Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2018., 10:45   #521
Quote:
tanisha03 kaže: Pogledaj post
lijepooo
hvala
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2018., 16:54   #522
Alice odlična promjena/zamjena

ja sam u procesu zamjene police u kuhinji. evo četvrtu godinu ikeine jeftinjare lack dvije stoje jedna kraj druge, zamijenit ću ih sad vulgaris daskom. nije hrastova (zbog težine najviše) jasen je. uklopit će se. kakva god, bolja će biti od postojeće
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2018., 17:13   #523
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
Alice odlična promjena/zamjena

ja sam u procesu zamjene police u kuhinji. evo četvrtu godinu ikeine jeftinjare lack dvije stoje jedna kraj druge, zamijenit ću ih sad vulgaris daskom. nije hrastova (zbog težine najviše) jasen je. uklopit će se. kakva god, bolja će biti od postojeće
Pokazi nam kad zamjenis. Sigurno ce biti dobro. I meni su dugo stajala dva lacka jedan na drugom dok konacno nisam odlucila kakav regal zelim..
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2018., 21:43   #524
Prekrasni prostori. Više puta se vraćam ponovo pogledati i svaki put nešto novo vidim, iako je sve u suštini vrlo jednostavno. Ali treba to znati skupa složiti. Svaka čast, za pet!
Znam da si ranije sama slikala, jesu i ove slike koje sad vidimo po zidovima sve tvojih ruku djelo?
Ukratko: divota.
pepalina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2018., 19:15   #525
Quote:
pepalina01 kaže: Pogledaj post
Prekrasni prostori. Više puta se vraćam ponovo pogledati i svaki put nešto novo vidim, iako je sve u suštini vrlo jednostavno. Ali treba to znati skupa složiti. Svaka čast, za pet!
Znam da si ranije sama slikala, jesu i ove slike koje sad vidimo po zidovima sve tvojih ruku djelo?
Ukratko: divota.
Hvala pepalina
Sve nove slike su kupljene, popustila me "kreativnost" tog tipa
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2018., 14:33   #526
alica, znam da se na chatu nećeš pojaviti sljedećih 35 godina, pa ti pišem po tvojoj temi: je tamo kod tebe, u bijelom svijetu, popularan band annenmaykantereit?
otkad sam na tečaju njemačkog morala nešto raditi po jednoj njihovoj pjesmi (u pisanom obliku), pa za zadaću trebala tu pjesmu poslušati, totalno su me osvojili. sad ih slušam i iz čistog mira, ne samo zbog tečaja.
vidim da imaju zakazane koncerte u grazu i beču, ali je sve već odavno rasprodano, inače bih baš potegnula do tamo i otišla ih slušati. bar do graza.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2018., 00:14   #527
Free, prvi put cujem za njih

Otisla sam sad i poslusala par njihovih pjesama, , neke mi zvuce poznato, vjerovatno nekad na radiju cula.. ili kod djece..bas cu pitati sutra cure da li znaju za njih.
U svakom slucaju, ono sto sam cula i meni se svidja.
Na willhaben.at nekad preprodaju karte ili na onom zloglasnom viagogu ako ti je bas toliko stalo da odes na koncert ..
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2018., 12:58   #528
Kazu cure nikad cule za njih..
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 08:06   #529
nema karata ni na tim sajtovima.
nema veze, preživjet ću.
nadam se da sam curama otkrila novi omiljeni band.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.