Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2010., 17:34   #81
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
nego, ozbiljno, baš me zanima, što mislite jesam li ja ženstvena?
Ja to ne mislim, ja to znam.

Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
A što s muškarcima koji ne izgledaju mužjački? Da sam se ja u životu oslanjao na dojam muškosti, ostao bih, da budem prost, suha kurca. Ispostavilo se da odsustvo 'mužjaštva' nije neki presudni problem ako imaš dovoljno drugih kvaliteta.
Ja se svako jutro dižem kao muškarac. Ali čim operem zube, propederim.

Trebao si se manje prat'.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:35   #82
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Ispostavilo se da odsustvo 'mužjaštva' nije neki presudni problem ako imaš dovoljno drugih kvaliteta.
Znaš što je najslađe u životu? Kad shvatiš da stvari nisu uvijek onakve kakvima se čine.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:35   #83
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Moraju se više truditi. Družiti se s ljudima kojima ženstvenost nije visoko na listi 'kvaliteta'.

A što s muškarcima koji ne izgledaju mužjački? Da sam se ja u životu oslanjao na dojam muškosti, ostao bih, da budem prost, suha kurca. Ispostavilo se da odsustvo 'mužjaštva' nije neki presudni problem ako imaš dovoljno drugih kvaliteta.
khm khm , pa sad, ovisi o tome što za neku ženu predstavlja "mužjaštvo"
jel to međed u potkošulji koji kopa kanale ?
meni recimo nije.
nije mi muževan ni na onoj primarnoj bazi hranitelja .
kako danas ne treba otići u lov , ubiti bizona i dovuć ga na škini doma, onda ću za takvog tipa uglavnom pomisliti ( osim ukoliko ga ne vidim da rmba) kako je nazaposlen, neobrazovan i kako visi na kladionici
a to mi baš i nije pojam mužjaka s kojim bi voljela širiti gene
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:37   #84
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Znaš što je najslađe u životu? Kad shvatiš da stvari nisu uvijek onakve kakvima se čine.
Kseno, tema nije pušenje marihuane.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:39   #85
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ma ne, pitanje je kako se neženstvene nose sa sviješću o svojoj neženstvenosti otežava li se takvim ženama muka njihova ovakvim temama?
Vjerojatno da. Nose se kako se već nose. Neke lako, druge teško. Moraš imati čvrsti ego i svijest o drugim kvalitetama i onda je to minorna iritacija, a ne problem.

(Naravno, moraš imati te druge kvalitete da bi ih bila svjesna, hahahahaha...)

Muškarce muči isti problem s dojmom muškosti. Nije lako vidjeti nekog klipana koji prolazi ulicom i naprosto osjetiti kako se žene vlaže među nogama -- a ti nisi taj klipan. Ali, podnese se ako znaš da i bez tih njegovih feromona ti sasvim uspješno bariš komade nekim svojim sredstvima. Kao što i mnoge neženstvene žene zbare muške bez pola frke.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 17:54   #86
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Kseno, tema nije pušenje marihuane.
Budalo. kae, nestašica?!

dobro, 'oće li glora stavit sliku da vidim jel ženstvena il nije?!

meni je recimo jako nemuževno kad vidim da je lik pravi 'mužjak'...
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 19:59   #87
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Meni to nije ženstveno nego glupačasto.

Valjda sama nisam dovoljno ženstvena. It takes one to know one, i to.
Ha čuj, polovnjacima 40+ koje je počela napuštat kosa, sve više primjećuju bore, boli ih kičma i ne diže se više baš sam od sebe kad požele, koji kraj sebe imaju izgrađenu ženu, sigurnu u sebe, koja je upravo u zaletu jer su djeca poodrasla i pomalo samostalna pa ima više vremena i snage za druge stvari, iskusnu i samosvjesnu - takvo čeljade treptavih okica kojem je potreban zaštitnik ne izgleda glupačasto, nego ženstveno i potrebito.
U mom okruženju, evo, već drugi je pao.
A sad idem odglumit da nemrem iznijet smeće jer mi je preteško i da treba zamjenit tuš jer curi, a ja nemam pojma kak to riješit
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 20:14   #88
Meni je bivši govorio da sam trebala biti muško. A ja njemu da on isto.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 21:54   #89
Ti si meni divna.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 22:28   #90
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ma ne, pitanje je kako se neženstvene nose sa sviješću o svojoj neženstvenosti otežava li se takvim ženama muka njihova ovakvim temama?
Ni najmanje. Carry on.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 22:37   #91
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Meni je bivši govorio da sam trebala biti muško. A ja njemu da on isto.
Ovo je za almanah.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 22:41   #92
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
I nitko mi nije odgovorio na pitanje što je s homoseksualnim osobama? Što je s homoseksualcem koje ima široka ramena i definiranu vilicu, a ne oblači se kao Modni mačak? Što s lipstick lezbijkom koja u izrežiranoj drami produžetka vrste nema neku bitnu ulogu?
Pa, s njima je očito drukčije. Vidljivo je da oni sebi postavljaju neke sasvim drukčije standarde, koji odudaraju od heteroseksualnih. A nisu ti njihovi standardi ni jednoznačni. Neki pederi vole 'tetkice', drugi vole štemere dlakavih prsa, treći vole njegovane metroseksualce... Vjerojatno je i kod lezbijki to tako.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 22:42   #93
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ti si meni divna.
Hvala. :blushes: I ti meni. Samo, voljela bih da mi to kaže netko muževniji.
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Meni to nije ženstveno nego glupačasto.
Hmmm, nije uvijek glupačasto. Što se znamenite rečenice "Da, dragi!" tiče, dosad sam je samo dvojici izgovarala bez ironije. I mogu ti reći da je to divno - moći to muškarcu reći bez ironije, s iskrenim uvjerenjem da je velik i pametan.

edit:
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Ovo je za almanah.
Da, dragi!
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 22:51   #94
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
I mogu ti reći da je to divno - moći to muškarcu reći bez ironije, s iskrenim uvjerenjem da je velik i pametan.
Predobro. Ke to ne spada u oksimoron ili rang jetija, recimo
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 22:55   #95
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Predobro. Ke to ne spada u oksimoron ili rang jetija, recimo

Da stvar bude gora, obojica su niski. Ili sam ja previsoka.

Jebate, još ćeš me uvjeriti da sam imala rijetku sreću sresti čak dvojicu takvih.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 22:57   #96
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post

Da stvar bude gora, obojica su niski. Ili sam ja previsoka.
'Oće to niske.

Quote:
Jebate, još ćeš me uvjeriti da sam imala rijetku sreću sresti čak dvojicu takvih.
Dame ne pričaju o brojevima
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 23:03   #97
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Dame ne pričaju o brojevima
Samo ti mene bockaj. Opraštam ti jer si mi posvijestila da trebam biti zahvalna što sam u životu upoznala dvojicu, kako kažeš, nepostojećih. Jasno da si ljubomorna.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 23:07   #98
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ni najmanje. Carry on.
ti nisi ženstvena? ja te zamišljam potpuno drugačije
Princess Leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 23:25   #99
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Hmmm, nije uvijek glupačasto. Što se znamenite rečenice "Da, dragi!" tiče, dosad sam je samo dvojici izgovarala bez ironije. I mogu ti reći da je to divno - moći to muškarcu reći bez ironije, s iskrenim uvjerenjem da je velik i pametan.
"Niš nemrem sama" meni je.

To nije isto kao ono kad on napravi nešto jer je njemu lakše, jer sam ja mala i to.

Što se ovog drugog dijela tiče, ja iskreno vjerujem da je moj velik i pametan. Zato mu i treba pametna cura , a ne neka glupa kokoš koja se izbezumi kad treba otići u mjenjačnicu il tako nešto silno zahtjevno. (Ako ovo čita netko tko ima fobije od odlazaka u mjenjačnicu, ništa osobno, jasno mi je da postoje ljudi koji funkcioniraju na hrpu načina super, ali postoji neka obična svakodnevna stvar koja im je grozno teška i ne mogu je napravit. )
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 00:34   #100
znam ja jednu ženstvenu. uvijek u štiklama, ne previsokim, hlače na crtu, uske majice, ne dekoltirane. umjereno našminkana. mirna, blaga, dobra, prelijepa i prezgodna. i nitko ju ne podnosi, naravno

znam ju dosta dugo, cura je skroz na mjestu. simpatična, smisao za humor joj je izvrstan, kulturna, nevjerojatno inteligentna, nije bahata iako je svjesna svog izgleda. vrlo ugodna osoba, ali baš zato ju nitko ne podnosi, nemaju joj šta prigovoriti

ili je etiketiraju kao umišljenu, ili kao glupu. a nije ništa od toga

ja joj se divim, cijenim ju i ljubomorna sam na nju. ne zavidna, samo ljubomorna.
formaldehida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:42.