Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2007., 22:11   #1
Talking Mršavimo zajedno!

vidim svi se "ukakili" i sram ih je otvorit novi topic za podrsku u mrsavljenju. e'o, plavusa ce

jbga, devet mjeseci sam te kile marljivo natucala i sad je fakat doslo vrijeme da se teska srca i prazna zeluca oprostim od njih Kad i kako pocinjemo?





a kako nego konkurencijom!
p.



Top lista:

moja volja


MarinkaD


Loulou


mare83


mici123

Zadnje uređivanje putnica : 10.07.2007. at 16:35.
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:25   #2
pridruzujem se.
jel moze od ponedjeljka

imam 10kg viska
(zapravo imam 20kg viška, ali prvi cilj je doci na predtrudničku kilažu)

i dojim, tako da ne znam koje bi dijete dosle u obzir. mozda ona - manje jesti, NE jesti slatko i NE jesti nakon 18.

ako ima netko čarobnu formulu neka se javi
mici123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:33   #3
ajd bar jedna hrabra svi pricaju, a niko da se prijavi
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:37   #4
Evo me plavušo! Ja trebam 4kg dolje!!! Dovoljno da me muče na moju visinu.
Mama Ružica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 23:07   #5
evo i mene Sad sam pojela burito
Ruska jel si ti ozbilja za te 4 kilice tvoje?

Moram i ja 13kg da se vratim na moju staru "sexy" kilazu. Al sam tad bila bas mrsavica. Prije trudnoce sam se udebljala par kila tako da se vratim u staru robu treba da izgubim barem 8-10kg.

Moramo pocet vjezbat. Ja vjezbam stalno ali nesto ovih zadnjih par dana mi se ne da ici u teretanu kad je vani ovako lijepo
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 23:29   #6
e budem se prijavila kad rodim-otprilike za 1.5 mj
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 23:46   #7
Quote:
mici123 kaže: Pogledaj post
pridruzujem se.
jel moze od ponedjeljka

imam 10kg viska
(zapravo imam 20kg viška, ali prvi cilj je doci na predtrudničku kilažu)

i dojim, tako da ne znam koje bi dijete dosle u obzir. mozda ona - manje jesti, NE jesti slatko i NE jesti nakon 18.

ako ima netko čarobnu formulu neka se javi
Nema čarobne formule. Sve ti ovisi jesi li tip kojeg dojenje omršavi ili onaj koga zdeblja.
Ja sam iz rodilišta došla dva kg teža od svoje normalne težine, a dojenjem sam uspjela natuć još 4. A nisam ništa jela više nego što jedem inače.A negdje nakon šest mjeseci mi je počela i kosa padati i to tako jako da sam mislila da ću oćelaviti.Sedmi mjesec sam dobila menzes i kosa je prestala padati, a sada je ista kao i prije.
Dojila 15 mjeseci i u ova dva mjeseca koliko ne dojim otišlo je svih četri bez ikakve dijete.
Još moram skinuti još tih par kilica, ali ne preopterećuje me.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 00:26   #8
E`o i mene.

Zovem se Marinka i imam 10 kg viška!

Ajmo razradit plan-kakva dijeta,kad počinjemo(ne odma-papam Moto keks!!!! )

Ali definitivno čim čim prije!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 05:33   #9
Evo ja sam danas bila dobra. Veceras pojela par jagoda i kuvan brocoli.
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 05:33   #10
Quote:
Mai kaže: Pogledaj post
e budem se prijavila kad rodim-otprilike za 1.5 mj
Zar vec! pa sjecam se tvojeg vjencanja i bracnog putovanja kao jucer
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 06:22   #11
JA imam jedno 5kg viska.Idealno bi bilo da skinem jos koju na to ali dobro.Dala sam si do kraja ljeta da dodjem na svoje. Radit cu dosta pa ne stignem jesti a i posao mi je dost naporan i jedno s drugim nadam se da ce kile otici.
A ne znam kak bi mogla biti na dijeti.BAs pricam s muzem, na vecer obicno jedemo nesto zdravo i rano.Uglavnom neko meso na rostilju i povrce, e onda ja oko 10 sati ogladnim ko slon i nema sanse da ne jedem nesto kao veceras,par snita kruha sa pekmezom i velika salica mlijeka. Koja dijeta,zaboravi,hehe.
E,da i razlika je drasticna s nama koje dojimo i s zenama koje ne doje.Boli ih briga, mogu odmah na dijetu a ja se bojim za mlijeko, glad konstantna,ma bas nas je priroda zeznula
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 10:07   #12
ma kako netko ne stigne jesti
Nema tog posla od kojeg ja ne bi mogla jesti. Kod mene vrijedi samo obratno, ako ne jedem ne mogu raditi. Ja MORAM jesti!

Puno se toga kod mene istopilo od trudnoće, vjerujem dojenjem, samo maleni je 7,5 mjeseci i sisa skroz malo, više voli konkretnije stvari. A kako se dojenje smanjilo pak teže zakopčavam hlače (ove nove, post-trudničke).
__________________
he he he
Pcela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 10:13   #13
imam i ja nekih 7-8 kila viška.....3 da se vratim na predtrudničku težinu....

ja jedem ujutro muslije (danas palačinke ), po.podne oko pola 5 ručam i još između banana i sladoleda (malo )....i ne jedem niš više poslje 5.....al nedaju se kilice.....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 11:40   #14
Quote:
Katie kaže: Pogledaj post
Zar vec! pa sjecam se tvojeg vjencanja i bracnog putovanja kao jucer
Si vidlila draga kako vrime brzo prolazi!!!!!!!! Sjećam se ko jučer da si me ti prva tješila i hrabrila u svemu,hvala ti za sve trenutke kad sam mogla računat na tebe.Sjećam se mog boravka u SAD-u,išćekivanja kad ćeš roditi i svega toga-a sad je na meni red Ko da je bilo jučer,Bože dragi!Al zato glavu gore-kilice će se otopit pa makar ih
__________________
Lavić 01.08.2007 Moji Anđeli ♥♥ 22.02.2012 Zvrk 05.06.2013
Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 12:02   #15
ma magic..šta kenjaš..ja se još jučer pridružila trax ...ona prva pitala tko bi s njom..i ja se odma javila...dakle
Ja sam ''moja volja'' ili Ivana hehehe....i imam 15 kg viška..ali realan cilj mi je za sada 10 kg...ajmo ..kako če mo i kada i šta....ja probala UN ..i za 4 tjedna ...1kg...kenj od dijete.
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 12:04   #16
Inače od trudnoče mi ostalo 7 kg viška..ali eto 10 bi bilo baš lijepo...a 15 još lijepše..ahhh bilo bi kao da sam opet u srednjoj...cccc
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 12:30   #17
evo i mene

4 kile do predtrudničke kilaže pa da bar stanem u stare hlače, a bilo bi dobro još 5 pa da se osjećam če-če...

Kako ćemo, dakle?
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 12:36   #18
Ja odlučila da izbacim slatko...normalno ručam doručak voće...a večera do 18 h voće ili nešto lagano..ali nikako poslije 18 h...izbaciti grickalice eto..ne može biti loše...ne koristim više masti samo maslinovo ulje..i što veći dio obroka zamjeniti salatama...eto...meso ne pržiti u ulju..samo kuhati ili dinstati..ne naručivati pizze ili hambiče i..eto..trebalo bi ići..samo me muči vježanje...za to zaista nemam vremena...
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 16:57   #19
Moje je ime Pahulja i imam 7.5 kg viska od trudnoce

Nista mi ne stvara problem osim trbuha.... osjecam se dobro kak sada izgledam, ali trbuh mi objesen
Stanem u svu svoju odjecu, ali trudnicku
Zbog bokova i trbuha ne stanem u staru odjecu od prije trudnoce........

Nisam karakter za biti na dijeti tak da sam za pocetak smanjila obroke i jedem kasni dorucak i kasni rucak, ali i dalje jedem kasno navecer, ali samo voce..........

Mislim da ce meni taj visak i ostati......
Ali da se trbuh vrati u normalu..........
__________________
Mala pahulja Robert
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 18:46   #20
evo sad sam pojela 5 domaćica i neću više danas, tako mi svega
__________________
he he he
Pcela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:55.