Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2007., 21:02   #61
Quote:
Gospodja Dragica kaže: Pogledaj post
tanka je granica između bolesti i zdravlja. maleni je prije bih rekla poseban možda sam previše subjektivna kao i svaka majka, ali mislim da je on jedno divno i čist normalno dijete
a vidis da sam jako blizu..ima tu nesto...mislim da cak znam o cem se radi.ako ne zajebavas,zao mi je.znam neke koji imaju sina tako..
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:04   #62
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
a vidis da sam jako blizu..ima tu nesto...mislim da cak znam o cem se radi.ako ne zajebavas,zao mi je.znam neke koji imaju sina tako..
Kaj bi zajebavala pa dijete mi je Rekla sam da ima određenih problema ali ih uopće ne bih preuveličavala. On je naš razmaženi bizončić
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:13   #63
Quote:
Gospodja Dragica kaže: Pogledaj post
Kaj bi zajebavala pa dijete mi je Rekla sam da ima određenih problema ali ih uopće ne bih preuveličavala. On je naš razmaženi bizončić

i koliko dugo racunas da ce na -takav- nacin biti s vama?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:20   #64
ak je to sto mislim da je,zauvjek.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:24   #65
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ak je to sto mislim da je,zauvjek.
nda.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:26   #66
kaj mislis na downa ja mislim da je ovo ipak samo dobra zajebancija za sve nas
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:43   #67
Quote:
Gospodja Dragica kaže: Pogledaj post
srednje je visine, 181cm i ima 115 kg pravi mali bizončić
i pravi je gurman u sto sam se osobno uvjerila
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:47   #68
Quote:
PaleBlueEyes kaže: Pogledaj post
i pravi je gurman u sto sam se osobno uvjerila
aha ha ha btw. neću nikad zaboraviti onaj tvoj začuđeni, da ne kažem zdvojan pogled, kad si vidjela kak tamani ćevape pojeo je 50 ćevapčića u roku keks. a poslije je bez imalo srama trpao u sebe ribu i ostalo
ah što ćeš, djeca ko djeca
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:49   #69
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
i koliko dugo racunas da ce na -takav- nacin biti s vama?
radimo na socijalizaciji, redovno ide na tretman i uvjerena sam da to i neće tako dugo trajati
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:51   #70
kakav down. on ima psiho-emocionalne probleme, ali tko ih danas nema neka prvi baci kamen
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:54   #71
ćevapi u Valsabbionu .. ma daj me nej
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 21:57   #72
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
ćevapi u Valsabbionu .. ma daj me nej
a tko kaže da je u Valsabbionu jeo ćevape. ti stalno izvlačiš iz konteksta. rekla sam da je prvo smazao 50 ćevapa a onda se bacio na ribu i ostalo..halo!!! daj malo uključi glavu i
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:00   #73
pa prvo smo isli na cevape u pjescanu uvalu u onaj restac zaboravila sam kak se zove odmah uz more. posto je dragicin sin bas navalio da mu se jedu cevapi
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:04   #74
Quote:
PaleBlueEyes kaže: Pogledaj post
pa prvo smo isli na cevape u pjescanu uvalu u onaj restac zaboravila sam kak se zove odmah uz more. posto je dragicin sin bas navalio da mu se jedu cevapi

djeca ko djeca, jednog dana ako bog da pa nam i zlatna postane gravidna te se porodi i sama će vidjeti što je to imati dijete.
uostalom koje dijete se može najesti od ribe, tartufa i sličnih delicija. maleni je kao što si i sama vidjela već pravi fakinčić i treba nešto jače za nahraniti se
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:07   #75
Quote:
PaleBlueEyes kaže: Pogledaj post
pa prvo smo isli na cevape u pjescanu uvalu u onaj restac zaboravila sam kak se zove odmah uz more. posto je dragicin sin bas navalio da mu se jedu cevapi



ma naravno da jeste .. a kako drugacije

a nakon toga ste jos tjedan dana krstarile skupa jadranom
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:10   #76
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
ma naravno da jeste .. a kako drugacije

a nakon toga ste jos tjedan dana krstarile skupa jadranom
dušo, ja sam zaista mislila da si se ti smirila i opustila. no kako sam se vratila iz Gstaada imam osjećaj da si još jače nabrijana na mene Zašto podmećeš te isijavaš ljubomorom, zašto, zašto?
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:16   #77
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
ma naravno da jeste .. a kako drugacije

a nakon toga ste jos tjedan dana krstarile skupa jadranom
ja tu nes ne kuzim. koji kurac uopce trosis vrijeme na forumasicu u ciju postojanost ne vjerujes, koja ti je glupa, debilna i dosadna, koja je klon klona koji je klon klona ciji je klon klon Chea koji je i sam klon, i jos odgovaras na bas svaki njezin post...

ili si nedavno zavrsila u kolicima pa imas jebeno puno vremena... ili si debeli, ruzni, pristavi i procelavi pepeljarko koji ima jebeno puno vremena....

u protivnom imas ignore kao i svi ostali...
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:18   #78
nisam "teta" dragice nisam,nisam, ja uzivam u vasim upisima .. pa tko bi me po cjele dane tjerao da se valjam od smjeha i vrtim kaziprstom po sljepoocnici da nije vas
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:21   #79
Quote:
PaleBlueEyes kaže: Pogledaj post
ja tu nes ne kuzim. koji kurac uopce trosis vrijeme na forumasicu u ciju postojanost ne vjerujes, koja ti je glupa, debilna i dosadna, koja je klon klona koji je klon klona ciji je klon klon Chea koji je i sam klon, i jos odgovaras na bas svaki njezin post...

ili si nedavno zavrsila u kolicima pa imas jebeno puno vremena... ili si debeli, ruzni, pristavi i procelavi pepeljarko koji ima jebeno puno vremena....

u protivnom imas ignore kao i svi ostali...
uh, nadam se da se ovo gdji dragici nije desilo jer i ona je tu koliko i ja ispricavam se jedino ako je u kolicima .. ako je pepeljarko boli me taki

uostalom ak nas sve na ignor stavite s kim cete upise razmjenjivati? same sa sobom
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2007., 22:24   #80
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
nisam "teta" dragice nisam,nisam, ja uzivam u vasim upisima .. pa tko bi me po cjele dane tjerao da se valjam od smjeha i vrtim kaziprstom po sljepoocnici da nije vas
Ja zbilja više ništa ne razumijem. Možda je problem jaz u godinama, ali svakako podržavam upis od PBE.
Naime ako sam ja tak glupa ili uopće nisam ja ja nego sam sam ja netko treći, a taj treći zapravo je čist netko drugi koji pak uopće nije taj nego tko zna više tko sve ne (a pokazalo se da je vaša mašta u tom kontekstu jako bogata ) koji je smisao da me pratiš i mučiš
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:34.