Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2017., 15:34   #81
Ja sam se jucer najezila kad sam u gradu slusala nekog kako pjeva, covjek je stvarno imao glasa sto je je..
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 00:06   #82
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
Ja sam se jucer najezila kad sam u gradu slusala nekog kako pjeva, covjek je stvarno imao glasa sto je je..
uh da, ja sam okinula na jednog opernog pjevaca.. doslovno ostala WOOOOOOWWWWW
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:51   #83
Ja sam ASMR otkrila prije jedno godinu dana, a do tada nisam ni znala da to postoji nego sam mislila da se to samo meni događa. Mislim, ti triggeri na određene stvari.

Sjećam se da sam gledala neki tutorial kako zamijeniti zaslon na mobitelu i čovjek je nekako polako i usporeno pričao i osjetila sam da mi pase taj zvuk.i. Kasnije sam u komentarima procitala da dosta njih spominje ASMR bas na taj video, onda sam googlala i otkrila sto to zapravo je

Za sada mi najvise pase Dmitri
A od nedavno sam pocela pratiti i ASMR food, npr. ova zenska mi je dobra SassEsnacks

Inace mrrrzim kada netko mljacka dok jede, ali ovo sve sto gledam sa hranom mi paše. I sama sam razmisljala da krenem snimati ASMR food ali treba mi malo kvalitetnija oprema.. No mozda ipak probam jednom
Bebe Rexha is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 16:50   #84
Quote:
Bebe Rexha kaže: Pogledaj post
Za sada mi najvise pase Dmitri
A od nedavno sam pocela pratiti i ASMR food, npr. ova zenska mi je dobra SassEsnacks
poslusala. Dmitri mi je ok dok sapce. opcenito su mi super videa u kojima sapcu. ali glasni zvukovi mi nisu dobri.
asmr food ne.

ajde bacite link na neki video koji vam je dobar.. ja tesko nadjem sto me odusevi. u zadnje vrijeme sve sto otvorim su ljudi koji pricaju glasno i/ili brzo, a to me iritira.
__________________
gdje je nestao covjek?? gdje se skriva on???
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 23:50   #85
Ne znam jel se ovo svrstav pod braingasmom ali ja na primer doživljavam slične simptome kada me nešto vizualno zadovolji. Evo na primer:

- scena uništavanja Singapura iz Independence Day Resurgence filma (mislim na ovaj trailer https://www.youtube.com/watch?v=g5K0lKrebqg)
Prvo ide onaj ženski vokal koji je kao dobar uvod za ono što sledi, no kad je došla spomenuta scena ostao sam zatečen i sav sam se naježio.

- refren ove pesme https://www.youtube.com/watch?v=8qhkBTGE_Wo iz koju je kasnije Chase and Status upotrebio za Eastern Jam (koja mi se jako sviđa)
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 21:48   #86
http://net.hr/zena/funfunfun/omiljen...velikoj-mjeri/
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 02:03   #87
Jedan lijep video o ASMR-u.
How ASMR Became an Internet Phenomenon | Obsessions | The New Yorker

Super su mi ovi od w magazine-a

Emily Ratajkowski Explores ASMR with Whispers, Leather, and a Lint Roller | W Magazine

Gal Gadot Explores ASMR with Whispers, Knives, and Snacks | Celebrity ASMR | W Magazine

Kate Hudson Explores ASMR With Whispers and Scissors | W Magazine

Od youtubera su mi najbolje ASMRMagic i fastASMR.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2018., 05:28   #88
ASMR- sam otkrila relativno skoro. "Radio" me je samo u početku, posle moj mozak kao da se navikao i otupeo i više nema nikakvog efekta ASMR na mene

Ja sam najviše pratila PELAGE-u ASMR.
PowerGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2018., 15:21   #89
Meni je sve do jednog ovog videa zivi uzas. Uzasno sam osjetljiva na zvukove i većina njih me urnebesno živcira pogotovo ako su ponavljajući, jer se pocnem fokusirati na to a ne na ono sto radim. Inace pase mi glasna muzika u voznji, pasala mi je i kada sam rjesavala zadatke iz matematike... to mi je bila savrsena kombinacija. trenutno mi mozak u to neko 'blazeno' stanje dolazi jedino podražajem dodira po kosi ili svuda po tijelu (recimo ful po nogama)... recimo onom nekom spravom za masiranje glave sto ima one duge zice (ne znam bolje opisati). Bas nedavno sam nekome pricala o tome kako nema nikakve veze sa sexualnom napaljenoscu (što bi se dalo protumaciti) niti uspavljivanjem, nego nekom dubljom razinom opuštenosti...
KalaniMay is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2018., 23:47   #90
Quote:
PowerGirl kaže: Pogledaj post
ASMR- sam otkrila relativno skoro. "Radio" me je samo u početku, posle moj mozak kao da se navikao i otupeo i više nema nikakvog efekta ASMR na mene

Ja sam najviše pratila PELAGE-u ASMR.
Iskreno, ni na meni nema neki efekt, ali me opusti pa mi je zato super poslušati.
Možda si trebaš uzeti neki period da uopće ne slušaš ASMR pa ti se vrati.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2018., 23:50   #91
Pogledao sam par tih "ASMR" videa. Blago opuštajuće, ali ništa više od toga. No svaka čast ovima što postavljaju, opasne pare vrte.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2018., 00:09   #92
Više od polovice ASMR "umjetnika" su najobičnije kurvice. Nije to više kao prije 3-4 godine a zbog toga im je Youtube maknuo skoro pa sve reklame. Jedan Keemstar ima CPM 4 a ASMR maksimalno 0,5. Patreon im je zadnja opcija ali ni tu nema previše para kad se oduzmu porezi i konverzije. Ako vas zanima prljavi veš ASMR "umjetnika" posjetite /asmr/ 8chan a ako pak vas zanima eksluzivni Patreon sadržaj onda whispers&titties na Vola. ASMR se nažalost pretvorio u fetiš.

https://8ch.net/asmr/catalog.html
https://volafile.org/r/whispersandtitties
__________________
Politically Incorrect - And Always Right
Hugh Mungus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2018., 16:02   #93
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2018., 21:39   #94
Quote:
lauxret kaže: Pogledaj post
Emma je odlična.
Ovaj mi je jedan od najdražih- Simple Whisper with Ear Cleaning | ASMR
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 00:36   #95


__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2018., 11:08   #96


Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2018., 15:58   #97
Ja sam ASMR otkrila prije dve godine,ali samo određeni zvukovi.Najdraži su mi iz Hary Potera ili zvukovi iz Ghost towna.
https://www.youtube.com/watch?v=1a_yo0LpWy8

https://www.youtube.com/watch?v=1a_yo0LpWy8
Ovu zadnju stavim na ogroman ekran i ugasim svjetlo i čitam ....Tako opušajuće....
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2018., 16:03   #98
Ove reklame su ajme. IDeš slušati nešt za opuštanje, ukaže se Mirela Holy
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2018., 22:55   #99
Meni je ovo najdraži primjerak white noise-a.

__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2018., 15:58   #100
Quote:
PowerGirl kaže: Pogledaj post
ASMR- sam otkrila relativno skoro. "Radio" me je samo u početku, posle moj mozak kao da se navikao i otupeo i više nema nikakvog efekta ASMR na mene

Također.

Seduktivan je, mene je moguće zavesti samo na kratke pruge... Jbg...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:16.