Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2011., 10:37   #1
Arena Sport HR

Maxtv kupio prava prijenosa HNL-a.http://sportske.jutarnji.hr/prava-pr...vizija/958518/
Sveisvasta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2011., 21:19   #2
HNL nije na Maxtv-u http://www.index.hr/sport/clanak/udr...tv/560753.aspx
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 18:24   #3
Quote:
Benjamin Vladić kaže: Pogledaj post

Nakraju ipak je
__________________
Pić kondišin satisfektori.
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:27   #4
pa bio je i prije
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 02:20   #5
bilo bi zgodno kad bi netko znao reći što li će biti u programu arena sporta iduće sezone, hoće li biti calcia, francuske lige i sveg obećanog ranije...
goranbrod is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 08:33   #6
http://www.jutarnji.hr/dinamo---hajd...paketu/959538/
megane 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 13:52   #7
Ja imam maxtv osnovni paket i rečeno je da ću na tom paketu moć gledat HNL,pa me zanima jeli znate možda na kojem programu se prenosi sutra Hajduk-Šibenik?
Lenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 13:53   #8
Quote:
Lenny123 kaže: Pogledaj post
Ja imam maxtv osnovni paket i rečeno je da ću na tom paketu moć gledat HNL,pa me zanima jeli znate možda na kojem programu se prenosi sutra Hajduk-Šibenik?
Još ništa službeno nije izašlo u javnost, nadam se da će tokom dana obznaniti di će se moći gledati
zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 08:39   #9
Arenasport 1 u osnovnom paketu na poziciji 404, Arenasport 2 na poziciji 410 i Arenasport3 na 411 u sportskom paketu. Stiže HNL.
megane 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 11:57   #10
Super su organizirani,još nisu stavili na kojem je kanalu Hajduk-Šibenik večeras
__________________
“Dan prije smrti postat ću navijač Milana, tako će ih kada umrem biti jedan manje”.
MBosec is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 12:17   #11
Quote:
MBosec kaže: Pogledaj post
Super su organizirani,još nisu stavili na kojem je kanalu Hajduk-Šibenik večeras
404
LISA13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 16:40   #12
Quote:
PREDSTAVLJENA je "nova era" hrvatskog, ne samo klupskog nogometa, jer kako je rekao Branko Laljak, predsjednik Udruge prvoligaša: "Prelaskom HNL-a uz pomoć Digitela na MAXtv, promijenit ćemo javno mnijenje prema hrvatskom nogometu."

T-HT preuzeo je sponzorstvo 1. HNL, koja se sada službeno zove 1. HNL - MAXTV Prva liga. Putem MAXTV-a, na postaji Arena sport, prenositi će se sve utakmice Dinama i Hajduka, većinu utakmica Rijeke i Osijeka i ostale zanimljive utakmice, ukupno više od 100 utakmica HNL-a u izravnom prijenosu. Derbi kola će biti dostupan u Osnovnom, a dvije/tri ostale utakmice svakog kola u Sportskom paketu, koji se nadoplaćuje 75 kuna. Prijenose će na terenu odrađivati "najuglednije hrvatske produkcijske kuće". Prvi prijenos, večeras Hajduk - Šibenik s Poljuda, komentirat će Božo Sušec. Njegova je i nedjeljna utakmica, dok će u petak raditi Krešimir Čampa.

Pitanje je samo kako će se to javno mišljenje o HNL-u promijeniti, jer liga u kojoj na podrtinama od stadiona nekvalitetno igra i utakmice još lošije namješta barem šest klubova previše, a prvak se zna oko Velike gospe, nije baš za pretjerano pokazivanje tv gledateljima, dok su je oni s ruševnih tribina već odavno napustili. Odmah valja naglasiti kako će ova hiperprodukcija domaćeg nogometa biti dostupna samo za onih 300 tisuća pretplatnika MAXTV-a, od kojih 30 tisuća nadoplaćuje za sportski paket.

Ne možemo napisati ni utješni "afirmativni" argument zašto bi trebalo pozdraviti projekt prema kojem će gledatelji u prijenosima gledati "najmanje 90, ali puno prije 100 prijenosa utakmica HNL-a po sezoni" kako je otkrio Ivica Blažičko, direktor Digitelove "Sportske dimenzije", koja je vlasnica prava za 1. HNL. To ne može biti "bitka za opstanak", jer kod nas se ni putnik u drugu ligu ne odlučuje "bratoubilačkim ratom" (Tonko Vukušić), nakon kojeg smo "svi spremni za Vrapče" (Luka Bonačić), nego za "zelenim stolom". Pitajte Istru i Veliku Goricu gdje će igrati, a gdje su trebali igrati.


Čini se da je prijenos derbija s Poljuda 10. rujna, odabran za promociju prijenosa visoke razlučivosti "što će u budućnosti postati standard za sve utakmice", najveća atrakcija projekta. Kao dodatni plus navodi se što će do sada zapostavljeni klubovi biti pred kamerama: "Zadar, Šibenik i Lokomotiva prošle sezone nijednom nisu bili u prijenosu, a ove sezone ćemo u prva četiri kola prikazati sve klubove osim Lučkog." Lijepo i pohvalno, ali što se time dobiva - to što će ona ekipa s nebodera na Šubićevcu, kada ih zumira kamera opet potrčati u "dnevni" da se vidi na televiziji?

"Po prvi put netko će profesionalno menadžirati daleko najatraktivniji sportski medijski proizvod u Hrvatskoj" istaknuo je Blažičko. Čini se da je upravo to, dobar PR, prije svega potreban HNL-u: Umivanje lica fino umazanog brojnim anomalijama. Laljak dodao kako će klubovi ubuduće zahvaljujući ugovoru s Digitelom i tolikoj televizijskoj preeksponiranosti dobivati mnogo veći novac od tv prava.

Na pitanje kada ćemo moći u novoj produkciji gledati nastavak kultne emisije "HNL", Blažičko je rekao kako je "takva emisija želja i potreba. Još je nema, ali uskoro će biti dostupna na nekoj od javnih televizija. TV sažeci su ponuđeni tržištu, kao i radijski prijenosi. Interes je vrlo velik".

Blažičko je na kraju demantirao kako postoji odredba ugovora između Digitela i Udruge HNL po kojoj će jedna utakmica po kolu (čitaj neatraktivna) biti prenošena na televiziji s nacionalnom koncesijom. Ali, dodao je kako su i ovdje "pregovori u tijeku".

Index.hr
.

Zadnje uređivanje soundvision : 20.07.2011. at 11:34. Reason: piši izvor prenešenog teksta!
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 16:41   #13
Izgleda da ovaj prijenos ce ici na areni1 znaci nema ga u osnovnom paketu , lijepo su poceli
Kikonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 18:18   #14
Arena 1 je od sinoć dio Osnovnog paketa, u Sportskom paketu ostaju Arena 2 i Arena 3!
t86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 18:33   #15
Kad će Arena Sport 3 na satelit?
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2011., 23:55   #16
Čemu tolika strka oko trećerazrednog nogometa i hoće li se ono prikazivati na Areni1 ili će u sportski paket....
Zbog gubitka OBN-a, Hayata i sl. programa sigurno neću plakati, pa tamo nema ništa drugo osim turskih sapunica, ponekog starog filma i Lanine vremenske prognoze
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 02:03   #17
nadam se da sad zbog HNL-a neće na arenama ukinuti pravi nogomet u ligama 5ice..
zna li netko hoće li se vratiti talijanska i francuska liga na arenasport?
zmajko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 16:16   #18
Quote:
zmajko007 kaže: Pogledaj post
nadam se da sad zbog HNL-a neće na arenama ukinuti pravi nogomet u ligama 5ice..
zna li netko hoće li se vratiti talijanska i francuska liga na arenasport?
Talijanska je vracena, za Francusku neznam
masterchef is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2011., 23:09   #19
Quote:
masterchef kaže: Pogledaj post
Talijanska je vracena, za Francusku neznam
Sigurno je ovo za Talijansku?Baš mi pašu oni nedeljnji prijenosi u 12.30.
gelo85 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2011., 16:42   #20
Quote:
t86 kaže: Pogledaj post
Arena 1 je od sinoć dio Osnovnog paketa, u Sportskom paketu ostaju Arena 2 i Arena 3!
Dobro da sam pročitao, ja sam sebi složio neku svoju listu programa koju gledam i sejvao pa neznam kad bi otkrio ovu Arenu 3 da nisam pročitao ovdje

Inače fakat onaj tko ne plaća Sportski paket nebi trebao plakati za nekim tekmama koje neće moći vidjeti, koga ful zanima platiti će tih 5 kutija cigara (70kn) mjesečno više
Quote:
masterchef kaže: Pogledaj post
Talijanska je vracena, za Francusku neznam
Odlično ! Bar korak naprijed (nakon što su bila 2-3 unazad), nadam se da nije dezinformacija. Francusku sam jako rijetko gledao, volio bi i tamo neku tekmu u stilu StEtienne-Rennes pogledati iako mi je Talijanska liga puno draža.
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.