Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2007., 00:26   #101
To se i meni događa i to već dulje vrijeme
__________________
What Goes Around Comes Around
Devil_79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 09:22   #102
Quote:
Mrki_Međed kaže: Pogledaj post
A ja neslušam stvari na našem i nama srodnim jezicima

Lika nisam htio radi toga razbit - nego se počeo uguzivat u firmu, niš neradit, pravit se pametan i srat okolo svima... digo mi živac

očeš reć da ne voliš naš jezik?
ili kaj svi naši kao nemaju pojma?
a koji su onda tako puno bolji od naših srodnih jezika?
balaš je zakon
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 10:31   #103
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
očeš reć da ne voliš naš jezik?
ili kaj svi naši kao nemaju pojma?
a koji su onda tako puno bolji od naših srodnih jezika?
balaš je zakon
Ma neee
Nesviđa mi se što nam peru mozak i nedaju slušat ništa drugo osim našega. Nekad kad sam bio klinac bilo je svakakavih glazbenih emisija na tv-u, a bilo je manje programa i svega.
Imo si emisiju za svaku vrstu glazbe + hit depo,a sad nema ništa i samo puštaju te naše jebivjetre, i onda - pošto su preloši pa nemogu prodat albume (koji su btw kod nas skuplji nego vani od nekog mega popularnog) oni fino moraju uzimat pare od toga što ja kupujem prazne cd-e i dvd-e...

Bacim ih na ignore listu i gotovo
A glazbene cd-e (onih par što imam) kupujem izvana jer su jeftiniji i jer im neželim kupovat tu i plaćat našu glazbenu udrugu bahatih neradnika

PS
Čast izuzecima naravno - al ti obično zarađuju radeč koncerte i puneč dvorane, a ne šlepaju se ovak

Za novce bi svi trebali radit, a ak mi neide nek si nađu drugi poso
 
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:09   #104
Quote:
Mrki_Međed kaže: Pogledaj post
Ma neee
Nesviđa mi se što nam peru mozak i nedaju slušat ništa drugo osim našega. Nekad kad sam bio klinac bilo je svakakavih glazbenih emisija na tv-u, a bilo je manje programa i svega.
Imo si emisiju za svaku vrstu glazbe + hit depo,a sad nema ništa i samo puštaju te naše jebivjetre, i onda - pošto su preloši pa nemogu prodat albume (koji su btw kod nas skuplji nego vani od nekog mega popularnog) oni fino moraju uzimat pare od toga što ja kupujem prazne cd-e i dvd-e...

Bacim ih na ignore listu i gotovo
A glazbene cd-e (onih par što imam) kupujem izvana jer su jeftiniji i jer im neželim kupovat tu i plaćat našu glazbenu udrugu bahatih neradnika

PS
Čast izuzecima naravno - al ti obično zarađuju radeč koncerte i puneč dvorane, a ne šlepaju se ovak

Za novce bi svi trebali radit, a ak mi neide nek si nađu drugi poso


evo ja stvarno u životu nisam bila na boljem koncertu nego od balaševića u zg u domu sportova!
najviše me živciraju ovi stranci koji naplaćuju masno koncertiranje od 2 h max
taman se uživiš i onda bude gotovo i moraš ić ća!slično ko prekratki sex
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 12:54   #105
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
evo ja stvarno u životu nisam bila na boljem koncertu nego od balaševića u zg u domu sportova!
najviše me živciraju ovi stranci koji naplaćuju masno koncertiranje od 2 h max
taman se uživiš i onda bude gotovo i moraš ić ća!slično ko prekratki sex
opet ona o sexu
 
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 14:10   #106
Quote:
Mrki_Međed kaže: Pogledaj post
opet ona o sexu
a ti kao ne bi sex i ne misliš o sexu
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 14:48   #107
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
a ti kao ne bi sex i ne misliš o sexu
ah sad...
Ulovila si me moram priznat nisam ni ja imun na to... iako sam međed

Al svejedno tebe sve asocira na sex, ponekad čak pomislim da ti ovim svojim ljubavnim temama samo pucaš na sex u biti
 
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 15:14   #108
@veci
pa no...bila si sa sekom i društvom...

ali ne samo da je Đole dobar u ZG, bio je odličan i u Puli pred koju godinu, nažalost u VŽ nisam bio, a mogao sam

Ma ko je tu, a da još uvjek razmišlja o seksu??

Ja mislim da si ti veci jako, jako zamišljena i nesretna i najrađe bi se sad bacila maziti s nekim na krevetu.(Tko uostalom nebi?)

Ali zaboravljaš da i slatka patnja i isčekivanje ima svojih draži.
No - no....

kukuc
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 15:29   #109
Quote:
Mrki_Međed kaže: Pogledaj post
ah sad...
Ulovila si me moram priznat nisam ni ja imun na to... iako sam međed

Al svejedno tebe sve asocira na sex, ponekad čak pomislim da ti ovim svojim ljubavnim temama samo pucaš na sex u biti


eto ja bi i ljubav i sex
imala sam samo jednom super sex i super ljubav u kompletu
oču sad da se ponovo zaljubim i taj super sex!
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 15:36   #110
Quote:
Mark kaže: Pogledaj post
@veci
pa no...bila si sa sekom i društvom...

ali ne samo da je Đole dobar u ZG, bio je odličan i u Puli pred koju godinu, nažalost u VŽ nisam bio, a mogao sam

Ma ko je tu, a da još uvjek razmišlja o seksu??

Ja mislim da si ti veci jako, jako zamišljena i nesretna i najrađe bi se sad bacila maziti s nekim na krevetu.(Tko uostalom nebi?)

Ali zaboravljaš da i slatka patnja i isčekivanje ima svojih draži.
No - no....

kukuc

ma daj dosta mi je više čekanja
ja bi da se još samo jednom zaljubim i da traje vječno uz nravno super sex

ma đole je zakon u zg je bio bolji jer je bilo više ljudi i ja zabrijala (ljubila se) sa 2 tipa na koncertu e da onda sam još bila mlada i luda
kad sam došla na konc. svirala je moja najdraža pjesma (u to doba) januar i ja sam od ulaza u dom sportova došla u prve redove naravno nitko od mojih prijeteljica nije mogao pratiti moj tempo pa sam našla 2 tipa u prvim redovima i 2/3 koncerta sam pjevala i plakala-to je koncert
sad slušam tvoju provincijalku već pola sata
pukla skroz
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 17:58   #111
Ajoj............
da i ja bi da se još jednom (za)ljubim

but to je tako

evo sad zbilja prelazim na Đoleta...
počinjemo sa Anitom

juhuuuuu!
Mark is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 19:55   #112
Ili kako kaže meni draga:

Samo bol je u životu siguran...
Sreću nosi neki poštar jako spor...
Neka... Samo ovu noć da izguram...
Sutra ću već naći dobar izgovor...
__________________
there's no devil, it's just god when he's drunk
Mr. Jingles is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 16:36   #113
Quote:
Mr. Jingles kaže: Pogledaj post
Ili kako kaže meni draga:

Samo bol je u životu siguran...
Sreću nosi neki poštar jako spor...
Neka... Samo ovu noć da izguram...
Sutra ću već naći dobar izgovor...


neko to od gore vidi sve
povlači konce igra se
posatavi na svoje mjesto svako dobro a zlo još prije
drž se ne daj se
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 16:18   #114
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
da sad sam u životu voljela pravo 2 X i na kraju obe ljubavi su mi neuzvraćene
trenutačno sam u takvoj krizi i očaju zbog neuzvraćene ljubavi da mi se čini da ću se raspoloviti napola od tuge i kaj sad?

s tim da 1. n lj traje oko 16 g a 2. oko 7 g zašto to toliko traje pa ja ne mogu više

upomoć!
Sada kada sam i ja tu jasno mi je zašto se ljudi vješaju zbog ovoga, užasan osjećaj! Nevjerojatna tuga bez dna i osjećaj bespomoćnosti, sve bi dao da smo zajedno, da joj se sviđam ali svaki put isti odgovor 100% nema šanse da završimo zajedno ili nešto u tom stilu, što raditi kada pomoći nema niti sam mlad (27g) niti mi nije prvi put ali ovoga puta je gadno tj. prije sam mislio da sam zaljubljen ali tek sada sam shvatio što to znači, bacio bi ruku u vatru pa i umro bi za nju!

Tako blizu apsolutne sreće da ju možeš namirisati ali opet tako daaaaaaaaaaaleko, tuga..
madmax17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2009., 21:37   #115
Quote:
madmax17 kaže: Pogledaj post
Sada kada sam i ja tu jasno mi je zašto se ljudi vješaju zbog ovoga, užasan osjećaj! Nevjerojatna tuga bez dna i osjećaj bespomoćnosti, sve bi dao da smo zajedno, da joj se sviđam ali svaki put isti odgovor 100% nema šanse da završimo zajedno ili nešto u tom stilu, što raditi kada pomoći nema niti sam mlad (27g) niti mi nije prvi put ali ovoga puta je gadno tj. prije sam mislio da sam zaljubljen ali tek sada sam shvatio što to znači, bacio bi ruku u vatru pa i umro bi za nju!

Tako blizu apsolutne sreće da ju možeš namirisati ali opet tako daaaaaaaaaaaleko, tuga..
znam kako ti je..onaj za kojeg moje srce kuca se oženio i dobio dijete...a ja sam ostala sama...tužna, nesretna do bola...vrijeme prolazi, ali ne liječi rane...ako i liječi to ide toliko sporo da ja to ne primjećujem. starija sam od tebe btw...
OciCrneOciLazne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 20:01   #116
Quote:
Blue-eyed girl kaže: Pogledaj post
Hm... Neuzvraćena ljubav? Bol? Patnja? Depra? Mazohizam? Ne mogu bez njega!!! On mi je sve... Sunce, mjesec, zemlja, vatra!!!
Stihovi loših turbo folk pjesmuljaka...

Djevojko, okreni se oko sebe, "lupi šakom od stol", ako je potrebno i kreni dalje...
A moći ćeš to kad sama sebi u konačnici priznaš, da to ipak nije bila ljubav tvog života i netko tko ti je uistinu suđen.
Tek kad si to priznaš bit ćeš čista i spremna na novo, a sve će ti doći prije nego misliš u trenutnom oplakivanju sebe...
To je najgore što si možeš činiti.
I nemoj misliti da to piše netko tko je abortiran na osjećaje...
O nee...
Samo sam prestala samosažaljevati se...
I svaki novi dan, bio je bolji...

Sretno!
a sto da radim kada se nakon 4 godine sve vrati?? lupila sam sakom od stol kako ti kazes otisla van iz zemlje na skolovanje u inostranstvo 4 godine vise manje uspjela da ne mislim na njega ali sada kada treba da se vratim kuci kada imam jos nekih 15ak dana do povratka svoj grad sjecanja mi se vracaju vracaju mi se osjecanja vraca mi se on... sto sad??
Nea04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 22:28   #117
Evo da se javi i jedan muškarac..hah
I ja imam sličan problem..
S tom svojom se družim svaki dan, svaki dan je viđam, a ona ne zna šta ja zapravo prema njoj osjećam..Svake noći kad ležim gledam drugu stranu kreveta i zamišljam da je ona tu..Da je mogu poljubit i reći joj da je volim...Da je mogu mazit i pazit...Iz glave mi ne izlaze njene plave oči i plava kosa...Gledat je onako nježnim pogledom i zagrlit je..Al onda otvorim oči i shvatim da nje tu nema, da mogu maštat o svemu isvačemu, al da ona mene nikad zapravo neće zavoljet, da me nikad neće gledat onako kako ja nju gledam..Da nikad ona mene neće mazit....I tad mi se zasuze oči i skoro počnem plakat jer sam shvatio da su to samo iluzije...

Kao i svi, mogu ti preporučit da kreneš dalje, al i sam znam da je to teško, da svaki put kad pokušaš podlegneš kušnji (barem je tako u mom slučaju ), nekima je lako reći : "Kreni dalje", a ne znaju kako je to kad nekoga očajnički voliš, kad ti je ta osoba sve na ovom svijetu...ahhh
jozo.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 23:01   #118
Quote:
jozo.hr kaže: Pogledaj post
S tom svojom se družim svaki dan, svaki dan je viđam, a ona ne zna šta ja zapravo prema njoj osjećam..
Ajme koji problem.. Pa reci joj, i onda ćeš vidit šta dalje.. Il se seliš na LJES ili na Šupendare.

Quote:
jozo.hr kaže: Pogledaj post
nekima je lako reći : "Kreni dalje", a ne znaju kako je to kad nekoga očajnički voliš, kad ti je ta osoba sve na ovom svijetu...ahhh
Ma jok, to samo ti znaš..

Nisi se nikad zapitao zašto su ljubavne pjesme tužne?
knick is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 23:22   #119
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
...
a njveći je bed to kaj je moj cilj u životu bila ljubav i eto nisam uspjela doći do te prave ljubavi..
Možda je baš ovo najveći problem! Ponekad kada previše očekujemo se razočaramo. I glupo je da ti je životni cilj ljubav, da si si možda rasporedila te životne ciljeve ne bi došlo do ovakvog očaja.
__________________
"..ponekad čujem da je svijet pozornica i da svatko dobiva po zasluzi...-kao što to pjesnik reče..."
*S@ky* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 23:42   #120
Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
ma daj dosta mi je više čekanja
ja bi da se još samo jednom zaljubim i da traje vječno uz nravno super sex
pa u pravu si, maštaj o uzvraćenoj ljubavi koju tražiš
zovi nekako onoga kojeg trazis

Quote:
veci33net kaže: Pogledaj post
a njveći je bed to kaj je moj cilj u životu bila ljubav i eto nisam uspjela doći do te prave ljubavi..
još malo pa češ doci ... ne znam jel ljubav do tebe ili ti do nje ali uglavnom da
uostalom ko da se tebe tu išta pita

Quote:
*S@ky* kaže: Pogledaj post
Možda je baš ovo najveći problem! Ponekad kada previše očekujemo se razočaramo. I glupo je da ti je životni cilj ljubav, da si si možda rasporedila te životne ciljeve ne bi došlo do ovakvog očaja.
Nije glupo da joj je zivotni cilj ljubav, to je najviši i najteži cilj koji je mogla izabrati kad je birala i trebalo joj je najvise hrabrosti da to izabere... očajna je jer joj doista netko nedostaje i jer se osječa odvojena od nekog, krvari a nikako da iskrvari lol ...
ona je shvatila o cemu se radi jako dobro

Quote:
knick kaže: Pogledaj post
Nisi se nikad zapitao zašto su ljubavne pjesme tužne?
jer nisu ljubavne nego očajne
ljubavne pjesme su beskonacne

Zadnje uređivanje Luca1978 : 22.05.2010. at 00:13.
Luca1978 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.