Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2006., 22:51   #1
Travari i slične sheme

čitao sam o njemu, pa me zanima svjedočanstvo(iskustvo iz prve ruke). dal stvarno njegovi recepti(terapije) pomažu kod kroničnih(kožnih) oboljnja?
kako terapije izgledaju, koliko dugo traju, na koji način vam je slao spravljene čajeve i kod kojih problema vam je pomoglo??
molim za iskrene odgovore, hvala
 
Odgovori s citatom
Old 23.10.2006., 10:25   #2
ja imam Vitiligo od 1993. ništa mi nije pomoglo osim tog čovjeka...
dobiješ kremu i čaj koje koristiš tri puta na dan i puno se sunčaš, a uz to piješ B vitamin i evo ga !ja sam jako zadovoljna, liječim se već dvije godine(jer imam jako puno vitiliga - vrat, prsa, lice, noge ,ruke, leđa..sve...), a sad sam počela ići u solarij preko zime kad nema sunca, isto pomaže!ja sam riješila već jedno 50 % u dvije godine.pojave ti se vać nakon dva tjedna točkice po bijeloj površini, pa se te točkice spajaju međusobno i onda ti ta bijela površina nestane.
ja sam uz to i promjenila neke životne navike - nema živciranja, samo optimistično i veselo u svemu, jedem hranu prepunu B vitamina i to mi ubrzava ljenčenje!
neću nikoga nagovarati..ali samo govorim da se ja uspješno liječim, pa ko voli nek izvoli!
sretno!
 
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 00:13   #3
znači sigurna si da je on pomogao?
kako si čula za njega, na koji način ti je poslao čajeve i kremu(ako živiš u hrv.)?
jel znaš još koga da mu je on pomogao?
da li se može njegova terapija koristiti uz terapiju propisanu od liječnika?
jel još netko ima ikakva iskustva sa gospodinom rangelovim?
 
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 22:50   #4
Quote:
flash_redial kaže:
čitao sam o njemu, pa me zanima svjedočanstvo(iskustvo iz prve ruke). dal stvarno njegovi recepti(terapije) pomažu kod kroničnih(kožnih) oboljnja?
kako terapije izgledaju, koliko dugo traju, na koji način vam je slao spravljene čajeve i kod kojih problema vam je pomoglo??
molim za iskrene odgovore, hvala
Evo ja mogu potvrditi da je gosp. Rangelov i meni pomogao!
Vitiligo sam imala na licu i uz njegovu terapiju: caj, krema (3*dnevno)uz obavezno suncanje + B komplex, vitiligo se polako poceo povlacit.
Terapija je trajala od 3 mj. - 8 mj. Uglavnom sad sam happy! Nadam se da ce i vama pomoci. Ne kosta vas puno probati.
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 13:33   #5
na koji način ti je slao proizvode(pretpostavljam da živiš u hrv), dal si njegovu terapiju mogla koristiti usporedno s liječnikovom?
kod mene je isto kroničan kožni problem prisutan al ne vitiligo
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 15:41   #6
za paket moras imati nekoga u Srbiji, ja sam iz Hrvatske i tako sam ja dobivala.On ti posalje paket nekom u Srbiji i onda..taj neko salje tebi u Hrvatsku.On ako to posalje nekome u Srbiji odmah dobije novac(vrijednost paketa), a kada bi direktno slao u Hrvatsku onda ne bi dobio odmah novce..tako se on osigurava..razumijes!?
paket ti se sastoji od jedne kreme i jednog caja i kosta 35 eura
i to ti je to!
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 22:57   #7
Thumbs up

Quote:
suzy2 kaže:
za paket moras imati nekoga u Srbiji, ja sam iz Hrvatske i tako sam ja dobivala.On ti posalje paket nekom u Srbiji i onda..taj neko salje tebi u Hrvatsku.On ako to posalje nekome u Srbiji odmah dobije novac(vrijednost paketa), a kada bi direktno slao u Hrvatsku onda ne bi dobio odmah novce..tako se on osigurava..razumijes!?
paket ti se sastoji od jedne kreme i jednog caja i kosta 35 eura
i to ti je to!

Paket sam dobila tako da ga je g.Rangelov poslao jednoj gospodji u Beograd, ona bi mu uredno platila i poslala meni po kolegi koji je cesto isao u Hrvatsku.
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 23:04   #8
Quote:
flash_redial kaže:
na koji način ti je slao proizvode(pretpostavljam da živiš u hrv), dal si njegovu terapiju mogla koristiti usporedno s liječnikovom?
kod mene je isto kroničan kožni problem prisutan al ne vitiligo
Ja sam od ljecnicke terapije odustala nakon godinu bezuspjesnog lijecenja. Ne znam koji problem imas al znam da ti je najbolje posavjetovati se sa g.Rangelovim.
Znam da je od vitiliga izljecio vise od 1 000 ljudi a kad pogledas kakve prognoze daju dr. to je zavidan rezultat.
Meni je osobno dr. rekla da nema sanse da se to izljeci, al niko sretniji od mene kad sam joj nakon provedene terapije dosla na pregled. Iznenadila se zena!
 
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 16:22   #9
Postavlja se pitanje; Što ako se gospodin Rangelov sam reklamira pod različitim pseudonimima na ovom forumu ?
 
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 14:36   #10
Quote:
Space kaže:
Postavlja se pitanje; Što ako se gospodin Rangelov sam reklamira pod različitim pseudonimima na ovom forumu ?

Mislim da g.Rangelov nema pojma ni o forumu, ni o internetu jer da ima mozda bi se potrudio barem otvoriti svoj web site da ga oni kojima je njegova pomoc pomoc potrebna mogu lakse naci.
A o njegovim terapijama ja govorim iz vlastitog iskustva jer je meni osobno pomogao, a ti ako ne vjerujes ni ne moras-tvoj problem!
 
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 23:22   #11
Travari i slične šeme

Gdje u Zagrebu i okolici postoji kvalitetan travar ili tome slično di se mogu kupiti čaj, med i slične stvari?

Imam upalu mandula i htio bi to rješiti nekim "alternativnim" preparatima...
bevanda&kruv is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 23:43   #12
dr.Huljev,Palmotićeva(za broj ti nisam sigurna),broj tel-4819685.zoveš u pon ili uto jer radi jedino srijedom od 17-19.Radi se o medu i stvarno je ok,prije par godina imala sam drastičan pad imuniteta i nikak se oporaviti,a nakon "terapije medom" bila sam ko nova!Svakako preporučujem!
Kichica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:52   #13
na taj broj se nitko ne javlja...

ajde šta nitko sa podforuma "zdravlje" nezna niti jednog travara ili medara??? tražim po netu ali osim MB nemogu naći ništa
bevanda&kruv is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 12:55   #14
dr. pokupec 013839096 i mob 0989288728 u zagrebu živi inače je dr. opće prakse al se bavi travama
drnda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 17:55   #15
Ja ti savjetujem da se obratis u Centar Cedrus, mr.sc. Markovic ti je maher u tim stvarima i ima izvrstan pristup prirodnim pristupom i preparatima. Mozes pogledati detalje na www.centarcedrus.hr
medex is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 11:06   #16
Travari

Bok forumaši!

Evo ja sam čula za ovog tipa u Zagrebu koji je travar, a uz to kao ima dar liječenja bioenergijom, bavi se radiestezijom, vidovit je i tako to.... Ja sam već i bila kod njega, ali još uvijek nisam stvorila neki generalan stav o njemu. Bilo bi mi drago da se javi bilo tko tko ga zna, bio je kod njega ili je čuo o njemu. Ako ima iskustava, molim vas pišite riječ - dvije .....
loptica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 11:25   #17
bok loptico!

Evo ja sam bila sam kod njega 10-tak puta i svaki put je bilo drugačije..ovisi o tome kakav imaš problem, grd ga liječi ili travama ili biljnim kapima koje piješ (metvica, kesten, štavalj) itd..
u najmanju ruku lik je osebujan..malo previše brije (po mom mišljenju) na spolno prenosive bolesti pa ti konstantno puni glavu s tim da se ne smiješ seksat, čak ni ljubit jer te stalno napadaju bakterije „tamo dolje“. Jel i tebi bilo tak?
Ali, eto zanemarih to sve i koristim njegove biljne preparate koji mi pomažu u mom zdravstvenom problemu..i čajeve..i zasad mi je ok..ne znam koliko ti je uzeo love kad si bila ali uvijek ti uzme prvi put a kasnije je sve jeftinije a nekad i gratis..
Ako te zanima više o njemu, pošalji mi na privat
vježbenica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 00:02   #18
Bio sam kod njega i
imam izuzetno pozitivna iskustva s njim
Inače, posebno mi se kod njega sviđa što tvrdi da za svaku bolest postoji lijek u prirodi, a farmaceutska industrija sa svojim sintetskim smećem je potpuno beskorisna, štetna i nepotrebna.
Perceval is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 11:48   #19
ma zato sam i postavila ovu temu - jednostavno nisam sigurna kaj da si mislim o njemu. uglavnom ono što sam privat pitala forumašicu vježbenicu - ispada da su nam iskustva dosta slična, samo što ja još nisam ništa konkretno osjetila da je meni pomogao, dok vježbenica ipak ima nekih poboljšanja.

a nekak mi je uvijek čudno kad dođem kod njega, neznam - npr. upali narodni radio i onda to trešti, pa počne pričat sa duhovnim vođama. onda...neznam (možda to dečkima ne radi).....al ono onda krene rukama po meni (al baš onak ko da pipa).....pa mu zazvoni mobitel a on se javi (naravno mi smo usred "seanse" ). i tak....a s druge strane.....čula sam već dosta ljudi da kažu da im je dosta pomogao.

neznam.... možda ga treba prihvatiti isključivo kao travara (iako on voli zabrijat i u duhovnost, vidovitost, radiesteziju i sl.)

s obzirom da sam s vježbenicom razmijenila iskustva, (al zbilja su nam slična) ajd pliz paraceval daj podijeli još malo informacija i iskustava koja ti imaš s grdom, je li ti on uspio riješiti neki konkretan probelm, kak on radi s tobom i sl.... (možeš i na privat).

hvala unaprijed!
loptica 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 15:54   #20
Moje iskustvo s njim je vise negativno. Da doticni ima ajmo reci neki "dar" to bar po mojem misljenju stoji, no iz mog iskustva zna ga itekako i zloupotrebljavati. U ono vrijeme kad sam ja isla kod njega i kad sam jos bila poprilicno naivna nesto je petljao po dubljim aspektima mistike tj. magije pa mi je isao raditi "zastitu" za koju se kasnije ispostavilo da je posve suprotno od toga pa sam to sve spaljivala. A sto se tice njegovog dodirivanja intimnih mjesta to je i meni bio alarm. Kao on dolje meni namjesta cakre. Da je ne znam koliko cakri dolje i o cemu god da se radi, mislim da bi ipak trebao prvo pitati je li ja to uopce zelim i jesam li ja s tim ok. Tako da sam nakon tog puta zadnji put bila tamo. Zalosno je da si jedan tako u redu travar na taj nacin unistava reputaciju.

U svakom slucaju kao sto rekoh po mom misljenju izvrstan je travar i ima "dar", ali ga zna i zloupotrijebiti...poglavito kad se radi o mladim osobama zenskog spola. (surprise surprise )

Eto to je uglavnom moje iskustvo. A znam i hrpu drugih koji su njim odusevljeni. Pa je onda na svakom da procijeni za sebe da li mu gosp. Grd odgovara ili ne.
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.