Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2006., 19:28   #21
Ako nije istinito dobro je smisljeno,...
Eto da ja sada putujuem u proslost,... pokusavao bi biti anoniman sto vise mogu,... cutin' edge tehnologija u krivim rukama u krivo vrijeme... bi bila katastrofa,.. a taj tip titor je bio katastrofa,... drugo njegove predikcije buducnosti,.. si totalno,.. bezveze,... mislim... ljudi zive na selu uzgajaju hranu i to,... bas...
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2006., 02:06   #22
Quote:
AllweEverWanted kaže:
Ako nije istinito dobro je smisljeno,...
Eto da ja sada putujuem u proslost,... pokusavao bi biti anoniman sto vise mogu,... cutin' edge tehnologija u krivim rukama u krivo vrijeme... bi bila katastrofa,.. a taj tip titor je bio katastrofa,... drugo njegove predikcije buducnosti,.. si totalno,.. bezveze,... mislim... ljudi zive na selu uzgajaju hranu i to,... bas...
Jesi citao Drnovseka? Heh....

Samo cekam da se pojavi topic "Janez - bolji svijet na visim frekvencijama!"
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 00:22   #23
titor je i radio logičke greške. Npr. Jednom je rekao da je novac budućnosti dolar, ali da se ne bi mogao koristiti danas. Drugom prilikom je par mjeseci kasnije rekao da se današnji dolar bez frke može koristiti u budučnosti jer su isti.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 00:57   #24
Quote:
red_shrike kaže:
titor je i radio logičke greške. Npr. Jednom je rekao da je novac budućnosti dolar, ali da se ne bi mogao koristiti danas. Drugom prilikom je par mjeseci kasnije rekao da se današnji dolar bez frke može koristiti u budučnosti jer su isti.

A znači ti si ga uhvatio u toj logičnoj grešci.Svaka čast!!......nego, mi reci što novog ima u radioaktivnom krtičnjaku
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 01:33   #25
ovo puši..

teorija stoji.ima "titora" oko nas.samo kaj ja čekam??
__________________
www.cashtalk.org


"When you think that you lost everything
You find out you can always lose a little more"
garcia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 08:06   #26
Quote:
The_Equilibrist kaže:
Jesi citao Drnovseka? Heh....

Samo cekam da se pojavi topic "Janez - bolji svijet na visim frekvencijama!"
Ili Geza kaze ja sam bolji Drnovsek nego Drnovsek :P
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 08:08   #27
Quote:
red_shrike kaže:
titor je i radio logičke greške. Npr. Jednom je rekao da je novac budućnosti dolar, ali da se ne bi mogao koristiti danas. Drugom prilikom je par mjeseci kasnije rekao da se današnji dolar bez frke može koristiti u budučnosti jer su isti.
Vidis to nije nuzno greska. Eto da sad imas $100 koji su printani 2006 ne bi ih mogao koristiit prije 10 godina iako onaj od prije 10 godina bi mogao koristiti danas.
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 14:43   #28
Quote:
AllweEverWanted kaže:
Vidis to nije nuzno greska. Eto da sad imas $100 koji su printani 2006 ne bi ih mogao koristiit prije 10 godina iako onaj od prije 10 godina bi mogao koristiti danas.
he he
ovo francuzi zovu touché
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 14:49   #29
@ smartjohoni

Meni stfarno nije jasno, kako je moguće da mene nitk oozbiljno ne uzima za ozir u obzirnom obziru. Dakkle, akko, ja tvrdim da sam polu-krtica polu-čovjek koji je eveoluirao na idući stupanj evolucije tetraedalno, zašto mi nitko ne vjeruje? A geza tako dobro prolazi? Ti bi fakat morao znati da JA, JA JA i JA i nitko osim JA nezna Istinu. Eto. A sad odi doma i plači. Ostale molim da posjete temu krtalni chemtubovi i dase pridruže krticama u borbi protiv napasti zvane homo sapiens
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 18:52   #30
Quote:
red_shrike kaže:
@ smartjohoni

Meni stfarno nije jasno, kako je moguće da mene nitk oozbiljno ne uzima za ozir u obzirnom obziru. Dakkle, akko, ja tvrdim da sam polu-krtica polu-čovjek koji je eveoluirao na idući stupanj evolucije tetraedalno, zašto mi nitko ne vjeruje? A geza tako dobro prolazi? Ti bi fakat morao znati da JA, JA JA i JA i nitko osim JA nezna Istinu. Eto. A sad odi doma i plači. Ostale molim da posjete temu krtalni chemtubovi i dase pridruže krticama u borbi protiv napasti zvane homo sapiens
Nego jesi li se javio u upravu sa svojim krtalnim problemom??
Ignoramus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 20:17   #31
Jel ti to vrijeđaš po nacionalnoj osnovi? Pa koji si ti to faktor? Koja uprava? Pa tebe treba staviti u upravu Napoleona na adresi Vrapče. Ti, o jadni čovječe, koji ne priznaje domijnantnost krtica. Žalit ču se. I to upravi ... vodovoda!
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 20:18   #32
A na drugu stranu, iako se deset godina star dolar sada može koristiti, onaj iz 40ih i 50-ih godina 20 stoljeća nemože. Pogotovo ranije. A to je odnos godina koje je on spominjao, da ne spomenemo inflaciju i slično.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 20:20   #33
Quote:
red_shrike kaže:
titor je i radio logičke greške. Npr. Jednom je rekao da je novac budućnosti dolar, ali da se ne bi mogao koristiti danas. Drugom prilikom je par mjeseci kasnije rekao da se današnji dolar bez frke može koristiti u budučnosti jer su isti.
drž se ti podalje od logike.
__________________
JA NISAM BRANIMIR GLAVAŠ!
Kojima Taiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 20:30   #34
Quote:
red_shrike kaže:
A na drugu stranu, iako se deset godina star dolar sada može koristiti, onaj iz 40ih i 50-ih godina 20 stoljeća nemože. Pogotovo ranije. A to je odnos godina koje je on spominjao, da ne spomenemo inflaciju i slično.
Titor je tvrdio da je iz 2036. Osim toga kovani novac ima na sebi godinu kovanja.
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 20:35   #35
@ kojima A što misliš, što je krivo sa mojom logikom?

@ danny

Ipak, papirnati novac se razlikuje i sumnjam da bi sa dolarom i iz 1980 mogao išta napraviti danas. Zaštita je tada bila drugačija, i danas bi se lako mogao interpretirati kao falsifikat jer mu fali neka linija. Ili griješim?
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 21:28   #36
uf, baš si me namučio dok sam ovo našao

Ovo dole je dolar iz 1957, i danas vrijedi bez obzira na ove još novije
Inače i novčanice imaju godinu, pogledaj kod slike dole desno
mislim da je Titor ipak bio u pravu
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 21:34   #37
Al ova mi je najbolja

__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 02:43   #38
E da, i nađoh novčanice od 1000 i 500 dolara izdane 1934
ne samo da danas vrijede, nego ih fanatici na e-bayu prodaju za duplo veću cijenu i više.




što mi je ovo trebalo večeras, idem spavat
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 03:45   #39


Moguće da je hoax, iako sam čula za neke stvari koje su upučivale na to da su ovakva putovanja ipak moguće.

Naime, postoje svjedočanstva ljudi koji tvrde da su im se u kućama pojavljivali ljudi za kojih se kasnije pretpostavljalo da su se pojavili u drugom vremenu. Većina tih slucajeva se blisko veže uz pokuse Nikole Tesle (koji su propali), ali teorija postoji... Čak se već dugo prića i o stroju za putovanje kroz vrijeme u nekim krugovima...

http://www.members.tripod.com/uforev...imetravel.html
http://www.spiritual-endeavors.org/abilities/phila3.htm

Eto malo...
AstraL GirL is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 11:49   #40
nije loša danny. Sad znam nešto više.
__________________
Only those who attempt the absurd can achieve the impossible
red_shrike is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:11.