Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2010., 11:36   #81
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
žene


imam birtije u koje posebno volim ići zimi i u jesen
na primjer, Knjiga i kava kod Milčeca- baš mi je birc za hladne dane, pa gledaš kako vani ljudi prolaze, snijega pada..a ja na toplom
o da, k und k je savrsena za takve aktivnosti
meni je puno draga
"odmaknuta" je stilom i atmosferom od uobicajenih kafica, imam dojam da sam u dugom vremenu od onog tramvajsko-prolaznicko-uzurbanog koje je vani
idealna je za tmurne, jesenje dane, kisne, hladne i bljuzgave... kad sam nervozno-depresivna
odmaknes se malo od reale, uronis u smiraj topline i nenametljivog zamora, procitas novine uz nesto vruce i lakse krenes dalje za svojim poslom
da, da, ona je bas za kasnojesenje ili zimske osamljene pauze
Pak Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 12:53   #82
Quote:
Nikolajeva kaže: Pogledaj post
- Pečeni kesteni kupljeni kod kestenjara na korzu.. .. svi do jednog truli
- Branje maruna po divnom šuštavom lišću ... skrivanje od čovjeka s puškom, a prokleto lišće šušti
- procurio radijator
Eh šta ti ja mogu kada imaš tako loša iskustva

Ne brati marune po privatnim šumama
+kupi peć na drva i baci radijator
Aelis 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 13:19   #83
Quote:
Nikolajeva kaže:
- Pečeni kesteni kupljeni kod kestenjara na korzu.. .. svi do jednog truli
- Branje maruna po divnom šuštavom lišću ... skrivanje od čovjeka s puškom, a prokleto lišće šušti
- procurio radijator
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
vrt
zimnica
blato
kiša

melankolija


da, tko će mi od ovih ljubitelja boja dolaziti, redovito, grabljati lišće i trule jabuke?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 13:43   #84
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
mora da se ne budiš u rano jutro
Aha.
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 14:18   #85
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Ne volim ju. Ni kesten ni kuhano vino, ni hladnjikavost. Samo bablje ljeto. Onda dođe tmurnost i kišurine, pa snijeg i eto ti mede pola godine...

ufff bablje ljeto, nejprekokrasnije uvijek me podsjeti na onaj parfem Indian summer
__________________
.....
Amsteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 15:19   #86
Quote:
Aelis 23 kaže: Pogledaj post
Ne brati marune po privatnim šumama
Samo one koji su pali na zemlju.
Nikolajeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 15:30   #87
Zbog šarenog lišća
Millana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 16:10   #88
Zbog završetka cvata ambrozije i ostalih divota na koje sam alergična
Patlikit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 18:27   #89
Vrijeme taman za topli čaj, kesteni, žuto lišće, sunce koje na pristojnoj udaljenosti mlako grije i baca svjetlost na sve one jesenske boje Jesen može biti lijepa...dok ne počnu kiše
Jesen je znak da dolazi zima...a ja sam ljetni tip...Zato mi je nekako draže proljeće - slično je jeseni, ali najavljuje meni doba puno draže
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 18:39   #90
otuširam se, i ne preznojim se odmah dok se oblačim ili izađem na koju minutu van. osjećam se svježe cijeli dan.
svjež zrak, nema sparine
kraći dani
čajevi više pašu kad je hladno, lišće, kiša, hladnoća, snijeg, oblačenje- volim kad se mogu obmotat šalom, imat rukavice.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 18:49   #91
Quote:
Patlikit kaže: Pogledaj post
Zbog završetka cvata ambrozije i ostalih divota na koje sam alergična
E vidiš vidiš, i to isto. Samo da bude što prije ove godine.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 18:56   #92
manje sam nervozna., ljeto potiče nervozu u meni. kad sve histerično bliješti i vrišti. a i po ljeti su mi se sranja događala, pa....
u jesen jedino faks/škola- gledam na to kao na novi ciklus, za krenut ispočetka. ljeto je obično period stagnacije.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 18:58   #93
Quote:
Amsterdamgirl kaže: Pogledaj post
ufff bablje ljeto, nejprekokrasnije uvijek me podsjeti na onaj parfem Indian summer
Aaa, jeste.

Ok, ujesen i zimi furam ekstra teške parfeme što ljeti ne mogu.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 19:17   #94
Quote:
Amsterdamgirl kaže: Pogledaj post
ufff bablje ljeto, nejprekokrasnije uvijek me podsjeti na onaj parfem Indian summer
I ja imam taj parfem.
A jesen volim jer se vratim s ljetovanja u grad pa mi je sve novo, počne se planirati Nova godina, nema više kukaca, nije prevruće za šetnje ili sjedenje na suncu...
Volim jugo i nekakvu kao "maglu" iznad Rječine u predvečer (iako mi kosa izgleda očajno). Mada mi se čini da to više spada u zimu nego jesen. Ali tko će čekat tri mjeseca da to napišem u temu "Zašto volim zimu".
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 20:22   #95
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
I ja imam taj parfem.
A jesen volim jer se vratim s ljetovanja u grad pa mi je sve novo, počne se planirati Nova godina, nema više kukaca, nije prevruće za šetnje ili sjedenje na suncu...
Volim jugo i nekakvu kao "maglu" iznad Rječine u predvečer (iako mi kosa izgleda očajno). Mada mi se čini da to više spada u zimu nego jesen. Ali tko će čekat tri mjeseca da to napišem u temu "Zašto volim zimu".
aupičku.
kaj fakat tak rano novu počinjete planirati?

doček nove je jedna od rijetkih stvari koja me može naživcirati po zimi.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 20:28   #96
Dočeke Nove ne planiram, oni se dogode.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 20:29   #97
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
aupičku.
kaj fakat tak rano novu počinjete planirati?

doček nove je jedna od rijetkih stvari koja me može naživcirati po zimi.
Ne znam jel ovo boldano više bilo zbog nove godine ili zbog vraćanja u grad.
Volim putovat, a Nova godina mi je za to najbolja prilika. Tako da se u 10. mjesecu uvijek počinje pričat di bi mogli ove godine.
A ovaj povratak u grad... Nakon dva mjeseca vikendice, nekako mi je gušt vratit se u Rijeku. Volim promjene godišnjih doba i mjesta boravka valjda.
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Nuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 20:31   #98
Quote:
livadica kaže: Pogledaj post


još od školskih dana gledam na rujan kao na novi početak. ekipa se skuplja, piju se kavice na zubatom suncu, donose se nove odluke i sve se smiruje nakon ljetnog ludila.
Potpisujem! Obožavam jesen. Mrzim ljeto. Jedva sam dočekala miris jeseni u zraku.
Volim vjetar, kišu, tople majice, čarape, čaj, čitanje u toplom krevetu dok vani pada kiša...milina!
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 20:42   #99
Miris zimnice u zraku, maglovite veceri, boje, toplija odjeca.
Ove godine planiram prvu vlastitu zimnicu. Rodjendan mi je krajem rujna... A najvise me veseli proluftati sobu prije spavanja pa se grijati pod poplunom. Berbe
Gledanje tv-a a vani pada dosadna kisa, dok ja eto ne moram nikud ici... Stize zima, a s njom i Bozic..pa opet ispocetka. Ma ja volim sva godisnja doba...dobro je netko gore napisao, mjena je najljepsa, a i ono iscekivanje sljedeceg doba..
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 21:31   #100
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
Rodjendan mi je krajem rujna...
I ti si nam Vagica?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.