Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 12:34   #8541
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
Wedding, a grupni treninzi su bazirani na cardiju,i to većina, ak i ima utega, maximalan je 5kg i takvi treninzi nisu rađeni za izgradnju mišićne mase. no i dalje se njima ne može izgraditi takva tijela.

Svaka čast njihovim tijelima i žužki i shaun, ali sori buraz, ne moš od tog hopsanja sa bucicama od 3kg izgradit takvo tijelo.
ali nisu svi grupni treninzi isti - problem je sto je uvrijezeno misljenje danas da je grupni trening samo ono sto se hopsa, skakuce i stalo.

Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ti ne mozes. Neki mogu. Osim toga, trivijaliziras i hejtas bez veze. Z ne skakuce s utezima od 3 kg. Ima zbilja sirok raspon treninga.
Medo ali nemres ni tvrditi da su svi ti DVD razvikani treneri postigli to sto jesu samo sa onime sto promoviraju

Isto kao i neki treneri kod nas, znam ih nekoliko koji godinaam vode TRX treninge, izgledaju super, svi im se dive i oni su im poticaj ali 99% klijenata nema pojma da je njima taj TRX samo posao i uz to treniraju itekako i sa postenim tezinama.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:42   #8542
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ali nisu svi grupni treninzi isti - problem je sto je uvrijezeno misljenje danas da je grupni trening samo ono sto se hopsa, skakuce i stalo.



Medo ali nemres ni tvrditi da su svi ti DVD razvikani treneri postigli to sto jesu samo sa onime sto promoviraju

Isto kao i neki treneri kod nas, znam ih nekoliko koji godinaam vode TRX treninge, izgledaju super, svi im se dive i oni su im poticaj ali 99% klijenata nema pojma da je njima taj TRX samo posao i uz to treniraju itekako i sa postenim tezinama.
Ma boze sacuvaj. Pogotovo muskarci. Ako su nabildani, zna se da uzimaju kemiju i bok. Ali ne pricam o trenerima, samo o Z tipu treninga. Za ostale u kojima se ovdje pise ni ne znam, nisam ih popratio, ne zanimaju me.

Iako realno, TRX ce ojacati takav core kakav ni jedan trening s utezima nece. Sve ima svoje, ja sam za raznolikost.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:44   #8543
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ayin, pricam o svojim frendicama, a ne o nekim tamo.
U tom slucaju mosh poslat linkove
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 12:45   #8544
Ja kad krecem trenirati uzimam 5-6kg za npr. shoulder press u startu u svaku ruku, jer mi je sve manje od toga slabo.
Naprimjer.
Svaki put je tako, i to se nije mijenjalo svih ovih godina.

Isto tako vjerujem da netko s bucom od 2kg postize jednake efekte. Netko pak s 8-10kg kad krene (sto bi mene ozlijedilo i prije nego kaj bi pocela)... mislim zasto ne?

Meni je npr strmi uspon na Klek intenzivni kardio s HR preko 160, dok je mojoj 20kg laksoj frendici taj isti lagan. S druge strane meni je kajak/kanu pizdarija, njoj je toliko tesko da drugi dan nemoze nis od bolova.

Ponovno - nismo isti.
Cak ni glede fleksibilnosti, ja se istegnem vise manje kako hocu i ako godinu dana ne radim nista po tom pitanju, netko drugi mora graditi fleksibilnost... etc.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:11   #8545
ZLI medo, ja ne hejtam, uopće,ti si zlo i hejtaš hahah

nemam ništa protiv žužike i svih ostalih, kak ne shvaćaš, i ti i ostali,
moja jedina konstatacija je da takva tijela nisu izgrađena na tim treninzima.
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:18   #8546
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ova zenska sa ovih linkova sigurno ne izgleda ovako od ovih treninga koje propagira na svom blogu - nisam pogledala sve filmice ali ovih 10-ak koje jesam njoj je max opterecenje ova vreca od 18 kg sto je smijesno ...prehrana igra veliku ulogu (to nisam proucavala) ali definitivno mi je ovo smijesno sa njezinim treninzima jer zena ima lijepu misicnu masu a radi vise manje cardio sa bedastim opterecenjem
Otkako je poceo semestar u januaru nisam radila sa nicim tezim od 20 kg. Mislim da imam solidnu misicnu masu, vidi se da ima misica i slikano mobitelom u oblacnom danu i poslije tri sata na stazi i mogu raditi sa solidnim tezinama kada mi se hoce i kad imam vremena za takav trening.

Takodje bih ti preporucila da probas taj trening sa smijesnim opterecenjem. Mislim da bi se iznenadila.

Ovo sto kaze Tinch da smo svi drugaciji je bitna stavka. Radila sam Insanity sa jos dodatnim upper body treninzima, i opet sam izgubila na upper body masi a i izgubila sam na fleksibilnosti bez obzira na dodatnu jogu. Nekom ko krene sa zanemarivom upper bpody snagom Insanity moze biti poboljsanje. I jos mogu reci da su mi neki treninzi od Z bili tezi od Insanity i jos jednom najveca joj je prednost raznovrsnost treninga. S tim sto mi ni Z nije dosta za Upper, tu si slozim nesto svoje ili dodam jos zgibova na njene treninge da doguram do 50 reps po treningu.

I da, TRX je zakon za core. I bilo kakve vjezbe gdje se dodaje nestabilnost. Npr. sklekovi na cetiri medicinke ili jos gore obje ruke na jednoj medicinki a noge na pilates lopti. Ali zanimljivo mi je pokusavati nesto novo.
alek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:29   #8547
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
ZLI medo, ja ne hejtam, uopće,ti si zlo i hejtaš hahah
Peti be.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:49   #8548
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Otkako je poceo semestar u januaru nisam radila sa nicim tezim od 20 kg. Mislim da imam solidnu misicnu masu, vidi se da ima misica i slikano mobitelom u oblacnom danu i poslije tri sata na stazi i mogu raditi sa solidnim tezinama kada mi se hoce i kad imam vremena za takav trening.

Takodje bih ti preporucila da probas taj trening sa smijesnim opterecenjem. Mislim da bi se iznenadila.

Ovo sto kaze Tinch da smo svi drugaciji je bitna stavka. Radila sam Insanity sa jos dodatnim upper body treninzima, i opet sam izgubila na upper body masi a i izgubila sam na fleksibilnosti bez obzira na dodatnu jogu. Nekom ko krene sa zanemarivom upper bpody snagom Insanity moze biti poboljsanje. I jos mogu reci da su mi neki treninzi od Z bili tezi od Insanity i jos jednom najveca joj je prednost raznovrsnost treninga. S tim sto mi ni Z nije dosta za Upper, tu si slozim nesto svoje ili dodam jos zgibova na njene treninge da doguram do 50 reps po treningu.

I da, TRX je zakon za core. I bilo kakve vjezbe gdje se dodaje nestabilnost. Npr. sklekovi na cetiri medicinke ili jos gore obje ruke na jednoj medicinki a noge na pilates lopti. Ali zanimljivo mi je pokusavati nesto novo.
20kg je solidno opterecenje ali opet nedovoljno za nekoga tko zeli nabiti guzicu ili bilo kaj ostalo, po ovoj slici se vidi da vjezbas tj vide se ramena i dio leđa, - a i ti sama valjda vidis da ni priblizno ne izgledas kao ti DVD treneri koji promoviraju bucice od 2-4 kg jer oni no hard feeling izgledaju brutalno i besprijekorno - znaci tvojih 20 kg opterecenja i njive smijesne kilaze, a opet ni ne izgledas kao ona zenska sa linkova koja navodno radi samo sa onom vrecom koja ima 35-40 lbs ili ti 15-18 kg jer ona ima itekako zavidnu misicnu masu.

Naravno da ce bilo koji treninzi od tzv DVD trenera poboljsati poboljsanje, to se nemoze poreci, ali da su im ta tjelesa od toga sto promoviraju to nije istina.

TRx je također super, i sama ga radim ponekad i tu se slazemo - ali trx treneri ne izgledaju tako kako izgledaju samo od tih treniga.
- ovi sklekovi koje spominjes to je nesto drugo, tu su i balans i snaga cora jako bitni sto i sama znas i ne ovise o misicnoj masi.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:49   #8549
Mene samo malo nazivcira kad se ljudi krenu klati oko tako zapravo individualnih stvari.

To kaj zadnjih par godina outdooram s osobama fakat razlicite spreme, osnove i genetike naucilo me vise nego ikada o svim tim razlikama, koje su pogotovo znacajne u pogledu nekakvog razvoja kondicije i pogotovo misicne mase.

Jedino sto se valjda moze primijeniti jednako na sve je kcal.deficit=mrsavljenje, no opet individualni su putevi kako najjednostavnije doci do tog deficita (psihicki najvise).

Sto se tice svega ostalog (velikim dijelom i udjela masti i misica), ostajem pri tome da je fakat individualno i apsolutno relativno. U konacnici stvar je i ukusa i kako se osoba osjeca. Okej je i ako nemas potrebu izgledati ko netko s YT. Zasto bi? Vrijedi i za prehranu i sve, dokle god je zdravo, tko sto ikome moze nametati?
Primjer, frend je vec dugo u treningu, vegetarijanac je zadnjih godina. Nije ni blijed ni mrsav vec bas krupan, nesto manje otkako je na biljnoj, ali krupan.
Tko njega moze natjerati da jede meso, i zasto bi ga uopce itko tjerao, npr?

Prosirenje vidika i tolerancija nikome od nas ne skodi.

alek, bas ok izgledas, sasvim primjereno rekreativcu koji osim sporta ima i zivot
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 13:52   #8550
Alek, svaka čast tebi i tvojim treninzima i napretku i svemu, nemoj me krivo shvatiti,ali ti nisi niti blizu žužki, nit po mišićnoj masi niti po bodyfatu. nebo i zemlja.
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:00   #8551
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
Alek, svaka čast tebi i tvojim treninzima i napretku i svemu, nemoj me krivo shvatiti,ali ti nisi niti blizu žužki, nit po mišićnoj masi niti po bodyfatu. nebo i zemlja.
Nisam ni tvrdila da jesam po bodyfatu niti mi je to cilj. Puno mi je bitnije kakav trening mogu odraditi nego izgled, a misicne mase sa vljda vidi da imam, slika je stavljena cisto zbog tvrdnje da se ne moze imati misicne mase bez dizanja vecih tezina.
alek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:01   #8552
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Iako realno, TRX ce ojacati takav core kakav ni jedan trening s utezima nece. Sve ima svoje, ja sam za raznolikost.
Necu filozofirati previse samo

What...the...fuck
zecinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:02   #8553
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Nisam ni tvrdila da jesam po bodyfatu niti mi je to cilj. Puno mi je bitnije kakav trening mogu odraditi nego izgled, a misicne mase sa vljda vidi da imam, slika je stavljena cisto zbog tvrdnje da se ne moze imati misicne mase bez dizanja vecih tezina.
čuj samo si rekla da si trenkala pun kufer te programe njene...

alek, kad odradiš defku, onda ćemo vidit pravo stanje mišića


Ček, tko je ono rekao: ima tebe maco Hahahha jel Melodic?
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:04   #8554
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
alek, kad odradiš defku, onda ćemo vidit pravo stanje mišića
Mislim da grijesis.
Kako se iz vanjske mase/izgleda misica moze iscitati njihova funkcija? (ako se ne varam, ta dva cilja cesto ne idu ruku pod ruku, funkcionalci od starta manje polazu na to kako izgleda, a vise na to koliko mogu)

Kako znas da te alek ne bi pobijedila u nekakvom, ne znam, penjanju na stijenu, ili odradila vise sklekova? Ili cega vec?

Ne izgledati super definirano i nabildano je sasvim legitimno i okej. Dapace, ako se mene pita.
Naravno, ako je nekome to cilj - nista ne velim. Opet ok.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:06   #8555
Quote:
zecinjo kaže: Pogledaj post
Necu filozofirati previse samo

What...the...fuck
Jesi probao? Mozes li napraviti vjezbe s naglaskom na coreu? Human flag, front lever, planche? Ako ne mozes, a ne mozes, a vjerujem da povuces 150 kg, onda sam ti sve objasnio. Postoje vjezbe koje su teze od DL-a i za njih je potreban jeeeeben core. Za DL nije. Ni za cucanj.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:07   #8556
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Jesi probao? Mozes li napraviti vjezbe s naglaskom na coreu? Human flag, front lever, planche? Ako ne mozes, a ne mozes, a vjerujem da povuces 150 kg, onda sam ti sve objasnio. Postoje vjezbe koje su teze od DL-a i za njih je potreban jeeeeben core. Za DL nije. Ni za cucanj.
Da, ali ponekad ako ih radis bez corea zavrsis kod dr.Bucana, kao ja
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:13   #8557
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Mislim da grijesis.
Kako se iz vanjske mase/izgleda misica moze iscitati njihova funkcija? (ako se ne varam, ta dva cilja cesto ne idu ruku pod ruku, funkcionalci od starta manje polazu na to kako izgleda, a vise na to koliko mogu)

Kako znas da te alek ne bi pobijedila u nekakvom, ne znam, penjanju na stijenu, ili odradila vise sklekova? Ili cega vec?

Ne izgledati super definirano i nabildano je sasvim legitimno i okej. Dapace, ako se mene pita.
Naravno, ako je nekome to cilj - nista ne velim. Opet ok.
kad govorimo o mišićnoj masi govorimo o masi, a ne o penjanju na stijenu, kolko može odradit sklekova isl.

ona cijelo vrijeme tvrdi da radi po žužkinim treninzima, da se njima može napravit forma ko Žužkina, ja samo tvrdim da se ne može.
isto tak to što nje ima više nego samih mišića, to je tak, tu ima bodyfata kolko hoćeš.
svatko ima svoje prioritete,želje i ciljeve.
ja samo tvrdim da forma žužke se ne može napraviti njenim treninzima.
dođite kojem god treneru hoćete, recite hoću takvu formu i ziher vam neće reci radite samo njene treninge i to je to.
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:13   #8558
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Da, ali ponekad ako ih radis bez corea zavrsis kod dr.Bucana, kao ja
A sta si se stvarno sjebala na DL? Ili je to bilo nesto sto si nosila godinama? Mislim, da ti vidis kako ljudi sve rade i DL i cucanj, g o d i n a m a.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:14   #8559
Quote:
alek kaže: Pogledaj post
Nisam ni tvrdila da jesam po bodyfatu niti mi je to cilj. Puno mi je bitnije kakav trening mogu odraditi nego izgled, a misicne mase sa vljda vidi da imam, slika je stavljena cisto zbog tvrdnje da se ne moze imati misicne mase bez dizanja vecih tezina.
mislim da si malo pobrkala tj krivo shvatila - tu se referiramo na one smijesne tezine i na izgled doticnih trenera koji prodaju maglu sa kucnim treninzima tvrdeci da ce njihovi klijenti izgledati besprijekorno kao one/i sa onim bedasim bucicama. Tu mi je najsmijesnija ona Jilian Michaels - zena je brutala ali nemres me farbat da ti je to zato kaj u svaku ruku uzmes 2 kg i mases sa njima, i da je onakvu guzicu izgradila (nije napumpana ali izgleda super - barem meni) sa cucnjevima, iskoracima u stranu itd. dok u svakoj ruci drzi 2 kg.

Najsmijesnije je to da su ti doticne treneri ustavi samo motivatori i prodavatelji magle, jer, ruku na srce, kada bi oni u svojim prezentacijam koristili npr. sipku od 20 kg bili bi svijesni da bi izgubili valjda 70% svoje klijentele sto zbog njihove nemogucnosti bilo kupovinom bilo skladistenjem te sipke. Ili bi se i ekipa prepala tih 20 kg + onaj moment kod zena:"ja cu se napumpat" sa tom kilazom

A mislim da ni ti nebi izgledala ovak da vjezbas samo sa 2 kg, slazes li se?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:14   #8560
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
kad govorimo o mišićnoj masi govorimo o masi, a ne o penjanju na stijenu, kolko može odradit sklekova isl.

ona cijelo vrijeme tvrdi da radi po žužkinim treninzima, da se njima može napravit forma ko Žužkina, ja samo tvrdim da se ne može.
isto tak to što nje ima više nego samih mišića, to je tak, tu ima bodyfata kolko hoćeš.
svatko ima svoje prioritete,želje i ciljeve.
ja samo tvrdim da forma žužke se ne može napraviti njenim treninzima.
dođite kojem god treneru hoćete, recite hoću takvu formu i ziher vam neće reci radite samo njene treninge i to je to.
Sto mislis kakve ova treninge radi?

https://www.instagram.com/majakuhta/
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.