Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2007., 14:43   #1
Tražim cimera/icu (ujedinjeni topic)

Ovako, upisala sam 1.godinu faksa u ZGu i iznajmila sam stancic na salati (pretpostavljam da odgovara onima na medicini i svima kojima je fakultet u centru) ali NEMAM CIMERICU...

Molim vas da mi se za sve detaljnije informacije javite na PM! ako ima zainteresiranih...


Mali dodatak za pomoć:

Quote:
Dima kaže: Pogledaj post
Moji kolege i ja došli smo na ideju da napravimo web stranicu koja će pomoći studenticama i studentima da pronađu cimera. ( nadam se da ovo neće biti spam post ili off topic )

Stranica je proradila nedavno. Nadam se da će Vam pomoći.

http://cimer.weboder.net
I upozorenje: ne ostavljate privatne mail adrese, brojeve telefona i slično. Sva komunikacija ide preko PM-a.

Zadnje uređivanje Countess : 13.08.2010. at 14:57.
nastasja_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 21:32   #2
A zašto ne cimera?
mile_f is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 21:45   #3
a ono, zli jezici bi pricali
nastasja_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 22:47   #4
Ima li tko da me uvali u stan u ST, meni se ne da traziti! Malo sam lijena sto se tice tih stvari!
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 02:08   #5
Quote:
mile_f kaže: Pogledaj post
A zašto ne cimera?
Ja sam rekla sinu da cura traži cimericu,a on mi je postavio isto pitanje
saragobe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 02:27   #6
Quote:
margica kaže: Pogledaj post
Ima li tko da me uvali u stan u ST, meni se ne da traziti! Malo sam lijena sto se tice tih stvari!
imas ti koga ko nema cimera u zg pa bi ti mogla sredit jedan stancic!
nastasja_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 02:30   #7
Quote:
saragobe kaže: Pogledaj post
Ja sam rekla sinu da cura traži cimericu,a on mi je postavio isto pitanje
trebala sam imat cimera (doduse prijatelja kojeg znam 4 godine) pa su svasta pricali, mislin nije zato da mi vise nije cimer vec neke druge okolnosti - a cimericu bi tila cisto iz prakticnih razloga, ne znan kako bi ijednom muskom koji ne poznaje zensku bilo drago trpit zenske musice...
a i meni muske..
nastasja_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 11:32   #8
A zeno moje frendice su ti u domu na cvjetnom!
Dva prijatelja zive sa curama, a jos dva su zajedno u stanu od 5 kvadrata, tako da ti nemam pojma.

A sto se tice stana u ST pliz daj probaj nesto, stan ili sobu (sta mi vise odgovara). Aj probaj nesto.
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 12:47   #9
Upisala sam se na hr. studijima i razmišljam o tome je li bolje unajmiti stan ili ići u neki stud. dom?
MAYA ZZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 16:00   #10
Ja rezim nekog tko ima stan a ima mjesta primit jos jednu cimericu... U SPLITU!
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 19:31   #11
Quote:
MAYA ZZZ kaže: Pogledaj post
Upisala sam se na hr. studijima i razmišljam o tome je li bolje unajmiti stan ili ići u neki stud. dom?
Da nisi zakasnila s traženjem doma? Rok za prijavu ti je 31.7. pa ako se misliš prijaviti, brzinski to odradi

Po meni je stan ljepša opcija, ali naravno ovisi od osobe do osobe i o parama.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 20:08   #12
Nego ima tko da trazi cimera za st i ima vec stan... Meni se nikako ne da traziti stan i tila bi nekog novog!!!
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 20:22   #13
Neda ti se tražit stan

Uzmi oglasnike u ruke i zovi. Ima tamo oglasa gdje studenti s već iznajmljenim stanom traže cimere, ali uglavnom za Zagreb (govorim o plavom oglasniku). Pogledaj i po forumima od fakulteta.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 20:28   #14
Tlaka mi je!
Gledala sam ja za ST u malom oglasniku ali nema bas toga... Ima samo za iznajmit stan ili sobu. A sobu ne zelim bas jer me je straj u kakvu cu obitelj doci... Da mi nebi bili neki konzervativni gadovi!!!
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 20:46   #15
Quote:
margica kaže: Pogledaj post
Tlaka mi je!
Gledala sam ja za ST u malom oglasniku ali nema bas toga... Ima samo za iznajmit stan ili sobu. A sobu ne zelim bas jer me je straj u kakvu cu obitelj doci... Da mi nebi bili neki konzervativni gadovi!!!
A recimo oglasnik u Slobodnoj (ako to ima)? Mali oglasi na radijima?

Unajmljivanje sobe je zajeb vrhunski. Naravno, ako se nema para da će se ići na tu opciju, ali ako se ikako može, bolje izbjeći.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 20:52   #16
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
A recimo oglasnik u Slobodnoj (ako to ima)? Mali oglasi na radijima?

Unajmljivanje sobe je zajeb vrhunski. Naravno, ako se nema para da će se ići na tu opciju, ali ako se ikako može, bolje izbjeći.
Ima u slobodnoj oglasnik ali tu ima samo za stanove ili par soba...

Ma tila bi biti sa nekim mladim ljudima a ne nekoj babi prat sude i polagat racune... A ne zelim biti sa nekim koga znam jer mi je to tlaka.
Bila sam u domu 3 godine i sita sam svega!!!! Polagana racuna i cescenja tuđeg smeca!!!
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 21:01   #17
Ček, veliš da ima za stanove i sobe. Što ti tražiš?

Manje je oglasa gdje ljudi s iznajmljenim stanom traže cimera. Možda ćeš naletjeti na njih, možda nećeš.

Preporučila bi ti aktivniju potragu.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 21:18   #18
I ja bi da sam aktivnija, ali se nadam da ce mene netko pronaci!!! Ma sklepam ja uvik nesto i ispadne dobro tako da cu i u vezi stana!!!! nadam se...
margica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 21:29   #19
Već sam se prijavila za par domova, ali svi mi govore da je u njih jaaaaako teško upast. Zato ću možda tražit i stan. Kažu da Cvjetno i Šaru manje-više dobivaju stariji studenti.
MAYA ZZZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 21:32   #20
Quote:
MAYA ZZZ kaže: Pogledaj post
Već sam se prijavila za par domova, ali svi mi govore da je u njih jaaaaako teško upast. Zato ću možda tražit i stan. Kažu da Cvjetno i Šaru manje-više dobivaju stariji studenti.
I oni preko veze. Prija ce mi biti u pocetku u Šari a za koji dan kada pocme faks ide na Cvjetni!!!!
margica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.