Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2011., 21:41   #41
BTnet mišljenja korisnika (sa OPTIČKIM priključkom)

Pozdrav, uskoro se selim u Sesvete (sopnica-jelkovec) i zanima me kakva iskustva imaju btnet-ovi korisnici sa njhovom uslugom.
Znam da svi imaju problema sa koaksijalnim priključkom kod njh, ali kod mog prijatelja koji ima njihov 3play optic paket sve radi ko švicarski sat.
s telefonom je u početku bilo malo problema ali u zadnjih godinu dana sve radi kako treba.
televizija im je katastrofa i od ponuđenih programa samo pola radi i toga sam svjestan, ali to mi nije previše bitno.
najbitnija mi je stavka internet. prijatelj ima 10/10Mbit vezu i brzina mu varira od 8-12 Mbit download i 6-8Mbit upload ovisno o dobu dana.

Ja bi si uzeo 3play optic2 sa 24/24 vezom pa bih molio nekoga ako ima takvu vezu da napravi par speed testova ako nije problem.
Unaprijed hvala.
Luc1f3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2011., 23:14   #42
bT net

Pozdrav
Imam opciju da se u prikljucim na BTnet, ne bnet, pa me zanima jel ima itko iskustva s njima i kakva su? Naime, cine se dosta povoljni, a uglavnom sve sto sam naso na internetu i raznim forumima vezano za njihovu uslugu je staro najmanje godinu dana pa me zanimaju friske informacije. Uzeo bih telefon i internet pa me zanima stabilnost veze i koliko su revni u rjesavanu problema s vezom, ruterom i ostalim sta se moze pojavit.
Nacki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 07:50   #43
Ja sam se dugo raspitivao po raznim forumima o njima i uvijek ista priča. Moje mišljenje je ako si na području gdje od njih možeš dobiti ftth vezu ili ti OPTIČKI priključak slobodno uzmi tu nećeš imati skoro nikakvih problema, veza nikada ne puca (bar meni još nije a skoro sam 2mj 0/24 online zbog torrenata) i internet je bolesno brz, ali ako nemožeš do optike izbjegavaj u širokom krugu. Što se telefona tiče ja ga skoro i ne koristim pa neznam ali neki se žale da znaju ostati bez telefona po par dana.

ovo ti je brzina interneta kod 24/24 paketa, download ograničen na 24 a upload nije ograničen i varira od 20-ak do 80-ak Mb/sec

http://speedtest.net/result/1473943569.png
Luc1f3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 15:17   #44
slažem se sa Luciferom, ja otkad internet imam, sve ok...nikakvih problema specijalno
koristim ga u poslovne svrhe, pa mi je to bilo ful bitno...
pprriinncceess is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2011., 13:44   #45
Wink

neka i ja malo pohvalim taj BTnet...u biti bilo mi je malo smiješno kaj sam napravila.. ištekala sam adapter iz zida kad sam usisavala i nestale mi usluge...zvala ih panično jer sam mislila da neki vrag opet rade...i fakat je bio ljubazan neki dečec na call centru...i prošli kroz sve, ne ide pa neide....i na kraju skužim u čemu je problem...malo sam se zacrvenila moram priznati, dobro da me nije vidio...
pprriinncceess is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2011., 18:53   #46
Telefon nam nikada skoro ne radi,kabelska ajd ok-cesto se zna jedino ''zamrznut'' pa ga moramo skroz iskopcavat,internet zna stekat a prije tjedan-dva kad smo kupili novi laptop i internet nije radio,zvali smo ih-jer nije radilo nekoliko dana,lik je reko prek moba da oni nazalost ne mogu nista napravit

Susjeda kad je zvala u vezi signala,cim su culi da je iz Jelkovca su joj poklopili i sad joj se vise nitko ne javlja.

Nazalost kad smo se mi doselili,bila je jedino njihova mreza pa smo ih zato i uzeli i sad nikak kraja njihovim glupostima
vet.teh is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 14:10   #47
majstore, ako ti je prije radio internet jesi siguran da si dobro sve postavke napravio

ja sam iz jelkovca, meni se uredno javljaju
pprriinncceess is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 21:25   #48
fala bogu izlazi mi konacno ugovor sa bt netom
smeče od usluge....tv programi su vecinom na njemackom ili rumunjskom, stalno se azuriraju i sjebu sve postavke
titl treba svaki puta kod prebacivanja programa ponovo podesavati

a "podršku" korisnicima je sramota uopce komentirati

nikad više pa taman da mi i plate nebi koristio to smece od usluge
napatio sam se ove dvije godine
brzina interneta je kao dobra a cesto se smrzne ili prekine pred kraj skidanja i sve ponovo

užas !!!!
__________________


zakaj je sve kaj ja volim nemoralno, protuzakonito ili deblja ?
stari_machor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2012., 17:29   #49
Quote:
stari_machor kaže: Pogledaj post
fala bogu izlazi mi konacno ugovor sa bt netom
smeče od usluge....tv programi su vecinom na njemackom ili rumunjskom, stalno se azuriraju i sjebu sve postavke
titl treba svaki puta kod prebacivanja programa ponovo podesavati

a "podršku" korisnicima je sramota uopce komentirati

nikad više pa taman da mi i plate nebi koristio to smece od usluge
napatio sam se ove dvije godine
brzina interneta je kao dobra a cesto se smrzne ili prekine pred kraj skidanja i sve ponovo

užas !!!!
Preporucio bih ti Bnet http://www.bnet.hr/3d/3d_televizija_internet_telefon

evo ja imam ovaj paket vec godinu dana i stvarno je dobar.
__________________
Ako svi misle isto znači niko ne misli dovoljno.
šabaraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 21:41   #50
Wink

Quote:
vet.teh kaže: Pogledaj post
Telefon nam nikada skoro ne radi,kabelska ajd ok-cesto se zna jedino ''zamrznut'' pa ga moramo skroz iskopcavat,internet zna stekat a prije tjedan-dva kad smo kupili novi laptop i internet nije radio,zvali smo ih-jer nije radilo nekoliko dana,lik je reko prek moba da oni nazalost ne mogu nista napravit

Susjeda kad je zvala u vezi signala,cim su culi da je iz Jelkovca su joj poklopili i sad joj se vise nitko ne javlja.

Nazalost kad smo se mi doselili,bila je jedino njihova mreza pa smo ih zato i uzeli i sad nikak kraja njihovim glupostima
Ja stvarno neznam o čem ti pričaš.

Ja sam kod BTnet-a od 7mj 2011 kad sam se doselio u jelkovec i imam 3play optic2 paket. Telefon do sad JEDNOM nije radio 2 dana i tad je svakih 15-ak min na TV-u išla obavijest: "Ispričavamo se svim korisnicima u naselju Sopnica-Jelkovec, zbog kvara na centrali nismo i mogućnosti bla bla bla" što je s njihove strane sasvim u redu. Za to vrijeme su TV i internet radili bez problema. Što se TV-a tiče slika mi se NIKAD nije zamrznula. Internet mi NIKAD nije pukao, a konstantno sam 0/24 online zbog nekih P2P siteova.

Pošto živimo u istom naselju, nije mi jasno kako tolika razlika u usluzi....

Nije da zagovaram BTnet, kad mi bilo koji drugi operater ponudi 3u1 paket s brzinama interneta kao oni (ili veće)za manje od 275Kn, koliko plaćam isti tren ću preći na drugog operatera.

Ali teško da će itko u bližoj budućnosti nadmašiti ovo:
http://speedtest.net/result/1654925666.png
Luc1f3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 12:28   #51
onak...brijem da za tu cijenu koju mi plaćamo Btnet-u nitko ne nudi uslugu...a brate mili kod T-com je bila ista situacija...a cijena ulalalal...brate ko suho zlato..
pprriinncceess is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 19:05   #52
Quote:
Luc1f3r kaže: Pogledaj post

Ali teško da će itko u bližoj budućnosti nadmašiti ovo:
http://speedtest.net/result/1654925666.png
Ovakve brzine su dostupne samo u Jelkovcu tamo, ili i po Zagrebu?
Pričam o uploadu, za download znam da je moguć


I generalno, kako ste zadovoljni s uslugom? Jel su stvarno česti ti drastični padovi brzine, te jel se dogodi nekad da crkne net?
Marl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 22:28   #53
Moze li mi tko reci kako vam idu titlovi na Cinestaru, Universal Channel-u i TV 1000. Meni katastrofa - UZAAAAAAS
Vec skoro godinu dana mi titlovi brzaju. Na Cinestaru brzaju oko 4 sekunde a na ova dva oko sekunde al me to ubi. Kakva je kod ostalih situacija s tim programima?
Molio bih da mi netko odgovori
Hvala
kaos1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 20:26   #54
imam bt net i ima puno programa koji su zakljucani dal postoji mogucnost da se to otkljuca ali da to ovi u bt netu neznaju
lakiluk5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2012., 17:36   #55
centar

Ekipa,

prijatelj me kontaktirao sa Trnja da tamo dolaze sa optikom, i pitao me za dojmove s obzirom da ih ja imam vec neko vrijeme na centru..
Kao bio je na ovom forumu i malo ga je strah jer je svasta procitao..Meni su oni stvarno ok, bitan mi je ping za igrice i onak 3, 4 je fakat super, brzina neta 10/10 najcesce i iznad toga...i to za neku sitnu lovu, tipa 100 kn...
Cude me losa iskustva, vjerojatno je to bilo prije, sad ipak rade sa optikom i koliko mi je tip objasnio koji je dosao na instalaciju, ulozili su dosta para u opremu.. eto,
krunokruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 22:27   #56
Zna netko u kojim dijelovima Sv. Duha je BTnet dostupan (koje ulice)? Jel im televizija još uvijek loše radi (kašnjenje prijevoda, česte izmjene liste programa i sl.)?
zag0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 14:29   #57
ima tko kakvih friskih iskustava sa btnetom?
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2014., 15:03   #58
Krajem 4. mjeseca potpisao sam ugovor sa BT-Net om za 2Play3Optic "Internet do 10/10 mbps- flat rate / Telefonska linija + 120 min. uključenih razgovora unutar nacionalne fiksne mreže" .
Nakon preduga dva mjeseca došli dečki i uključili oni to sve. Internet je odmah radio i moram pohvalit brzinu jer je upload i download 10mbps kao što i obećaju, no taj isti dan postavili su sve za telefon no on nam nije uključen isti dan već sam morao čekati 3 radna dana da mi osposobe fiksnu liniju. Zar u današnjem dobu , 21. stoljeću, nije moguće odraditi jedan posao bez takvog zezanja naroda?
Usput da se požalim i na činjenicu da nam je neki dan internet doslovno pucao. Veza je bila vrhunska ali podatke nikakve nismo primali.
Završni dojam je taj da stvarno daju sve što obećaju no pristup korisnicima je krajnje neozbiljan.
justsomehipster is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 01:54   #59
Kakve dvb-c prijemnike sada btnet daje i kakvo je stanje sa netom na optici?
Jumfer111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 01:37   #60
Nenzam kakve recivere sad daju, ja imam isti već 3 god, TV uopće ne gledam, a s optikom je stanje uvijek isto 24/24 po ugovoru a isporučuju ovo:
http://www.speedtest.net/result/3950046910.png
Luc1f3r is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.