Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2013., 12:34   #1561
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
No problem . A iskreno mislim da su Sophie i njenog oca ( zaboravila sam kako se zove) stavili u seriju samo radi toga, da otplate dug, ne vidim njihovu svrhu inače pojavili su se svega u 3-4 nastavka. Ako neko ko je gledao ima drugačiju teoriju neka me ispravi .
Ja imam dve teorije, jedna je to sto si napisala, a druga je da su ih ubacili da bismo upoznali Zehrinu proslost, mozda su oni trebali da imaju neku bitniju ulogu, ali je to izmenjeno zbog Vahidinog odlaska.
Saraaaa84 is offline  
Old 12.08.2013., 13:08   #1562
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Ja imam dve teorije, jedna je to sto si napisala, a druga je da su ih ubacili da bismo upoznali Zehrinu proslost, mozda su oni trebali da imaju neku bitniju ulogu, ali je to izmenjeno zbog Vahidinog odlaska.
Vidiš, vidiš, ova tvoja ima više smisla, pošto je Vahide ošla, pa su i njih uklonili jer ne bi imalo više smisla, a moguće da su prethodno nešto planirali za njih.
Luxxy is offline  
Old 12.08.2013., 13:20   #1563
Cure, ja sam luda žena. Radim gifove, istražujem po netu, gledam 2satne epizode ispočetka, kao imam vremena za to...

Prekrasna priča, prekrasna.

Evo jedan gifić za vas

__________________
Music, please.
JulieG is offline  
Old 12.08.2013., 13:48   #1564
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Vidiš, vidiš, ova tvoja ima više smisla, pošto je Vahide ošla, pa su i njih uklonili jer ne bi imalo više smisla, a moguće da su prethodno nešto planirali za njih.
Pa bilo bi logicno, nemoguce da su dosli samo zbog ovoga sto smo videli. Ja sam u svojoj glavi zamislila, da Sofi pomogne Ferihi, da joj bude prijateljica, da se Feriha zaposli kod njih u firmi i da njen napredak ide u tom smeru, a ne ona nebuloza sa Levom i Amerikom. Ali naravno kao i svaki san o toj seriji i taj je srusen zahvaljucjuci Fatihu.
Saraaaa84 is offline  
Old 12.08.2013., 14:00   #1565
Quote:
JulieG kaže: Pogledaj post
Cure, ja sam luda žena. Radim gifove, istražujem po netu, gledam 2satne epizode ispočetka, kao imam vremena za to...

Prekrasna priča, prekrasna.
Haha, samo ti daj, dapače, gifova nikad dosta . Mislim da se niko neće buniti

Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Pa bilo bi logicno, nemoguce da su dosli samo zbog ovoga sto smo videli. Ja sam u svojoj glavi zamislila, da Sofi pomogne Ferihi, da joj bude prijateljica, da se Feriha zaposli kod njih u firmi i da njen napredak ide u tom smeru, a ne ona nebuloza sa Levom i Amerikom. Ali naravno kao i svaki san o toj seriji i taj je srusen zahvaljucjuci Fatihu.
Aj i ja sam to isto pomislila pri prvom gledanju , da će se Feriha ( a možda i njena obitelj) obogatiti upravo pomoću Sophie i njezinog bogatog oca. Mislila sam možda kad taj stari umre da će Feriha "profitirat" , jesam naivna bila
Luxxy is offline  
Old 12.08.2013., 15:13   #1566
nema veze, skuzila sam sve


uzas.. bas su glupi s tim kaj su ju ubili
kak da sad neko to nastavi gledat

jel ce bit kaj od trece sezone il su ju fakat prekinuli?
__________________
Troy and Abed in the morning (*reads it singing*)
BeepGirl is offline  
Old 12.08.2013., 18:41   #1567
Evo danas sam uhvatila vremena pa sam ponovo gledala neke epizode na preskokce i moram iznijet par stvari koje su me zasmetale i oduševile ilipak nasmijale, sad sam se ponovo na njih podsjetila

-> ono kad Feriha dođe kod Emira "odplatiti dug" u spavaćici. Sačuvaj bože spavaćice kao neka stara babuskara je izgledala. Da, da, znam, nemaju para, ali brate mogli su joj bar neku sasvim običnu bijelu nabacit, sa malo čipke, da je uz tijelo ili da lagano pada, a ne neku iz 1831. godine , pa takvu ni moja baba ne nosi. I onda bi to trebalo biti seksi i poželjno za Emira?? Svašta...

-> Onaj fajt Emira i Leventa pred zgradom u 40. epizodi meni presmiješno, kako su se samo nalupali, šake su svuda letjele, ono dođe Feriha odjednom i sve stane, obojica se pokupe u aute i odlete kao pokisle gljive Neznam šta da kažem za tu scenu...

-> Iznenađuje me razina IQ Mehmeta i Rize?! Kad je Feriha oteta, ono Emir se u sve umiješa kao vegeta i oni niš ne povežu? Još je spasi, čak je i znao da ju je Halil i prije oteo, kud ju je vodio i sve, a ova dvojica kao da nisu ništa čula?! Pa majketi, valjda se zapitaš odakle dečko iz 10tke zna sve u vezi moje kćeri/sestre? i odakle mu interes da je spasi i sam ode tamo di je ovaj drži? Asti, retardirane familije...

-> Nemojte me sad samo kamenjem, ali me iznenadilo u nekim navratima kako je Džansu lijepa, baš su je ono maksimalno sredila, našminkala, ispeglala kosu, bila mi je baš , ali daleko su ostale ljepše od nje, ali ona ima itekakvog potencijala.

p.s. eno kaže mi prija, serija se morala zvati "Svi su ludi za Emirom"
Luxxy is offline  
Old 12.08.2013., 19:58   #1568
Quote:
JulieG kaže: Pogledaj post
Cure, ja sam luda žena. Radim gifove, istražujem po netu, gledam 2satne epizode ispočetka, kao imam vremena za to...

Prekrasna priča, prekrasna.

Evo jedan gifić za vas
Ja trenutno imam nešto vremena, ali te shvaćam. A mi ti volimo gifiće. Tako da...

Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post

-> Iznenađuje me razina IQ Mehmeta i Rize?! Kad je Feriha oteta, ono Emir se u sve umiješa kao vegeta i oni niš ne povežu? Još je spasi, čak je i znao da ju je Halil i prije oteo, kud ju je vodio i sve, a ova dvojica kao da nisu ništa čula?! Pa majketi, valjda se zapitaš odakle dečko iz 10tke zna sve u vezi moje kćeri/sestre? i odakle mu interes da je spasi i sam ode tamo di je ovaj drži? Asti, retardirane familije...
Mene i inače zna iznendati njihova razina IQ-a.

Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
-> Nemojte me sad samo kamenjem, ali me iznenadilo u nekim navratima kako je Džansu lijepa, baš su je ono maksimalno sredila, našminkala, ispeglala kosu, bila mi je baš , ali daleko su ostale ljepše od nje, ali ona ima itekakvog potencijala.
Pa ako je srede dobro i odjenu u skladu s građom, lijepo našminkaju.
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
p.s. eno kaže mi prija, serija se morala zvati "Svi su ludi za Emirom"


A i skoro. Da su odmah znali kako će ići s 3. sezonom i nazvali bi je možda tako.
__________________
Eksik Sarp :)
Poncha_los a is offline  
Old 12.08.2013., 20:00   #1569
Quote:
BeepGirl kaže: Pogledaj post
ajme hvala puno.

jel to rucno pisano il kopirano odnekud?
a di je njena smrt?
jel to onda znaci da je druga sezona zavrsila sretno i da ce nova tv prikazat samo tolko?
i hvala jos jednom
nisam mogla bolje zamislit
Nema na čemu, raduje me ako sam pomogla! Nije kopirano, sama sam napisala kad sam vidjela tvoju zamolbu. Znam kako je to kad se zaludiš za neku seriju i ne možeš si pomoći, sve odjednom želiš znati. To se i meni dogodilo sa "Ferihom", pa se nadam da sam nekima olakšala muke.


Quote:
JulieG kaže: Pogledaj post
Cure, ja sam luda žena. Radim gifove, istražujem po netu, gledam 2satne epizode ispočetka, kao imam vremena za to...
Prekrasna priča, prekrasna.

Evo jedan gifić za vas
Hvala za gif! Ovo mi je najromantičniji trenutak, ovdje je najljepše gleda, tako opijeno zavodljivo, dok joj kosa leti on joj usne primiče uhu... nezaboravno!
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 13.08.2013., 02:24   #1570
ja ne mogu vjerovati što se ovdje napravilo jel ovo ipak emir na kraju nalazi ovu neku novu gunes ili kako li se već zove strašno kako su samo upropastili seriju fujjj...
minnie8 is offline  
Old 13.08.2013., 10:09   #1571
Steta za seriju koja je odlicna mogla biti da se tako zavrsila.
Suncana 007 is offline  
Old 13.08.2013., 10:55   #1572
Sve do 53 epizode bila sam zadovoljna Emirom, ali me na kraju te iste tako razočarao. Ništa, baš ništa ne može biti opravdanje za udarac, pogotovo na ženu. Mrzim nasilje u svakom pogledu a pogotovo kad muškarci s tim hoće nešto da dokažu. Emiru je taj dan svega bilo preko glave, ali nije imao ni najmanji razlog da se iskaljuje na Ferihi. Mislim da je njoj gore nego njemu, jer će muškarac kojeg voli dobiti dijete s drugom ženom, onda je svi redom napadaju i nema podršku ni od koga. Postupila bih isto kao i ona okrenula se i otišla samo mislim da se ne bih više vratila, jer ko to uradi jednom ponovit će opet. Tako bar ja mislim i koliko god mi je Emir drag i sve ostalo to mu nije trebalo i tatalno je pao u mojim očima sad mi je nekako i postalo svejedno za serijom i svo to naganjanje mislim da se za mene ona upravo završila na kraju 53 epizode kada je Feriha otišla sama bez ikoga čak i jedina osoba koja joj je bila potpora ju je izdala.
jenny 28 is offline  
Old 14.08.2013., 00:38   #1573
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
No problem . A iskreno mislim da su Sophie i njenog oca ( zaboravila sam kako se zove) stavili u seriju samo radi toga, da otplate dug, ne vidim njihovu svrhu inače pojavili su se svega u 3-4 nastavka. Ako neko ko je gledao ima drugačiju teoriju neka me ispravi .
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Ja imam dve teorije, jedna je to sto si napisala, a druga je da su ih ubacili da bismo upoznali Zehrinu proslost, mozda su oni trebali da imaju neku bitniju ulogu, ali je to izmenjeno zbog Vahidinog odlaska.
Ova tema je vrlo interesantna i ja sam razmišljala o tome. Podržavam ono što ste rekle, no ja bi dodala još jednu stvar. Moje viđenje stvari je da su nam prije svega htjeli prikazati Zehrinu prošlost i pokazati nam razloge Zehrinog ne/podržavanja Ferihine ljubavi, jer je ona i sama doživjela istu stvar. Dakle majka i kćer imaju istu sudbinu, objema se događa ljubav s bogatim muškarcem koja je po svemu sudeći neostvariva. Zehrina nije bila. Zato ona u početku ne podržava Ferihu, jer iz svog iskustva zna da je to osuđeno na propast i da će joj kćer patiti. No, kasnije ona ipak gaji vjeru i u oproštajnom pismu joj na neki način daje do znanja da želi da joj se kći ostvari u onome što ona sama nije uspjela i da ona vjeruje u nju. Kad je Feriha od Sophie saznala za majčinu prošlost, to ju je jako pogodilo, upravo zato jer ju je savršeno razumjela. Ja u pojavljivanju tih scena Sophie i Zehrine bivše ljubavi vidim prije svega simboliku u prožimanju sudbina majke i kćeri.
__________________
..."Ovo nije rat za prevlast, nema ovdje pobjednika. Ovo je ljubav ne zaboravi"…
Soffia is offline  
Old 14.08.2013., 00:40   #1574
Zehra nije imala bogatog dečka , on je bio jednako siromašan kao i ona i svi u selu. Obogatio se kad je pobjegao u Belgiju
vanhaver is offline  
Old 14.08.2013., 02:06   #1575
Pregledala sam 62. epizodu. Kraj epizode kad Emir i Feriha dolaze kod Rize na večeru pa kad Emir ljubi ruku Hatidže i Rizi je odličan

Što se Zehre tiče i ja mislim da se Hasan pojavio samo iz razloga da se Zehra prisjeti svoje prošlosti i shvati neke stvari, te da kaže kćerki da slijedi svoje srce. Skontala je kako Feriha proživljava ono što je ona jednom proživljavala. Voljela je Hasana ali je ostala bez njega. Feriha voli Emira i stalno je bila u opasnosti da ga izgubi. A Zehrin blagoslov Ferihi dok je razgovarala s njom u planinskoj kućici i nije tako beznačajan čin.
Zloguka ptica is offline  
Old 14.08.2013., 18:01   #1576
Moram vam rec da je meni 41. epizoda najdraža. Emocije ....
Ono kad se sazna da je Halil pobjegao iz ludare. Emir nema pojma zakaj ovi tolko panicare .... govori Korayu da Fer nikad nije vidio tolko uplašenu .... ono na kod svjetionika kad im Gulsum objašnjava situaciju i kad se na njemu vidi kolko se brine ... još mu G. govori da ga Fer jako voli. Kasnije joj prilazi u školi i govori joj da sve zna, Fer uocava luđaka Halila pred školom i smrzne se od straha, Emir joj pokušava pomoci.
Razgovor u ucionici mi je najdraži. Fer mu prepricava sve strahote koje je proživjela zbog mutavih fotki u časpopisu. Emir je samo gleda i samo kaj ne zaplace, a imala sam osjecaj da ju žarko želi zagrlit i držat ju uz sebe dok opasnost ne prođe i kad ju primi za bradu i kaže joj " Pogledaj me, taj ti čovjek više ništa nece uciniti".
Kasnije ga kod kuce mama nagovara da napusti stan, a on govori "Ne mogu otici" ( Naravno da nemre kad mora biti u blizini svoje ljubavi i paziti na nju. )
Gledanje vatrometa .... " Sretna ti nova godina" ( Vjerojatno je jedino želio da ju zagrli izljubi i bude s njome)

Mnogi govre da im je 46. epizoda najljepša ... možda, al samo s Emirove strane ak se to može tak ocjenit. Halo curo ..... tvoja ljubav dolazi kako bi te spasila od patnje a ti se nećkaš i ne znaš dal bi ušla u taj auto ili ne ... konacno imaš priliku da pocneš živjet sretno a ti samo kukaš " a moj BABO, A MOJ BABO" povrijdila sam ga. što on sad radi, sigurno je tužan bla, bla, bla zbljuv .... da, da, da .... jadni tvoj babo, prvo te zaruci za luđaka teške kategorije i zbog poljupca s osobom koja ti je spasila život on te šalje u selo u ralje zatucanih kretena, oduzima ti srecu i mladost .... ti kukaš za njim umjesto da zagrliš Emirčeka i ne razmišljas o nicem drugom nek samo o njemu tj. vama
dadilyna is offline  
Old 14.08.2013., 19:31   #1577
Dali mi moze netko reci tj prevesti o cemu oni govore ovdje.... sto je Hazal tocno odgovorila?

http://www.youtube.com/watch?v=4sdYq_hW06E
Lokwa is offline  
Old 14.08.2013., 19:45   #1578
Quote:
Lokwa kaže: Pogledaj post
Dali mi moze netko reci tj prevesti o cemu oni govore ovdje.... sto je Hazal tocno odgovorila?

http://www.youtube.com/watch?v=4sdYq_hW06E
Voditelj je pita da li ce Feriha da izleti iz groba, da li ce da se vrati u seriju.
I pita da je je srecno otisla iz serije, u smislu da li se sa nekim posvadjala.

Ona odgovara da se nece vracati i da je sada u Son Yaz Balkanlar, te da je srecno otisla.

Prica kako je imala srece da uvek glumi sa dobrim glumcima od kojih je ucila, sto vazi i za AFK. Da su se desile neke lose stvari, Vahide i Deniz su se razbolele, ona je jedno vreme lezala u bolnici. Naucila je mnoge stvari i u losem smislu, zivot je naucio. Ali nema nista lose da kaze o AFK, dobro je sto je tamo igrala.
To je sada postala druga serija, serija u kojoj je ona igrala se zavrsila.
Moze samo da im pozeli srecu, jer na tom setu radi 100 njenih prijatelja/kolega.
Saraaaa84 is offline  
Old 14.08.2013., 20:48   #1579
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Voditelj je pita da li ce Feriha da izleti iz groba, da li ce da se vrati u seriju.
I pita da je je srecno otisla iz serije, u smislu da li se sa nekim posvadjala.

Ona odgovara da se nece vracati i da je sada u Son Yaz Balkanlar, te da je srecno otisla.

Prica kako je imala srece da uvek glumi sa dobrim glumcima od kojih je ucila, sto vazi i za AFK. Da su se desile neke lose stvari, Vahide i Deniz su se razbolele, ona je jedno vreme lezala u bolnici. Naucila je mnoge stvari i u losem smislu, zivot je naucio. Ali nema nista lose da kaze o AFK, dobro je sto je tamo igrala.
To je sada postala druga serija, serija u kojoj je ona igrala se zavrsila.
Moze samo da im pozeli srecu, jer na tom setu radi 100 njenih prijatelja/kolega.
A steta sto se nece vratiti


Dali se na kraju snima ta nova serija? Gledam na internetu o njoj ali za sada nista nisam nasao.... Ako netko nesta nade molim vas dajte link (ako je moguce sa prijevodom da su epizode)
Lokwa is offline  
Old 14.08.2013., 20:57   #1580
Quote:
Lokwa kaže: Pogledaj post
A steta sto se nece vratiti


Dali se na kraju snima ta nova serija? Gledam na internetu o njoj ali za sada nista nisam nasao.... Ako netko nesta nade molim vas dajte link (ako je moguce sa prijevodom da su epizode)
Ta serija se snimala u prosloj sezoni i prekinuta je posle 13 epizoda zbog lose gledanosti, zvala se Adini Feriha Koydum - Emirin Yolu (Emirov put), a posle su krenuli od prve epizode i onda je bila samo Emirin Yolu. I Hazalina SYB je isto prekinuta zbog lose gledanosti, sada oboje imaju nove serije koje pocinju u septembru. A.S.K i Medcezir obe imaju svoje teme na neprikazanom. Poslacu ti link za EY na PP.
Saraaaa84 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.