Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 17.10.2012., 21:25   #11
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
da li je itko imao problema sa vodenkastim iscjetkom?
u 25 tt sam, i javlja se samo kad duže hodam, onako vodena mrljica sa bjelkastim u sredini. nema ga kod napinjanja, kihanja i sl. stavila sam dnevni uložak i bio je suh.
jednom mi se dogodilo kad sam si nezgodno stisnula trbuh da je malo iscurilo po nozi, onako tanka crtica, no taj dan sam imala ne baš ugodan vaginalni pregled.
inače je sve u redu s trudnoćom, zatvorena sam, nemam kontrakcije, moj ginekolog ne vidi ništa alarmantno.
ne razumijem se u curkanje plodne vode, doktor tvrdi da se ne radi o tome, svaka pomoć je dobro došla.
Meni je termin za 2 tjedna a zadnja 2 mjeseca imam vodenasti iscjedak s bijelom mrljicom u sredini.Svaki dan,najviše ujutro.Bila sam se zabrinjavala,rekla doktorici koja je bila malo preoprezna pa me poslala na hitnu na Sveti Duh (misleci da možda nije plodova voda).Na Sv Duhu nisu znali što bi samnom pa su me nakon par sati cekanja i hodanja s kompresom poslali kući.Sutradan kod Vilija napravila Amni sure test i bio negativan.Uglavnom bitno je da uzv pokaže da imaš dovoljno vode i ako je tako vjerojatno je običan iscjedak kao kod mene.
forumasica28 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.