Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2012., 18:05   #21
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
bit će isti ko i prethodni samo će biti napravljeni transferi i dresovi će biti novi
Svi PES-ovi na PS2 su jednaki
Thiago is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 20:49   #22
samo što je svaki novi bio sve bolji a sada je obratno
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 22:01   #23
Ako niste vidjeli, 20.9. izlazi PES.

__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 22:25   #24
naa base.comu igra se moze nabavit za 17funti (s dostavom)
__________________
Pić kondišin satisfektori.
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 17:02   #25
Oće repka imat licencirano sve?

Vidim da nas u FIFI 2013 uopće nema
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2012., 22:09   #26
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Oće repka imat licencirano sve?

Vidim da nas u FIFI 2013 uopće nema
Wiki kaže da hoće: link
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 11:33   #27
Demo je super čak imam osjećaj da lopta ima neku težinu skinuo sam neki patch koji otključava jos 72 tima tako da mi je isto ko full
__________________
Mora da je teško osobama koji u autoritete gledaju kao u istinu, umjesto da u istinu gledaju kao u jedini autoritet.
trust is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 19:31   #28
U nekim zemljama se igra već može nabaviti (dobavljači greškom puste u prodaju) pa me ne bi čudilo da do kraja ovog tjedna zaigramo punu verziju igre.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 18:29   #29
PES 2013

https://www.konami-pes2013.com/en/

Konami je objavio europski datum izlaska za PES 2013 - 21. rujna za PS3, Xbox 360 te PC, što je točno tjedan dana prije izlaska FIFE 13. Datum izlaska verzija za Wii, 3DS, PSP te PS2 bit će obznanjen nešto kasnije. Izdavač je također otkrio i dva bonusa koje dobivaju gameri koji su odlučili obaviti prednarudžbu igre - ograničeno izdanje Liga Prvaka čelične kutije te Manchester United čelična kutija za Britance.
(hcl.hr)

Igrao dvije tekme demo, i igra je nikakva. Ponovo (ogroman) promašaj.

Jedini razlog zašto možda ovo malo zaigram je kaj će imat Dinamo... ostalo je bezveze.
Konami, tko ti dade one licence???
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 19:03   #30
Neznam PES nisam na PC-u igrao od PES-a 09 jedino tad mi je bila igrica odlična.Sada samo igram Fifu jer ona je po meni puno realnije viši izbor liga u FIFI 2013 dolazi nova liga(Saudijske Arabije),FIFA ima licence za sve lige a ne ko PES pola timova i grbova ima a pola nema -.-...I sve u svemo ove cu se godine opet odluciti za FIFU
__________________
Cathedra mea, regulae meae
ssgtmoler is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 16:52   #31
Tema već odavno ima, malo pogledajte prije nego otvorite.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 22:59   #32
Koliko vidim po metacriticu, nakon dugo vremena imamo izbor između dvije odlične nogometne video igre. Čak je i Eurogamerovci hvale na sva usta
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 01:02   #33
Igra je ostavila jako dobar dojam nakon par utakmica.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 02:37   #34
Sutra odem kupiti gamepad pa provjerim, izašle su kvalitetne verzije
sada se čeka patch za sve timove
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2012., 11:36   #35
Prvi DLC je izašao, dodaje:

This first DLC adds the three licensed stadia of the newly-promoted Spanish clubs (the other 17 Spanish stadiums are already in the game), and updates the latest kits for 37 licensed clubs, including Marseille, AJAX, FC Porto, Besiktas, and Corinthians (full details revealed soon).

Svi ga možete preuzeti, upute vam pišu pri pokretanju igre. DLC sa svim transferima će izaći sredinom 10. mjeseca (PESEDIT već radi na neslužbenom patchu, valjd će bit gotov), a službeni patch sa ispravcima bugova će vjerojanto kad i drugi DLC.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 02:17   #36
šutevi su me očarali , nešto perverzno...zasad se meni i ekipi sviđa
kkihalic is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 09:56   #37
Kada dolazi u algoritam jel poznato?
zlurad is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 11:37   #38
joj kad sam cuo onog nossa nossa, zamalo sam monitor razbio...al PES je za razliku od proslog dosta obecavajuci
__________________
"I'm-a Wario, I'm-a gonna win!"
Fergazer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 16:05   #39
Dali i vama nije sređena većina transfera? (Van Persie je i dalje u Arsenalu, Modrić u Tottenhamu)
zlurad is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2012., 16:36   #40
Quote:
zlurad kaže: Pogledaj post
Kada dolazi u algoritam jel poznato?
21.9.

Quote:
zlurad kaže: Pogledaj post
Dali i vama nije sređena većina transfera? (Van Persie je i dalje u Arsenalu, Modrić u Tottenhamu)
Transferi će bit sređeni u idućem data packu.
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams
Vex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.