Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2008., 20:03   #41
Surfala 20ak minuta, isprobala novu Garnierovu masku za lice i sad cu s dragim popiti kavu. Premija!
__________________
Yesterday is History, Tomorrow is a Mistery, Today is a Gift!
draganica is offline  
Old 26.09.2008., 20:04   #42
Evo upravo se vratila s kave.Nas dvije frendice ostavile tatama djecu i malo ošle na miru popričati.
Agata1979 is offline  
Old 26.09.2008., 20:17   #43
Obzderala se kolaca, kojekakvih, solo. (sad mi je zlo)
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Old 26.09.2008., 20:23   #44
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Obzderala se kolaca, kojekakvih, solo. (sad mi je zlo)
Uh, i ja sam, mama je pekla jedan odličan kolač, a bome se ovih dana sve više prežderavam svakojakim kolačima-ove trudničke želje će me izluditi.
Agata1979 is offline  
Old 26.09.2008., 20:25   #45
jucer ono sto sam vec napisala plus izasli obiteljski u setnju sa psom
nije bilo sexa....na prinudnom godisnjem
__________________
If you think that something small cannot make a difference - try going to sleep with a mosquito in the room
trapava is offline  
Old 26.09.2008., 21:07   #46
[QUOTE=PiaLolla;16235341]O boze Loptichice.....pa zar ti to volish? [QUOTE]

Ma to ti je duga prica. Uglavnom prije je sveki peglala jer ja gore nemam masinu pa bi cim se sve osusilo brze bolje ona opeglala a to je izgledalo svakak. Otisci od nasivenog natpisa na ledima,razmuljana stampa i sl. Sad smo se napokon dogovorile da ja peglam pa mi je zasada to ok (dobro nije bas super ali ) . Do daljnjeg
lopticica is offline  
Old 26.09.2008., 21:14   #47
bila na aerobicu od 18 do 19(ujedno zakljucila tamo na glas da mi je bilo lakse roditi nego ovo skakanje i vjezbanje (a isla i prije trudnoce samo tad je bilo lakse ) ,zena nas satrala do boli ali dobro nije mi zao ) ...dosla kuci i okupala se ....(spremila Loli na spavanc)......e da i kupila si od Garniera onaj Rollon za podocnjake pa sada gledam u ogledalu dali ce kojim cudom nestai .....

uglavnom zadovoljna i to jako ali od sexa nista (i mm vec hrce sa malom )....
gogiva is offline  
Old 26.09.2008., 22:30   #48
evo kokica spremljena na spavanciju,a ja se guštam na netu sa štapićima i malom Bavarijom
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Old 26.09.2008., 23:03   #49
Khm...

Sad si mislim.. Sexsanje bi trebala biti normalna stvar I bezveze ju je naglasavati.. ...hm,..ko I spavanje..al ovo je ipak preintimno.. ili ovdje nije nista preintimno? ...
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Old 26.09.2008., 23:08   #50
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Khm...

Sad si mislim.. Sexsanje bi trebala biti normalna stvar I bezveze ju je naglasavati.. ...hm,..ko I spavanje..al ovo je ipak preintimno.. ili ovdje nije nista preintimno? ...
hihihihi a zakaj bi bilo preintimno ,pa neiznosimo detalje,a pošto je tu većina mama sa malim bebama sad je u principu normalno da je sex rijedak(em umor,em dijete se probudi ili neće spavati i niz takvih stvari) pa se onda mora spomenuti kao nešto važno

btw ja sam si još danas počupala obrve i isfenirala sam se(nisam stigla na frizuru na koju inače idem) jer sam danas cijeli dan u prpremama,radim kolače jer sutra slavimo PRVI ROČKAS od moje male pišulinke, i sad kad ovo pišem sjetih se da točno prije godinu dana u ovo vrijeme mi je pukao vodenjak
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Old 26.09.2008., 23:15   #51
Cestitam na obljetnici I sretan prvi rochkas

E I danas sam si popila bevandu..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Old 26.09.2008., 23:19   #52
Odspavala popodne dok je dragi držao malecku... Bože, što li je lijepo spavati
Eh, da, i počešljala se

p. s. jao, blago vama, prva godinica!čestitam!
okruglica is offline  
Old 27.09.2008., 09:54   #53
Ja sam danas rano već bila u shoppingu, naletila sam na super knjigu "Bambi", neko izdanje od 24sata, stvarno krasna knjiga za 29,90 (obožavam te knjige sa kioska, da nema njih ne znam kada bih išta kupila), pročitala sam ju klinki i sad sam ju nagovorila da crta Bambija i zeku, pa ću imati bar sat vremena mira!

Idem izvaditi onaj aparatić za manikuru (već sam i zaboravila da postoji) i upiciti si pandže!
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Old 27.09.2008., 10:50   #54
pročitala novine u miru a malog uvalila mm-u
magaly is offline  
Old 27.09.2008., 12:46   #55
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
Otišla na wc kad mi je sila, a ne kad stignem.... Ima li netko tko me razumije!!!???
legendo Ja te razumijem...

- jutros sam konacno sjela citati forum, vidjela ovaj topic;
- sjetila sam se da nisam ni kavu popila
- konacno skuhala kavu, i eno ga mali se probudio.

ali danas nam je tatek doma, pa jos ima nade
Caroline is offline  
Old 27.09.2008., 17:59   #56
-danas popodne se bebač smilovao i zaspao u svom krevetiću pa je mama u miru oprala i ispeglala kosu!!! weeeeeeeee
Lake is offline  
Old 27.09.2008., 18:23   #57
- danas sam sama sa njih dvojicom,al posto cu mrvicu veci,uspjela sam si skratit trapke i nalakirat nokte
__________________
-U laži nema kompromisa -
TYANA is offline  
Old 27.09.2008., 19:29   #58
pronasla starog skolskog prijatelja preko facebook-a, skontali da zivimo u istom gradu i da bi bio red da se vidimo nakon 20 i kusur godina.... nasli se i siti ispricali..
Alica72 is offline  
Old 27.09.2008., 19:55   #59
pocela radit... sva srica sta radim samo subotom i samo 6 skolskih sati (skola stranih jezika). nedostajala sam svojim ucenicima
__________________
kuvanje i kuzinavanje
njasa is offline  
Old 27.09.2008., 22:32   #60
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
Otišla na wc kad mi je sila, a ne kad stignem.... Ima li netko tko me razumije!!!???

A ja mislila da sam jedna, jedina i jedinstvena po tome! Hebemu!
rona718 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:45.