Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2008., 02:44   #201
Quote:
gonzalez66 kaže: Pogledaj post
a sta se ti koji k bunis na odgovoren post drugom korisniku....


a ovo da nikad nisam uso u kladu ti mogu odgovoriti samo ovo ...


btw....ako je tebi najbitnije koliko puta udes,odnosno ako ti je to bitnije od dobitka onda svaka cast ........nego velim,...ono sto je on napisao moze se protumaciti na 2 načina........
Filozofiras i smaras neduzne ljude...
Lingvisticki gledano mozes svatiti kako hoces a ne znam sto te toliko vrijedja cinjenica da ti je kladionica nepoznanica umjesto da se ponosis...
ELA_BOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 03:07   #202
Quote:
gonzalez66 kaže: Pogledaj post
a sta se ti koji k bunis na odgovoren post drugom korisniku....


a ovo da nikad nisam uso u kladu ti mogu odgovoriti samo ovo ...


btw....ako je tebi najbitnije koliko puta udes,odnosno ako ti je to bitnije od dobitka onda svaka cast ........nego velim,...ono sto je on napisao moze se protumaciti na 2 načina........
ne može se ono protumačit na 2 načina...ono je čisto kladioničarski post

ti ga nisi svatia ka takvog i to je to...iako je bia takav
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 03:19   #203
koji k.... je ovom ferreru gubi od nekakvoga japanera i zajeb... će mi tiket
marq.fcb is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 03:27   #204
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
ne može se ono protumačit na 2 načina...ono je čisto kladioničarski post

ti ga nisi svatia ka takvog i to je to...iako je bia takav

pa to sam bas i napomenuo u jednom od prijasnjih postova,da sam ocito krivo razumio,ali od toga je nastala rasprava (naravno da znam na sto se odnosi zbroj gemova +/- 43.5)........ali ocito previse filozofiram ......


nvm
gonzalez66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 07:49   #205
Većeg antitalenta, sirovinu i bukvu za tenis od Karlovića nisam nikad vidio.

Jučer se komentator na eurosportu odvalio od smijeha nakon jednog Ivinog udarca koji je završio negdje izvan tribina.

Kako on igra backhand i forehand to je strašno. Čovjek nema nikakvu tehniku, njegove lopte nemaju nikakvu rotaciju, kad skraćuje loptu to izgleda kao da si na drugu stranu terena bacio ciglu, lopta uopće nema felša. Nema Ivo ni brzinu, užasno je spor, ne može se normalno sagnuti izgleda kao da ima drvo u leđima.

Ima taj servis koji ima i koji ga uglavnom drži do 6:6 i onda kud koji... Ako slučajno u tiebreaku neku loptu slučajno pogodi na servis protivnika to je to.


Danas su Čilićeve šanse protiv Đokovića na nekih 20 posto. Gledao sam ga protiv Gineprija i kad igra koncentrirano užasno je jak. Recimo kada bi ponovio onu igru iz prvog seta njegove šanse protiv Đokovića bi bile jako dobre. Međutim ima te padove u igri, tzv. crne rupe koje ga znaju jako skupo koštati. No s obzirom da ima 19 godina ovo što je napravio do sada je jako jako dobro.
billie_piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 10:28   #206
dakle Silic i Djokica igraju oko 3 sata u noci

sanse Silica da osvoji makar set su 30-tak % a mec ja bih rekao 5%
uglavnom ne znam kome se pametnome da dezurati da odgleda Djokovicevu lekciju tenisa prema Silicu
Silicu bolje predaj mec


uglavnom ako Silic kojim svjetskim cudom dobije mec javno obznanjujem da se necu pojaviti na forumu slijedecih mjesec dana!

zdravi i veseli bili
Celofan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 10:55   #207
Quote:
Celofan kaže: Pogledaj post
dakle Silic i Djokica igraju oko 3 sata u noci

sanse Silica da osvoji makar set su 30-tak % a mec ja bih rekao 5%
uglavnom ne znam kome se pametnome da dezurati da odgleda Djokovicevu lekciju tenisa prema Silicu
Silicu bolje predaj mec
Silič je izuzetno talentiran i jako mlad igrač.Pokazao je to pobjedama protiv zaista odličnih igrača, a osvojio je i svoju prvu ATP titulu skoro...Imaće i te kako svoje šanse protiv Đokovića, ne treba ga unapred otpisivati... Biće teško Đokoviću, to je sigurno...Ono što je na strani Đokovića je već sada njegovo veliko iskustvo igranja na velikim mečevima, tako da mu tu dajem prednost... Setimo se kako je matori Clement ove godine dobio mladog Siliča u osmini finala Wimbledona, onako, na čisto iskustvo...A drugo što može da se desi je da Đoković bude totalno van forme u meču,da loše servira, pravi duple servis greške kao ove godine kad je izgubio od Safina u prvom kolu,što je malo vjerojatno,sudeći prema sigurnosti koju je pokazao Đoković u igri u prva dva kola (Nije dozvolio protivnicima da mu oduzmu servis,a kamoli set),ali čuda su moguća...Tu leži jaka šansa za Čilića...Realno,ja dajem 30% šanse Čiliću da pobjedi u ovom susretu...

U svakom slučaju,Čilić je VELIKA nada hrvatskog tenisa i buduća zvezda...Ono što mu najviše fali je iskustvo...Tu gubi mečeve,a pokazuje raskošan talenat kad pobjedi nekog od top igrača...Ovi matori su odsvirali svoje (Ančić,Ljubičić,Karlović-jedino što se od njih može nekad očekivati je da osvoje neki ATP turnir i da dođu do nekog četvrtfinala Grad Slama,ne vjerujem da može više od toga)...

Del Potro,Kei Nishikori,Čilić,Gulbis (baš tim redosledom) su budućnost svjetskog tenisa sudeći prema njihovim dosadašnjim rezultatima...

Posebno me oduševio ovaj mali Nishikori...Japanac je najmlađi u ovoj grupi (tek 18 godina ima ),a eliminisao je Davida Ferrera i ušao u osminu finala US Opena i on je prvi japanski igrač kome je to pošlo za rukom u Open eri... Biće vjerojatno top igrač...
__________________
Solon: NEMO PVTANDVS BEATVS ANTE MORTEM
To_all_my_friends is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 12:56   #208
Djokovic ima motiv to sto ide na drugu poziciju ako osvoji, ne bas odmah ali bice mu dovoljna samo jedna ili dvije pobjede na mastersu...
Ako Roze ispadne ranije u ponedeljak je na trecem mjestu.

Kako je Ana izgubila od one matematicarke Cilic ne bi bio ni iznenadjenje...
ELA_BOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:11   #209
Quote:
ELA_BOY kaže: Pogledaj post
Kako je Ana izgubila od one matematicarke Cilic ne bi bio ni iznenadjenje...
Ne slažem se s ovim... Sigurno bi bilo veće iznenađenje da Đoković izgubi (ne kažem da ne može izgubiti, ali bi sigurno to bilo prvorazredno iznenađenje), jer Ana je u očajnoj formi još od njenog osvajanja titule na Roland Garrosu (imala je i povredu, pa nije mogla da igra na Olimpijadi), dok je Đoković imao krizu ranije (do Mastersa u Torontu i Cincynatiju), ali delovao je poprilično sigurno u prva dva kola ovogodišnjeg US Opena, dok se Ana mučila u prvom kolu protiv Vere Dushevine gdje je izgubila set...

A i ne može da se poredi ženski i muški tenis danas... U muškom tenisu imaš tri igrača danas, koja su ubjedljivo prva tri na ATP listi, dok u ženskom, poslije odlaska Henin,postoji barem 6-7 igračica na vrhu WTA liste gdje bi svaka od njih mogla biti broj 1...Toliko je mala razlika...Jedino je Justine Henin potpuno dominirala, sve do njenog povlačenja...
__________________
Solon: NEMO PVTANDVS BEATVS ANTE MORTEM
To_all_my_friends is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:25   #210
Danas:

17:00h, 1/8: Rodionova/Poutchek - Eraković/Kostanić
03:00h, 1/16: Đoković - Čilić (1/8; Tsonga/Robredo)

Par Mertinak/Zovko je jučer dobio Callerija i Gonzaleza. Točnije, Gonzo se nije pojavio na meču. Sutra Mer./Zovko igraju protiv braće Bryan. (1/8).
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:26   #211
i naravno,kao i uvijek HRT to pokriva
gonzalez66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 13:41   #212
Quote:
gonzalez66 kaže: Pogledaj post
i naravno,kao i uvijek HRT to pokriva
što bi mi bez našeg HRT-a
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 14:15   #213
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
ne može se ono protumačit na 2 načina...ono je čisto kladioničarski post

ti ga nisi svatia ka takvog i to je to...iako je bia takav

Quote:
gonzalez66 kaže: Pogledaj post
pa to sam bas i napomenuo u jednom od prijasnjih postova,da sam ocito krivo razumio,ali od toga je nastala rasprava (naravno da znam na sto se odnosi zbroj gemova +/- 43.5)........ali ocito previse filozofiram ......
nvm
sve ste razjasnili
dr. van Nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 15:17   #214
nišikori
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 15:35   #215
Quote:
To_all_my_friends kaže: Pogledaj post
Ne slažem se s ovim... Sigurno bi bilo veće iznenađenje da Đoković izgubi (ne kažem da ne može izgubiti, ali bi sigurno to bilo prvorazredno iznenađenje), jer Ana je u očajnoj formi još od njenog osvajanja titule na Roland Garrosu (imala je i povredu, pa nije mogla da igra na Olimpijadi), dok je Đoković imao krizu ranije (do Mastersa u Torontu i Cincynatiju), ali delovao je poprilično sigurno u prva dva kola ovogodišnjeg US Opena, dok se Ana mučila u prvom kolu protiv Vere Dushevine gdje je izgubila set...

A i ne može da se poredi ženski i muški tenis danas... U muškom tenisu imaš tri igrača danas, koja su ubjedljivo prva tri na ATP listi, dok u ženskom, poslije odlaska Henin,postoji barem 6-7 igračica na vrhu WTA liste gdje bi svaka od njih mogla biti broj 1...Toliko je mala razlika...Jedino je Justine Henin potpuno dominirala, sve do njenog povlačenja...
Slazem se to oko zenskog tenisa, trenutno mozda Safina jedino odskace.
Ali ipak covjece to je 188. igracica, kvota na anu je bila 1,03...
Cilic je tu medju 50 ,svi oni znaju tenis, kvota na djoku je 1,10...

To bi bilo stvarno iznenadjenje pogotovo sto djoka zna vrhunski da igra sa igracima "sa manom", ako si visok kao Cilic recimo udara duboke loptice a jako je dobar sa osnovne linije pa ce to da sljaka vjerovatno...
Njemu ne odgovaraju igraci kao Marej koji slicno igraju kao on, sve po malo pa onda nema bas neku rupu mora da odigra kao dobro da bi dobio...

Inace , to je veliki jaz izmedju prva tri i ostalih sto su potpuno komletni, ti protiv djokovica ne mozes da racunas na veliku prednost ni u jednom segmentu igre , dobar prvi, odlican drugi servis, dobar forhend ,siguran bekhend...Fino se krece, ni u cemu nije tata ali sve zna i pametno igra.
ELA_BOY is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 15:51   #216
kako stoji federer
Groblje is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 16:09   #217
Quote:
Groblje kaže: Pogledaj post
kako stoji federer
ne kužim pitanje

danas će rutinski protiv stepaneka
user_name is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 16:18   #218
Quote:
ELA_BOY kaže: Pogledaj post
Inace , to je veliki jaz izmedju prva tri i ostalih sto su potpuno komletni, ti protiv djokovica ne mozes da racunas na veliku prednost ni u jednom segmentu igre , dobar prvi, odlican drugi servis, dobar forhend ,siguran bekhend...Fino se krece, ni u cemu nije tata ali sve zna i pametno igra.
U svezi Đokovića... Najviše mi se dopada ona njegova duboka sigurna bekhend paralela,to mu je specijalnost... To mu je omiljeno... To izvodi tako savršeno i precizno,da mislim da definitivno niko nema takav udarac kao on... Uživanje je to vidjeti... Naravno,tu su i ostali elementi,kao što kažeš,ali mislim da ovo što sam pomenuo izvodi definitivno najbolje...
__________________
Solon: NEMO PVTANDVS BEATVS ANTE MORTEM
To_all_my_friends is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 16:33   #219
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
nišikori
Bome,da... Izgleda da je mali neviđeni potencijal... Naravno,nikad se ne zna,ne treba žuriti sa prognozama,ali,prema onome što je prikazao,to je više nego ubjedljivo za njegove godine... Tek mu je 18 godina,a već ima jednu titulu na ATP turu (ove godine je osvojio titulu u Delray Beachu pobjedom nad Jamesom Blakeom i jedan challenger turnir,pobjedom nad Troickim)... Čini mi se da je on uspio da uzme jedan set u meču sa Nadalom na turniru u Queensu...

Interesanto je da nije mnogo visok...Prema onome što sam vidio na wikipedii,visina mu je 1.78 m
__________________
Solon: NEMO PVTANDVS BEATVS ANTE MORTEM
To_all_my_friends is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 16:47   #220
za japanca je visok
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.