Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2022., 16:47   #381
Dobaf dan.
Molim info o testiranju za salterskog djelatnika?
Mozda pitanja i sl.
Te zna li tko postoji li mogucnost stalnog zaposljavanja ili samo ostaje na određeno?
I naravno zna li tko kolika je placa ?
Hvala
maslacak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2022., 16:28   #382
Pozdrav! Da li bi mi netko mogao poslati pitanja koja su bila na testiranju za šalterskog službenika? Hvala
Andreaosijek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2022., 11:07   #383
Pozdrav, i ja bih molila pitanja za šalterskog službenika...hvala
anija1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2022., 15:06   #384
Quote:
Andreaosijek kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Da li bi mi netko mogao poslati pitanja koja su bila na testiranju za šalterskog službenika? Hvala
Pozdrav. Jesu li te zvali na testiranje? Imaš li pitanja?
MiaZadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2022., 18:22   #385
Quote:
anija1504 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, i ja bih molila pitanja za šalterskog službenika...hvala
Pozdrav
Iz kojeg si grada?
MiaZadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2022., 19:45   #386
Quote:
MiaZadar kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Iz kojeg si grada?
iz Vukovara...
anija1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2022., 20:47   #387
Quote:
anija1504 kaže: Pogledaj post
iz Vukovara...
Jesu te zvali na testiranje? Zadar još nista 😔
MiaZadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2022., 21:01   #388
Quote:
MiaZadar kaže: Pogledaj post
Jesu te zvali na testiranje? Zadar još nista 😔
vjerovatno svaka podružnica smišlja svoja pitanja, također se plaća razlikuje po podružnicama ovisno koja koliko zarađuje, u Osijeku je bila oko 5000kn a imaš sto obaveza i zaduženja, znam da su pitanja bila vecinom sa web stranice i jos zakon o platnom prometu procitas i budes ok, prođeš
sretno
vanna.simba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2022., 08:39   #389
Quote:
MiaZadar kaže: Pogledaj post
Jesu te zvali na testiranje? Zadar još nista 😔
da ..sutra
anija1504 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2023., 14:50   #390
Jel bio netko nedavno na testiranju za Inženjer osiguranja kvalitete (Quality Assurance Engineer) – specijalist (m/ž) . Pa da podjeli pitanja ili iskustva ?
biGmazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2023., 12:17   #391
imam pitanja
biGmazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2023., 17:50   #392
Quote:
biGmazi kaže: Pogledaj post
imam pitanja
Ako nije problem podijeli sa nama običnim pukom. Iako sve si mislim svaki puta kada se objave pitanja na netu da ih oni promjene
morčić_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2023., 18:34   #393
testiranje

Pozdrav.
Pitanje.
Da li je testiranje za referenta online ili se osobno izvode testiranja u poslovnici Fine u kojoj se traži referent?
Unaprijed zahvaljujem na odgovoru
Tihanchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2023., 11:28   #394
znači, tete iz podružnica sastavljaju pitanja, baš krasno, još u natječaju stave ni više ni manje nego 8 mjeseci staža u struci... teže uhljebljivanje i smeće od natječaja
disidisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2023., 18:44   #395
Radim u FINI i molim Boga da nađem drugi posao. Uvjeti rada nepodnošljivi. Možda je do poslovnice, možda radnog mjesta, ali puno do voditelja i direktora podružnice. Plaća malo iznad minimalca za djelatnike na šalteru i saznanja smo da skoro neće biti povećanja. Plaće nisu rasle godinama. U poslovnicama nedostaje ljudi. Radim šest godina i ne znam što znači otići na godišnji kad si pisao jer je stalno netko na bolovanju i nemoguće je pokriti posao s brojem ljudi u poslovnici. Ne mogu napisati gdje radim, ali problem je isti u večem dijelu poslovnica. I, naravno, ima nas viška, prekovremene su nam platili samo u 12. I 1.mj. kad se prelazilo na EUR pa smo ostajali na poslu do 22h. Evo, ja se iskreno nadam za sve vas koji ćete se zaposliti u FINI da to bude normalna poslovnica i normalan voditelj. I, ne, nisam se zaposlila preko veze niti sam uhljeb. Samo sam prije 6 godina mislila da dolazim raditi negdje gdje ću dočekati mirovinu. A u biti samo gubim živce.
Robin1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2023., 14:40   #396
Quote:
Robin1977 kaže: Pogledaj post
Radim u FINI i molim Boga da nađem drugi posao. Uvjeti rada nepodnošljivi. Možda je do poslovnice, možda radnog mjesta, ali puno do voditelja i direktora podružnice. Plaća malo iznad minimalca za djelatnike na šalteru i saznanja smo da skoro neće biti povećanja. Plaće nisu rasle godinama. U poslovnicama nedostaje ljudi. Radim šest godina i ne znam što znači otići na godišnji kad si pisao jer je stalno netko na bolovanju i nemoguće je pokriti posao s brojem ljudi u poslovnici. Ne mogu napisati gdje radim, ali problem je isti u večem dijelu poslovnica. I, naravno, ima nas viška, prekovremene su nam platili samo u 12. I 1.mj. kad se prelazilo na EUR pa smo ostajali na poslu do 22h. Evo, ja se iskreno nadam za sve vas koji ćete se zaposliti u FINI da to bude normalna poslovnica i normalan voditelj. I, ne, nisam se zaposlila preko veze niti sam uhljeb. Samo sam prije 6 godina mislila da dolazim raditi negdje gdje ću dočekati mirovinu. A u biti samo gubim živce.
Dala sam otkaz nakon 25 godina radnog staža kod privatnih poslodavaca. Puko mi je film i rekla sam DOSTA. Prije par mjeseci prošla sam testiranje na FINI za šalter, ali nisam imala veze (u mojem kraju za tamo raditi treba "veza i poznanstva" a i članska iskaznica nije naodmet) da bi se "uhljebila". Usmeni razgovor, nakon testiranja, je tekao tako da sam po pitanjima, odnosno ne pitanjima koji se obično pitaju na razgovorima, već znala da ništa od toga jer imam i sama iskustva u bivšim firmama sa selekcijom kandidata. Kad sam čula na razgovoru što se sve još pored redovne plaće dobije oči su mi samo rasle, jer u 4 firme u koliko sam do sada radila nije bilo ni spomena o tome, a kamoli da bi se isplatilo.

Nađite hobi, nađite nešto (fitnes, trčanje, hodanje, boks) gdje će te ispucavat nervozu i vraćat živce na normalu jer koliko god da vam je osnovica plaće mala možete dočekati penziju tamo samo ako si posložite glavu. Kroz godine staža kolike su potrebne do penzije, svašta će te još doživjeti i sa svakakvim ljudima raditi.
__________________
Šteta što i forum nema mogućnosti blocka kao društvene mreže, nego samo IGNORE.
morčić_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2024., 13:58   #397
Jel bio netko nedavno na testiranju za šalterskog službenika? Kakva je situacija sada u FINI, jel se povećavala plaća?
Može mi netko poslat pitanja za šalterskog službenika? Hvala
BlondeinBalmain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.