Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2008., 23:50   #1
Hiv test

nakon 2.5mj od rizicnog odnosa otisao sam na test , test je bio na hiv i hep c ali pronadjena su anti tijela za hep b , doktorica mi je rekla da je to od cijepljena kad sam bio dijete , eh sad... ponovio sam test nakon 3.5 mj tocno 6 mj nakon rizicnog odnosa i test je bio negativan na sve... doktor koji mi je dao uputnicu bio je onak... IDIOTAN! jer mi je govorio da zasto se idem 2 puta testirat i da to kosta etc . etc. .. mislim ono... kao da mu ide iz djepa, e sad me zanima dali je moguce da test pokaze hep b pozitivan prvi put a drugi put negativan? ... kolike su tocnosti tih testova jer sam ja vise zabrinut radi hiv negativnog testa da nebi bilo da imam il nesh tak.... uglavnom .. evo sturo sam to napisao ali ako tko moze pomoci zahvalan bih bio
zeko666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 01:01   #2
hmmmh......
ja znam osobu kojoj su tak jednom prilikom nakon vadjenja krvi rekli da ima hep B, a ona jadna ostala shockirana njoj to prvi glas!!
no,nakon ponovnog testiranja ispostavilo se da nema. vjerojatno je imala samo neku blazu verziju zutice (hep A), bez nekih ocitih simptoma, pa se to samo tako pokazalo u prvom testiranju.
savjetujem ti da se obavezno javis lijecniku opce prakse (ako vec nisi) za misljenje. a sto se tice tog sexaulno rizicnog ponasanja - pamet u glavu!!! nemoj uciti na tezi nacin
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 01:41   #3
lako je moguce da ti je test na hep B prvi put bio lazno pozitivan. sta se tice postotaka tocnosti testova, ne znam, guglaj
Ethan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 10:17   #4
kolke su sanse da mi je hiv test 2 puta bio lazno negativan? : ///
zeko666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 17:25   #5
ako nisi siguran - radi i treci put
ti si onda ocito imalo VRLO rizicno sexual.ponasanje kad si toliko sumnjicav!?
mejan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 17:52   #6
zeko...čini mi se da ti baš hoćeš HIV?

imaš dokaz dva puta, što još hoćeš?
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 19:56   #7
Negativan si, tesko da je false negative 2x za redom. A nemoj se zajebavat ni sa hepovima, cijepi se nanovo za B jer ti je staro cjepivo ocito dalo svoje.
Coffeestain is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 20:48   #8
sanse da nakon 2 neg. testa imas bilo sta su jako male ....cini mi se da je samo malo proradila paranoja+ hipohondrija
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 02:20   #9
...vjerovatno nemaš razloga za brigu, guglaj malo i vidi koliko najviše za što traje inkubacija pa kalkuliraj,samo bez panike čisto da sam sebe uvjeriš da ti nije ništa!
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 17:39   #10
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
zeko...čini mi se da ti baš hoćeš HIV?

imaš dokaz dva puta, što još hoćeš?


meni je jedan negativni test bio dovoljan. Na HIV i hepatitise i sifilis i sve te boleštine. Pa nisam radila drugi put zar sam trebala?
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2008., 18:44   #11
imam ja covjeka ima licencu za Hiv ....Pa ako oces posaljem ti na pm contack ????
__________________
Ne brinite pushka je zakocena.....Bummmm!
Baya_Rober is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:50.