Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2006., 08:17   #241
Quote:
poirot kaže:
KYTV, KYTV, KYTV

Najbolji infomercial ikad: Nemojte politi dijete vrelom vodom!
imal ona scena kad uspoređuju kuču vlasnika koji imaju kytv satelit i onih koji su odbili kupnju?
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 08:20   #242
Da taj mi je bio baš kul
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 21:03   #243
Sjetio sam se još jedne stare serije za trećeg programa: Srodne duše. Ona debela, mršava i ona stara ženskarica.
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 17:28   #244
Da li se netko sjeća one krimi serije Klauni su donijeli suze? Radilo se o onim klaunovima koji su došli na predstavu i iz torbe izvadili mitraljeze i pucali po gledateljima. A glavnom liku, majci djeteta su ubili sina i mislim da je krenula u potragu za ubojicama. Sjećam se jedino one scene kada je neki tip razbijenim staklom raskrvario ruke i krvlju crtao po staklu, i ona scena kada upucani tip pada za staklenog stropa blizu ženske, a pored nje tip s pištoljem.
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2006., 17:55   #245
evo jedne starije serije..mislim da se emitirala 92-94..

silas..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 20:48   #246
Quote:
Icepick kaže:
Ja se sječam, ali ni ja ne znam kako se serija zvala.

Pratio ih je uvijek neki crni kombi, jel' da?
http://www.benji.com/JoeCamp/ImagesJoe/B-zax.jpg

Stvarno mi je žao ako je neko već otkrio koja je ovo seriaj u pitanju (Benji, Zax i dječak iz svemira - Benji, Zax and alien princ), ali ovo mi je prilika da se i ja uključim u ovu nostalgičnu besjedu.

Sjeća li se iko serije prevedene kao Posjetioci. Original bi trebao biti na češkom.

Neki svemirci imaju strašnih problema na svojoj rodnoj planeti i na neki način su spoznali da im jedino neko dijete genije sa Zemlje nekom svojom formulom može pomoći. Svemirci dolaze na Zemlju, gdje u jednoj supermoćnoj Ladi Nivi špartaju uzduž i poprijeko Čehoslovačke (tada) tražeći tog malca.

Nekon desetak epizoda, pronalaze ga, međutim, greškom teleportiraju njegovog djeda, koji je nekakav stolara ili nešto sl. i sa sobom uvijek nosi vaser-vagu. Nakon što svemirci skontaju da su pokupili pogrešnog, ostave ga samog u toj prostoriji gdje rikava glavni komp. On skuži da tu nešto zuji, izvadi svoju vaser-vagu, vidi da je tu nešto neravno, smota neki papirić i podmetne ga pod nogaru, nakon čega sve proradi kako treba.

Zadnje uređivanje mr. sule : 13.07.2006. at 21:23.
mr. sule is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 13:58   #247
unaprijed se ispričavam,ne znam gdje da postavim ovo pitanje....bila jednom davno neka serija na telki, termin je bio oko 14.h, naime glavni lik je bio neki boksač Aboriđin.... zna li netko, sjeća li se netko koja je to serija bila? hvala
Gorriot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 16:45   #248
Je li netko gledao onu meni omiljenu seriju A - team?
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 16:51   #249
Quote:
Gorriot kaže:
unaprijed se ispričavam,ne znam gdje da postavim ovo pitanje....bila jednom davno neka serija na telki, termin je bio oko 14.h, naime glavni lik je bio neki boksač Aboriđin.... zna li netko, sjeća li se netko koja je to serija bila? hvala
da, sjećam se ja. čini mi se da se zvala Krila ili nešto s krilima. Sjećam se one scene kad se žena kod koje je bio napila pa mu rekla 'You people' a dotad jebila kakti super tolerantna
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 16:53   #250
Quote:
sad but true kaže:
da, sjećam se ja. čini mi se da se zvala Krila ili nešto s krilima. Sjećam se one scene kad se žena kod koje je bio napila pa mu rekla 'You people' a dotad jebila kakti super tolerantna
Zlatna krila?
__________________
Sudija mora biti strog, ali mora umeti i da pokaže milost.... To je lice pravde.
Constantine is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2006., 17:18   #251
Možda je ovo
http://www.imdb.com/title/tt0109222/

nema nikakvog opisa, ali postoji stariji film istog naziva koji govori o aboridžinskom boksaču, tako da sam prilično siguran da bi to moglo biti to

EDIT: nađoh opis na netu, nije to
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2006., 14:56   #252
Dennis Pennis

Isuse, kako je taj tip legendaran

Išlo pred 10ak godina u nekom noćnom programu, tip pići po svijeti i zajebava celebrity-e

MRAAAAK MRAKOVA

Legendaran je kak je zajebo Jeremy Ironsa:
DP: Jeremy can you do me a huge favour.
JI: What?
DP: Can you get out of my way please.



Frajer fakat ima muda

Ovdje imate par provala a i da se naći još toga

Usput da spomenem i njegovu ne tako staru, al srcu jaaaaako dragu, pregenijalnu i prebolesnu seriju Perfect World, išla na Novoj pred 3-4 godine, jedan od likova mi je avatar
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 00:23   #253
Quote:
dr mladjo kaže:
imal ona scena kad uspoređuju kuču vlasnika koji imaju kytv satelit i onih koji su odbili kupnju?
ne sjećam se dobro, davno je išlo Al sjećam se onog maestralnog kviza u klojem voditeljica pljuje po Italiji
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2006., 00:25   #254
E da, kad sam već tu, jel se sjeća tkogod one stare britanske serije o ženi kaj odlazi u Mandžuriju kod svog muža ili tak neš i tam joj je sve ka dosadno dok ne naleti na ševca?

I da, jedna odlična japanska serija - Shingen
__________________
salvador2: Pa jel kuhala? Jel se brinula o maloj? Jel se brinula o tom kretenu? Kaj bi još trebala? Ići u rudnik da bi vas par zlobnih bilo sretno?
Natch: da, i sta je dobila od toga? nogom u guzicu? koja je pouka? bolje je onda visit na netu
sad but true is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 00:30   #255
Joj sjećam se Benji i Zax-a.Obožavao sam tu seriju.
I onaj crni robot od dvoje zlikovaca i prinčeva mama hologram,pa narukvica.
Pa Terrahawks,Zelda i one kuglice i kocke.Imao sam samo 3 ,4 godine kad je to bilo.Negdje 84'
Pa superbaka
I da sjećam se one češke koju baš nisam redovito pratio tu i tamo,ali dali se netko sjeća da je neka pasta bila u pitanju,neka tubica ,neka želatina,koju su jeli ili nekaj tak
Pa djevojka iz svemira.Alanai njen transducer Jenny Kelly,Goodbye Alana Sjećam se one zadnje scene
Muppet Bebe,Bananko, Leteći medvjedići,He man Sheera,Tila,Lik slona,Sezame otvori se,Snorky,Bipsići.
Imam kišobran ko nov je ,mali za djecu,plavo bijeli sa snorky-ima
kriskros99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 01:52   #256
superbaka je bilo nesto legendarno. mislim da nije bilo klinca koji ju nije gledao
Crichton is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2006., 22:17   #257
smogovci.... prvo prikazivanje
matko4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2006., 21:56   #258
Benji ,Zax i alien Princ
http://www.youtube.com/watch?v=71QkcZQgOH4

Superbaka
http://www.youtube.com/watch?v=2NyWnMBvX3s


Zadnje uređivanje kriskros99 : 04.12.2006. at 22:27.
kriskros99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2006., 20:55   #259
Quote:
kriskros99 kaže:
I da sjećam se one češke koju baš nisam redovito pratio tu i tamo,ali dali se netko sjeća da je neka pasta bila u pitanju,neka tubica ,neka želatina,koju su jeli ili nekaj tak
Joj ta češka, ak mislimo na istu, čini mi se "Arabela" il tak nešt. To sam guto ko mala svinja iako ništ živo ja tamo nisam kužio. Bilo je nešt kao mistično, auti sami vozili, neki prsten se stalno materijaliziro i dematerijaliziro kolko se sjećam, a bio je valjda bitan u priči. Ja bi to opet gledo
motorcycleboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2006., 15:56   #260
Dajte ljudi pomozite, imamo raspravu u obitelji vec nekoliko dana jer se ne mozemo sjetiti naziv jedne serije koja je isla u '80tima...


ovako;

Bila su dva brata blizanca, jedan je zavrsio s gusarima drugi je bio neki aristokrat. Jedan se brat zvao Jack... Sve u svemu, njega je drugi brat dao objesiti, a ovaj je progutao neku cjevcicu u grlu da bi mogao disati prilikom vjesanja i tako se spasio....(to je jedino cega se sjecam, ali seriju smo gledali otvorenih ustiju)


Pojma nemam jesu li ovi navodi tocni jerbo se svi jako malo sjecamo te serije. Mislimo cak da je serija bila njemacka.....


Dajte sjetite se i pomozite!!!!!!
__________________
FREELANCING MASTERCLASS @ RADIMO.ONLINE
___________________
totalchaos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:17.