Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 16:40   #1
Znacenje simbola sa slike?

Drugar je nasao ovu sliku u nekoj kuci kod ljudi na zidu slikao je i poslao mi sliku,i bas me je pocelo zanimati sta ova slika i ovi simboli znace,nasao sam na netu znacenje ova 2 simbola ovo kao Y i N ovaj kao Y se zove Algiz i predstavlja valjda zastitu od zla,upozorenje,koliko sam skontao :/?.Eh sada,da li neko zna sta predstavljaju ovi svi simboli?,iskreno kada sam sliku prvi put ugledao odma mi je u glavi bilo da je nesto satanisticko i da su neki satanisticki simboli (da li su zapravo satanistcki ili kao neki simboli zastite,srece itd,itd.ili prestavljaju neke skrivene rijeci ?)
Slika:
Dany6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 20:25   #2
Nego što misliš da je nego sotonističko?
Sedmokraki pentagram, 7 simbolizira Božije savršenstvo.
U ovom slučaju pokušava se prenijeti na sotonu.
A ovo sa flomasterom okolo vjerovatno ti trolaš.

U središtu je osmokraka zvijezda, pa pretpostavljam da ima veze sa istočnjačkim sotonistom, muslimanom po porijeklu.

Grof Saint Germain ( Sotonist )
Netko mu je odavao štovanje preko ove slike.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih

Zadnje uređivanje Alatnicar : 30.06.2017. at 20:36.
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 00:39   #3
Ako je 7 božje savršenstvo na koji način se to prenosi na sotonu?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 00:36   #4
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Nego što misliš da je nego sotonističko?
Sedmokraki pentagram, 7 simbolizira Božije savršenstvo.
U ovom slučaju pokušava se prenijeti na sotonu.
A ovo sa flomasterom okolo vjerovatno ti trolaš.

U središtu je osmokraka zvijezda, pa pretpostavljam da ima veze sa istočnjačkim sotonistom, muslimanom po porijeklu.

Grof Saint Germain ( Sotonist )
Netko mu je odavao štovanje preko ove slike.
Ahaa,znaci moja prepostavka nije bila pogresna,ne trolam ja posto nisam nikad bio nikad u toj kuci ,mislis da je neko mozda 10-ti to isarao?,znas li mozda sta predstavljaju ti simboli?,jel takodje nesto zlo ili dobro?I gore na vrhu izgledao kao da je nesto rukom pisano,moracu ga pitati da pokusa vidjeti sta pise.I hvala ti na odgovoru.
Dany6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 09:33   #5
Quote:
Dany6 kaže: Pogledaj post
Ahaa,znaci moja prepostavka nije bila pogresna,ne trolam ja posto nisam nikad bio nikad u toj kuci ,mislis da je neko mozda 10-ti to isarao?,znas li mozda sta predstavljaju ti simboli?,jel takodje nesto zlo ili dobro?I gore na vrhu izgledao kao da je nesto rukom pisano,moracu ga pitati da pokusa vidjeti sta pise.I hvala ti na odgovoru.
Nema na čemu.
Ne znam sve, nisam magijski stručnjak, to sotonistima predstavlja dobro, on im daje bogatstvo, ako su dovoljno bolesni da ispunjavaju njegove prohtjeve.
Zato je on njihovo Sunce, u ovom slučaju crveno jer je to boja zmaja iz otkrivenja.

Možda ih je đavao počeo mučiti da ih natjera na neke stvari, pa se osoba nastojala zaštititi šarajući po slici neke zaštite kako tijekom rituala ne bi nastradala.

Sve zavisi koliko joj se isplati trpiti štetu od đavla na sprem onoga što mu - joj odgovara.

A možda nemam pojma što pričam.
Ali slika je sotonistička garant.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 16:30   #6
hrpica runa, alkemijskih i inih simbola u nekom valjda međuodnosu, nešto kao kakva slavenska/šamanska črčkarija gore, ovo ostalo isprintano, ko zahvalnica, ekipa vjerojatno ostavlja novce u nekom novokomponovanom krugu iniciranih ili čega sličnog, ako zumiraš ona dva pečata gore vjerojatno piše ko i šta, i naravno da je grof st.germain, kako se njega može zaobiči uopče, valjda kad je več besmrtan se i kloniro po svjetu

vjerovatno neš zaštita/sreča, slično kao naljepnice 'mir kući ovoj', samo šta su one obično jeftinije za nabavit, i/ili token po završetku tipa kursa nekog - sasvim je moguče da ne znači apsolutno ništa

šta piše to pisanim? niht šprehen dojč

to i pečati su ubiti najzanimljiviji dio, jer neš konkretno piše, pa če ti dat ideju šta bi to bilo, ovo sve ostalo je nekakav ko fol bjelomagijski boktepitakaj
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 20:30   #7
Jesi li možda primijetio "svevideće oko?
To je sotonističko i gotovo.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 21:34   #8
kakve to veze ima? to oko u trokutu koristi ko god stigne več stolječima, imaš ga u crkvama koliko hočeš
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 21:46   #9
Quote:
kor-im kaže: Pogledaj post
kakve to veze ima? to oko u trokutu koristi ko god stigne več stolječima, imaš ga u crkvama koliko hočeš
Nije baš ko' god stigne, navedite primjer?
Ime sekte?
U nekim crkvama ima, ali zna se tko ga je tamo stavio, ta simbolika nema veze sa Kršćanstvom.
Oko u trokutu, piramidi, jezivo.
Sotonjare
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 22:08   #10
pa recimo kod katolika je u nekoliko navrata bilo popularno koristiti taj simbol za prikaz trojstva pa ga ima iznad oltara i po freskama i slično, tipa iz baroka i neoklasike, sad ti možeš reči da je to simptom infiltracije okultnih skupina u crkvene strukture ili da je vatikan velika kurva iz otkrivenja ili kaj več, ali očito je simbol korišten u krščanskoj simbolici
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.