Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2011., 15:48   #121
nisam znao da slike na google earthu imaju onako dobar zoom našao sam nudističku plazu i tu ima jaaaaako puno slika...zanimljivo
Halloween is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 15:21   #122
Odem na stranicu Google earth, piše preuzmite najnoviju verziju 6 ja ju skinem sve radi, no kad idem na ažuriranja piše imate verziju 5.2. nešto a dostupna je verzija 6.0.nešto. Nije mi jasno zašto piše da ima nova verzija kad sam ja najnoviju skinuo.
markop619 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:43   #123
Ej ja imam problem,može mi netko reći kako promijeniti tražilicu u kojoj mi Panoramiotvara slike?
Sada mi otvara u IE a ja bi da mi otvara u Mozili,zna li tko kako to namjestiti?
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 12:12   #124
Quote:
Novi233 kaže: Pogledaj post
Ej ja imam problem,može mi netko reći kako promijeniti tražilicu u kojoj mi Panoramiotvara slike?
Sada mi otvara u IE a ja bi da mi otvara u Mozili,zna li tko kako to namjestiti?
Namjesti da ti je Mozilla Firefox defaultni browser. Odeš na Options ili Mogućnosti, i onda na Advanced ili Napredno, i klikni da provjeriš jel ti Firefox defaultni browser.
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 13:19   #125
hvala
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 20:29   #126
Upload-irao sam neke slike na google earth prije otprilike mjesec dana i jos ih nema na google earth, e sad ne znam u cemu je problem, da li jos treba cekati ili slike trebaju proci neku kontrolu i biti prihvacene. U slucaju da ne bude prihvacene kako to mogu znati?
Volcano is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 15:33   #127
Imam jedan problem sa Google earthom i street viewom. cuo sam da dosta ljudi ima taj problem, pa mislim da nije samo meni. street view u ge-u radi savrseno, no međutim, kad uđem u street view u podrucjima gdje ima puno nebodera i visokih zgrada (kao npr Toronto, Montreal, New York, Melbourne.....) street view (i cijeli google earth) se zamrzne i crasha se (sam od sebe se zatvori).
Ocito je onda negdje kod njih problem...?
dorian99211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 18:46   #128
Primjetio sam da Google Earth pokazuje manju nadmorsku visinu za oko 20 metara.
Je li isti slučaj i sa Google Earth Pro verzijom ?
__________________
The past is a torch that lights our way. Where our fathers have shown us the path, we shall follow
1941 https://archive.org/details/adolfhit...istinaoslobada
Etanol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 21:08   #129
Kako si to utvrdio?
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2015., 06:00   #130
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Kako si to utvrdio?
Pa fino odem do vrha planine Čvrsnice i pokazuje mi 2205 m a vrh Čvrsnice je 2228 m, dok je za mt.Everest umjesto 8848 m pokazalo 8840 m.

Valjda bliže satelitu pa manje profula
__________________
The past is a torch that lights our way. Where our fathers have shown us the path, we shall follow
1941 https://archive.org/details/adolfhit...istinaoslobada
Etanol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2020., 13:28   #131
Nešto mi se poremetilo sa pogledom, naime svi objekti, zgrade, planine su iz nekog čudnog kuta tako da izgledaju ajmo reći spljoštene i ne može se kao ranije lijepo 3D obilaziti oko njih, nego kao da ih je nesto zbilo, nije to to. Nikako ne znam šta se desilo, čak sam napravio uninstall pa ponovnu instalaciju radio, ali je pogled ostao isti. Netko imao sličan problem, rješenje možda?
Hvala
hiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2020., 18:49   #132
Quote:
hiker kaže: Pogledaj post
Nešto mi se poremetilo sa pogledom, naime svi objekti, zgrade, planine su iz nekog čudnog kuta tako da izgledaju ajmo reći spljoštene i ne može se kao ranije lijepo 3D obilaziti oko njih, nego kao da ih je nesto zbilo, nije to to. Nikako ne znam šta se desilo, čak sam napravio uninstall pa ponovnu instalaciju radio, ali je pogled ostao isti. Netko imao sličan problem, rješenje možda?
Hvala
edit: riješio, dole mi bilo isključeno 3D, netko šupao
hiker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2020., 22:33   #133
Google Earth mi radio sve fino krasno i sad mi odjednom prijavljuje nekakav problem a ne kontam o čemu je riječ???

Kad ga pokrenem prvo mi se otvori ovo:
https://i.ibb.co/cbBKyfk/Screenshot-2.jpg

A kad kliknem na DA otvori mi ovo:
https://i.ibb.co/6Fxmq0T/Screenshot-4.jpg

I plus mi automatski otvara u novom tabu u Mozilli ovu stranicu pomoću koje ništa ne uspijem napraviti:
https://support.google.com/earth/top...492439867&rd=3
zilo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.