Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Networking

Networking Mreže i sve oko njih. Žično, bežično, protokoli, servisi, administriranje mreža, serveri, ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2013., 15:17   #1
Virtualna mreža

Pozdrav narode. Toliko sam do sada pročitao pametnih postova da sam odmah morao progutati jedan STRPADOL. Zanimljivo koliko imamo kompjuterskih i ostalih stručnjaka, da ih cijeli svijet ukupno nema, a ne znaju napisati ni jedan normalan post bez pravopisnih grešaka. Nego imam jedno pitanje. Kako da napravim, tj. prevarim komp. i da uspostavim virtualnu mrežu. Svejedno na XP-u ili 7. Imam par starijih igara koje bih ove zime odigrao, a imam samo jedan komp, dok nisam u mogućnosti da budem na internetu.
Rakijash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 10:42   #2
Skini i instaliraj Oracle VirtualBox pa u njemu diži virtualce. Tak ja doma španam Panzer General 2.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2013., 19:46   #3
Hvala.
Rakijash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.