Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: DALI VJERUJEŠ U SUDBINU
DA 6 42.86%
NE 8 57.14%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 14. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2009., 23:37   #41
Nista ekipa .. bilo mi je zadovoljstvo.... moram ici.. sutra se ujutro treba rano dići ... imam kućne posjete jednoj bebici koja je dosla iz bolnice pa treba pomoć.

Uzivajte u zeki omladino.

No hard felings... :-)
Mirna Geee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:38   #42
Quote:
Mirna Geee kaže: Pogledaj post
što se tiče rejkija ... ja sam rejki učila u Japanu od jednog od top 5 vodečih svjetskih majstora rejkija .... a kontakte i veze za obuku za rejki sam dobila preko udruge za Yogu u Sloveniji pošto sam tamo i pohađala neke vježbe i seminare... i ljudi koje poznajem od tamo iz udruge su me uputili.
Vani je to više ajmo reć više prihvaćeno kao nešto priprodno... ... a kod nas je to više kao nekakav bauk i previše je iskomercijalizirano...
Moj susjed se bavio reikiem i nakon kaj je mogo ishipnotizirat pesa da ozdravi od šteničaka (po tome će svaki reiki znalac skužit do koje je razine ili kak se to već zove došel) objesio se, valjda nije mogao tu negativnu energiju preusmijeriti nekam dalje pak jadničak si je skratil muke....
Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:40   #43
Quote:
Mirna Geee kaže: Pogledaj post
Nista ekipa .. bilo mi je zadovoljstvo.... moram ici.. sutra se ujutro treba rano dići ... imam kućne posjete jednoj bebici koja je dosla iz bolnice pa treba pomoć.

Uzivajte u zeki omladino.

No hard felings... :-)
pa nemamo mi hard filingza, ali zašto sad ideš? ja sam se zapalila za činjenicu da si u japanu učila vještinu rejkija. ak si pospana, reci da si pospana i bok. may the force be with you

__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:42   #44
Zast je sad pobjegla? I kako da ja saznam jel Modni Macak gej ili ne?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:43   #45
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Skoro sam se ugusila kad sam refresha, jesente ludu.
pazi da ti kava ne iscuri na nos kad tak neoprezno rifrešaš. to je loš znak ako kava krene na nos.

Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
Moj susjed se bavio reikiem i nakon kaj je mogo ishipnotizirat pesa da ozdravi od šteničaka (po tome će svaki reiki znalac skužit do koje je razine ili kak se to već zove došel) objesio se, valjda nije mogao tu negativnu energiju preusmijeriti nekam dalje pak jadničak si je skratil muke....
čula sam da ako kreneš s rejkijem završiš na heroinu
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:44   #46
Meni je jace oružje transduktor! Ha!

aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:46   #47
dobro aktovka, to je nekoliko koraka naprijed. vidim, ovoj gospođi na slici se treće oko otvorilo
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:46   #48
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
pazi da ti kava ne iscuri na nos kad tak neoprezno rifrešaš. to je loš znak ako kava krene na nos.



čula sam da ako kreneš s rejkijem završiš na heroinu
Pila sam vodu, dobro je.
E, mene jebe to kaj ja pijem neskafe. Jel se to broji?

Ja sam cula da za rejki mos dobit i do 5 godina.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:48   #49
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
dobro aktovka, to je nekoliko koraka naprijed. vidim, ovoj gospođi na slici se treće oko otvorilo
Predviđam javljanje majstora rejkija do jutra i obrane titule. Mažoretkinje sindrom.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:48   #50
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
čula sam da ako kreneš s rejkijem završiš na heroinu
On je jadan išao obrnutim putem, s heroina, prek koke do reikija, bit će da je zato neslavno svršio. E sad! Da se mogu prebacit u drugu dimenziju rekla bih mu to i sigurno ga vratila, al' nemrem...ne znam!!!
Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:51   #51
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
On je jadan išao obrnutim putem, s heroina, prek koke do reikija, bit će da je zato neslavno svršio. E sad! Da se mogu prebacit u drugu dimenziju rekla bih mu to i sigurno ga vratila, al' nemrem...ne znam!!!
Evo ti stroj za putovanje kroz dimenzije. Durex sponzor.

__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:51   #52
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Pila sam vodu, dobro je.
E, mene jebe to kaj ja pijem neskafe. Jel se to broji?
negdje sam čitala da samo ako piješ bez kofeina, onda se računa nes.

Quote:
Ja sam cula da za rejki mos dobit i do 5 godina.
opa! to kao u plus? ono, cigareta skraćuje život 8 minuta, a rejki produžava 5 godina?

Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Predviđam javljanje majstora rejkija do jutra i obrane titule. Mažoretkinje sindrom.
možda netko zna gatat iz mažoret šćapa a vidiš, palo mi na pamet da bi međice cijele romane mogle ispričati. kad bi mogle govoriti
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:53   #53
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
negdje sam čitala da samo ako piješ bez kofeina, onda se računa nes.



opa! to kao u plus? ono, cigareta skraćuje život 8 minuta, a rejki produžava 5 godina?



možda netko zna gatat iz mažoret šćapa a vidiš, palo mi na pamet da bi se i međice cijele romane mogle ispričati. kad bi mogle govoriti
Ne znam tako fensi kvotat.

Ja pijem ajriš, pa sad ti pogledaj ako ima šta pjene.

Ma ne, pet godina u buXi.

Gle ak ti gurneš međici šćap nakon što si popila prerijetku kavu - klistir prirodni. Pa ti viđaj.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:53   #54
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
opa, u japanu
koji pojas rejkija imaš?
Ja sam bila u Bihaću pa se ne kurčim, samo da se zna.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:54   #55
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Evo ti stroj za putovanje kroz dimenzije. Durex sponzor.

Thanx
Amy Mc23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:54   #56
Quote:
aktovka kaže: Pogledaj post
Meni je jace oružje transduktor! Ha!

djevojcica iz buducnosti
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:55   #57
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Ja pijem ajriš, pa sad ti pogledaj ako ima šta pjene.
to je onda neka nova tehnika? gatanje iz pjene? zato je ova naša gatara otišla jer o toj tehnici ništa ne zna

Quote:
Gle ak ti gurneš međici šćap nakon što si popila prerijetku kavu - klistir prirodni. Pa ti viđaj.
e da su međici usta... bila bi to slaba međica!

Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
On je jadan išao obrnutim putem, s heroina, prek koke do reikija, bit će da je zato neslavno svršio. E sad! Da se mogu prebacit u drugu dimenziju rekla bih mu to i sigurno ga vratila, al' nemrem...ne znam!!!
preko mene nije išao, sjećala bih se

evidentno nam je dosadno
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:57   #58
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
to je onda neka nova tehnika? gatanje iz pjene? zato je ova naša gatara otišla jer o toj tehnici ništa ne zna



e da su međici usta... bila bi to slaba međica!



preko mene nije išao, sjećala bih se

evidentno nam je dosadno
To se uči na drevnom jugu Bosne. Ja sam godinama to proučavala, al nesmin govorit o tome.

Meni je brutalno dosadno večeraske, a ne spava mi se. Popila dve litre vode do sad. Da se bar mere iz vode gatat.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:59   #59
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Meni je brutalno dosadno večeraske, a ne spava mi se. Popila dve litre vode do sad. Da se bar mere iz vode gatat.
mogu ti ja gatat. ići ćeš uskoro piškit. a nakon toga još jednom. i još ćeš se jednom noćas dizat iz kreveta ne bila ja kokakoka ako ne govorim istinu
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 00:02   #60
Quote:
kokakoka kaže: Pogledaj post
mogu ti ja gatat. ići ćeš uskoro piškit. a nakon toga još jednom. i još ćeš se jednom noćas dizat iz kreveta ne bila ja kokakoka ako ne govorim istinu
Isla sam vec triput.Jel ti i u proslost vidis??
Da mi kazes sta sam radila prosle godine u ovo doba nakon sta sam se samoubila na narodnoj?:cajke rulz:
Sjecam se nekih nogometasa, neke međice....ali mutno mi.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:52.