Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 15:17   #4081
Amis nije imao 3d pakete al valjda si se zabunio, uglavnom što ti piše za koje je razdoblje račun? Izgleda da se tamo ne zna tko pije a tko plaća

Još su se udružili s odličnom i kvalitetnom kurirskom službom Overseas kojoj se preko tjedan dana neda doći po ruter i STB, pa ću na kraju ja biti kriv što nisam vratio opremu
Fitz is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 15:24   #4082
Quote:
Fitz kaže: Pogledaj post
Amis nije imao 3d pakete al valjda si se zabunio, uglavnom što ti piše za koje je razdoblje račun? Izgleda da se tamo ne zna tko pije a tko plaća
Kako ne, evo od kolovoza 2015. imamo 3D paket... e sad što se tiče ovog što piše na računima to je kaos:

Račun dospijeće 17.08.2017.
AmisTV dodatne usluge: Amis TV vremenski pomak - mjesečna naknada 12,00 kn
Paket Amis 3u1-FTTH - mjesečna naknada (01.08.2017.-31.08.2017.) 239,20 kn
Ukupno s PDV-om 314,00 kn

Račun dospijeće 15.09.2017.
AmisTV dodatne usluge: Amis TV vremenski pomak - mjesečna naknada 20,13 kn
Paket Amis 3u1-FTTH - mjesečna naknada (11.08.2017.-30.09.2017.) 401,24 kn
Odobrenje -151,50 kn
Ukupno s PDV-om 337,33 kn

Račun dospijeće 16.10.2017.
AmisTV dodatne usluge: Amis TV vremenski pomak - mjesečna naknada 12,00 kn
Paket Amis 3u1-FTTH - mjesečna naknada (01.10.2017.-31.10.2017.) 239,20 kn
Ukupno s PDV-om 314,00 kn
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 18:30   #4083
3D paket je Bnetov. Amis je imao 3u1. Na ovom zadnjem računu s dospijećem plaćanja 16.10. ti treba biti samo iznos za uspostavu telefonskih poziva, ništa više od toga. Zovi ih.
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 19:16   #4084
Quote:
discoHR kaže: Pogledaj post
3D paket je Bnetov. Amis je imao 3u1. Na ovom zadnjem računu s dospijećem plaćanja 16.10. ti treba biti samo iznos za uspostavu telefonskih poziva, ništa više od toga. Zovi ih.
Joj da, krivo sam napisao od početka... 3u1 se zovu kod Amisa

Sutra zovem da reklamiram i da mi pojasne te svoje računice oko prebacivanje.
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:16   #4085
Jesam li nezadovoljan? Itekako.

JedanaJsti dan "upgradea", godina prva.
Internet veza puca u prosjeku svakih sat-dva, trajanje prekida je maksimalno pola minuta, ali nehebovatno iritantno.
Tulifon šljaka besprijekorno kao i prije.
Tv, kako kad... Download novih podataka×2, što će reći da su nahitili još koju zakrpu na prilično loše odijelo, no povremena smrzavanja slike nisu uspjeli porediti. I ne radi se o time shiftu, nego o gledanju programa koji se trenutno prikazuje.
Kako sam ugovorom obvezan do početka studenog slijedeće godine, s raskidom ću morati pričekati do ljeta, kad ću si moći priuštiti bježanje koliko me noge nose. T-com mi već sad nudi nekih devedesetak tv programa (s uključenih onih pet-šest koje u biti volim pogledati) tisuću minuta prema svim mrežama i 200/100 Mbps za 349 krzana, pa se nadam kako će do ljeta još malo pojeftiniti/zasladiti ponudu.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:19   #4086
@hoggar: Studeni je 11 mjesec a ljeto traje do 23.09. bice neka naplativa rupa u prijelazu ili..., 200/100 Mbps bi trebala biti optika kaj ju imas vec polozenu od strane T-com-a.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:50   #4087
Točno. Taman da si mogu priuštiti plaćanje ostatka ugovora i pobjeći što dalje. Amis je povlačil svoj optički drot, iako sam ja u stanu imao već povučen svoj, a curka iz t-coma tvrdi da je njima svejedno i da će se bez problema priheftati na moj.
Drot, da ne bi bilo nismo znali.
Da sam znao kako će Amis biti ugašen, prešao bih u t-com još prošle godine, ali što je-tu je, svaka škola se plaća.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 14:00   #4088
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Točno. Taman da si mogu priuštiti plaćanje ostatka ugovora i pobjeći što dalje. Amis je povlačil svoj optički drot, iako sam ja u stanu imao već povučen svoj, a curka iz t-coma tvrdi da je njima svejedno i da će se bez problema priheftati na moj.
Drot, da ne bi bilo nismo znali.
Da sam znao kako će Amis biti ugašen, prešao bih u t-com još prošle godine, ali što je-tu je, svaka škola se plaća.
Cekaj kak si ti imao vec svoj drot - opticko vlakno, ti si ga sam vukao ili..., od kuda je isao tvoj drot, nekakvog dolaznog ormarica na stubistu do uticnice u stanu ili..., pa kako ce se oni pristekati na tvoj - "drot", t-com mora tu svoju optiku dovuci do tog nekakvog ormarica na stubistu.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 14:50   #4089
Kad sam tek doselio u zgradu, štekala mi je linija. Imao sam dvije telefonske utičnice i netko je pri postavljanju sfušao posao. Kako je u to vrijeme prva fiksna linija morala ići prek t-coma, nazval sam ih, došla je 'ekipa za očevid' i ustanovila da je s njihovim dijelom priče sve u redu, hitil sam im nekaj sitnog h žepeka i izvlačeći neispravni bakreni drot po stanu provukli su mi do jedne utičnice i optički kabel. Mislim da mi još uvijek u nekoj ladici stoji i račun za taj kabel - braceki su ga otišli kupiti. Moram priznati da su me braceki ugodno iznenadili - radilo se o fušu i došli su tek predvečer.
Zlatna vremena u kojima se svašta dalo dogovoriti.
Uglavnom, t-com je već povukao optiku po mojoj zgradi, što i njima i meni olakšava život - spoje mi se na parici ili razvodnoj kutiji stana, pa mogu poskidati nadžbukne kanalice koje su Amisovci postavili i vratiti i njih zajedno s par metri postavljenog optičkog kabla, routerom i iptv igračkom.

Usput, oprosti kaj nisam odmah odgovoril. Počel sam pisati post i nazove curka iz vipa, šokira me isprikom, upita za moguće probleme, obeća najskoriji poziv tehničke službe i obeća još neke pogodnosti do kraja godine (kasnije ću valjda saznati koje) i mali poklon isprike na kućnu adresu.
Skoro me herc drapil od šoka, moral sam si gutnut dva-tri škropca da dojdem k sebi.
Doduše, imaš li kaj domaČeg vina, došel bum i k tebi.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:06   #4090
A cuj zbog boljeg razumjevanja eventualnog prelaska na drugog provajdera bolje stvar pojasniti, kod nas u zgradi prisutan je VIP to jest B.net sa antenskim kabelom i Amis sa optickom niti, a T-com tek sa prastarom paricom, kakav ce biti odnos VIP-a (Amisa) sa iznajmljivanjem opticke niti nekom drugom provajderu veliko je pitanje...
Nemam domaceg, ali imam flasiranu Kutjevacku Grasevinu.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:25   #4091
I kod mene su B-net i Amis povukli svoje žice uzduž i poprijeko po zgradi, za t-com znam da su postavili svoje na "majke mi" - (tajna ) agentica s kojom sam trajbal tvrdi da imaju svoje optičko ožičenje, što će reći da ću moći vratiti baš sve.
A nekak sumnjam da bi si t-com dozvolil plaćanje najma vipu. Nije da ih smatram ne znam koliko boljim od vipa, više je do toga kaj kao prokleto zlopamtilo nikad ne zaboravljam i ne opraštam nepošteno ponašanje, pa gašenje Amisa i opstanak B-neta u Vipu smatram prirodnim - ti poštenjaKi u potpunosti zaslužuju jedni druge.
Naime, na bivšoj adresi igral sam se domara u zgradi, polupokretni starčeki u većini od 47 stanova i neki bedak je morao podmetnuti leđa da se prišpara koja kuna u pričuvi. Da skratim priču, hapal sam B-netove šljakere kak nam uz postavljanje svojih žica cvikaju zajedničku antenu kako bi i one koji nisu htjeli njihovu uslugu na istu primorali.
Prije nego se javi bilo koji b-netov službenik s riječima kako to nije istina, u posjedu sam policijskog zapisnika koji to potvrđuje.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 10:09   #4092
Jel i dalje vrijedi da imaju 14 dana da riješe reklamaciju?

Reklamaciju je na račun, totalno su brzi vidim....

Zadnje uređivanje Daxo : 13.10.2017. at 10:24.
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 15:21   #4093
Quote:
Daxo kaže: Pogledaj post
Jel i dalje vrijedi da imaju 14 dana da riješe reklamaciju?

Reklamaciju je na račun, totalno su brzi vidim....
Ili 12 radnih dana...
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 22:57   #4094
unaprijeđenje usluge na vip-ov način

Efekti pozitivnog šoka izgubili su se unutar ovih dvanaest dana, nakon poziva uljudne dame i obećanja kako će nastojati otkloniti sve "smetnje"? i nazvat će netko iz tehničke podrške, jasno, nije učinjeno ništa i nije nazvao nitko.
Prekidi internet veze nikad češći, svako malo na tv ekranu pojavi se obavijest "niste kupili ovaj sadržaj" ili "provjerite mrežni kabel" ili slična glupost, dobiti na tulifon nekog iz SZK i dalje je praktično nemoguća misija i jednostavno sam u četvrtak odustao.
Skupljam novac za plaćanje otkupnine da prestanem biti talac neopisivo loše Vip usluge - jeftinije mi je od dokazivanja toga što čine na sudu i toga su itekako dobro svjesni.
No pitam se jesu li svjesni toga da ću svugdje i svakom tko želi čuti reći na koji način se prevarenim osjećam ja, ali i svi bivši Amisovi korisnici koje poznajem, a nisam jedini koji to govori. Kao što nisam jedini koji ne želi Vipov poklon iznenađenja "tamo negdje oko Božića". Nisam vam ja urođenik, sunce li vam na prozorčiću i nećete me udobrovoljiti blještavim perlama, želite li me obradovati nečim za "pod bor", pošaljite mi obavijest kako imam pravo bez naknade prijeći operateru po vlastitom izboru, jer moj je prestao postojati, a s vama nisam sklopio ugovor. A taj "poklon iznenađenja" uvaljujte sami sebi, tamo gdje zrake sunca ne dopiru.
Dame i gospodo Vip-a, napravili ste si **benu reklamu. Tvrtka koja pokušava glumiti da joj je stalo do korisnika od kojih živi već odavno bi uputila ispriku preko javnih glasila, Vip to nije učinio. Ako ništa drugo, bar u tome ste (iako nehotice) iskreni i pošteni, vi ne glumite da vam je stalo, vi šaljete poruku:

Tko vas **be naivci, potpisali ste ugovor.

To što nisam potpisao ugovor s njima, to što Amisovi korisnici nimalo korektno (najblaže rečeno) nisu obaviješteni o gašenju tvrtke kako bi mogli sami odlučiti žele li u vip ili ne, to što su ti isti korisnici pod izlikom "unaprijeđenja usluge" dobili sramotno lošu uslugu i krajnje bezobrazno ignoriranje, hiperpoštenim vipovcima apsolutno je nebitno, bitno je samo da do određenog datuma u mjesecu uberu svoj harač.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 15:23   #4095
Upravo stigla isprika od Vipa u obliku bajadere (300g) i pisma u kojem piše da nam, zbog problema s uslugom koje smo imali prilikom prelaska s Amisa na Vip, neće naplatiti ugovorene usluge za listopad, studeni i prosinac. Hvala!
discoHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 18:03   #4096
I meni, ali u jednosatnom prekidu kompletne usluge. Sad, nakon više od dva sata i izjave braceka SZK "koliko vidim sve je u redu, niste li zadovoljni, pošaljite pritužbu" ne radi "samo" tv.
Jasno, još uvijek nisam dobio nikakvu informaciju o tome koliko će me koštati otkupnina.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 21:54   #4097
bajadera? vrlo hrvatski. moja dok dode isteci ce joj rok a kraš propast..

dakle, isti problemi kod nas kao kod ostalih forumasa i sve mi se cini da ce im ovo nenaplacivanje naknade do kraja godine znaciti zapravo da ce im usluga bit usr**a do kraja godine pa da sutimo.

a na koga se prebaciti kada se ukaze prilika? ne mogu na t-com, NE mogu! jos imam traume od prije amisa!!
zzzzml is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 09:27   #4098
ovdje pitaj za preporuku drugog operatera https://www.forum.hr/showthread.php?t=385460
u ovoj temi se držimo operatera iz naslova.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 21:08   #4099
Evo čekam četvrtak da bude točno mjesec dana koliko reklamacija računa stoji u Amisu. Zivkao više puta dok mi nije puko film i prijavio nakon 20 dana sve inspekciji koja je proslijedila HAKOM-u, ali ništa se to nije ubrzalo.

VIP je obavio izvanserijski posao s Amisom, samo da mi je vidjeti koliko korisnika koji nemaju ugovornu obvezu su zadržali
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 20:40   #4100
Nakon što sam prebačen na Vip ne ostaje mi drugo nego raskinuti ugovor. Amis je bio tehničko savršenstvo, sa SZK na razini Amazona i drugih top firmi. Vip je ukratko govno. Na Amisu sam imao 75 kn/mj akciju prvih 8 mjeseci uz ugovor na 24 mj... Sada imam još 12-13 mj ugovorne obveze. Pravi li Vip probleme oko tog raskida?
amrko36 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.