Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2006., 15:32   #41
fak zas tolki oftopik radite?
znaci
jedino sta ne shvacam je ovo:
ko prvo lik je iz neke švedske il njemacke.pogledajte kvalitetu slike iz buducnosti.pa bolje je od tv kameri!a on to na mobu ima!
ok sada jos nes
znaci crvotocina mu je tam negdje u tunelu koji mu je u umivaoniku.ja mislim da je fakin velika slucajnost da je bas pogodio crvotocinu jer ja mislim da je to tam negdje na nekom polju di nismo bili.mozda mu cak i vjerujem...neznam.ako su radili nos usta konstrukcija lica i te šitove...neznam to rusi cinjenicu da je varalica,kao i ovo:
znaci nema li covijek boljek posla neg da vara cijeli svijet i ovaj nas forum?treba posla za to.
cropir is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 21:19   #42
Quote:
cropir kaže:
fak zas tolki oftopik radite?
znaci
jedino sta ne shvacam je ovo:
ko prvo lik je iz neke švedske il njemacke.pogledajte kvalitetu slike iz buducnosti.pa bolje je od tv kameri!a on to na mobu ima!
ok sada jos nes
znaci crvotocina mu je tam negdje u tunelu koji mu je u umivaoniku.ja mislim da je fakin velika slucajnost da je bas pogodio crvotocinu jer ja mislim da je to tam negdje na nekom polju di nismo bili.mozda mu cak i vjerujem...neznam.ako su radili nos usta konstrukcija lica i te šitove...neznam to rusi cinjenicu da je varalica,kao i ovo:
znaci nema li covijek boljek posla neg da vara cijeli svijet i ovaj nas forum?treba posla za to.
zato se i zove hoax. ljudi to rade. I uživaju u tome.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 15:25   #43
ko na primjer čudovište iz loh nesa za koje je tip priznao da je izmišljeno.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 18:11   #44
I ako ga je moguće napravit onda bi George W . Bush doletio brzinom svjetlosti i sakrio to ili bilo koja tajna služba. Pa daj zamislite kolko bi ljudi zlouporabilo to sranje. A i ja mislim da laže jer takvih ko on ima 100000000000.Ali s druge strane mi nije jasno ako laže kak nisu našli negdje onog drugog lika.
__________________
Our greatest glory is not in never falling, but in rising every time we fall.
Confucius
Incorporated is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 18:37   #45
Lako je moguće da mu je to tata il istariji brat, a tetovaža može biti nacrtana ili privremena
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2006., 20:17   #46
Quote:
Ignoramus kaže:
Joj,super što si to spomenuo.Da,čuo sam za njega i to je manje više sve,ali bi htio saznati puno više jer je čovjek imao puno sljedbenika,a govori se da je znao za 9/11 katastrofu i ptičju gripu jer su se te stvari u njegovoj budućnosti dogodile(pošto se on naravno vratio u prošlost),čini mi se da je tvrdio da su se u budućnosti roboti pobunili pa se on vratio da uzme neki printer koji navodno ima neku vrstu inteligencije,ja na žalost u to vrijeme nisam imao komp, svakom slučaju daj mi pliz stavi nekoliko linkova koji opširno opisuju njegovo djelovanje na netu
Ne printer, nego IBM 5100
__________________
Infinity is space between two finite understandings
saifu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.