Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2017., 21:48   #561
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Srecom navikli su Vinkovcani, nije da je na prosloj utakmici istih rivala u Vinkovcima bilo ista drukcije

Salu na stranu, steta i zbog jednih i drugih. Cibalie koja je vjerojatno zbog kardinalne sudacke greske ostala bez na igralistu apsolutno zasluzenig boda. A i zbog cestitih navijaca Hajduka kojima ne trebaju, i koji se groze pobjeda na ovakav nacin.

Jbg, shit heppens.....

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Gol je čisto zaleđe. Ali vaša "pravda" je loša poput vašeg humora.
Ukralo bod? Postavljati hipotetske situacije da bi završilo 1:1 jer je gol iz zaleđa pao kod vodstva cibalije? Ili? Trebamo li postaviti crni stijeg na oltar domovine ili što? Objektivnost na nivou index.rsk.
Treba ukinuti ovu kaljužu. Sinonim za lošu ishranu vlastitih kompleksa. Vi s Nojevice imate jedini ushit što ćemo mi klečati iza vas još "hiljadu" godina.
Moja želja je da propadnete isto kao i vaš profesor Uvoda u etiku iz ZOO.jdoo.
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Old 30.07.2017., 21:51   #562
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Srecom navikli su Vinkovcani, nije da je na prosloj utakmici istih rivala u Vinkovcima bilo ista drukcije

Salu na stranu, steta i zbog jednih i drugih. Cibalie koja je vjerojatno zbog kardinalne sudacke greske ostala bez na igralistu apsolutno zasluzenig boda. A i zbog cestitih navijaca Hajduka kojima ne trebaju, i koji se groze pobjeda na ovakav nacin.

Jbg, shit heppens.....

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Nornalni navijaci hajduka se groze pobjede zbog katastrofalne igre i zadrzavanje vrime protuv jedne cibalie di san puka totalno. Sudenje opet na steru hsjduks al posto je to vise normslno svi i postali svi nsviknuti vise se to i ne spominje.

Inace vec kad ovaj ispod tebe spominje hamza zu zasto ne spominje culjka , karamarka zgrablica i ostale mesare koji su dns igrali ka da in je zadnja a protiv dinama skinuli gsce i gacice. Druga liga!!!!

Poslano sa mog GT-I8200N koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Old 30.07.2017., 21:55   #563
Kad se uzme u obzir da Osijeku od prvih 11 protiv PSV-a igraju samo Bočkaj (na beku) i Malenica rezultat je solidan, ali uvijek može i bolje.
sr-bistabil is offline  
Old 30.07.2017., 21:58   #564
Lijeva strana Hajduka je isto druga liga. Nevjerovatno loš lijevi bek i krilo. Mislim da se zove Šehić. Momak je posvađan s lopotom dok je lijevi bek rupa rijetka čak i za naše prvenstvo.

Bočkaj igra doktorski na poziciji lijevog beka a to nikad nije odigrao. Isfrustrirao je Fernandeza.

Moro lijep gol, momak ima fin udarac.

Dobro suđenje glavnih sudaca na obije utakmice.
powe is offline  
Old 30.07.2017., 21:59   #565
Mogao bi zamalerisat, ali suđenje jako dobro u Osijeku prvo poluvrijeme.

Sent from mobile
Maverick25 is offline  
Old 30.07.2017., 22:02   #566
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Mogao bi zamalerisat, ali suđenje jako dobro u Osijeku prvo poluvrijeme.

Sent from mobile
Nemoj ga puno hvalit , ima taj potencijala. A triba je i dat Lecjaksu žuti za ono povlačenje sa leđa.
Cinque is offline  
Old 30.07.2017., 22:07   #567
Quote:
Bastrado kaže: Pogledaj post
Gol je čisto zaleđe. Ali vaša "pravda" je loša poput vašeg humora.
Ukralo bod? Postavljati hipotetske situacije da bi završilo 1:1 jer je gol iz zaleđa pao kod vodstva cibalije? Ili? Trebamo li postaviti crni stijeg na oltar domovine ili što? Objektivnost na nivou index.rsk.
Treba ukinuti ovu kaljužu. Sinonim za lošu ishranu vlastitih kompleksa. Vi s Nojevice imate jedini ushit što ćemo mi klečati iza vas još "hiljadu" godina.
Moja želja je da propadnete isto kao i vaš profesor Uvoda u etiku iz ZOO.jdoo.
Dobro sad, to su vec neke hipotetske, privatne zelje i to. Ne ocekujes valjda da ja tebi taksativno sad izlozim sto ja tebi zelim? Uopce, osjecam veliku nervozu u tvom tonu i posebnu oparenost Rijekom, a dosad se nismo konfrotirali, uopce te ne "poznam". Iako ja na ovoj HNL temi pisem kroz prizmu nogometnig zanesenjaka, a ne striktno navijaca Rijeke. I kao takav se referiram na aktualitete u domacem nogometu. Kao danasnjem poklon golu Hajduka od strane sudca utakmice. Ispricas se, kazes da bi radije da nije bilo ovoga, i Bog te veselio. Tako bi ja, a vi kako vam volja....

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is offline  
Old 30.07.2017., 22:09   #568
Quote:
Maverick25 kaže: Pogledaj post
Mogao bi zamalerisat, ali suđenje jako dobro u Osijeku prvo poluvrijeme.

Sent from mobile
Ipak sudi top sudac
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is online now  
Old 30.07.2017., 22:13   #569
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Dobro sad, to su vec neke hipotetske, privatne zelje i to. Ne ocekujes valjda da ja tebi taksativno sad izlozim sto ja tebi zelim? Uopce, osjecam veliku nervozu u tvom tonu i posebnu oparenost Rijekom, a dosad se nismo konfrotirali, uopce te ne "poznam". Iako ja na ovoj HNL temi pisem kroz prizmu nogometnig zanesenjaka, a ne striktno navijaca Rijeke. I kao takav se referiram na aktualitete u domacem nogometu. Kao danasnjem poklon golu Hajduka od strane sudca utakmice. Ispricas se, kazes da bi radije da nije bilo ovoga, i Bog te veselio. Tako bi ja, a vi kako vam volja....

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Moj otrovnice,steta sto nisi ka nogometni zanesenjak komentira dva nesudjena penala u zapresicu proslo kolo.eto,samo to
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is offline  
Old 30.07.2017., 22:19   #570
Talking

Quote:
williamszd kaže: Pogledaj post
Moj otrovnice,steta sto nisi ka nogometni zanesenjak komentira dva nesudjena penala u zapresicu proslo kolo.eto,samo to
Ma nije gleda tu utakmicu
jery drake is offline  
Old 30.07.2017., 22:21   #571
Osvježavajuće je vidjeti kad ekipe pronađu muda u utakmicama s gnkom. S ovakvim Osijekom, Rijekom od prošle sezone i posloženim Hajdukom ova ruševina od kluba nema što tražiti u borbi za vrh. Oni žive od tih 90% utakmica koje sirotinja preda unaprijed i uz sudačku pomoć imaju 1000:1 omjere u gostima. Kako novci, utjecaj i dojam nedodirljivosti kopne valjda će tako i to padati...


btw ovaj Bočkaj je odličan igrač
WilsonEduardo28 is offline  
Old 30.07.2017., 22:21   #572
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Dobro sad, to su vec neke hipotetske, privatne zelje i to. Ne ocekujes valjda da ja tebi taksativno sad izlozim sto ja tebi zelim? Uopce, osjecam veliku nervozu u tvom tonu i posebnu oparenost Rijekom, a dosad se nismo konfrotirali, uopce te ne "poznam". Iako ja na ovoj HNL temi pisem kroz prizmu nogometnig zanesenjaka, a ne striktno navijaca Rijeke. I kao takav se referiram na aktualitete u domacem nogometu. Kao danasnjem poklon golu Hajduka od strane sudca utakmice. Ispricas se, kazes da bi radije da nije bilo ovoga, i Bog te veselio. Tako bi ja, a vi kako vam volja....

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Tebi kao osobi želim svako dobro. Carpe diem. Sapienti sat.
Ne očekujem ja ništa. Umoran sam od licemjerstva. Stigmatiziranja. I postotaka krivice. Ima li smisla komentirati gol iz zaleđa i postavljati to kao play of day, razmišljati o hipotetskoj situaciji da se moguće ukralo Cibaliji bod? To se jedva dočeka. Na nož. Jer eto Hajdučki puk ukazuje na pogreške ali KRADE. Licemjeri. Niste vadili svirano zaleđe Ohandze i hipotetski mogući jedan na jedan sa golmanom. Niste vadili gaženja i prljavu igru Vinkovčana, ali zato je Hamza tu već sa drugim žutim kartonom. Ne, mi smo licemjeri jer ukazujemo na trulež HNL-a, zovemo pressice ali zato prvom prilikom krademo.
Hajduk je misao. Pokret. Ideja. I jebe mi se za prvo, drugo il četvrto mjesto u ovoj kaljuži. Nekima je bitno da drugi kleče iza njih ili da se dogodi kolaps, meni (nama) je bitno da se dogodi pokret vrijedniji od jednog, dva ili tri trofeja.
__________________
"All grown-ups were once children... but only few of them remember it.”
Bastrado is offline  
Old 30.07.2017., 22:23   #573
Quote:
williamszd kaže: Pogledaj post
Moj otrovnice,steta sto nisi ka nogometni zanesenjak komentira dva nesudjena penala u zapresicu proslo kolo.eto,samo to
Nisam vidio majke mi, prva vijest. Da sam zamjetio i da sam bio literalno raspolozen, komentirao bih. Zasto ne? Ja sam s vama na cisto i bez problema ili zbog vlastite tastine necu propustiti vam "stisnuti ruku" na nekim potezima; ali rekao bih da vi niste sami sa sobom, barem mi se takvi ucinite u ovakvim rijetkim prilikama. Ali moguce da sam i ja u krivu, pa imam krivu predodzbu. Aj zavrsavam s ovom temom, idem navijati za Lege, kao pravi nogometni zanesenjak moj Willy

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is offline  
Old 30.07.2017., 22:27   #574
Koliko debila piše na ovom topiku to je čudo jedno...

I daj mišura samobaniraj se više jer ne sramotiš samo sebe nego i ostale navijače Hajduka. Jebeno me sram da smo navijači istog kluba, al baš me sram i vata me nelagoda dok čitan ili pokušajen čitat tvoje postove. Ponekad se lažem da si neki trol koji glumi našeg kako bi mi bilo lakše...
majstor s mora is online now  
Old 30.07.2017., 22:31   #575
Koji fejker Malenica, ovo nije ni ž od žutog kartona, lik se ritao kao da je opsjednut.
roxin is offline  
Old 30.07.2017., 22:42   #576
Quote:
roxin kaže: Pogledaj post
Koji fejker Malenica, ovo nije ni ž od žutog kartona, lik se ritao kao da je opsjednut.
Čekaj, uklizavanje u golmana koji je čisto i očito na lopti nije za žuti karton? Ti si sine glup.
sr-bistabil is offline  
Old 30.07.2017., 22:44   #577
Grezda je sposoban i ovu kontru sjebati
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is online now  
Old 30.07.2017., 22:44   #578
Mogao je sam komotno raspalit ako već odmah nije dodao
f.gibbs is offline  
Old 30.07.2017., 22:46   #579
WilsonEduardo28 is offline  
Old 30.07.2017., 22:52   #580
Kako je Bebek iritantan s ovim svakim dotrčavanjem do igrača kada sudi faul ili dijeli kartone.
roxin is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.