Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.08.2017., 12:57   #81
Hteo je da kaze da Mane i Firmino nisu u rangu Suareza... Ruku na srce, nisu.



Edit. A Firmino je klasicna radilica. To se najbolje videlo u mecu WBA- Liverpool 0-1... Ispravi me ako gresim.



Sent from mTalk
Slobodan is offline  
Old 06.08.2017., 13:00   #82
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Pa ti si počeo njih dvojicu uspoređivati... tj. tudum je prvo komentirao, meni osobno usporedba njih dvojice nema nekog smisla.

Hoćemo uspoređivat sezonu Pogbe i Coutinha? Liverpool je ispao u liga kupu i FA kupu u tekmama u kojima Coutinho nije igrao, zar ćeš to uspoređivat? To je onda uspoređivanje Liverpoola i Uniteda, ne Coutinha i Pogbe.

Jedino možemo usporediti ih u ligi, a tu nije neka borba, Coutinho je imao puno bolju sezonu, od odlične forme u prvoj polusezoni, do hrpe clutcheva na kraju.
Počeo sam ih uspoređivati nakon što je netko spomenuo Pogbu, nisam ga bezveze ubacio.

1. Nisam rekao ovu sezonu, nego kompletno razdoblje. Pogba je bio naš najbolji igrač u EL i vodio nas do naslova nakon što se Zlatan ozlijedio, još je osvojio liga kup. Coutinho nije Liverpool nigdje doveo tokom zadnjih 5 godina od kada je tu.

2. Glede statistike, igraju na različitim pozicijama te imaju različite uloge u ekipi. Ja njih nisam uspoređivao kao igrače i tko je bolji, ja sam samo rekao tko je više dokazan jer je Tudum napisao to što je napisao na moj komentar.

Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Jesi ti upravo rekao za napadača s najvećom radnom etikom u Europi (Firmina) da nema radnu etiku? Mogu ti odmah sve moguće statistike izvadit za to.
Samo sam čekao, triggered.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 06.08.2017., 13:20   #83
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Coutinho nije Liverpool nigdje doveo tokom zadnjih 5 godina od kada je tu.
Ovo nije baš pošteno reći. Fantastično je igrao u EL pretprošle sezone, rekao bih da je tada imao veći utjecaj nego Pogba kod vas prošle sezone. Vukao je Liverpool do top4 ove sezone, što je s obzirom na kadar dobar uspijeh. Da ne govorimo koliko je velikih tekmi riješio...

Zabijao je i vama, Borussiji itd. u EL, zabijao je u finalu liga kupa, itd. itd.

Hoćeš da karikiram? Suarez je s Liverpoolom osvojio jedino Liga kup. Jel to dokazuje kvalitetu igrača ili kluba?

Nije ispravno izjednačavat uspjehe igrača s uspjesima, a čini mi se da ti to često radiš.
MagicRat is offline  
Old 06.08.2017., 13:38   #84
Cou nije ni blizu vukao Liverpool poput Suareza zatobsto je bilo uvijek par igraca koji su bili njegova razina ili blizu, to i sam znas. I opet ponavljam, ne usporedujem ih kao igrace nego tko je vise dokazan, takvu diskusiju smo imali oko 70 milijuna za Keitu, neda mi se u krug.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 06.08.2017., 13:42   #85
Neda se ni meni, ali nije isto ocekivati da se igrac dokaze u daleko najboljem klubu u Italiji, ili u klubu koji godinama ima problema s ulaskom u LP.

Da se Pogba nasao prije 3 godine u Liverpoolu a Coutinho u Juventusu, sto mislis, tko bi bio dokazaniji? Ne znam, ali nije mi isto usporedivati uspjehe igraca koji je uz sebe imao Pirla i Vidala s uspjesima igraca koji je imao Allena i Lucasa.

Kuzim sto hoces reci, i uglavnom se slazem s time, ali ta "dokazanost" mi ne igra preveliku ulogu kod odredivanja kvalitete, niti je garantira. Previse je drugih faktora, poput kvalitete momcadi, sistema i stila.igre u klubu u kojem igrac igra, itd.
MagicRat is offline  
Old 06.08.2017., 14:23   #86
Pogodba je odigra cilu sezonu , po meni na razini jednog Winajltuduma, nista specijalno nista lose
sad usporedi ta dva transfera i tko je precjenjen

price o juventusu pusti na miru sasvim nebitno pricamo ovdi o Premijersipu
iako mislim da ce ove sezone Pogba bit jeben jer ima sad tko da mu cuva ledja



volio bi Kutinja vidjeti u centralnoj ulozi pleya mislim da ce to bit jebeno gledan na Lpool tv treninge , nije njima lako gonja ih Klopp ka konje , bice trke zesce , samo daje dovest vise tog Virgilija tob bilo to
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 06.08.2017., 14:26   #87
Pod radna etika mislim na konzistentnost najvišeg nivoa igre, bez praznog hoda. Onako k'o Lahm, Xabi, Modrić. Ne mislim o broju pretrčanih kilometara.
__________________
ok
Movie is offline  
Old 06.08.2017., 14:28   #88
meni se cini da Mah ne konta da nogomet nije tenis , cuj Pogba osvoji ovo ono a onih deset igraca sjede u svlacionici i piju pivu dok Pogba sam rastura na travnjaku
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 06.08.2017., 14:35   #89
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
Pogodba je odigra cilu sezonu , po meni na razini jednog Winajltuduma, nista specijalno nista lose
sad usporedi ta dva transfera i tko je precjenjen
A ne, ne. Bio je glavni playmaker u Unitedu. Cijela igra bi se raspala bez njega. Imao je vrlo dobru prvu sezonu, a po svemu će sudeći sada u drugoj biti još bolji kada će imati veću slobodu zbog Matića kao što si i sam rekao.
Alyosha is offline  
Old 06.08.2017., 14:38   #90
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Za Manea i Firmina se govorilo da su na razini Suareza, no za mene su prosjek (uzevši u obzir koliko su plaćeni) i igraju po inspirativnosti, nikakve radne etike. Mrzim kad vidim ova stajališta da su najvažniji igrači oni koji zabijaju golove... Da nema Coutinha raspala bi se kičma momčadi.
Ok, ovo je tako promašeno, pa njih dvojica imaju točno određenu poziciju na terenu: SVE
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Old 06.08.2017., 14:44   #91
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
A ne, ne. Bio je glavni playmaker u Unitedu. Cijela igra bi se raspala bez njega. Imao je vrlo dobru prvu sezonu, a po svemu će sudeći sada u drugoj biti još bolji kada će imati veću slobodu zbog Matića kao što si i sam rekao.
mozda nisan kompetentan jer san odgleda desetak tekmi Manure al po meni oni mali Hernandes je bolje odigra od Pogodbe
ustvari bolime kurac sta ija tu seren o Man Unt
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 06.08.2017., 14:51   #92
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Pod radna etika mislim na konzistentnost najvišeg nivoa igre, bez praznog hoda. Onako k'o Lahm, Xabi, Modrić. Ne mislim o broju pretrčanih kilometara.
To nije radna etika, to je konzistentnost i kvaliteta onda. Radna etika je trud i doprinos u igri.

Firmino je napadač koji najviše radi za ekipu i najviše je podređen njoj. Nije on top napadač, nema predobru golgetersku statistiku, ali on Liverpoolu donosi toliko toga izvan svoje statistike: oslobađanje prostora krilima, povlačenje i kreacije igre, presing,...

Evo usporedbe s napadačima koji su inače poznati po radnoj etici, u all round igri i radu izvan golgeterskih brojki:

MagicRat is offline  
Old 06.08.2017., 14:51   #93


10 tekmi si pogledao, mislim nemamo o cemu pricati. Tip je imao dobru prvu sezonu, mislim stvorio je najvise prilika u svim ligama petica, samo sto je nama realizacija bila ocajna prosle godine. Ocekujem od ove godine jos bolje nastupe.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 06.08.2017., 14:59   #94
Quote:
Movie kaže: Pogledaj post
Pod radna etika mislim na konzistentnost najvišeg nivoa igre, bez praznog hoda. Onako k'o Lahm, Xabi, Modrić. Ne mislim o broju pretrčanih kilometara.
Jedini problem je što nitko drugi ne misli na to kad spomene radnu ektiku.
Clint Eastwood is offline  
Old 06.08.2017., 14:59   #95
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Tip je imao dobru prvu sezonu, mislim stvorio je najvise prilika u svim ligama petica,
Od kud ti to? Nije ni u top 10 u Premiershipu, kamoli u ligama petice.
MagicRat is offline  
Old 06.08.2017., 15:19   #96
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Od kud ti to? Nije ni u top 10 u Premiershipu, kamoli u ligama petice.
pusti sad ima on svoju statistiku
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 06.08.2017., 15:19   #97
Brijem da sam na to negdje naletio, možda griješim.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 06.08.2017., 15:21   #98
Arsenal: Cech, Holding, Mertesacker, Monreal, Bellerin, Elneny, Xhaka, Oxlade-Chamberlain, Welbeck, Iwobi, Lacazette.

Subs: Ospina, Kolasinac, Willock, Nelson, Maitlaind-Niles, Walcott, Giroud.


Chelsea: Courtois, Azpilicueta, David Luiz, Cahill, Moses, Fabregas, Kante, Alonso, Willian, Batshuayi, Pedro.

Subs: Caballero, Rudiger, Christensen, Scott, Boga, Musonda, Morata.

Nadamo se lipom uvodu u novu sezonu.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Old 06.08.2017., 15:29   #99
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Brijem da sam na to negdje naletio, možda griješim.
Griješiš sigurno

Za koga navijati u CS-u? Da je Diego tu, bio bih za Chelsea, ovako za Arsić.
MagicRat is offline  
Old 06.08.2017., 15:51   #100
Kako je glupo ispalo sto su se posvadjali Conte i Diego Costa... Ali to su dva nenormalna temperamenta.

Predvidjam 3-1 za Arsenal.
Slobodan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:43.