Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 25.07.2012., 14:09   #1
Pro Evolution Soccer 2013 (PES 2013)

Proizvođač: PES Productions
Izdavač: Konami
Platforme: Microsoft Windows, Nintendo 3DS, PlayStation 3, PlayStation 2, PlayStation Portable, Wii, Wii U, Xbox 360
Datum izlaska: Rujan/listopad 2012.
DOWNLOAD DEMO VERZIJE: link




Quote:
Hcl.hr kaže:
Nova značajke i poboljšanja u gameplayu PES-a 2013 bazirane su na tri centralne komponente koje Konami naziva: PES FullControl, Player ID i ProActive AI.

PES FullControl označava novu mogućnost potpune "ručne" kontrole u dodavanju, ali i pucanju na gol, a pod istim terminom developer navodi i još veću slobodu pokreta pri općenitom kretanju s loptom.

Player ID komponenta obećava da će svaki poznatiji igrač imati svoje prave poteze i animacije, kao i vjerodostojne atribute. Neki će igrači trčati baš onako kako to rade u stvarnom životu, a Konami navodi da će se postava vjernih animacija proširiti i na način na koji štite loptu, pucaju pa čak i slave zgoditke. Golmani će također dobiti ovaj tretman boljih i vjernijih animacija.

ProActive AI u suštini znači pametnije računalne protivnike i suigrače koji bi se zbog ove komponente trebali ponašati logičnije. Da bi poradili na ovome segmentu Konami naglašava kako su surađivali s fanovima PES-a koji su govorili što točno ne valja. Posebno je naglašen često kritizirani golman koji bi u PES 2013 trebao bolje reagirati u raznim situacijama.

link
Slike:




Video sadržaji:
PlayerID ProActive AI
FullControl
Game Modes
On The Pitch
The Player ID Experience

Više informacija na:
Službenoj web stranici ili Facebooku
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.