Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2013., 21:20   #2841
Bok ekipa!

Pročitala sam oko 40-ak zadnjih stranica ove teme pa sam nekako prema svojim očekivanjima od tableta:

*prvenstveno namijenjen za surfanje i čitanje
*trebao bi moći poslužiti za gledanje streamova
*obavezan HDMI priključak
*samo WiFi
*kupnja dolazi u obzir samo unutar Lijepe Naše
*od 8" nadalje, najbolje 9"
*1200kn MAX

došla do zaključka kako bi ovi tableti bili "u redu":

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=010122024

http://www.links.hr/?naziv=tablet-ra...kl=010.122.024

http://www.chipoteka.hr/artikl/10490...#tab-specs-tab

Molim vas pomozite i recite koji bi od ta tri bio najbolji te jesam li totalno fulala izbor i može li se za te (sitne) novce dobiti nešto bolje?

Hvala puno!
zvončica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2013., 23:23   #2842
pomoć ;)

Pozdrav ljudi,trebam pomoć u velikoj sam nedoumici oko kupnja tableta.Moja bolja polovica i ja mislimo uzet si tablete ona je zapale za asusov a ja za pipa.Muči me to kaj bi uzeo pipa koji je hardverski bolji od asusov ali je to opet kinez i izvana je pa me strah naručiti,pa razmišljam možda bolje uzet isti ko i cura.Treba nam za slikanje kad smo na putu,surfanje itd..nikaj specijalno,ne mislim programirati na tabletu ali opet bi htio da je sve na mjestu

ovo je njezin:http: //www.ekupi.hr/Asus-tablet-ME173X-1O014A-281624.aspx

a ovo je moj:http: //www.banggood.com/PIPO-M6-Pro-Quad-Core-A9-1_6GHz-9_7-Inch-IPS-Retina-Android-4_2-Tablet-p-86199.html?bid=1418

stvarno vas molim za pomoć,ne želim se zaje.. )

fala unaprijed!!!
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 00:16   #2843
Ja bih uzeo Asus. Pipo naručen izvana ti je dost velika kocka u slučaju da se pokvari ili takvo nešto.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
Cekpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 12:24   #2844
Quote:
zvončica* kaže: Pogledaj post
Bok ekipa!

Pročitala sam oko 40-ak zadnjih stranica ove teme pa sam nekako prema svojim očekivanjima od tableta:

*prvenstveno namijenjen za surfanje i čitanje
*trebao bi moći poslužiti za gledanje streamova
*obavezan HDMI priključak
*samo WiFi
*kupnja dolazi u obzir samo unutar Lijepe Naše
*od 8" nadalje, najbolje 9"
*1200kn MAX

došla do zaključka kako bi ovi tableti bili "u redu":

http://www.portio.hr/index.php?page=artikl&id=010122024

http://www.links.hr/?naziv=tablet-ra...kl=010.122.024

http://www.chipoteka.hr/artikl/10490...#tab-specs-tab

Molim vas pomozite i recite koji bi od ta tri bio najbolji te jesam li totalno fulala izbor i može li se za te (sitne) novce dobiti nešto bolje?

Hvala puno!
od ova tri, dva su ti ista?! portio i links imaju istu ponudu (ista firma)

kako si ograničila budžet na 1200, onda ti neću preporučiti 10" quad prestigio za 1399 (emmezeta, za sada, uskoro i drugi)

ako si spremna ići na pipo s2, onda je ovo puno bolji izbor: LINK

ako ti neka brzina nije posebno bitna, onda onaj prestigio kojeg si odabarala (5780) sasvim dobar.
s time da ti stream (ako si mislila na raznorazne OYO ili maxtv to go i slične flash based streamove) vjerojatno dio (ili čak veći dio) neće raditi.

što se pak 9" modela tiče, mislim da tu neće biti sreće i osim polovnog ili kakvog kineza nebuš našla.
za sada toliko!


Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,trebam pomoć u velikoj sam nedoumici oko kupnja tableta.Moja bolja polovica i ja mislimo uzet si tablete ona je zapale za asusov a ja za pipa.Muči me to kaj bi uzeo pipa koji je hardverski bolji od asusov ali je to opet kinez i izvana je pa me strah naručiti,pa razmišljam možda bolje uzet isti ko i cura.Treba nam za slikanje kad smo na putu,surfanje itd..nikaj specijalno,ne mislim programirati na tabletu ali opet bi htio da je sve na mjestu

ovo je njezin:http: //www.ekupi.hr/Asus-tablet-ME173X-1O014A-281624.aspx

a ovo je moj:http: //www.banggood.com/PIPO-M6-Pro-Quad-Core-A9-1_6GHz-9_7-Inch-IPS-Retina-Android-4_2-Tablet-p-86199.html?bid=1418

stvarno vas molim za pomoć,ne želim se zaje.. )

fala unaprijed!!!
nisi pročitao postove od neki dan - TAJ pipo, sa 2048*1536 rezolucijom će ti zastajkivati u 3d grafici - čitaj, igrama!!!!!! radije m6 "normalni", ako postoji (nisam neko vrijeme gledao taj model), ili m9 ili m8.... taj procesor, memorija, sve to štima. ali veliki ekran, prevelika rezolucija= lag, lag, lag... tako da ĆEŠ se zaje. ali, novci su tvoji, pa....

inače, me173x je nešto slabiji model i moglo bi isto tako biti povremenog laga, pa i tebi i boljoj polovici za 100kn više preporučam prošlogodišnji nexus7. i lupajte se nogama u rit sa tom kupovinom! nema laga, nema trzanja (ok, ima ali na nekoliko igara).

LINK 1
LINK 2

s time da možda malu pažnju prije same kupnje treba obratiti na to da li je model refurbished (prepakiran, kako su ga neki nazvali) ili ne. razlika je u 50-100kn, pa samo treba pitati o čemu s TOČNO radi, mada sumnjam da će trgovac baš znati objasniti. ali, može biti nekakav problem sa, npr. ekranom, koji je otišao na servis, zamjenjen je i sada nije 100% korišten, nego ima deset sati korištenja. lupam... ali, osobno, nikada ne bih kupio refurbished hard disk, ali tablet ili laptop da. jer je isti taj prošao kroz servis i istu provjeru kao i oni koji su friško "naštancani".

pa si smanjite muku, i riješite sa kvalitetnim tabletima oboma. a ti si za gušt uzmi danas-sutra nekog kineza. ;-)
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 14:01   #2845
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
od ova tri, dva su ti ista?! portio i links imaju istu ponudu (ista firma)

kako si ograničila budžet na 1200, onda ti neću preporučiti 10" quad prestigio za 1399 (emmezeta, za sada, uskoro i drugi)

ako si spremna ići na pipo s2, onda je ovo puno bolji izbor: LINK

ako ti neka brzina nije posebno bitna, onda onaj prestigio kojeg si odabarala (5780) sasvim dobar.
s time da ti stream (ako si mislila na raznorazne OYO ili maxtv to go i slične flash based streamove) vjerojatno dio (ili čak veći dio) neće raditi.

što se pak 9" modela tiče, mislim da tu neće biti sreće i osim polovnog ili kakvog kineza nebuš našla.
za sada toliko!




nisi pročitao postove od neki dan - TAJ pipo, sa 2048*1536 rezolucijom će ti zastajkivati u 3d grafici - čitaj, igrama!!!!!! radije m6 "normalni", ako postoji (nisam neko vrijeme gledao taj model), ili m9 ili m8.... taj procesor, memorija, sve to štima. ali veliki ekran, prevelika rezolucija= lag, lag, lag... tako da ĆEŠ se zaje. ali, novci su tvoji, pa....

inače, me173x je nešto slabiji model i moglo bi isto tako biti povremenog laga, pa i tebi i boljoj polovici za 100kn više preporučam prošlogodišnji nexus7. i lupajte se nogama u rit sa tom kupovinom! nema laga, nema trzanja (ok, ima ali na nekoliko igara).

LINK 1
LINK 2

s time da možda malu pažnju prije same kupnje treba obratiti na to da li je model refurbished (prepakiran, kako su ga neki nazvali) ili ne. razlika je u 50-100kn, pa samo treba pitati o čemu s TOČNO radi, mada sumnjam da će trgovac baš znati objasniti. ali, može biti nekakav problem sa, npr. ekranom, koji je otišao na servis, zamjenjen je i sada nije 100% korišten, nego ima deset sati korištenja. lupam... ali, osobno, nikada ne bih kupio refurbished hard disk, ali tablet ili laptop da. jer je isti taj prošao kroz servis i istu provjeru kao i oni koji su friško "naštancani".

pa si smanjite muku, i riješite sa kvalitetnim tabletima oboma. a ti si za gušt uzmi danas-sutra nekog kineza. ;-)

Hvala puno na odgovorima!!
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 14:07   #2846
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
prestigio je tek došao na tržište, ovo je promotivna cijena, jači je od pipa hardverski.

što se tiče zahtjeva, pipo je bolji za čitanje i web zbog svog omjera ekrana, ali za filmove je prestigio u prednosti. pa sad, ovisno što će se više raditi, po tome predlažem da se odlučiš.

s obzirom da je budžet ograničen na 1700kn, onda pipo m8 PRO ispada iz igre. tu bi već bilo teže odrediti koji je bolji, jer su hardverski isti, pipo je duže na tržištu i custom romovi su brojniji. tako da se opet vraćamo na pitanje - što će se više raditi na tabletu.
Vikinže, bilo bi zanimljivo napraviti usporedbu Multipada Quntuma 10.1 i Pipa m8pro?
Razlika je u cijeni 500 kuna i godinu dana više garancije, a Pipo ima LG ekran, 8 GB više memorije (vjerojatno Prestigio ima za upotrebu samo 4 GB, što je ponekad nezgodno, jer se dosta aplikacija, posebno većih igrica, ne da seliti na SD karticu), 1 GB više RAM-a, bolje kamere, posebno prednju za video razgovore, custom romove...
Je li razlika od 500 kuna opravdana, odnosno po onoj "nisam dovoljno siromašan" da bi kupovao jeftino (jeftinije)?
Jedan mi je trgovac u Svijetu medija rekao da najviše reklamacija imaju upravo za Prestigio modele, ne za ovaj doduše, ali ipak...
Dimple is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 16:20   #2847
Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
Hvala puno na odgovorima!!
NP! i drug put.

Quote:
Dimple kaže: Pogledaj post
Vikinže, bilo bi zanimljivo napraviti usporedbu Multipada Quntuma 10.1 i Pipa m8pro?
Razlika je u cijeni 500 kuna i godinu dana više garancije, a Pipo ima LG ekran, 8 GB više memorije (vjerojatno Prestigio ima za upotrebu samo 4 GB, što je ponekad nezgodno, jer se dosta aplikacija, posebno većih igrica, ne da seliti na SD karticu), 1 GB više RAM-a, bolje kamere, posebno prednju za video razgovore, custom romove...
Je li razlika od 500 kuna opravdana, odnosno po onoj "nisam dovoljno siromašan" da bi kupovao jeftino (jeftinije)?
Jedan mi je trgovac u Svijetu medija rekao da najviše reklamacija imaju upravo za Prestigio modele, ne za ovaj doduše, ali ipak...
quantum serija je tek došla. tako da i ne može biti puno žalbi na njih.
što se same serije tiče, izneadili su me sa cijenom 9.7" modela ali i 10, no, to je navodno promo cijena. ali, kao, trajat će barem do kraja godine ili "dok se ne rasprodaju svi modeli". a ja sam zato neki dan vidio grupu ljudi kako se gura i tuče na ulazu u trgovački lanac, jer će nestat prestigia. moš' mislit'.

10ka bi mogla biti konkurencija lc-powerovom sina-2 modelu. nema ga u linksu momentalno, ne znam što čekaju - da li dolazi nešto novo ili je prodano što je bilo i ćao đaci - kao i drugi lc tableti, ide nova serija. ne znam.
tako da bi momentalno, za te novce, mogli zažmiriti na gigu rama i reći da je ovog časa to BB u nekom mid-range segmentu.

ja bih sa pipom 8pro radije usporedio quantum 9.7. ok, pres. je nešto veći, ali, hardver skoro pa isti. pres. ima jaču bateriju, duplo manje flash memorije (još jedan problem sa prestigiom) od pipa i (već sam i sam sbi dosadan), PREveliku rezoluciju ekrana.
dio problema sa lagom, trzanjem će se riješiti sa dvije, tri nadogradnje softa. ali, nakon te treće, i dalje će nešto zezati, a oni će prestati davati zakrpe. a korisnika, šaka. mislim da više ljudi ima prestigio mobitele i da su sa njima dosta zadovoljni, ali tableti...
ljudi su jednostavno osuđeni na to što im prestigio napravi u softu. ako ga uspiju rootati, mrak. sve više od toga se mora tražiti po nekakvim ruskim forumima, a i to je na kapaljku.
dok pipo grabi velikim koracima k tronu najboljeg kineskog tableta. ok, ainol, onda... još par ih ima zanimljive proivode, no, pipo će uskoro biti najprodavaniji tablet i vjerujem postati tableti sa najvećim brojem custom romova, korisnika modova. naravno, govorimo o kinezima i o srednjoj klasi. ne ulazimo u one brandirane i njihovu podršku.

dakle, 9.7 vs 8pro - gusto, ali i dalje moj glas ide pipu. još ako ga možeš kupiti kod nas, pa si miran godinu dana sa garancijom. izvana, malo sam kalkulirao, 8pro + dostava + pdv= 250-300kn manje od cijene koju biš platio u čipoteci. da li se isplati iz kine? treba dobro razmisliti.

ali, da ne ispadne da je prestigio quantum loš (daleko od toga - svi su oni dobri uređaji za nezahtjevne korisnike), najmanji quantum 7.85" model je nešto što bi bio pun pogodak kao drugi tablet (kao što imamo "drugi mobitel", "drugi auto"). pokušali su napraviti nešto kao ipad mini - nisu uspjeli, razlikuju se ekrani, no, jak čip, jaka grafika (za sada), 8gb flasha. dovoljno veliki da ne ćoraviš gledajući ga, a oopet mali za lako nositi, idealan za pogledati mail na putu, u školi, na faksu.... umjesto mobitela. da li će napraviti ove modele sa 3g modulom? vjerojatno hoće, no, tada će cijena ići gore za barem 250kn i više nećemo moći govoriti o njima kao BB tabletima. ali, otom potom.
zato je ovog časa jako dobra alternativa ovom malom - pipo u8. šteta da ni on ne postoji sa 3g-om. bio bi killer device.

eto. za sada toliko.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 17:57   #2848
Za surfanje
Prestigio MP 4 quantum 7,85 ili Acer iconia A1 ili nešto treće?
Zike2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 11:13   #2849
Quote:
Flash1987 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,trebam pomoć u velikoj sam nedoumici oko kupnja tableta.Moja bolja polovica i ja mislimo uzet si tablete ona je zapale za asusov a ja za pipa.Muči me to kaj bi uzeo pipa koji je hardverski bolji od asusov ali je to opet kinez i izvana je pa me strah naručiti,pa razmišljam možda bolje uzet isti ko i cura.Treba nam za slikanje kad smo na putu,surfanje itd..nikaj specijalno,ne mislim programirati na tabletu ali opet bi htio da je sve na mjestu
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
inače, me173x je nešto slabiji model i moglo bi isto tako biti povremenog laga, pa i tebi i boljoj polovici za 100kn više preporučam prošlogodišnji nexus7. i lupajte se nogama u rit sa tom kupovinom! nema laga, nema trzanja.

s time da možda malu pažnju prije same kupnje treba obratiti na to da li je model refurbished (prepakiran, kako su ga neki nazvali) ili ne.
Malu pažnju prije same kupnje obratite i na pozadinu samog uređaja gdje ćete vjerojatno uočiti da nema kamere pa bi poslije stvarno sami sebe mogli lupat nogom u rit
Tejacques is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 13:43   #2850
da, točno, no, slike sa BILO kojeg tableta ne mogu biti tako dobre kao slike sa digitalnog aparata od 500kn. rečeno je da im treba za sve po malo i zato sam i napisao da je n7 v1 bolja kupovina od njihove. ali ako im se to sviđa... novci su njihovi.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 14:54   #2851
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
da, točno, no, slike sa BILO kojeg tableta ne mogu biti tako dobre kao slike sa digitalnog aparata od 500kn. rečeno je da im treba za sve po malo i zato sam i napisao da je n7 v1 bolja kupovina od njihove. ali ako im se to sviđa... novci su njihovi.
Zanimljivo kako ovdje nitko ne može reći "my bad" i gotovo.
Ne trebaš se opravdavati. Namjere su ti, vjerujem, dobre.
Slike su lošije na tabletu, ali čovjek je tražio uređaj za "sve po malo" i naveo je dvije stvari koje su mu, pretpostavljam, najbitnije, a slikanje na prvom mjestu. Ako mora nositi dodatni fotić onda nema uređaj za "sve po malo".

Ovo nije kritika za tebe Vikinže. Čitao sam malo unazad i vidim da pomažeš, što je lijepo od tebe. Vidim i da se čovjek zahvalio i pretpostavljam da je prihvatio sugestiju. Problem bi mogao nastati kad zapali u dućan i kupi 2 takva uređaja i možda ne skuži na licu mjesta da nema kameru jer je bez provjere povjerovao preporuci. To bi mogao biti problem. BTW, nema ni utor za SD karticu što većina tableta ima.
Eto, samo sam htio pomoći. No hard fillings !
Tejacques is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 17:07   #2852
ma, nema nikakvih problema!

da sam zaboravio da N7 v1 nema zadnju kameru - jesam. savjet je išao za bolji uređaj od onog asusa kojeg je "pikirao". a moj stav da zadnja kamera nije potrebna je davno izrečen i tu stavku, kameru, apsolutno ne uzimam u obzir. od nekvalitetnih leća, interpoliranih mpixa, pa do neupotrebljivih bljeskalica. na papiru divno i krasno, do prve slike. isto kao nabrijavanje rezolucije na prednjim kamerama - 0.3 - 1.3 mpixa je dovoljno i upotrebljivo. treba tu količinu podataka prenesti preko 3g mreže. i što onda, u programu za video chat smanjimo kvalitetu videa?! nema logike. ali, to je sad neka druga priča.

tako da, evo, moja isprika, nisam se sjetio da n7 nema zadnju kameru, ali i dalje tvrdim da najjeftiniji digitalni aparat radi bolje slike od kamera na tabletima.

a ono "sve po malo", ipak vjerujem da će više biti čitanja, browsanja, igranja nego slikanja. i opet stražnja kamera dolazi u pitanje. ali, to je samo moje mišljenje.

nema uopće problema, cijenim kritiku!

__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 18:08   #2853
Koristila bih tablet za gledanje filmova i serija (imam komp, ali je najcesce zauzet pa da se ne svadamo ko ce kada kaj raditi), citanje knjiga, slusanje muzike tu i tamo i vjerojatno surfanje s obzirom da ima tu opciju...

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=17456

Zapeo mi je za oko ovaj tablet, zanima me dal je dobar s obzirom za sto mi treba?
ally n. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 20:01   #2854
Molim mišljenje o ovome (nadam se da nije baš baš smeće :/), kupujem ga klincu za surfanje, ništa specijalno:

http://www.tisak.hr/hr-HR/Novosti/De....html?bmlcMjgy
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2013., 21:11   #2855
Drage forumašice, potrudite se i pročitajte zadnjih 10-20 stranica ove teme i znat ćete odgovore na svoja pitanja. Forumaš Viking je već nekoliko puta odgovorio na ovakva pitanja. Svaka mu čast, ja više ne bih imao strpljenja.
Milto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 00:03   #2856
Trebalo bi napraviti jedan topic u kojemu ce biti definirani best buy tableti u odredenom cjenovnom rangu.
some_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 20:02   #2857
Evo ja se javljam s iskustvima, ako nekom pomogne. Ja sam sebi prije cca tjedan dana nabavila Samsung Galaxy Note GT-N8010, a sestra je sinu kupila Nexus 7 ovaj novi, s 32 gb memorije.
Samsung je super, radi ko urica i vrlo je zabavan tablet, ima krasnih mogućnosti posebno što se s-pena tiče (crtanje, pisanje bilješki, sviđa mi se multitasking s dva prozora - doduše samo za neke aplikacije, recimo gledaš video i radiš bilješke, igrice su super.)
Nexus u svakom slučaju ima daleko bolji ekran, malen je, ali je slika čišća, oštrija puno bolji doživljaj što se samog ekrana tiče. Nexus je izvrstan, brz, radi bez problema, mali od sestre igra svakojake igre i ima samo pohvale, koristi ga i za Facebook, surfanje, gleda video zapise i sve mu je super.
Što se mog Samsunga tiče, žao mi je malo što sam sad čula da je izašao novi Note sa puno boljom rezolucijom (nije još kod nas, samo u Americi čini mi se), bilo bi zaista puno bolje da je rezolucija malo bolja nego tih 1280x800 na 10 inča, jer kad ga stavim uz Nexus, iako je ekran Nexusu manji razlika je više nego očita... No što je tu je. Vjerujem da će mu, kad i dođe, cijena vjerojatno bit paprena, pa si ga ionako ne bih mogla priuštiti. To mi je utjeha
Uglavnom, što se Nexusa tiče, toplo ga preporučamo, nećak je isprobao nekoliko tableta od prijatelja (Pipo, Acer...) i kaže da i on i frendovi imaju samo riječi pohvale za taj tablet! (Napominjem još, niti Samsung kojeg imam ni njegov Nexus nemaju G3 modul).
bucogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 11:22   #2858
samo informacija, ako niste vidjeli. u čipoteku je stigao jeftiniji i nešto slabiji pipo M8. LINK

ako nekome ne treba tablet primarno za igranje, mislim da se za ovu cijenu ne isplati riskirati sa kupovinom iz kine.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 11:37   #2859
Nije samo to novo u Chipoteci, nego su svoje top modele Pipa zgurali u 186 kuna razlike, pa si ti misli što izabrati m8pro, m6 (3G) ili m9?

M8 9.4 1.699,00 Kn, M3 3G 10,1" 1.999,00 Kn, M2 3G 9.7" 1.949,00 Kn, M8 Pro 9.4" 1.999,00 Kn, M6 9.7" IPS 4:3 Retina 2.099,00 Kn, M6 Pro 9.7" IPS 4:3 Retina 2.184,05 Kn, M9 10.1" IPS 16:10 2.099,00 Kn.

Vikinže
Dimple is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2013., 13:00   #2860
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
samo informacija, ako niste vidjeli. u čipoteku je stigao jeftiniji i nešto slabiji pipo M8. LINK

ako nekome ne treba tablet primarno za igranje, mislim da se za ovu cijenu ne isplati riskirati sa kupovinom iz kine.
Baš se "veselim" ponudi naših vrlih trgovaca. Na ovakvom tabletu će zaraditi najmanje 400-500 kuna. Prava sitnica.

Za usporedbu, u PiPO Storeu se može kupiti model M8pro za 189 $ + PDV (~1.400 kn). Takav isti tablet u Chipoteci košta 2.000 kn (ne hvatajte me za onu prevarantsku jednu kunu).

Vikinže, za kakve je to igrice dovoljno 1GB RAM-a?
Milto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:53.