Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2017., 10:01   #141
Imam sličnog takvog (motor isti, oprema Style) malo više od dva mjeseca. S cijenama servisa još nisam upoznat, a potrošnja se kreće od 6,0 - 6,5 litara. Vozim se po lokalnim cestama (okolica Vž), a vožnja je uglavnom brzinama - ograničenje + 10 km/h. Vozim ga uglavnom na 2000 - 2800 okretaja. Ima i dosta kratkih relacija kad vozimo maloga u vrtić.
brgi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 18:08   #142
Quote:
brgi kaže: Pogledaj post
Imam sličnog takvog (motor isti, oprema Style) malo više od dva mjeseca. S cijenama servisa još nisam upoznat, a potrošnja se kreće od 6,0 - 6,5 litara. Vozim se po lokalnim cestama (okolica Vž), a vožnja je uglavnom brzinama - ograničenje + 10 km/h. Vozim ga uglavnom na 2000 - 2800 okretaja. Ima i dosta kratkih relacija kad vozimo maloga u vrtić.
Hvala ti na informaciji
Moli bih da kažete jeste uspjeli ispregovarati kakav popust jer ja kada sa išao uspio sam ih nagovoriti da mi daju zimske gume, felge i senzore pritiska u gumama, istina to je bilo prošle godine kada sam otišao pogledati auto da ga vidim izbliza
Matya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 10:27   #143
Auto je kupljen na lizing (3 rate - imali su neku ponudu preko Erste banke) i prema riječima trgovca onda nema nikakvih popusta. Dobili samo tepihe i obveznu opremu.
brgi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 17:01   #144
Quote:
brgi kaže: Pogledaj post
Auto je kupljen na lizing (3 rate - imali su neku ponudu preko Erste banke) i prema riječima trgovca onda nema nikakvih popusta. Dobili samo tepihe i obveznu opremu.
Da, kod takvih ponuda financiranja bez kamata popust su te kamate koje se ne plaćaju
Matya is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:25   #145
Quote:
brgi kaže: Pogledaj post
Auto je kupljen na lizing (3 rate - imali su neku ponudu preko Erste banke) i prema riječima trgovca onda nema nikakvih popusta. Dobili samo tepihe i obveznu opremu.
Evo ga u Utorak sam predao sve papire za leasing, isto na 3 rate i sada čekam da mi odgovore, jel mi možete reči koliko ste čekali na odobrenje leasinga i jesu Vas s nečime gnajavili?
Matya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 10:45   #146
Quote:
Matya kaže: Pogledaj post
Evo ga u Utorak sam predao sve papire za leasing, isto na 3 rate i sada čekam da mi odgovore, jel mi možete reči koliko ste čekali na odobrenje leasinga i jesu Vas s nečime gnajavili?
Sad se više ne sjećam točno ali odobreno mi je relativno brzo, za 2-3dana. Nisu me ničim posebno gnjavili. Kad stigne vozilo treba platiti prvu ratu, ovjeriti zadužnicu kod javnog bilježnika i uplatiti kasko prije preuzimanja vozila (na tome inzistiraju).
brgi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 21:07   #147
Quote:
brgi kaže: Pogledaj post
Sad se više ne sjećam točno ali odobreno mi je relativno brzo, za 2-3dana. Nisu me ničim posebno gnjavili. Kad stigne vozilo treba platiti prvu ratu, ovjeriti zadužnicu kod javnog bilježnika i uplatiti kasko prije preuzimanja vozila (na tome inzistiraju).

Za kasko znam, za prvu ratu sam mislio da se plaća kod potpisivanja ugovora ali ovako još bolje. Uglavnom leasing uzimam preko obrta a i auto tek dolazi krajem 11. mjeseca tako da valjda ne žure s time
Matya is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 11:35   #148
Pozdrav svima!
Sretan Božić!

Dali netko tko ima novi Tucson 1.7 CRDI ISG sa mijenjačem 7DCT ima nekih problema sa istim?
Mislim na taj DCT automatski mjenjač?
Na stranim forumima, prvenstveno američkim ima dosta pritužbi na taj 7DCT, baš ozbiljnih problema...
Pitao sam i tu na Forum.hr na podtemi ali nema baš previše odgovora.
Možda ovi naši proizvedeni u Češkoj nemaju tih problema...
Akul2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 18:20   #149
Na Hyundai forumu ne vidim da ima nekih problema.

Taj isti DCT imam u i40 i nemam problema.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 08:53   #150
Hyundai Tucson.

Evo nakon elantre 1.6 mpi već dvije godine vozim Tucsona sa 1.7 crdi motorom 117ps(140)ps.Odvrtio preko 40tkm i auto je super.Posto ga nisam narucivao već uzeo koji je bio na stanju comfort paket nije imao nav pa sam ja dodatno ugradio 10.1" Android.Njih par sam i zamjenio original nav sa većim Android radiom
Autic je super,fino nabire,malo troši,nema piganja karoserije.Sve s svemu super
drazenpdado is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 11:30   #151
Vidim da Tucsona benzinca prodaju sa motorom 1.6 Gdi ISG Kw/Ks- 97_132, radnni obujam 1.591.
Dali je to malo snage za takav nemali auto?
Ako mi netko moze reci svoje iskustvo, jer gledam neko auto za uzet a Tucson mi se sviđa.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 11:36   #152
Quote:
drazenpdado kaže: Pogledaj post
Evo nakon elantre 1.6 mpi već dvije godine vozim Tucsona sa 1.7 crdi motorom 117ps(140)ps.Odvrtio preko 40tkm i auto je super.Posto ga nisam narucivao već uzeo koji je bio na stanju comfort paket nije imao nav pa sam ja dodatno ugradio 10.1" Android.Njih par sam i zamjenio original nav sa većim Android radiom
Autic je super,fino nabire,malo troši,nema piganja karoserije.Sve s svemu super
E, zanima me nešto. Sportage je tvrd ko kurac, skače nenormalno po cesti (drugi vlasnici, ima 80 000 km, sve ispravno na ovjesu), kak je Tucson? Kak se on ponaša?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 12:00   #153
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Vidim da Tucsona benzinca prodaju sa motorom 1.6 Gdi ISG Kw/Ks- 97_132, radnni obujam 1.591.
Dali je to malo snage za takav nemali auto?
Ako mi netko moze reci svoje iskustvo, jer gledam neko auto za uzet a Tucson mi se sviđa.
Mogi samo jedno reći, tromo.
To je atmosferac, da je 1.4 T-GDi iz i30 u njenu sa 140 KS to bi bili OK, al ovako sano za penzionersku vožnju.
Bilo koji 1.0 turbo u scrossu, kobi ili t-rocu idu kudikamo bolje.
Što se ostalog dijela na autu tiče sve 5.
Oprosty is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 12:19   #154
Quote:
Nalc kaže: Pogledaj post
E, zanima me nešto. Sportage je tvrd ko kurac, skače nenormalno po cesti (drugi vlasnici, ima 80 000 km, sve ispravno na ovjesu), kak je Tucson? Kak se on ponaša?

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Pa bilo bi najbolje da probas oba modela,sad bar imaš u auto kućama za probu,zamolis ih i za vikend da ti daju auto.Probao sam Sportage novi ali neku osjetnu razliku nisam primijetio,mada je već prošlo dvije godine pa sam možda i zaboravio.Nemam nikakvih skakanja sa Tucsonom,drzi pravac ,kod pretjerivanja će proklizati i preko nosa.Nikakvih drugih anomalija nisam primijetio,a prešao sam sa auta koji je preko svake rupe odskočio 20cm u stranu.
drazenpdado is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2018., 16:28   #155
Ma neee, pitam samo, pošto je dignuta tema. Recimo, taj Sportage ja nemrem voziti 140 po obilaznici kolko skače, do ovog novog poluaerodroma, a s Pathfinderom sam išel 170 bez beda.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2018., 14:58   #156
FACELIFT 2018:







French is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 10:01   #157
Pozdrav,

Posto mogu dobiti popust 15ak posto kao i izbijanje poreza, sta mislite o ovom modelu? Da li bi to bila dobra cijena?

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...medium=android

Hvala
luka1978 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2018., 19:46   #158
Pozzz

Vozi li tko aktualnog Tucsona sa benzinskim motorom,a da je ugradio plin? Jel podnaša plin ili ne?
Marcoone is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 12:25   #159
Quote:
Marcoone kaže: Pogledaj post
Pozzz

Vozi li tko aktualnog Tucsona sa benzinskim motorom,a da je ugradio plin? Jel podnaša plin ili ne?
To su 1.6 GDI motori sa turbom i bez.
Postoje instalacije za GDI ali sumnjam da ima ugradjenih kod nas.
franeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 22:47   #160
s plinom bi bio pun pogodak.
Marcoone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:04.