Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 22:50   #1161
Kako je ovo napoli izgubio samo s jedan razlike zna samo svevišnji
Havoc123 is offline  
Old 17.10.2017., 22:50   #1162
Quote:
Gill01 kaže: Pogledaj post
Samo se tješite, u KO fazi prolazite kao Sevilla.
Natrpat će nas očev bunker
Laporta is offline  
Old 17.10.2017., 22:51   #1163
Real nije svladao engleski Espanyol, vrijeme je za alarm u Madridu

I da, sram me priznati da sam početkom sezone sumnjao u trenerskog genija Pepa Guardiolu. Preporodio je City
Sudden Sid is online now  
Old 17.10.2017., 22:52   #1164
Drugo poluvrijeme daleko bolje, prije svega agresivnije u sredini pa se lako moglo doć i do izjednačenja ali ima je i City par dobrih kontri di je Reina spašava.

Ne moš odigrat jedno poluvrijeme u LP i očekivat bodove, ovako zaslužen poraz. Dobija je i Shakhtar šta je dodatno sranje, moš ga jebat sad.
bilidres is offline  
Old 17.10.2017., 22:58   #1165
Quote:
Laporta kaže: Pogledaj post
Primera već sutra uzvraća udarac

Grupna faza je naš teren.
KO fazu ostavljamo AM i RM.
I sucima u crnom da po potrebi utječu na rezultat i pobjednika CL.

Da Vidal nije isključen u onoj apsurdnoj predstavi protiv Madrida, Bayern bi osvojio naslov i Carlo bi ostao trener.

Svaki čovjek ima svoju cijenu.
Gill01 is offline  
Old 17.10.2017., 23:04   #1166
inače, Bešiktaš razara ove sezone

jest da su drugi gol zabili nakon ofsajda, ali kod 0-0 in je poništilo čisti gol (ŠBBKBB ae)
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 17.10.2017., 23:36   #1167
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Kad bacis oko na tablice u 5 od 8 grupa prvi klubovi iz prema.
#Dobrojesve
Hejteri na aparatima, hipsetrska dominacja.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 17.10.2017., 23:53   #1168
Smijesna ekipa City i jos smijesnija Napoli . Ovaj City igra toliko providno i ona kruzenja s loptom po strani pa zatim povratne ili skroz nazad je za svako bljuvanje.

Svaka ekipa top tipa Bayerna ili Madrida koja zna odigrati kontraski izabacuje tu arapsku izdrkotinu bez problema. Napoli meni nije jasno kako su oni vodeca ekipa Seria A .Nijednu smisljenu akciju nisu napravili citavu utakmicu fakticki a treba im pobjeda kao voda , oni odigraju onako indolentno i jalovo
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Old 17.10.2017., 23:53   #1169
Spartak, kakav rezultat! Očekivao sam pobjedu protiv ovih govnovalja, kako sam i odigrao na prognozi, ali ni u snu nisam očekivao da će me, kad upalim rezultate, dočekati ovakav rezultat.
mitch is offline  
Old 18.10.2017., 00:05   #1170
Sevilla

Ovaj sistem rotacije Berizza kao i kod Chola ima potpuno suprotan efekt, meni se to licno nikada nije ni sviđalo jer, nitko ne zna sto se danas igra s nekim i sutra s drugima, nadam se da ce ovaj pad pomoci ovom covjeku da shvati da moras igrati s 14 ili 15 igraca a ostali po potrebi . S druge strane ,ne mozes ti kao trener jebati citav klub koji je ljetos ulozio ogromna sredstva da bi mu ti najskuplje ime ostavio na klupi. Tip taman zabio i vezao dva gola i umjesto u ovako vaznoj utakmici da ti igra on ga redovno drzi na klupi u CL. Najbolji po meni igrac odnosno u najboljoj formi Correa nije ni ulazio u igru koliko vidim. Ispadanje bi bilo tragedija i finacijski i sportki gledano .
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Old 18.10.2017., 00:11   #1171
Tottanhem bi zabio minimalno tri komada da mu je u napadu igrao Gameiro
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Old 18.10.2017., 00:34   #1172
Quote:
Madrono kaže: Pogledaj post
Tottanhem bi zabio minimalno tri komada da mu je u napadu igrao Gameiro
Nemaju oni oara za takve velicine.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 18.10.2017., 01:10   #1173
Iskreno nisam ocekivao da ce Spursi imati šansu za proci, svaka im cast na igri u LP ove sezone, ocito je i Pochettino nesto naucio.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 18.10.2017., 02:33   #1174
Englezi ove sezone druga dimenzija, kaj je je.
lik_vž is offline  
Old 18.10.2017., 07:38   #1175
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Pozdrav iz Ljudskog vrta

A danas lijepo javi da su te ljubazni slovenski policajci unatoč Liverpoolovim navijačkim rekvizitima bez problema pustili natrag preko granice, te da si se vratio živ i zdrav
feanor16 is offline  
Old 18.10.2017., 07:52   #1176
dosta je ovo sve loše izgledalo jučer za real,benzema nevidljiv, opet me nervira što nemamo soluciju za rotacije za napad-pa kao zamjena za benzemu ulazi vaskez- kako je zidane s njim mislio postići gol za pobjedu?

asensio očekivano neučinkovit, sada kada su ga skužili sa tim njegovim šutevima iz daljine, marcelo užasan-on, isco i kroos su imali jedno dvadeset loših nabacivanja. ašraf solidan za dečka od 18 godina, sigurno bolje forsirati njega nego prodanog danila. odlični modrić i navas, ronaldo se trudio i ajde zabio iz penala i to je to. sveukupno nije baš nešto

prvi puta sam duže gledao kanea, dobar je igrač ali majke ti kakvim sve likovima nabijaju cijene od 200 milja eura. šta onda saul vrijedi 150, carvajal 120, kovačić 140?
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 18.10.2017., 08:00   #1177
Quote:
feanor16 kaže: Pogledaj post

A danas lijepo javi da su te ljubazni slovenski policajci unatoč Liverpoolovim navijačkim rekvizitima bez problema pustili natrag preko granice, te da si se vratio živ i zdrav
Sve super proslo, kao i rezultat

Bio dosta velik broj hrvatskih Liverpoolovih navijaca medu Mariborskim. Stavim koju slikicu poslije.
MagicRat is offline  
Old 18.10.2017., 08:35   #1178
Spartak uvaljao petardu Sevilli RPL > La Liga

City izgleda odlicno, mogli bi daleko u LP.
MagicRat is offline  
Old 18.10.2017., 09:22   #1179
Ne znam zašto Napoli ima ovako blijede partije u europi

Maribor je GNK razina sramote, baš mi je drago da ovaj platinijev sistem ide u ropotarnicu proslosti.

Englezići digli glavu nakon par pobjeda, joj baš su simpatični
Mister Yellow is offline  
Old 18.10.2017., 09:29   #1180
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Maribor je GNK razina sramote, baš mi je drago da ovaj platinijev sistem ide u ropotarnicu proslosti.
Ne ide.

Kad je neko ovako razguzio neku španjolsku momčad u grupnoj fazi

Liverpool nabio gol razliku za ne-daj-bože situaciju, Bešiktaš u grupi "jednakih" na perfect scoreu, Šahtar je s ovom pobjedom u Nizozemskoj ostao u borbi za drugo mjesto, očekivao sam tu lagan prolaz Napolija i Citija, misleći da će si Feyenoord i Šahtar kidati bodove međusobno, no po svemu sudeći, Šahtar bi mogao tu upisati šesticu, a ako Citi mazne Napolija i u uzvratu, onda im treba samo bod u zadnja dva kola.
Luyindula is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.