke ne očekuju. Da i?
Quote:
Medjutim, to je cak, prema tim
forumasimsi i bioloski i hormonski i prirodno nemoguce.
Problem je što ti zapravo, kao ni ostale koje se tu bune protiv prirode, nisu pročitale konkretno šta pišem, već su ODMAH na prvo što im se nije uklapalo u njihove stavove - stekle zaključke i dalje nisu čitale.


Quote:
Ono, kak? Totalni raspad logike glede motivacijr zakaj recimo ovaj mischko gore pise da ' muskarci' osvoje i odma ostave.
Isto nigdje to nisam napisao. U igri zavođenja muškarac se lako i sam emocionalno veže. Ako pre lako dođe do seksa, neće to cijeniti, osim ako ženu ne smatra "višom ligom od sebe".
Quote:

Pa jebote, mischko ostat cete ovako suhog kurca. Koja ce te htjeti?
Nemoj se sekirati, sasvim sam zadovoljan svojom seks proslošću i svojom suprugom.

Quote:
Ono sto ti i tebi slicni zapravo pisete je da vam je u biti nemoguce zadovoljit zenu.
Opet, nigdje nisam napisao. Da si čitala šta sam pisao na ovoj temi znala bi. A sad da se po ne znam koji put ponavljam, ne bih.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:10   #759
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Pojma nemam . Moguce da sam bio pregladan ili ne zasicen (kako god hoces ).
Ogromna iscekivanja , velika trema .
Seprtljav sam bio . Nisam uopce bio svjestan u tom trenu da smo frolirali katastrofu .
Nasa idila se nastavila i pao je drugi seks . Jednostavno morao sam se suociti sa cinjenicom da si seksualno ne pasemo .
Nas dvoje smo se fenomenalno slagali . Smijali uzivali jedno u drugom ,ali u krevetu katastrofa .
Ja kad imam tremu, a uvijek sam ju imao s novom - ni ne mogu svršiti prvih nekoliko puta, iz straha da neću zadovoljiti. Tako da doslovno mogu sat vremena ako treba. Pa samo čekam da je uspijem JAKO, JAKO napaliti i dalje pratim kako njoj paše.....
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 00:11   #760
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Pojma nemam . Moguce da sam bio pregladan ili ne zasicen (kako god hoces ).
Ogromna iscekivanja , velika trema .
Seprtljav sam bio . Nisam uopce bio svjestan u tom trenu da smo frolirali katastrofu .
Nasa idila se nastavila i pao je drugi seks . Jednostavno morao sam se suociti sa cinjenicom da si seksualno ne pasemo .
Nas dvoje smo se fenomenalno slagali . Smijali uzivali jedno u drugom ,ali u krevetu katastrofa .
Baš me zanima što smatraš katastrofalnim seksom? Niste se mogli opustiti zbog prevelikih očekivanja, pa je ispalo prosječno ? Ili nešto još gore? Izostanak erekcije?
Lilly blue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.