Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2017., 17:45   #61
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ne, nece me proci jer kako da znam kome mogu vjerovati a tko je sposoban lagati mi iza ledja mjesecima, pa i godinama i glumiti da smo sretni i zadovoljni zajedno? Vama je stvarno to toliko nebitno, dok god ne znate za to?

Mislim moguce je da cak netko takav i naleti i da se zaljubim, ali zaljubljenost je kratka, a sto onda kada prodju leptirici u trbuhu? Opet ce me isto to muciti
Nikada to nećeš znati. Samo će ti biti toliko dobro da ćeš zanemarit takva glupa pitanja. Opusti se. Naići će kad tad. Koliko ti je trajala najduža veza?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:05   #62
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ne, nece me proci jer kako da znam kome mogu vjerovati a tko je sposoban lagati mi iza ledja mjesecima, pa i godinama i glumiti da smo sretni i zadovoljni zajedno? Vama je stvarno to toliko nebitno, dok god ne znate za to?

Mislim moguce je da cak netko takav i naleti i da se zaljubim, ali zaljubljenost je kratka, a sto onda kada prodju leptirici u trbuhu? Opet ce me isto to muciti
ono što ne znaš, ne boli.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:14   #63
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nikada to nećeš znati. Samo će ti biti toliko dobro da ćeš zanemarit takva glupa pitanja. Opusti se. Naići će kad tad. Koliko ti je trajala najduža veza?
Pa evo ponavljam sto sam vec rekla: bit ce me briga jedno kratko vrijeme. A sto onda nakon toga? Opet isto, u krug.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:14   #64
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ne, nece me proci jer kako da znam kome mogu vjerovati a tko je sposoban lagati mi iza ledja mjesecima, pa i godinama i glumiti da smo sretni i zadovoljni zajedno? Vama je stvarno to toliko nebitno, dok god ne znate za to?

Mislim moguce je da cak netko takav i naleti i da se zaljubim, ali zaljubljenost je kratka, a sto onda kada prodju leptirici u trbuhu? Opet ce me isto to muciti
Hmm... kad on udje onda nam napisi kakva je situacija.

Tak koji ti je sad u srcu, sta je s njim? Zasto je nedostupan?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:16   #65
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Pa evo ponavljam sto sam vec rekla: bit ce me briga jedno kratko vrijeme. A sto onda nakon toga? Opet isto, u krug.
Aha. I tako unedogled.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:18   #66
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Nije mene nitko prevario dosad i ne pisem zato, nego zato jer stalno slusam oko sebe takve price i to je toliko rasireno da je postalo normalno vecini ljudi ocito..Znci svi vec ocekuju da ce biti prevareni ili prevariti i to im je ok u duljim vezama.

I o kakvoj zaljibljenosti pricate kao ljubavi, to nije ljubav. To nam malo kemija u glavi razdrma logiku i sve nam je bajno i ruzicasto i naravno da onda nitko ne gleda druge, ali to traje par mjeseci, a sto nakon tih par mjeseci - kad to sve popusti i vratimo se u normalu, ajmo se svi varati jer bise nije zanimljivo, monotono je i dosadno pa trazimo novi val adrenalina??
Dakle ipak je utjecaj okoline. Samo zato što slušaš o tome koliko je to rašireno to ne znači da svi varaju i da su svi nevjerni. Sve to ovisi o društvu u kojem se nalaziš. Evo ti primjer, prije sam bila u društvu u kojemu je normalno bilo prevariti, u kojemu nije čudno bilo ako ti frend prekine sa curom iz društva da ti budeš s njom itd. Moje trenutno društvo je čista suprotnost, većina ljudi je u dugogodišnjim vezama, bez da su ikad prevarili ili htjeli/pokušali/razmišljali o tome, i više manje svi imamo slično mišljenje što se tiče tipova ljudi s kojima želimo bit. Ili ćemo bit s nekime tko nam je presuper srodna duša nazovitokakohoćeš ili nećemo bit s nikime.

Postoje 2 opcije. Ili budeš u vezi s nekime i kada prođe prva zaljubljenost shvatiš da to nije to i prekinete, ili budeš s nekime i kada prođe prva zaljubljenost čisto sve vidiš i osjetiš iskrenu ljubav. U prvom slučaju ti obično postane monotono i dosadno kako ti kažeš i u tom slučaju dolazi do prekida ili varanja. U drugom slučaju ti nikako nije niti dosadno niti monotono, nego tek tada krene pravo upoznavanje partnera kroz neki drugi oblik, druge situacije, drugi pogled...

Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Pa isto objektivno gledano, veze su totalni gubitak vremena koje se moze iskoristiti na puno produktivnije (a bogme i zabavnije) nacine

I uopce tu ne pricam o nikakvom varanju i sl., a niti kroz pesimizam kao sto govori coconut addict.
Nisu gubljenje vremena ako kvalitetno provodiš vrijeme s osobom s kojom si u vezi, i ako ta veza ima neku budućnost. U suprotnom je gubljenje vremena.
 
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:25   #67
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Hmm... kad on udje onda nam napisi kakva je situacija.

Tak koji ti je sad u srcu, sta je s njim? Zasto je nedostupan?
Pa znam kakva ce biti situacija, nije da nisam nikad bila.zaljubljena prije. Samo to mi bas nista ne znaci ako to sve prestane kad prodje zaljubljenost i opet sam na pocetku. Ne mogu ostvariti nikakav ozbiljniji odnos kad nemam povjerenja u ljude, kad je svima postalo normalno varati. Neki i ne varaju,da, ali da im se pruzi prilika itekako bi zabili noz u ledja nekome, radi zadovoljenja nagona.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:26   #68
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Dakle ipak je utjecaj okoline. Samo zato što slušaš o tome koliko je to rašireno to ne znači da svi varaju i da su svi nevjerni. Sve to ovisi o društvu u kojem se nalaziš. Evo ti primjer, prije sam bila u društvu u kojemu je normalno bilo prevariti, u kojemu nije čudno bilo ako ti frend prekine sa curom iz društva da ti budeš s njom itd. Moje trenutno društvo je čista suprotnost, većina ljudi je u dugogodišnjim vezama, bez da su ikad prevarili ili htjeli/pokušali/razmišljali o tome, i više manje svi imamo slično mišljenje što se tiče tipova ljudi s kojima želimo bit. Ili ćemo bit s nekime tko nam je presuper srodna duša nazovitokakohoćeš ili nećemo bit s nikime.
Jer naravno to su stvari o kojima se otvoreno priča.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:26   #69
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Nisu gubljenje vremena ako kvalitetno provodiš vrijeme s osobom s kojom si u vezi, i ako ta veza ima neku budućnost. U suprotnom je gubljenje vremena.
Naglasak na "produktivnijim i zabavnijim nacinima" u mom postu. Naravno da veze nisu gubljenje vremena ako osoba nema nista pametnije u zivotu osim te veze i partnera da joj ispune dan/zabave ju/sto vec.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:29   #70
Quote:
cd-doll kaže: Pogledaj post
Dakle ipak je utjecaj okoline. Samo zato što slušaš o tome koliko je to rašireno to ne znači da svi varaju i da su svi nevjerni. Sve to ovisi o društvu u kojem se nalaziš. Evo ti primjer, prije sam bila u društvu u kojemu je normalno bilo prevariti, u kojemu nije čudno bilo ako ti frend prekine sa curom iz društva da ti budeš s njom itd. Moje trenutno društvo je čista suprotnost, većina ljudi je u dugogodišnjim vezama, bez da su ikad prevarili ili htjeli/pokušali/razmišljali o tome, i više manje svi imamo slično mišljenje što se tiče tipova ljudi s kojima želimo bit. Ili ćemo bit s nekime tko nam je presuper srodna duša nazovitokakohoćeš ili nećemo bit s nikime.

Postoje 2 opcije. Ili budeš u vezi s nekime i kada prođe prva zaljubljenost shvatiš da to nije to i prekinete, ili budeš s nekime i kada prođe prva zaljubljenost čisto sve vidiš i osjetiš iskrenu ljubav. U prvom slučaju ti obično postane monotono i dosadno kako ti kažeš i u tom slučaju dolazi do prekida ili varanja. U drugom slučaju ti nikako nije niti dosadno niti monotono, nego tek tada krene pravo upoznavanje partnera kroz neki drugi oblik, druge situacije, drugi pogled...
Pa svi smo stalno pod utjecajem okoline. Naravno da slusam i upijam sve oko sebe. Nisam Pale sam na svijetu.

A kako ti znas da se ti tvoji prijatelji ne varaju i nisu nikad? Ili ne bi da imaju super priliku? To mozda oni tebi kazu a nije tako. Ne mozes znati sigurno. Ili mozda oni stvarno to misle u tom trenutku kad ti govore, ali predomisle se sutra samo tako.

A ovo zadnje sto kazes, to bi tako u teoriji trebalo biti i zvuci lijepo, ali u zivotu nije cesto tako, samo te dvije opcije.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:41   #71
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ne, nece me proci jer kako da znam kome mogu vjerovati a tko je sposoban lagati mi iza ledja mjesecima, pa i godinama i glumiti da smo sretni i zadovoljni zajedno? Vama je stvarno to toliko nebitno, dok god ne znate za to?

Mislim moguce je da cak netko takav i naleti i da se zaljubim, ali zaljubljenost je kratka, a sto onda kada prodju leptirici u trbuhu? Opet ce me isto to muciti
Ne možeš to znati, nema načina da znaš i hudeš sigurna. Ali ta količina povjerenja je neko početno ulaganje u vezu, blind. Ako ga nisi sprema dati onda ok, ustani od stola i ne igraj više igru. Ali onaj koji odustaje ne treba ostalim igračima za stolom govoriti da je igra besmislena samo zato što on više ne vjeruje u mogućnost dobitka.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 18:48   #72
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Pa znam kakva ce biti situacija, nije da nisam nikad bila.zaljubljena prije. Samo to mi bas nista ne znaci ako to sve prestane kad prodje zaljubljenost i opet sam na pocetku. Ne mogu ostvariti nikakav ozbiljniji odnos kad nemam povjerenja u ljude, kad je svima postalo normalno varati. Neki i ne varaju,da, ali da im se pruzi prilika itekako bi zabili noz u ledja nekome, radi zadovoljenja nagona.
Sad se postavlje pitanje: Da li bi ti varala svoga partnera da ti se pruzi prilika?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:00   #73
Koje naivčine na temi, Coconut Addict je realna.
Koda su prijatelji uvijek iskreni.
Raw Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:30   #74
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Sad se postavlje pitanje: Da li bi ti varala svoga partnera da ti se pruzi prilika?
Ne bi. Ostavila bi ga da nisam zadovoljna u toj vezi. To bi htjela i s njegove strane. Samo puno njih voli umakati sa strane, ali s druge strane imati kraj sebe ipak svoju curu, zenu koja im je sigurna karta, uvijek tu negdje.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:32   #75
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nope. Nitko se neće razmnožavat samnom
Awwwww

Simpatična si
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:34   #76
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ne bi. Ostavila bi ga da nisam zadovoljna u toj vezi. To bi htjela i s njegove strane. Samo puno njih voli umakati sa strane, ali s druge strane imati kraj sebe ipak svoju curu, zenu koja im je sigurna karta, uvijek tu negdje.
Dal mislis da tako ima i zena koje vole primati sa strane a kraj sebe imat decka/muza kao sigurnu kartu?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:38   #77
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Dal mislis da tako ima i zena koje vole primati sa strane a kraj sebe imat decka/muza kao sigurnu kartu?
nemoguce. zena je njezan cvijet, a muskarac probisvijet (sto je ne zasluzuje ).
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:53   #78
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ne bi. Ostavila bi ga da nisam zadovoljna u toj vezi. To bi htjela i s njegove strane. Samo puno njih voli umakati sa strane, ali s druge strane imati kraj sebe ipak svoju curu, zenu koja im je sigurna karta, uvijek tu negdje.
Kaj ti briješ? Pa kaj su tebe baš svi muškarci varali?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:54   #79
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Zanima ne zasto ljudi uopce ulaze u veze, zasto se zene, planiraju buducnost zajedno, ako ionako velika vecina vara partnere i lazu tako godinama i prave se kao da nista nije bilo.

Meni stvarno ali ozbiljno nije jasno kako ljudi imaju toliko povjerenja da vjeruju da su bas oni u vezi/braku punom povjerenja i da se njih ne vara. Ili vecina njih ni ne razmislja o tome pa ih i boli briga dok ne saznaju za to.
Nisu mi jasne te generalizacije negativnog?

Većina ne vara i ima uspješne brakove. Problem je nezrelost, i zaletavanje u brak, te nerealna očekivanja. Da ne spominjem manjak vjere u drugu osobu i boga.

To je kao da se pitaš zašto uopće živjeti kad ćeš umrjeti...
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:10   #80
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Kaj ti briješ? Pa kaj su tebe baš svi muškarci varali?
Birala pogresne pa su joj sad svi muskarci krivi.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger