Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2007., 13:20   #201
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
Fenomenalno! U 2 mjeseca sam napravio 4.000 km i mogu reci da sam prezadovoljan. Potrosnja je istina veca nego sto sam navikao do sada, ali za benzinac 2.0 i 140 KS je normalno da po gradu trosi oko 10 lit., dok po autoputu guta ovisno o brzini. Na 120 km/h u 6. brzini trosi cca. 9,5 lit., a na 160 km/h trosi 11-11,5 litara. Kad sam isao u Sloveniju sa 70 km/h trosio je 8 litara.
Po gradu je normalno, ali ovo za autocestu je previše. Zato i prezirem tu klasu vozila, nije terenac a troši kao terenac.
Antimon2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2007., 16:28   #202
http://www.nissan.hr/hrv/page.asp?v=novosti
pipin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 07:46   #203
Vlasnici...ajde javite se , iskustva, ponašanje na cesti...ajmo jedan update puno je isporuka došlo u HR
__________________
We are the Moderator! Lower your shields and surrender your ships.
We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile!
Fear factor natjecatelj
Pollux is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 14:35   #204
ja ne mogu vjerovati da ga nigdje u hrvatskoj nema za kupiti

svugdje dobijam isti ogdovor... čekanje od 6-9 mjeseci

evo, raspisujem oglas.... ako netko zna gdje se može kupiti neka mi se javi.
::andariel:: is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 19:06   #205
nakon 7mj čekanja, neki dan preuzeo qashqai-ja, prešao prvih 500 km

model 1,5/106ks, osnovna oprema (visia), hebiga službeni je, nije baš da sam mogao birati motor i opremu

dojam:

odličan - unutrašnjost dovoljno prostrana, skoro pa ergonomična, položaj za volanom odličan, sjedala vrhunski bočno profilirana, dobra preglednost naprijed (osim pogleda naprijed desno, još mi teško za procijeniti gdi je blatobran)

priče kak se klima ko parobrod su smiješne, niš se ne klima, čak dapaće, podvozje izuzetno mirno i uglađeno i itho

potrošnja kombinirano: piše na boardu 6,2l/100 km, ali još mi rezervoar na pola tak da neznam koliko je to istinit podatak

motor? bez obzira na skoro 1500kg, vuče čist solidno, doduše nisam ga još previše razvlačio, ali čist zadovoljavajuće, mislim nakon octavije II benzinke od 100ks ovo je ilirski preporod

pri većem brzinama čini se dost bučan, ono čuje se šum vjetra oko prozora, malo previše.....

da li svira mp3 nemam pojma, nisma još provjeravao, ima bluethoot, ali nema automatske sinkronizacije podataka između mobitela i auto instalacije

bluethoot koji sam imao naknadno ugrađen u škodi (parrot-ov) automaski je presnimio podatke s mobitela čim upališ auto

nema ugrađenu pepeljaru () i što me posebno živcira, nema baš nekih pretinaca za odlaganje, jedino je tu standardna ladica (čini se dost velika), pretinci u vratima, ispod naslona za ruke i to je to, nema niš extra

živcira me položaj podizača prozora na rukohvatu, očito da je to dizajnirano za male japance s kratkim rukama, naime kad nasloniš ruke, nalaze se ispod zgloba ruke, a ne blizu prstiju ili bar pod dlanom, moraš povući ruku unazad, a onda s laktom udariš u izbočeni središnji stup vrata, to je malo onak bezveze

materijali u unutrašnjosti se čine više nego ok, nije jeftina plastika

gepek je sasvim solidan, meni ne treba više, svidja mi se kaj je podignut tj ne moraš se previše saginjati da odložiš recimo gajbu pive

ali je loše kaj se vrata prtljažnika ne otvaraju iznad korva, već u njegovoj visini, pa sam već preko nekoliko puta bubnuo s glavom

ukratko, auto je odličan

i bitno da sam se riješio onog govna od octavije, hebote razlika između ta dva auto nebo i zemlja, a razlika u cijeni minorna
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 11:11   #206
Čitam ovo i ne mogu vjerovati.O kakvim se ovdje glupostima raspravlja.Nekome nije dosta 105 konja u autu.Koliko ja poznajem zakon,ograničenja su 130,90,50 pa što to kome treba tolika snaga.Nije ni čudo što se gine na cesti kao muhe.Trebate sjesti u Yugo i bit zadovoljni.
grofgrunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 08:59   #207
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
nakon 7mj čekanja, neki dan preuzeo qashqai-ja, prešao prvih 500 km

model 1,5/106ks, osnovna oprema (visia), hebiga službeni je, nije baš da sam mogao birati motor i opremu

dojam:

odličan - unutrašnjost dovoljno prostrana, skoro pa ergonomična, položaj za volanom odličan, sjedala vrhunski bočno profilirana, dobra preglednost naprijed (osim pogleda naprijed desno, još mi teško za procijeniti gdi je blatobran)

priče kak se klima ko parobrod su smiješne, niš se ne klima, čak dapaće, podvozje izuzetno mirno i uglađeno i itho

potrošnja kombinirano: piše na boardu 6,2l/100 km, ali još mi rezervoar na pola tak da neznam koliko je to istinit podatak

motor? bez obzira na skoro 1500kg, vuče čist solidno, doduše nisam ga još previše razvlačio, ali čist zadovoljavajuće, mislim nakon octavije II benzinke od 100ks ovo je ilirski preporod

pri većem brzinama čini se dost bučan, ono čuje se šum vjetra oko prozora, malo previše.....

da li svira mp3 nemam pojma, nisma još provjeravao, ima bluethoot, ali nema automatske sinkronizacije podataka između mobitela i auto instalacije

bluethoot koji sam imao naknadno ugrađen u škodi (parrot-ov) automaski je presnimio podatke s mobitela čim upališ auto

nema ugrađenu pepeljaru () i što me posebno živcira, nema baš nekih pretinaca za odlaganje, jedino je tu standardna ladica (čini se dost velika), pretinci u vratima, ispod naslona za ruke i to je to, nema niš extra

živcira me položaj podizača prozora na rukohvatu, očito da je to dizajnirano za male japance s kratkim rukama, naime kad nasloniš ruke, nalaze se ispod zgloba ruke, a ne blizu prstiju ili bar pod dlanom, moraš povući ruku unazad, a onda s laktom udariš u izbočeni središnji stup vrata, to je malo onak bezveze

materijali u unutrašnjosti se čine više nego ok, nije jeftina plastika

gepek je sasvim solidan, meni ne treba više, svidja mi se kaj je podignut tj ne moraš se previše saginjati da odložiš recimo gajbu pive

ali je loše kaj se vrata prtljažnika ne otvaraju iznad korva, već u njegovoj visini, pa sam već preko nekoliko puta bubnuo s glavom

ukratko, auto je odličan

i bitno da sam se riješio onog govna od octavije, hebote razlika između ta dva auto nebo i zemlja, a razlika u cijeni minorna
Možeš mi reći pri kojim brzinama ti se čini prebučan?
Mp3 definitivno ne svira(samo ako uzmeš paket sa navigacijom) ali navodno radi wma,probaj prekodirati koju mp3-cu u wma ako ti se da.
gecmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2008., 18:50   #208
negdje već na 120-140

mislim nije to do buke motora, već ono šum vjetra kraj prozora

čini mi se da je to malo prebučno na toj ne odveć velikoj brzini
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 10:46   #209
Hvala na odgovoru !
Navodno mu je i mana loša preglednost straga,meni se isto čini premalen prozor odostraga,ko' puškarnica.

Ja ću svoj pričekati još barem 5-6 mjeseci (navodno).
gecmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2008., 17:59   #210
da, zadnji prozor je malo banana

em je relativno mali, em nekako visoko postavljen.....pa kad se parkiraš bočno jedva da vidiš haubu od auta iza
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 09:58   #211
Dečki, bio sam napaljen ko majmun na taj auto, al me polako pustilo....zašto???
zato što kolko god dobro izgleda i još robusno, on je unutra mali, a i prva serija je pa ono prvi mačići....
patrik2218 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 10:00   #212
e da.. zaboravih reć da se napalih na alteu xl 2.0tdi 140ks heben paket opreme za 24Evrića!!!!
al me još proganja i corolla verso!
DANAS JE TAK PUNO IZBORA!!;, prije imaš yugo i zastavu pa biraj....
patrik2218 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2008., 19:47   #213
neznam, ne čini mi malim

naprijed stvarno nije loše,ima dosta mjesta, otraga čini se malo manje, ali kaj me briga,

ne vozim se otraga
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2008., 10:00   #214
Jel' neko možda probao pustiti koju stvar u wma formatu(s obzirom da mp3 ne radi) u auto radiju?
gecmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 02:16   #215
Ne razumijem zasto toliko dugo cekanje u Hr na Nissan Qashqai? Mozda uvoz iz inezemstva je opcija?

Vozim ga vec 4 mijeseca i po mom misljenju auto je za pohvalu...
D_T is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 09:29   #216
Predivan auto, prihvatljiva cjena. Svaka pohvala
__________________
Kako oblikovati potpise?
Eagle30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 09:54   #217
Quote:
D_T kaže: Pogledaj post
Ne razumijem zasto toliko dugo cekanje u Hr na Nissan Qashqai? Mozda uvoz iz inezemstva je opcija?

Vozim ga vec 4 mijeseca i po mom misljenju auto je za pohvalu...
Koliko si ti čekao svoj?
gecmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 02:07   #218
Boja

Ja se dvoumim koju boju izabrati. Narucio sam Tekna 2.0, ali ne znam bi li uzeo Diamond Silver ili Urban Silver. Ima li tko sliku auta u nekoj od ove dvije boje?
leon swpr is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 17:07   #219
Uzmi boju koju ces manje cekat .
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 17:08   #220
uzmi biiiijeliii
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.